דף הבית / תכנות

להמשך קריאת הסילבוס של קורס תכנות

תכנות הינו תחום המגיע מהמחשבים, כאשר עוסקים בתכנות, אנחנו בעצם כותבים פקודות ופונקציות ומגדירים למחשב מה לעשות. אנחנו כותבים אפליקציה שהמטרה שלה לשרת מטרה אחת או כמה מטרות אשר אנחנו מגדירים לה מראש.

קורס תכנות, מספק כלים אשר איתם אנחנו לומדים לכתוב בשפות מחשב ומשתמשים בכלים הללו על מנת לבנות ולכתוב תוכנות. קורס תכנות מכשיר את הסטודנט להיות מפתח תוכנה שזאת רמה אחת מעל כתיבת תוכנה.

פיתוח תוכנה עוסק בתכנון וחשיבה של זרימת הפעולות מחשב ושל התוכנה, מפתח רב תכליתי בעצם יותר לפתח על פלטפורמות שונות שאיתם הוא מנהל את האפליקציות שלו. הרבה מוסדות מלמדים את החלקים הבסיסים אם למשל לעולם ה-WEB התלמידים במוסדות הללו לומדים לכתוב HTML בסיסי אבל מעבר ל-HTML ישנם שפות שונות אשר מאפשרות יותר פונקציות.

תכנות – שילובים שונים של פלטפורמות 

איך אתם הולכים ללמוד את השפות תכנות? בניפרד? כל שפה בפני עצמה? או שילוב של פלטפורמות שונות אשר מעניקות לכם מניפולציה רחבה יותר? ובכן שילוב קורס של פלטפורמת ה- DOT NET  ביחד עם אפליקציות שונות לבחירתכם, זה מעולה כי אתם יכולים לבחור בין שני פלטפורמות שונות וכך להרחיב את תחום הלימודים שלכם.

תחום ההיטק מתפתח בצורה מהירה ותכנות הינו התחום המוביל בהייטק, המשכורות בתחומים הללו משתלמים וגבוהים גם כן, לכן הרבה מאוד אנשים מעדיפים לפנות לתחום הזה. ישנם תחומים רבים אשר מתפצלים בתחום התכנות, כמו DBA, מתכנת רגיל, מפתח מערכות, מפתח תוכנה, ועוד... לפני שאתם בוחרים את התחום תעשו סקירה קצרה של מה עדיף, מבחינת התקדמות בקריירה ומבחינת הלימודים.

הלימודים בקורס תכנות מספקים הסמכה מבית מייקרוסופט אשר עם ההסכמה הזאת התלמידים רשאים לגשת לכל מקום עבודה, ולקבל שכר יפה לעין. ההסמכות של מייקרוסופט מוכרות בכל העולם והתעודה מעניקה לתלמידים את הזכות לעבוד בתור מתכנת אשר מוכר בעולם כולו.

להמשך קריאת הסילבוס של קורס תכנות

×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים