דף הבית / קורס טכנאי מחשבים

קורס טכנאי מחשבים– מה זה נותן לכם?

טכנאי מחשבים הוא אחד הדברים המורכבים ביותר שניתן לתאר, התפקיד דורש ידע טכני ומקצועי ואהבה גדולה למקצוע המחשבים על מנת להתעדכןבחידושים בתחום במשך כל הזמן, טכנאי מחשבים רבים בישראל מבצעים עבודות תחזוקה לפעמים ללא ידע מוקדם ברכיבים חדשים או בחומרה חדשה, לכן גם כטכנאי מחשבים מוסמכים עליכם לקרוא ולהתעדכן כל הזמן בדברים חדשים כמו חומרה חדשה, מערכות הפעלה חדשות, ודברים נוספים שמשתנים מידי יום.

הקורס בדרך כלל נמשך כחצי שנה עם 2 מפגשים בשבוע הכוללים 4-5 שעות ומאפשרים לכם לצבור ידע טכני ומקצועי בתחום המחשבים, בדרך כלל צוות ההוראה מגיעים מתוך רקע ישיר לטכנאי מחשבים (שימשו או משמשים כיום כטכנאי מחשבים מוסמכים) מיד בתום הקורס תגיעו למבחן מיוחד בו תצטרכו להשיג רף של ציון מקסימלי על מנת לקבל את תעודת ההסמכה של Microsoft Certified Solutions Associate (MCSA): Windows 8 ובעצם תיחשבו כמומחים של מיקרוסופט העולמית.

מה צריך כדי להיות טכנאי מחשבים?

  • ידע טכני עמוק מאוד- טכנאי מחשבים מתאים לאנשים טכניים מאוד שמסוגלים לפתור בעיות באמצעות טכניקה טובה וידע נרחב.
  • אתם חייבים לאהוב את תחום המחשבים -  הדבר החשוב ביותר הוא בכלל לאהוב את המחשב, אם אתם כלל לא באים מהרקע של מחשבים ואתם חושבים שתוכלו להיות כל היום על המחשב, כדאי שתבדקו את עצמכם היטב, אנשים רבים מגיעים ללמוד כיצד להיות טכנאי מחשבים אך מבינים במהלך הקורס שהתפקיד אינטנסיבי ומאתגר הרבה יותר ממה שהם חשבו.
  • אנגלית ברמה בסיסית - עליכם לדעת אנגלית בסיסית כיוון שהרבה מונחים באנגלית הם חשובים מאוד לטכנאי מחשבים.
  • 12 שנות לימוד- על מנת לגשת לקורס טכנאי מחשבים חייב 12 שנות לימוד, אלו הם הדרישות המינימליות להתחלת הקורס.


מה תלמדו במהלך קורס טכנאי מחשבים?

  • התקנה של חומרה והגדרתה במחשב - רוצים להרכיב לוח אם ולא יודעים? כרטיס מסך התקלקל ואין לכם מושג איך להחליף אותו? בקורס תוכלו ללמוד כיצד לעשות זאת בקלות וגם כיצד להתקין את החומרה במחשב מיד לאחר ההתקנה בתוך הכונן.
  • טיפול בתקלות במחשב - המסך פתאום לא עובד? המחשב משמיע רעשים מוזרים? בקורס תוכלו ללמוד כיצד לפתור כמעט  כל בעיה ללא הרבה ציוד, אלא באמצעות ידע טכני שתרכשו באמצעות הקורס.
  • טיפול במערכות הפעלה - חדשות וישנות, כיום עם מערכת ההפעלה ווינדוס 8.1 עליכם לדעת על המון חידושים ושינוים.
  • טיפול בסיסי ברשתות - אומנם לא מדובר בקורס רשתות יחד עם זאת מדובר על קורס שיתן לכם ידע בסיסי בנושא רשתות.


ידע טכני ומקצועי שתרכשו במהלך הקורס בעצם יתן לכם את הדחיפה קדימה לחיפוש עבודה בתחום המחשבים בכל הארץ, בוגרים רבים שמסיימים את הקורס בהצלחה מקימים עסק של טכנאי מחשבים באיזור מגוריהם ומבצעים עבודות תחזוקה קבועות לחברות ועסקים קטנים אשר משתמשים בשירותים של טכנאי מחשבים באופן קבוע.

×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים