התקשרו עכשיו: 03-6135565
חייל
משוחרר ? לחץ/י כאן
דף הבית / בלוג / האם חוסר ניסיון הוא בעצם יתרון? - הרצאה מיוחדת לסטודנטים של HackerU

main_blog_image

האם חוסר ניסיון הוא בעצם יתרון? - הרצאה מיוחדת לסטודנטים של HackerU

בעולם חיפוש העבודה קיים פרדוקס, ברוב המשרות מופיעה דרישה לניסיון, אך מה קורה כשהמועמד מגיע ללא ניסיון כלל, איך מקום עבודה מצפה מעובד להגיע עם ניסיון כאשר אין אף אחד אשר מוכן לפתוח את הדלת לראשונה ולתת לעובד חדש לצבור ניסיון.

גם על עולם ההייטק התופעה לא פסחה, כאשר מעסיקים רבים דורשים ניסיון של לפחות 1-2 שנים בטרם יקבלו עובד חדש לעבודה. כך המועמדים נכנסים למלכוד וחלקם אף מתייאשים מחיפוש העבודה, אחרי שהשקיעו זמן וכסף רב על לימודי הייטק.

איך הכל התחיל?

כשיואב מלמד ניסה לעזור לאשתו למצוא את העבודה הראשונה שלה אחרי הלימודים הוא נתקל בקשיים רבים וכדי לנסות ולמצוא פתרון למצב, הקים יואב בדצמבר 2012 את הקבוצה "משרות הייטק ושיווק ללא ניסיון" בפייסבוק. עם הזמן הפכה לקבוצה הגדולה ביותר לחיפוש עבודה ברשת החברתית הפופולארית עם למעלה מ- 130,000 חברים, עשרות מצטרפים חדשים מדי יום ומאות סיפורי הצלחה של חסרי ניסיון שהצליחו למצוא את העבודה הראשון דרך הקבוצה.

יואב הבין שכדי להעביר את הידע שלו הלאה, הוא צריך לחשוף אותו לכמה שיותר אנשים ולכן כתב את ההרצאה "ניסיון - חיסרון" איתה ירצה ב - HackerU ב - 8.8 בשעה 11:00.

על מה נדבר?

בין הנושאים שבהן תעסוק ההרצאה: איך יוצרים תיק עבודות אישי ולמה הנושא הזה כל כך חשוב, איך תשכנע מעסיק לקבל אותך למרות ואפילו בגלל שאין לך ניסיון, איך לשלב באופן נכון אתרי דרושים, קבוצות פייסבוק, חברות השמה, מעסיקים ישירים וחברים, איך תנהל משא ומתן על תנאי העסקה באופן מיטבי בשוק תחרותי מאוד, לאילו פשרות כדאי להיות מוכנים בהסכם ההעסקה ואילו התאמות כדאי לעשות כשמתגוררים בפריפריה?

במהלך השנים עזר יואב למאות ואפילו אלפי אנשים למצוא את עבודתם הראשונה בתחום. באחד מהראיונות שסיפק, סיפר יואב על בחור שהגיע אליו אחרי שוויתר על לימודי תעודה, למד לבד מגוגל פיתוח WEB ושלח קורות חיים דלילים עם תיק עבודות מזערי למשרה שהתפרסמה בחברה הקודמת בה עבד. יואב נתן לו הזדמנות והוא מאוד הרשים בריאיון האישי ובמבחן המקצועי. לבסוף החליט יואב לגייס אותו בלי שום ניסיון קודם למחלקה שניהל. היום הוא כבר סוגר שנתיים בחברת הייטק גדולה ומפורסמת.

אז למי מתאימה ההרצאה?

בגדול? לכל הסטודנטים שלנו, מכל תחומי הלימוד המוגדרים כעת או יוגדרו בהמשך כ - "ג'וניורים" בעולם העבודה, מחפשי עבודה אחרי הסבה מקצועית וכל מי שמחפש את העבודה הראשונה בתחומו.

ההרצאה תתקיים ב- 8.8 בשעה 11:00, סטודנטים יקרים שימו לב! הכיתה שבה תיערך ההרצאה מלאה! ניתן יהיה לצפות בהרצאה LIVE בעמוד הפייסבוק של HackerU החל מהשעה 11:00 ועד לסוף היום.

נתראה בהרצאה!


פוסטים קשורים

תמונה ראשית פוסט יום פתוח בתלת מימד
יום פתוח בתלת מימד, מה פספסת? דניאל הראל
to-notch-or-not-developers-challenge
פיתוח אפליקציות לאייפון: הכירו את המגרעת אור קורץ
תמונה ראשית פוסט קורס html5
קורס HTML5 - לימודי HTML5 ב-HackerU אמיר דלאל
קורס מנהלי מדיה חברתית
מנהל דיגיטל, בקידום אתרים כבר התמקצעת? ארנון שוורצמן
לקבלת פרטים נוספים

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

תמונת לינק לסרטון עוד קצת מידע
חייג עכשיו
השאר פרטים