דף הבית / קורס בניית אתרי אינטרנט

המשך קריאת הסילבוס של קורס בניית אתרים

קורס בניית אתרי אינטרנט– עליית מדרגה

קורס בניית אתרי אינטרנט הינו עליית מדרגה. אם נתקלתם בשנים האחרונות בשפה מוזרה הנקראת HTML בוודאי הייתם המומים. כיום קורס זה מיועד לעצמאים או שכירים. קורס בניית אתרי אינטרנט מלמד כיצד להיות חלק מבניית עסק או שדרוג עסק. אל לאף אחד להירתע משפה שבהתחלה נראית שפה מסובכת אבל יכולה לשדרג כל אחד המעוניין לעבור קורס בניית אתרי אינטרנט.

קורס בניית אתרי אינטרנט– אז מה לומדים?

בקורס בניית אתרי אינטרנט מתחילים ללמוד את שפת התכנות שהיא HTML. תוך כדי שנכנסים ללימוד השפה נהפכת פשוטה יותר. גם בימינו הראשונים בבית ספר לא ידענו קרוא וכתוב ובכל זאת נהנו ללמוד. קורס בניית אתרי אינטרנט דומה באותה דרך למה שחווינו כשהיינו קטנים, רק גדלנו עם פחדים, אז לא ידענו מה זה פחדים. לכן קורס בניית אתרי אינטרנט ייתן לכם הרבה תובנה כיצד אתר אינטנרט בנוי. אחרי html באה שפת ה CSS ושפת ה php. אלה הן השפות בגדול.

קורס בניית אתרי אינטרנט– צירוף של סימנים

קורס בניית אתריאינטרנט הוא בסך הכול צירוף של סימנים של אותיות ותגים ומספרים הנותנים תוצאה מסויימת. קורס בניית אתרי אינטרנט מלמד פקודות מסוימות. כל פקודה מתחילה בפתיחת סוגריים שמאליים > ונסגרת עם קו אלכסוני ומצידו השמאלי סוגריים ימניים . זוהי שפת ה HTML. כל מה שצריך הוא ללמוד ולבצע בדיוק את הפקודות הללו. כמו שלמדנו בכיתה לכתוב את המילה "אבא" שהן צירוף של האותיות א,ב,א אותו דבר בשפה הזאת. אבלקורסבנייתאתריאינטרנט מצריך הרבה סבלנות ולמי שיש מקבל תגמול רציני.

קורס בניית אתרי אינטרנט– תוצאות פקודה

קורס בניית אתרי אינטרנט מסביר את תוצאות הפקודה. לדוגמא מעבר לאתר אחר. אם נכתוב את הפקודה כך בדיוק וללא טעויות my photo - ונשים באתר שלנו נוכל לראות אותה אצלנו כך my photo. לחיצה על המילה תעביר אותנו אל האתר שביקשנו לקשר. קורס בניית אתרי אינטרנט מלמד לסטודנט הרבה פקודות, שדורש חזרה ושינון וע הזמן מקבלים את הביטחון והשליטה בכתיבה. יש להקפיד להגיע לשיעוריקורסבנייתאתריאינטרנטמהתחלה אחרת קשה יהיה להשלים את החומר.

קורס בניית אתרי אינטרנט פקודות עיצוב

פקודות עיצוב בקורס בניית אתרי אינטרנט נקראים CSS. המטרה של הפקודות שלא תעבדו קשה. כל אתר יש לו עיצוב קבוע. אם זה הרקע, הבאנר העליון ועוד דברים קבועים שקבענו לנו. קורס בניית אתרי אינטרנט מסביר כיצד אפשר להקל על עבודתנו. לדוגמא אם הגדרנו שצבע הרקע של ה body יהיה אפור. בכל דף שנבנה ונגדיר את המילה body הוא יהפך מיד לאפור. כמובן שאנו בונים הגדרות מורכבות יותר, ולכן אנו נצטרך להקל על עבודתינו.

המשך קריאת הסילבוס של קורס בניית אתרים

×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים