התקשרו עכשיו: 03-6135565
חייל
משוחרר ? לחץ/י כאן
דף הבית / בלוג / גם לי יש יד באימפריה?

main_blog_image

גם לי יש יד באימפריה?

איך התחיל האינטרנט?

תחום האינטרנט התחיל בשנת 1957, כהעברת נתונים פנימית בין מעבדות ומוסדים ממשלתיים. בתחילתו האינטרנט נקרא Apranet , באמריקה זה שימש להעברת נתונים צבאיים בתוך הצבא. זה שימש כהרשת המסחרית של המעבדה הלאומית לפיסיקה באנגליה. והרשת המדעית בקליאדים בצרפת. האיחוד של הארגונים שהתחבר לאט עם השנים יצר רשת גדולה שנקראת אינטראנט, אינטרנט פנימי, עד במשך השנים זיהו את הפוטנציאל של הכלי הזה להעברת מידע, ככלי להעברת מסרים, וכלי שיווק לעסק,שזה מה שאנחנו מכירים היום האינטרנט.
היום מקצוע הפוץ הוא עיצוב אתרים, בניית אתרים, קידום אתרים, בעצם אלו אנשים שמפתחים את הכלי שנקרא אינטרנט, מבנייה של עמוד אינטרנט, ואטרקציה, עם קישורים תמונות וטקסט, עד למערכות מסובכות, כמו תוכנות באינטרנט, ופורומים שהם בעצם מאגרי מידע שמתמלאים על ידי גולשים.
קורס בניית אתרים מלמד היום את התכנות המודרני שהוא בעצם סיכום של אוסף נתונים שהוא סיכום של אוסף נתונים של שפת המחשב הראשונית "01" שפת רובוטיקה.בעצם תכנות, זה אוסף פקודות שאתה נותן למחשב במטרה שיציג טקסט, קבצי תמונה ווידאו שיושבים לך בתיקייה על שרת. מצאתי כאן סרטון באנגלית שמספר על היסטוריית האינטרנט, מדהים שהתפתח התחום במשך השנים.
פוסטים קשורים

קורס קידום אתרים
קורס קידום אתרים - מקצוע נחשק עומר אביעד
לימודי מחשבים
חזקים במחשבים? בואו ללמוד עכשיו איך להתחיל להרוויח ארנון שוורצמן
קורס גרפיקה ממוחשבת
סביבה מתקדמת וחוויית משתמש – מושגי מפתח למעצב הגרפי של העתיד ארנון שוורצמן
אבטחת מידע
מדוע כדאי ללמוד סייבר? היתרונות בלימודי קורס סייבר ואבטחת מידע מעיין סבן
לקבלת פרטים נוספים

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

תמונת לינק לסרטון עוד קצת מידע
חייג עכשיו
השאר פרטים