דף הבית / בלוג / קורס MCPD - הסמכה בינלאומית בפיתוח NET
תמונה ראשית פוסט קורס mcpd

קורס MCPD - הסמכה בינלאומית בפיתוח NET

עודכן בתאריך: 06-27-2017

תחום ה- MPCD הינו תחום מתפתח שכל העת זוכה לשדרוגים ושינויים, מעצם העובדה שמדובר בתחום שעוסק בפיתוח תוכנה, הן למחשבים והן לסלולר ולפלטפורמות אחרות. מאחר ואנחנו חווים שינויים, הן בדרישות המערכות השונות, בעקבות התפתחותם עם הזמן והן בעקבות דרישות הלקוחות, במגזר העסקי והפרטי, אזי שאנחנו יכולים לראות כיצד תחום זה של פיתוח תוכנה, משתנה אף הוא.

קורס MPCD, נועד לשלב בין טכניקות תכנות קלאסיות ומושגי יסוד בסיסיים וקלאסיים לבין טכנולוגיות חדשות שמשלבות אפיונים של מערכות ותוכנות חדישים. כאשר במהלך הקורס מקבלים הסטודנטים כלים שונים ומגוונים, להתמודד עם הדרישות השונות שקיימות היום מצדדים שונים של המערכת, הן בחומרה, הן בדרישות השוק, והן בדרישות המשתמשים. מתוך כוונה לפתח בצורה אופטימאלית את התוכנות השונות.

השינויים שחלו בתחום התוכנה הם מגוונים. אנחנו יכולים לראות את זה באמצעות השימוש באינטרנט, שירותי ענן, מובייל, תקנים חדשים שנוצרו עם הזמן ואפשרו אינטגרציה עם מערכות שונות ומשתמשים בכמויות גדולות, הקמת מאגרי מידע גדולים, צורך בסידור המידע והכלת מידע חדש בכל עת ועוד. כל אלה דורשים שינויים מרחיקי לכת בתחום התכנות והפיתוח. את זה לומדים במסגרת קורס MCPD.


קורס MCPD – מה כוללים הלימודים במסגרת הקורס

הקורס מתחלק למספר חלקים, בחלק הראשון, אנחנו דואגים ל"יישר קו" ולרענן את החומר של פיתוח תוכנה בעזרת חזרה על היסודות והבסיס של התחום. בחלקו השני אנחנו מעבירים לתלמידים שיעורים בשפת #C בסביבות עבודה שונות, כולל סביבת עבודה net 4. בהמשך הקורס, אנחנו משלבים לימודים על יישומים מתקדמים, כולל עבודה באינטרנט, שימוש בטכנולוגיות שונות ועוד.

לימודי MCPD, כוללים שיעורים תיאורטיים ומעשיים, כולל הרצאות פרונטאליות ועבודה עצמית רבה על תוכנות שונות.תמתונת אווירה


קורס MCPD  – מיהו קהל היעד?

קהל היעד של קורסים MCPD, הם מתכנתים, בעלי רקע בסיסי ומעלה בתחום. הקורסים מתאימים לכל מי שרוצה להתקדם ולהתפתח בתכנות, באמצעות רכישת ידע על תכנות בטכנולוגיות מתקדמות יותר, על מנת להשתלב בחברות המובילות בתחום התוכנה והאינטרנט כיום. 

הקורס מתאים גם למי שמעוניין לעשות הסבה מקצוע לתכנות ויש לו ידע בסיסי בתחום.

קורס MCPD – מה אתם מקבלים אצלנו?

הנרשמים לקורס MCPD נהנים מאפשרות לקבל ידע נרחב בתחום, החל מידע בסיסי וכלה בידע מתקדם וייחודי, אשר יאפשר לכם להשתלב בתחום פיתוח תוכנה במסגרות שונות. השיעורים אצלנו מגובים בעבודה במעבדות מחשבים מקצועיות, ספרות מקצועית ועבודה עם המרצים המובילים בארץ בתחום.

מה אנחנו דורשים מהסטודנטים שלנו במהלך הקורס

כל סטודנט חייב לבצע את המטלות שהוטלו על הכיתה במהלך הקורס, הן שיעורי בית והן פרויקט סיום. כמו כן נדרשת נוכחות בשיעורים, על פי מה שנקבע ונאמר לכל סטודנט לפני הרשמתו לקורס.

מה צריך בשביל להתקבל לקורס?

אנחנו דורשים מהסטודנטים שלנו רמה גבוהה באנגלית, ידע בסיסי ביישומי מחשב ומומלץ גם ידע בסיסי בתכנות, וכמו כן יהיה צורך לעבור ראיון אישי על מנת לדעת האם הנכם מתאימים לקורס זה.

המרצים של קורס MPCD

המרצים של HackerU , הינם אנשי מקצוע בכירים, בעלי ניסיון רב בתכנות ופיתוח תוכנה. אנחנו עובדים רק עם מרצים בעלי ניסיון בתחום המעשי והתיאורטי, אשר רכשו במהלך השנים ניסיון בהוראה ומוכנים להעביר מהידע והיכולות שלהם לסטודנטים שלנו, בסבלנות וברצון רב.

אחרי קורס MPCD, מה אפשר לעשות?

בסיום לימודי MPCD, תקבלו תעודת סיום בעזרתה תוכלו להשתלב באחת החברות בעולם התוכנה, כמו כן תוכלו להשתלב בחברות בניית אתרים או לעבוד כעצמאים בתחום זה. אופציות נוספות שפתוחות בפניכם הן, להשתלב בחברות היי טק שמתעסקות בפיתוח תוכנות ויישומים משלהן או להשתלב בקורסים נוספים שלנו.

אנחנו ננסה לעזור לכם כמיטב יכולתנו למצוא עבודה בתחום זה.

קורסים מתאימים

קורס תכנות Net. - קורס פיתוח תוכנהפוסטים קשורים

מפתחים לאנדרואיד

איך מפתחים לאנדרואיד ללא ניסיון?

איתמר מרילוס
איך ליצור משחק מחשב

יצירת משחק מחשב - המדריך למתחילים איך ליצור משחק | האקריו

איתמר מרילוס
קורס דאטה אנליסט או DBA? מה עדיף ללמוד

קורס DBA או קורס Data Analyst, מה עדיף ללמוד?

איתמר מרילוס
למה ללמוד ג'אווהסקריפט

למה ללמוד ג'אווהסקריפט

×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים