דף הבית / קורס פיתוח תוכנה

להמשך קריאת הסילבוס קורס תכנות

פיתוח תוכנה הינו תחום מעניין, מכיוון שאתם לא מתעסקים אך ורק בכתיבת קוד פשוט, אתם בונים קוד ומפתחים תוכנה בתחומים שונים. לאחר קורס פיתוח תוכנה אתם תוכלו להיכנס למקומות עבודה בצורה מהירה מאוד.

סקירה קצרה של פלטפורמות לפיתוח תוכנה

  • C#
  • DOT-NET
  • PHP
  • PEARL
  • RUBY
  • JAVA

כל אחת מהפלטפורמות הללו דורשת את סביבת העבודה שלה, בקורס פיתוח תוכנה תלמדו איך לפתח מערכות על הפלטפורמות השונות הללו, כיום ישנם שני פלטפורמות חדשות בתחום המובייל, המובילה היא הפלטפורמה של APPLE והשנייה אחריה הינה  ANDROID. 

קורס פיתוח תוכנה מעניק לבוגרים אפשרות לקריירה יוצאת דופן גם בתחום העצמאי וגם בתחום השכירים, בתור שכירים אתם תעבדו עם צוותים והרבה עבודות צוות שונות ואילו בתור עצמאים אתם תהיו מובילים בתחום הפיתוח תוכנה. 

קורס פיתוח תוכנה למובייל 

בקורס פיתוח תוכנה תלמדו גם לתכנת מערכות WEB על הפלטפורמות השונות של המובייל בימינו. המובייל תפס תאוצה ממש יפה, וכיום המובייל הפך להיות אחד הכלים העיקריים אשר נעשים בו תקשורת בין אישית. בני אדם אוהבם את המובייל מכיוון שהוא נוח וקטן והוא מכיל בתוכו את כל האינפורמציה שהם צריכים, לכן בקורס פיתוח תוכנה תלמדו לפתח תוכנות על פלטפורמות מובייל

קורס פיתוח תוכנה אפליקציות WEB 

אפליקציה ל-WEB הינה תוכנה אשר פועלה אך ורק כאשר היא און ליין והיא נמצאת באינטרנט. קורס פיתוח תוכנה לומדים לפתח אפליקציות WEB על האינטרנט, פיתוח תוכנה בעזרת כלים שונים ושפות שונות.

להמשך קריאת הסילבוס קורס תכנות

×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים