דף הבית / בלוג / מבולבלים? גם אנחנו...
מבולבלים? גם אנחנו...

מבולבלים? גם אנחנו...

עודכן בתאריך: 06-07-2017

בעידן טכנולוגי כל כך מפותח אנחנו מרשים לעצמנו לשכוח לא מעט דברים וסומכים על הטכנולוגיה שתזכיר לנו לעשות אותם במועד הנכון.  מספר גדול של יישומים שעובדים באמצעות אלגוריתמים מאפשרים חיפוש פשוט ונוח בתוך המידע הרב שיש לנו בסמארטפונים ובאינטרנט.

עבור אלה מאיתנו שחיים את חייהם בדרך קצת מבולגנת ולא מאורגנת אפליקציית Tempo יכולה להיות גלגל הצלה - כמובן שבתמורה תאלצו להיפרד מהפרטיות שלכם. על מנת שהאפליקציה תוכל להשיג את המודיעין הנדרש ולהפוך לסוג של עוזר אישי היא חייבת לדעת מי החברים שלך, מה הן תכתובות המייל שלך ולדעת מה הוא סדר היומן שלך.

Tempo הוא רק אחד מהיישומים ה"חכמים" המשתמשים באולגריתמים של בינה מלאכותית על מנת להעניק למשתמש חוויה יעילה ואישית יותר בסמארטפון.

שתי אפליקציות הניהול הישראליות  Any.Do  ו- Cal גם מסתנכרנות עם לוח השנה ומשלימות אחת את השנייה, בעזרתן תוכלו לנהל יומן ואירועים בקלות.

גוגל לא נשארת מאחור ומציעה פיתוח שנקרא Google now האפליקצייה מובנית ישירות במכשיר האנדרואיד וצוברת סוגים שונים של מידע רלוונטי לצרכים ולאינטרסים של המשתמש. Google now משתמשת בכל הנתונים מחשבון הגוגל של המשתמש ומחיישנים שנמצאים במכשיר ויכולה להעלות מידע בנושא נסיעות, בתי מלון, מזג אויר ואפילו לתרגם שפות שונות.

אפליקציה שנקראת Triposo משתמשת בטכניקות למידה כדי לתת למשתמש טיפים באמצעות זיהוי המקום שאליו נוסעים - כמו מדריך חכם בזמן אמת. מפתחי האפליקציה משתמשים בביקורות של אנשים ברשת על אתרים ומקומות שונים ובאמצעותן האפליקציה מציעה טיפים ואכויות לכל מקום.

זוהי רק ההתחלה של האינטלגנציה המלאכותית שחדרה לאורך החיים הניידים שלנו. כמובן שאין עדיין תחליף למוח האנושי ולכל אפליקצייה יש מספר באגים אבל על פי רב, יישומי בינה מלאכותית פורחים ועם הצמיחה שלהם, הלחץ והזמן הכרוכים בתכנון אירועים, נסיעות ואפילו סידורים יומיומיים הולכים ופוחתים.


פוסטים קשורים

מפתחים לאנדרואיד

איך מפתחים לאנדרואיד ללא ניסיון?

איתמר מרילוס
איך ליצור משחק מחשב

יצירת משחק מחשב - המדריך למתחילים איך ליצור משחק | האקריו

איתמר מרילוס
למה ללמוד ג'אווהסקריפט

למה ללמוד ג'אווהסקריפט

itzik-algrisi

בואו נכיר את איציק אלגריסי - ראש תחום תכנות ב-Java ודוט נט

סער כהן
×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים