דף הבית / בלוג / מהפכה בעולם הבידור
מהפכה בעולם הבידור

מהפכה בעולם הבידור

עודכן בתאריך: 04-19-2017

אם בעבר גיבורי תרבות היו שחקני קולנוע, זמרים, דוגמנים יפים ומצוחצחים או גיבורי קומיקס מצוייר הרי שניתן לראות שחל מהפך וגיבורי התרבות של היום הם חנונים טיפוסיים. מארק צוקרברג, סטיב ג'ובס וביל גייטס הם חלק מהשמות שעשו מהפכה טכנולוגית בעולם והצליחו להפוך להשראה עבור כל ילד בגיל גן.

חלק מהשינוי ניתן לראות בעולם הקולנוע כאשר יותר ויותר סרטים על חייהם של גאוני מחשבים או על תאגידי טכנולוגיה ענקיים עולים על המסכים בשנים האחרונות ומצליחים לשבור קופות וליצור באז סביבם. הסקרנות להבין מאיפה התחיל הכל ואיך חנון ממוצע באוניברסיטה מצליח לפתח רשת חברתית שכמילארד אנשים ברחבי העולם עושים בה שימוש הם כנראה המתכון הנכון לשובר קופות.

"הרשת החברתית" סרט שהופק בשנת 2010 מתאר את תחילת דרכו של מארק צוקרברג כסטודנט באוניברסיטת הרווארד ועד לרגע השיא בו הרשת החברתית שפיתח, פייסבוק, הופכת לרשת החברתית הפופלרית בעולם. הצלחתו הגדולה של סטודנט גאון מהרווארד שהצליח לפתח רשת חברתית, להנפיק את חברתו בבורסה העולמית ולהפוך לאחד מהמילארדרים הצעירים בעולם הצליחה לסחוף אחריה עולם שלם של תקוות עבור צעירים רבים.

בקיץ הקרוב יופצו שני סרטים שעוסקים אף הם בעולם האינטרנט והמחשבים.

הראשון בניהם הוא הסרט "לדפוק התמחות" שמגולל את סיפורם של שני סוכני מכירות מצליחים שמבינים שכל עולם השיווק האישי כפי שהם  מכירים הפך להיות שיווק באינטרנט ולכן עליהם למצוא חלופה. השניים מצטרפים לקורס התמחות של חברת גוגל ומבינים שהעולם כולו מנוהל דרך האינטרנט. ענקית הטכנולוגיה גוגל מצליחה להחליף כל פעילות משרדית באמצעות תוכנה שהיא פיתחה וכנראה שבעתיד תוכנות מחשב יעשו תפקידים של אנשים .

סרט נוסף הוא "ג'ובס" שמתאר את סיפור חייו של סטיב ג'ובס מייסד חברת Apple. הסרט מתמקד בשנים בהן ג'ובס יחד עם שותפו סטיב ווזניאק מקימים את החברה וממציאים יחדיו את המחשב האישי ועד לרגע הדחתו של ג'ובס מהחברה, החזרתו אליה והצלחת מכשירי ה- iPhone,iPad ו- iPod.

אז האם השינוי המהפכני שעובר עולמנו בכל הנוגע לטכנולוגיה וקדמה משנה גם את השאיפות שלנו בחיים? כנראה שכן ! יכול להיות שישנם אנשים שעדיין חולמים פשוט להיות סלב ויעשו הכל בשביל 15 דקות התהילה, אבל תודו שלהיות מפורסם ולהשאיר חותם אישי בעולם נשמע הרבה יותר מפתה.

סטיב ג'ובס, סרגיי ברין, לארי פייג' ומארק צוקברג הם ללא ספק מהאנשים המשפיעים ביותר בעולם במאה ה-21 הבשורות שהם הביאו לעולם שינו את כל אורך חיינו ושמו את הטכנולוגיה בקידמת הבמהפוסטים קשורים

עיצוב גרפי לאתרי אינטרנט

למה עיצוב גרפי לאתרי אינטרנט הפך למקצוע מבוקש?

איתמר מרילוס
למה ללמוד ג'אווהסקריפט

למה ללמוד ג'אווהסקריפט

איך לבחור פלטת צבעים לאתר מבחינת עיצוב גרפי

עיצוב גרפי לאתרי אינטרנט: איך לבחור פלטת צבעים?

איתמר מרילוס
#C

מה הופך את שפת ה-#C לכל כך פופולרית?

סער כהן
×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים