דף הבית / בלוג / חשבתם שראיתם הכול אז חשבתם....
תמונה ראשית פוסט חשבתם שראיתם הכל

חשבתם שראיתם הכול אז חשבתם....

עודכן בתאריך: 08-17-2017

לחשוב שתכנות התחיל כשפת 01 שפת רובוטיקה – מנורה דלוקה ליד מנורה מכובת. והיום, בונים מחשבים שהם בעצם רובוטים שכבר עושים את כל החישובים בשבילנו כדי לייעל לנו את העבודה ולהפוך אותנו לעצלנים יותר. קונסולות טלוויזיה לעומת זאת מעבירות לנו את הזמן בחוויה כיפית אך מורחות אותנו לספה, והיום משחקים זה לא דייב, או capcom , היום משחק טלוויזיה זה הרפתקאה שמרתקת אותך לספה חודשים. יש עלילה, וגרפיקה ומדהימה, יש לך אפשרות בחירה מול גורל אחיד, קצת כמו בחיים. אתה פוגש אנשים במהלך המשחק ונקשר אליהם, נחלם נגד יצורים שונים.

ואז מנכ"ל xbox 360 באחת ההרצאות האחרונות שלו אמר משהו מעניינן, ככל שהטכנולוגיה של עולם המשחקי טלוויזיה מתקדמת אנחנו מפתחים יותר ויותר את ההדבקות שלנו לספה בגלל שכל השליטה נעשית בשלט. למה לא להסיר לגמרי את השלט? הנה סרטון שמציג את הקונסולה החדשה בלי שלט כלל – מדהים.

www.xbox.com/he-IL

אבל לא זה מה שרציתי לספר לכם, מופתעים? חכו תראו מה פתחו בזכות הטכנולוגיה הזאת. אני רוצה להציג בפניכם את Milo דמות וירטואלית שנבנתה בזכות הטכנולוגיה הזאת, שיודעת לזהות 6 סוגי הבעות שונות, על פי רגשות שונות, ועונה ומגיבה למה שאתם אומרים או עושים. מדהים. אמנם מה שאתם הולכים לא נעשה ספציפית במאיה אז תוכנה זו בדומה למאיה הינה כלי ליצירה, ובמאיה בהחלט ניתן לפתח דמויות ברמה הזו למשחקים ואנימציות.


פוסטים קשורים

מפתחים לאנדרואיד

איך מפתחים לאנדרואיד ללא ניסיון?

איתמר מרילוס
איך ליצור משחק מחשב

יצירת משחק מחשב - המדריך למתחילים איך ליצור משחק | האקריו

איתמר מרילוס
קורס דאטה אנליסט או DBA? מה עדיף ללמוד

קורס DBA או קורס Data Analyst, מה עדיף ללמוד?

איתמר מרילוס
עיצוב גרפי לאתרי אינטרנט

למה עיצוב גרפי לאתרי אינטרנט הפך למקצוע מבוקש?

איתמר מרילוס
×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים