דף הבית / קורס מנהל רשת

להמשך קריאה של הסילבוס קורס ניהול רשתות

אז אתם החלטתם שאתם רוצים להיכנס לתוך קורס מנהל רשת, אז רוב הסיכויים שזה יכול להיות הצעד הבא שלכם לקראת קריירה מאתגרת, במילוי תפקיד מתגמל בתחום טכנולוגיית המידע.

העתיד נראה מאוד בהיר לקריירה של מנהל רשת - בשנת 2006 הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה העריכה  כי תחום מנהל רשת יגדל כ- 18 אחוזים עד שנת 2016, זאת אומרת הוספה של 155,000 מקומות עבודה חדשים בתחום.

 לאחר שתעברו קורס מנהל רשת אתם תוכל לנהל פונקציות מקוונות, לנהל רשתות מקומיות ורשתות בשטח רחב עבור עסקים, גופים ממשלתיים ו / או עמותות.

אבל לפני שתתחילו לפנטז על קריירה מצליחה בתחום ניהול רשתות, דבר אשר יהיה עליכם לעשות זה לקבל חינוך והכשרה. קורס מנהל רשת- רוב האנשים מרבים להיכנס לקריירה לאחר קבלת תואר ראשון במדעי המחשב, ויש כאלו אפילו ממשיכים לתואר השני.לעומת זאת קימת אפשרות להיכנס  לקורס מנהל רשת ולאחר הקורס להיכנס ישר למקום עבודה, במקום להשקיע תקופה מאוד ארוכה של לימודים.

לא משנה באיזו דרך לקבלת החינוך אתם בוחרים, כל עוד אתם יודעים שאתם החלטתם ללכת על כל "הקופה" וזהו המקצוע אשר אתם רוצים. תחום ניהול רשת הוא תחום מאוד מעניין ישנם הרבה מאוד סוגי תחומים המתפלגים ואפשר להתמקצע בכל אחד מהם.

סוגי קורסים להתמחות בתחום ניהול רשתות

קורס מנהל רשת

קורס מנהל אבטחת מידע

מנהל רשת – המטרה העיקרית של מנהל רשת זה לבנות תשתית של רשתות מחשבים ולדעת לנהל אותה מ-א ועד- ת, מנהל רשת אמור לדעת איך לתפעל מקרים של תקלות ומקרים של בעיות ברשת עצמה, הוא אמור לדעת באילו תוכנות להשתמש איך לנה תיעוד של נתונים ברשת. לכן קורס מנהל רשת הוא קורס ארוך.

קורס מנהל אבטחת מידע – מנהל אבטחת מידע משתלב בתוך התחום של מנהל רשת, כיום רוב הקורסים מלמדים את שני התחומים במקביל. מנהל אבטחת מידע המטרה העיקרית שלו זה לאבטח את הרשת אשר יושב בו המידע והנתונים של חברה, מפני פריצות וירוסים ועוד כל מיני גופים המנסים להיכנס לרשת מחשבים.

להמשך קריאה של הסילבוס קורס ניהול רשתות

×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים