דף הבית / בלוג / חשבתם שראיתם הכול אז חשבתם....
main_blog_image

חשבתם שראיתם הכול אז חשבתם....

עודכן בתאריך: 08-17-2017

לחשוב שתכנות התחיל כשפת 01 שפת רובוטיקה – מנורה דלוקה ליד מנורה מכובת. והיום, בונים מחשבים שהם בעצם רובוטים שכבר עושים את כל החישובים בשבילנו כדי לייעל לנו את העבודה ולהפוך אותנו לעצלנים יותר. קונסולות טלוויזיה לעומת זאת מעבירות לנו את הזמן בחוויה כיפית אך מורחות אותנו לספה, והיום משחקים זה לא דייב, או capcom , היום משחק טלוויזיה זה הרפתקאה שמרתקת אותך לספה חודשים. יש עלילה, וגרפיקה ומדהימה, יש לך אפשרות בחירה מול גורל אחיד, קצת כמו בחיים. אתה פוגש אנשים במהלך המשחק ונקשר אליהם, נחלם נגד יצורים שונים.

ואז מנכ"ל xbox 360 באחת ההרצאות האחרונות שלו אמר משהו מעניינן, ככל שהטכנולוגיה של עולם המשחקי טלוויזיה מתקדמת אנחנו מפתחים יותר ויותר את ההדבקות שלנו לספה בגלל שכל השליטה נעשית בשלט. למה לא להסיר לגמרי את השלט? הנה סרטון שמציג את הקונסולה החדשה בלי שלט כלל – מדהים.

www.xbox.com/he-IL

אבל לא זה מה שרציתי לספר לכם, מופתעים? חכו תראו מה פתחו בזכות הטכנולוגיה הזאת. אני רוצה להציג בפניכם את Milo דמות וירטואלית שנבנתה בזכות הטכנולוגיה הזאת, שיודעת לזהות 6 סוגי הבעות שונות, על פי רגשות שונות, ועונה ומגיבה למה שאתם אומרים או עושים. מדהים. אמנם מה שאתם הולכים לא נעשה ספציפית במאיה אז תוכנה זו בדומה למאיה הינה כלי ליצירה, ובמאיה בהחלט ניתן לפתח דמויות ברמה הזו למשחקים ואנימציות.


פוסטים קשורים

שלט גוגל סטדיה. הנטפליקס של הגיימינג

גוגל סטאדיה היא בכל זאת העתיד של הגיימינג

איתמר מרילוס
האם כדאי ללמוד עיצוב גרפי בהאקריו?

האם עיצוב גרפי זו עבודה מבוקשת כיום?

הכוונת חיילים משוחררים

כך תנצלו את כספי הפיקדון לחיילים משוחררים כדי לבנות לעצמכם קריירה מתגמלת

איתמר מרילוס
לוחמת סייבר - תפקידים

לוחמת סייבר - אילו תפקידים קיימים?

×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים