קורס הגנת סייבר ואבטחת מידע – Cybersecurity Defense


לסילבוס הקורס

גניבת יהלומים וריקון כספות בנק? כבר מזמן מדובר בפשעים נוסטלגיים. בשנת 2022 הפשעים הגדולים באמת כבר לא קורים בחוץ אלא בתקיפה ישירה של רשת המחשב וגניבת מידע הכולל פרטים אישיים, מספר חשבון בנק, שמות משתמש, סיסמאות ועוד. מי שנמצאים שם כדי להגן עלינו הם מגיני הסייבר, אנשי הצללים שמונעים מהפשעים האלה להתרחש. לפעמים בדקה ה-90 ובשאיפה שהרבה לפני כן.
מכיוון שהמידע שכל חברה מחזיקה מהווה בעצם את לב הפעילות שלה, תחום הגנת הסייבר הפך להיות הגורם החשוב ביותר בכל ארגון. לכן, זה לא מפתיע לגלות שמגיני סייבר הפכו להיות מבוקשים כל כך, ושבעולם כולו מדובר על קרוב ל-500 אלף משרות סייבר שעדיין לא אוישו.
אם אתם רוצים להיות שותפים למאמץ העולמי בהתמודדות מול פשיעת הסייבר ההולכת וגוברת, HackerU גאה להציג בפניכם את המסלול המתקדם והיישומי ביותר בתחום הגנת סייבר ואבטחת מידע – מסלול פרקטי ומעשי המבוסס על טכניקות מקצועיות של יחידת 8200. המסלול הוא שיתוף פעולה בין חברת HackerU ישראל לחברת ThriveDX SaaS, חברה המורכבת מבוגרי יחידת 8200 שבמהלך שירותם הצבאי עמדו בחזית הגנת הסייבר של מדינת ישראל וסיכלו איומים רבים. שתי החברות הן חלק מקבוצת ThriveDX העולמית המספקת שירותי אבטחת מידע וסייבר לחברות כגון: בנק הפועלים, WIX, בנק לאומי, מייקרוסופט ועוד.
בנוסף משמשת ThriveDX העולמית כיחידת לימודי החוץ של אוניברסיטאות גדולות ברחבי העולם - בהודו, פולין, אוסטרליה וסינגפור. החברה פועלת גם באוניברסיטאות מובילות בארה"ב כגון: אוניברסיטת מיאמי, אוניברסיטת ניו יורקאוניברסיטת ויסקונסין ועוד. הקבוצה מספקת גם הכשרות מקצועיות לממשלות וצבאות במדינות שונות ברחבי העולם.
במהלך מסלול ההכשרה תקבלו גישה לפלטפורמת Labs, פלטפורמה ייחודית המאפשרת תרגול ולמידה של מתודולוגיות תקיפה והגנת סייבר בכל זמן ומכל מקום. באמצעות הפלטפורמה תלמדו כיצד ניתן לזהות
את החולשות החדשות והנפוצות בתחום ואיך ניתן להתמודד איתן באמצעות הכלים העדכניים ביותר. כל זאת, תוך שמירה על חוויה לימודית מהנה ואינטראקטיבית.

הקורס כולל למידה של נושאים כגון: קריפטוגרפיה, כלי הגנה וניטור, Intelligent Insights, רשתות ופרוטוקולים של תקשורת, ארכיטקטורת הגנה ועוד. כך שהסטודנטים שלנו זוכים להכשרה אינטנסיבית שמכינה אותם לדרישות שוק העבודה. בנוסף, נלמדים במסלול ההכשרה נושאים כמו הנדסה חברתית, פרוטוקולי אימות, סוגים שונים של התקפות סייבר ועוד. בקורס ייעשה שימוש בכלים כמו Splunk לניתוח אירועי סייבר ו-NMAP לסריקת איומים.

חזון התוכנית

"בעולם הדיגיטלי שצובר תאוצה, עם עליות בפשעי סייבר, אני רואה הזדמנות ליישם את שיטת האימון הצבאית המוכחת שלנו כדי לענות על אתגרי הגורמים האנושיים של אבטחת סייבר: המחסור בכוח העבודה ופער הכישורים".

רואי צור, ממקימי  Cybint (כיום ThriveDX SaaS), הקים את החברה לאחר 15 שנות הכשרה מובילה ביחידת הסייבר והמודיעין הישראלית הידועה בעולם ופיתח מתודולוגיית למידה שאין שנייה לה בתחום הגנת הסייבר, המכשירה מועמדים ללא ניסיון קודם להיות מומחי סייבר ומודיעין מתקדמים.
רואי שירת למעלה מעשור כקצין בתפקידי סייבר ומודיעין שונים ביחידת 8200 והוא רואה את מסלול ההכשרה כהזדמנות ליישם את שיטת האימון הצבאית המוכחת שלו כדי לענות על האתגרים האנושיים של אבטחת סייבר: המחסור בכוח העבודה ופער הכישורים.

היתרונות שקורס סייבר ואבטחת מידע יעניק לך:

קורס מיון | 26 שעות אקדמיות: בשלב זה נלמדים תכני המבוא והבסיס של הקורס, על מנת לבדוק את התאמתך לתחום הסייבר ואבטחת המידע ובסיומו תתקיים בחינה. עברת את שלב המיון? אתה מתחיל את הקורס המורחב. לא עברת את שלב המיון? דמי קורס המיון יוחזרו אליך.
התחייבות חוזית לעבודה: עברת את קורס המיון? בכניסה לקורס המורחב ייחתם עמך חוזה למציאת עבודה בהתחייבות.
תכנים איכותיים ומעשיים: לימוד מעמיק של עולם ההגנה והיכרות עם עולמות ההאקינג וההתקפה – מתודולוגיות למידה יישומיות ופרקטיות - שיטות אימון צבאיות מהשטח.
התנסות מעשית על אירועים אמיתיים שהתרחשו "בזמן אמת": התנסות Hands - On על גבי מערכי הגנה סימולטורים של מתקפות מוכרות בתעשייה והגנה מפניהם על גבי פלטפורמת .Labs פלטפורמה ייחודית המאפשרת תרגול ולמידה של מתודולוגיות תקיפה והגנת סייבר בכל זמן ומכל מקום. המערכת פותחה על ידי יוצאי יחידת 8200 עם טכנולוגיות ושיטות עבודה של יחידת 8200.
מסלול הכשרה שפותח על-ידי בוגרי יחידת 8200: המסלול נבנה על ידי מיטב המוחות המובילים את תעשיית הסייבר בארץ ובעולם. בעלי ניסיון פרקטי ומעשי מהשטח. התרגולים והלמידה מבוססים על שילוב של טכניקות למידה שהוכחו כיעילות ופרקטיות ביחידת 8200.
למידה אונליין בקצב שלך: ללמוד בקצב שלך בלווי מפגשים קבועים עם מדריך מקצועי שמלווה את הקבוצה.
לומדים בראש שקט: קרן שכ"ל מאפשרת לסטודנטים של HackerU ישראל פריסה נוחה של שכר הלימוד ל-60 תשלומים ללא ריבית.
מסלול המתאים לאנשים שעובדים ומעוניינים בהסבה מקצועית: מסלול הכולל למידה עצמאית ובקבוצה המאפשר גמישות - שילוב של עבודה ולימודים.
לומדים בכיף: שילוב של ידע מקצועי עם למידה חווייתית על ידי חידונים, תשבצים, חידות הגיון ועוד.
מסלול הכולל הכנה להשתלבות בשוק העבודה: הקורס כולל מודול הכנה לראיונות עבודה, כתיבת קורות חיים ובניית פרופיל לינקדאין.
מאפס ניסיון למקצוען בתחום: ההכשרה מבוססת על ה-Cybersecurity Bootcamp - פלטפורמת הלמידה הייחודית שזוכה להצלחה רבה ברחבי העולם, בין היתר בזכות שיטת לימוד המשלבת בין היתרונות שבלמידה מקוונת לבין היתרונות שבהנחיה פרונטאלית. מיליוני אנשים ברחבי העולם הגיעו בעזרתנו From Zero to Hero - מאפס ידע וניסיון, לתפקידי כניסה בסייבר.

מסלול ההכשרה הינו במסגרת משולבת ועיקרו למידה עצמית וגמישה באמצעות מערכות למידה מקוונות. 

רוצה לשמוע עוד על קורס סייבר ואבטחת מידע?


היקף לימודי קורס סייבר

לימודי ערב מתקיימים פעמיים בשבוע למשך 6 חודשים

3 שלבים להצלחה

קורס הגנת סייבר ואבטחת מידע נחלק ל-3 שלבים להצלחה:

1. קורס מיון | 26 שעות אקדמיות
בשלב זה נלמדים תכני המבוא והבסיס של הקורס, על מנת לבדוק את התאמתך לתחום הסייבר ואבטחת המידע ובסיומו תתקיים בחינה. עברת את שלב המיון? אתה מתחיל את הקורס המורחב עם התחייבות לעבודה בסוף הקורס. לא עברת את שלב המיון? דמי קורס המיון יוחזרו אליך.

2. קורס מורחב | 636 שעות אקדמיות
בקורס תלמד את התכנים הרלוונטיים ביותר לעולם ותעשיית הסייבר, כגון: איתור וניתוח של מתקפות סייבר, קריפטוגרפיה, ארכיטקטורת אבטחה, תצורת רשת, איסוף מידע על איומים פוטנציאלים כגון וקטורי תקיפה, ניהול סיכונים ועוד.

3. התנסות מעשית על תרחישי אמת | תרגולים ב- LIVE
התנסות  Hands-On על גבי מערכי הגנה סימולטורים של מתקפות מוכרות בתעשייה והגנה מפני מתקפות אלה על גבי פלטפורמת Labs - פלטפורמה ייחודית המאפשרת תרגול ולמידה של מתודולוגיות תקיפה והגנת סייבר בכל זמן ומכל מקום.

תעודת גמר ובחינות הסמכה בינלאומיות

 • תעודת בוגר קורס מגן סייבר ואבטחת מידע מטעם חברת HackerU ישראל ו-ThriveDX SaaS מקבוצת ThriveDX העולמית.
 • הכנה לבחינת ההסמכה Cyber First Responder – CFR של חברת CertNexus.
 • המסלול מהווה בסיס להכנה לבחינת ההסמכה Security+ של חברת CompTIA.
 • ישנה הטבה ייחודית לבוגרי המסלול המעוניינים לגשת לבחינה בסיום הקורס והנחה על ספר הבחינה.

עדיין מתלבט למה כדאי לך ללמוד קורס סייבר ואבטחת מידע דווקא אצלנו בהאקריו? בסרטון הבא:


INTRODUCTION TO LINUX צפה עכשיו!


שאלות ותשובות

האם יש שיעורי בית, מבחנים, עבודות הגשה?

כן, לאחר כל שיעור ישנו תרגיל מעשי הנועד לתרגל את החומר הנלמד בשיעור. בנוסף, בכל סוף מודול יש מבחן שיבדוק את הידע הנרכש באותו המודול. פירוט נוסף ניתן למצוא בסילבוס הקורס.

באיזו רמה אני יוצא מהקורס?

מסלול ההכשרה משלב תוכן תיאורטי ופרקטיקה אשר תקנה לך את מירב הכלים והידע שאותם תוכל ליישם כבר בסיום הלימודים ולהשתלב במהירות בשוק העבודה.

באילו תפקידים ניתן לעבוד בסוף הקורס?

בסיום הקורס, תוכל להשתלב בתור אנליסט במרכז SOC, יועץ בתחום אבטחת המידע, Penetration tester ועוד תפקידים רבים ומגוונים. למעבר לכלי שכר לחץ כאן

איזה הסמכות יש בקורס?

תעודת הסמכה בינלאומית של EC-Council בשם CEH.

כיצד מתרגלים את החומר הנלמד בקורס?

בסיום השיעור יינתן תרגיל מעשי אשר מסכם את החומר הנלמד בשיעור. כמו כן, במועד הרישום תקבלו גישה למערכת האתגרים של האקריו, ה-CYWAR שכוללת כ-390 שעות לימוד ותרגול מכל מקום. במערכת, תוכלו למצוא גם מעבדות המדמות מצבי אמת.

האם קורס סייבר מתאים גם למתחילים?

בוודאי, מסלול סייבר ואבטחת מידע שלנו נועד גם לאנשים חסרי כל ניסיון או רקע בתחום.
בתחילת המסלול אנו מלמדים את יסודות המחשוב, התקשורת והרשתות, ורק לאחר שנסיים זאת בהצלחה, נמשיך לעולמות הסייבר, אבטחת המידע, פריצות, Pen Testing ועוד.

האם ניתן ללמוד את הקורס הזה אונליין?

כמובן, המסלול מועבר במתכונת אונליין לייב ב-ZOOM.

מעבר לכך, מערכת הלימודים שלנו, ה-LMS, עונה על כל צרכי הסטודנטים שלנו:
מעקב שוטף אחרי כל התקדמות במהלך הקורס, הקלטות של שיעורים, מועדי הגשת שיעורי בית, הערות והארות מהמרצים וראש התחום.
כמו כן, במסלול סייבר ואבטחת מידע, קיימת מערכת אתגרים אונליין בשם Cywar, שם ניתן לבדוק את היכולות וההתקדמות שלך בכל זמן נתון.

האם קורס סייבר מתאים לנוער וילדים?

קורס הסייבר ההגנתי – Cybersecurity Defense אינו מתאים לילדים, אך בהחלט מתאים לנוער וניתן להירשם אליו כל מי שמלאו לו 16 שנים ומעלה.

קורס סייבר למנהלים?

מסלול הלימודים של סייבר ואבטחת מידע יכול להתאים בהחלט למנהלים, במיוחד לאלו שמגיעים מתחומי הרשתות, המחשוב, הטכנולוגיה והפיתוח.

מה הרקע שצריך ללמוד קורס סייבר?

אין צורך ברקע קודם על מנת להצטרף לקורס סייבר ואבטחת מידע. מסלול הלימודים שלנו מתאים לחסרי רקע, כך שבתחילת הקורס אנו מלמדים את היסודות והאלמנטים החשובים בתחומי המחשוב, הרשתות ורק לאחר מכן מתקדמים אל יסודות אבטחת המידע. כמובן, שאם יש לכם רקע קודם בתחומי הרשתות או המחשוב – זה יכול להוות יתרון עבורכם.


ראש תחום
קורס סייבר - ראש תחום רומן סנקו

רואי צור
רואי צור, ממקימי Cybint (כיום ThriveDX SaaS) , הקים את החברה לאחר 15 שנות הכשרה מובילה ביחידת הסייבר והמודיעין הישראלית הידועה בעולם ופיתח מתודולוגיית למידה שאין שנייה לה בתחום הגנת הסייבר, המכשירה מועמדים ללא ניסיון קודם להיות מומחי סייבר ומודיעין מתקדמים. רואי שירת למעלה מעשור כקצין בתפקידי סייבר ומודיעין שונים ביחידת 8200 והוא רואה את מסלול ההכשרה כהזדמנות ליישם את שיטת האימון הצבאית המוכחת שלו כדי לענות על האתגרים האנושיים של אבטחת סייבר: המחסור בכוח העבודה ופער הכישורים.

רוצה לשמוע עוד?
ראש תחום
קורס סייבר - ראש תחום רומן סנקו

רואי צור
רואי צור, ממקימי Cybint (כיום ThriveDX SaaS) , הקים את החברה לאחר 15 שנות הכשרה מובילה ביחידת הסייבר והמודיעין הישראלית הידועה בעולם ופיתח מתודולוגיית למידה שאין שנייה לה בתחום הגנת הסייבר, המכשירה מועמדים ללא ניסיון קודם להיות מומחי סייבר ומודיעין מתקדמים. רואי שירת למעלה מעשור כקצין בתפקידי סייבר ומודיעין שונים ביחידת 8200 והוא רואה את מסלול ההכשרה כהזדמנות ליישם את שיטת האימון הצבאית המוכחת שלו כדי לענות על האתגרים האנושיים של אבטחת סייבר: המחסור בכוח העבודה ופער הכישורים.


רוצה לשמוע עוד על קורס סייבר ואבטחת מידע?

תוכנית הלימודים:

קורס מיון - Pre Work
26 ש"א
לפני תחילת מסלול ההכשרה הסטודנטים נדרשים להשלים את מודול Pre Work (מיון) בלימוד עצמי, שמטרתו להביא את כולם לאותה רמה של מומחיות טכנית. מודול זה יאפשר ללומדים להכיר את הפלטפורמה, בנוסף לקבל מידע חשוב נוסף שילווה אותם במהלך הקורס.
 • בקורס נלמד:
 • Basics of Computer and Device Hardware, Software, Operating Systems and Processes in Windows and Linux
 • Networking Basics and the OSI Model
 • כלים: Wireshark, Putty
מבוא - Bootcamp
13 ש"א
מבוא ה-Bootcamp מספק לסטודנטים את הכלים הנדרשים כדי להפוך את ה-Bootcamp לחוויית למידה מהנה ויעילה. במהלך מודול זה, הם ילמדו כיצד יהיה בנוי ה-Bootcamp וכן את יסודות המחשוב.
 • בקורס נלמד:
 • Overview of Bootcamp and Cybersecurity Industry
 • Cybersecurity Career Paths
 • Prework Content Review
ניהול רשתות (Network Administrator)
93 ש"א
אם במודול Pre work, למדנו את העקרונות והמושגים הבסיסיים של רשתות, מודול זה צולל אפילו יותר לעומק ומתמקד בתכנון, הגדרה ופתרון בעיות של רשתות. הסטודנטים ילמדו את המיומנויות הדרושות להפעלת רשת וניטור באופן מלא.
 • בקורס נלמד:
 • Network Configuration – LAN, WAN
 • Segmentations, VLANs and Subnetting
 • Network Mapping Tools
 • Troubleshooting and Monitoring Networks
 • Network Devices – Switches, Routers
 • Telecommunication
 • System Administration
 • שימוש בכלים: Cisco Packet Tracer, Nmap, Windows PowerShell
יסודות הסייבר (Cybersecurity Fundamentals)
13 ש"א
מודול זה נועד ללמד כיצד ארגונים מיישמים אבטחת סייבר ולהציג את התפקידים השונים בתעשייה. בנוסף, המודול יאפשר לסטודנטים להכיר את ההיסטוריה של האקרים מפורסמים משנות ה-50 ועד היום. לאחר מכן נסקור את אירועי האקינג שבוצעו בידי האקרים מודרניים ואת המניעים, היכולות והטכניקות שלהם, כמו גם את הסוגים השונים של תוכנות זדוניות שבהם נעשה שימוש כדי לתקוף את הקורבנות שלהם.
 • בקורס נלמד:
 • NIST Framework
 • Malware Types
 • Social Engineering
 • Vulnerabilities, Risks, and Exploits
 • Famous Cyber-Attacks
אבטחת רשת ויישומים (Network and Application Security)
53 ש"א
במודול זה נלמד את מתודולוגיות ההגנה על הרשת והיישומים השונים, ונוכל לזהות אילו כלי הגנה נדרשים על פי הרשת וצרכי הארגון. המודול מכסה גם בנייה של ארכיטקטורות רשת מאובטחות עבור כל שיטה, במודול זה הסטודנטים ילמדו כיצד לזהות, ובסופו של דבר לחסום שחקנים זדוניים מלבצע התקפות סייבר ופשעים.
 • בקורס נלמד:
 • Cryptography – Symmetric vs Asymmetric Keys
 • Encryption/Decryption, Hash functions
 • Security Architecture
 • Security Tools – Firewalls, Antivirus, IDS/IPS, SIEM
 • Access Control Methods, Multi-factor Authentication, Authentication Protocols
 • Honeypots and Cyber Traps
 • שימוש בכלים: Kali Linux, Splunk, Snort IDS, Active Directory, Nmap, Windows Firewall, Linux iptables
טיפול בתקריות (Incident Handling)
80 ש"א
במודול זה נלמד על הסוגים הנפוצים ביותר של התקפות סייבר ונתרגל לאתר ולנתח אירועים בדיוק באותו אופן שבו זה נעשה במציאות. בנוסף, ננתח וקטורי תקיפה שונים ואת התכונות שלהם ולבסוף נזהה מקרים חיוביים כוזבים
 • בקורס נלמד:
 • Detection and Analysis of Cyber-Attacks – DDos/Dos, Brute-Force
 • OSWAP Top 10 Attacks – SQL Injection, Cross-Site Scripting
 • Group and Individual Incident Report Writing
 • כלים: Splunk
מודול סיום - תרחישים אחרונים והכנה לראיון עבודה
79 ש"א
מודול זה כולל תרגול תרחישים המדמים "מצב אמת" של תקריות סייבר, בחינה אחרונה המכסה את כל התכנים שנלמדו במהלך הקורס והצגת פרויקט סיום קבוצתי. במסגרת לימודי המסלול תקבלו תכנים רלוונטים כהכנה לראיונות עבודה, בניית פרופיל לינקדאין, מתודולוגיות עבודה בצוותים ועוד.
ניתוח תוכנות זדוניות (Malware Analysis)
40 ש"א
במודול זה נלמד טכניקות שונות לניתוח תוכנות זדוניות והבנת ההתנהגות שלהן. זאת באמצעות מספר שיטות לניתוח תוכנות זדוניות כגון הנדסה הפוכה, ניתוח בינארי וזיהוי ערפול, וכן על ידי ניתוח דגימות תוכנות זדוניות מהחיים האמיתיים.
ETHICAL HACKING AND INCIDENT RESPONSE
93 ש"א
כאנליסטים עתידיים של אבטחת סייבר, חיוני על הסטודנטים להבין מתודולוגיות התקפיות בלוחמת סייבר. ב-Ethical Hacking, הם ילמדו כיצד לבצע התקפות סייבר, מה שיספק להם תובנות על שיטות עבודה מומלצות להגנת סייבר, הערכות פגיעות, פורנזיות ותהליכי תגובה לאירועים. בתגובה לאירועים, הסטודנטים ילמדו את מתודולוגיות התגובה הרלוונטיות שבהן נעשה שימוש ברגע שהתרחשה התקפה. הם יסקרו את זיהוי הפרות אבטחת הסייבר, איומי פנים/חוץ, מחזורי חיים של תגובה לאירועים, ביצוע הערכות רלוונטיות ופיתוח תכניות הגנה
 • בקורס נלמד:
 • Ethical Hacking Processes and Methodologies
 • Network Hacking, Reconnaissance, Google Hacking and Locating Attack Vectors
 • Exploitation Techniques
 • Web Application Hacking, OWASP Top 10 – XSS, SQL Injection, Manual and Automated Attacks
 • Post Incident Activity
 • כלים: Metasploit, SQLMap, Nmap
Secure Design Principles
13 ש"א
במודול זה, נלמד על ניתוח מגמות. ונכיר את המגמות החדשות ביותר בתחום אבטחת הסייבר, האיומים ועוד. יתר על כן, מפעילי האתחול ילמדו שיטות עבודה מומלצות לעיצוב אבטחת סייבר, כמו גם כיצד להעריך ולאתר פגמים בתכנון אבטחה.
 • בקורס נלמד:
 • Trend Analysis
 • Artificial Intelligence in Cybersecurity
 • Zero-Trust Policy
 • Best Detection Methodologies
 • Incident Impact Mitigation
Risk Management
13 ש"א
במודול זה נלמד על ניהול סיכונים ונצלול לתוך היבטי אבטחת הסייבר. בעולם של היום, כמעט כל פעולה יכולה להפוך לסיכון פוטנציאלי. לפיכך, הסטודנטים ילמדו מתודולוגיות ותהליכים לניהול סיכונים שיסייעו בניהול יעיל של סיכונים כאלה - תוך הבנה שלא ניתן לבטל את כל הסיכונים באופן מיידי.
 • בקורס נלמד:
 • Risk Management Processes
 • Analyzing, Prioritizing, Evaluating and Monitoring Severity of Internal and External Risks
 • Risk Management Policies, Procedures, Standards, and Guidelines
 • Security models
THREAT INTELLIGENCE
66 ש"א
"אחת הדרכים להגן על הארגון שלך היא להכיר את האויב שלך". במודול זה נלמד שיטות, תהליכים, טכניקות וכלים שונים המעורבים באיסוף מודיעין על איומים פוטנציאליים כגון: האקרים ווקטורי תקיפה.
 • בקורס נלמד:
 • Threat Intelligence Cycle Methodology and Industry Implementation
 • Google Hacking – Operators, Finding Sensitive Data, Directory Listing, Devices and Hardware
 • Dark Web and Dark Market Investigation
 • Online Anonymity using Metadata, Google Cache, VPN and Tor
 • Trend Analysis, Basic Excel Data Analysis
 • Industrial Tool Practice in Real Environments
 • כלים: Elasticsearch, Kibana, Webhose data (logs from the darkweb), Web Scraping, Tor Browser, IntSights Threat Intelligence Platform
Forensics
80 ש"א
במודול זה נלמד תהליכים פורנזיים דיגיטליים לניתוח איומים במכשירים דיגיטליים. תהליכים אלה כוללים זיהוי, שחזור, חקירה ואימות של ראיות דיגיטליות במחשבים וכלי תקשורת אחרים.
 • בקורס נלמד:
 • Computer Memory Forensics, Memory Dump Analysis
 • FTK Imager, Autopsy, Redline and RAM capturing
 • Digital Evidence Acquisition Methodologies
 • Registry Forensics
 • Windows Timeline Analysis and Data Recovery
 • Network Forensics, Anti-Forensics and Steganography
 • כלים: Volatility Framework, FTK Imager, Autopsy, NetworkMiner, Wireshark, OpenStego, ShellBags Explorer, winmd5free, Magent RAM Capture, Redline, HxD

תכני הקורס – טבלה מסכמת

נושאים שעות
קורס מיון - Pre Work 26
ניתוח תוכנות זדוניות (Malware Analysis) 40
מבוא - Bootcamp 13
ETHICAL HACKING AND INCIDENT RESPONSE 93
ניהול רשתות (Network Administrator) 93
Secure Design Principles 13
יסודות הסייבר (Cybersecurity Fundamentals) 13
Risk Management 13
אבטחת רשת ויישומים (Network and Application Security) 53
THREAT INTELLIGENCE 66
טיפול בתקריות (Incident Handling) 80
Forensics 80
מודול סיום - תרחישים אחרונים והכנה לראיון עבודה 79
סה"כ שעות שלב מיון + קורס מורחב 662


phone mobile icon שיחה
chet icon צ'אט
email mobile icon לפרטים

מדיניות הגנת הפרטיות

×

אנו מודים לכם על שבחרתם לעשות שימוש באתר Hacker-u (להלן: "האתר").

האתר מופעל על ידי האקר-יו בע"מ (להלן: "החברה") לטובת איסוף פרטים ויצירת קשר עם מתעניינים בלימודי מקצועות הי-טק.

לתשומת לבכם, המידע המוצג באתר הינו כללי בלבד. למידע ספציפי ניתן להשאיר פרטים בעמוד ויועץ לימודים מטעם החברה יחזור אלכם במהרה.

מטעמי נוחות בלבד, האמור בתקנון זה מנוסח בלשון זכר, אולם הוא מתייחס לשני המינים בצורה שווה.

לכל מידע נוסף ניתן לפנות בכתובת הדואר האלקטרוני שבסיפא לתקנון זה.

בגלישתך באתר זה הנך ( "להלן: "הגולש") מקבל ומסכיה לתנאים ולמדיניות הפרטיות כמפורט להלן. מדיניות הפרטיות מתייחסת לסוג המידע שתספק לנו או מידע אשר אנו נלמד משימוש שתעשה באתר.

שמירה על פרטיותך:

1. פרטיות הגולש חשובה לנו מאוד. אנו מנהלים את האתר בסטנדרט האבטחה הגבוה ביותר ע"מ לשמור על פרטיך ולהגן על המידע שתמסור לנו בצורה הטובה ביותר.

2. אנו פועלים בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981 ושואפים לעמוד בכל דרישות החוק לעניין כיבוד הפרטיות וההגנה על מידע אישי. אנו מחויבים להגן על פרטיותך ועל שמירת פרטי הזיהוי האישיים שלך.

3. אנו אוספים מידע אישי אודותיך רק כאשר אתה תספק לנו אותו באופן ספציפי וביודעין. אנו מאמינים, כי אתה צריך לדעת בדיוק איזה מידע אישי אנו אוספים וכיצד אנו מתכוונים להשתמש בו בטרם תחלוק אותו עמנו. אנו עשויים לבקש ממך מידע אישי כגון שם, מספר טלפון, כתובת וכתובת דואר אלקטרוני. אנו עושים זאת רק כאשר אתה מבקש מידע או מבקש להירשם לשירותים הטעונים הרשמה או מנוי.

4. כאשר אנו מתכוונים להשתמש במידע האישי שלך, אנו מבקשים זאת מראש, על מנת שתחליט אם אתה רוצה לספק לנו את המידע או לא.

5. מידע המאפשר זיהוי אישי שלך, יישמר בסודיות מוחלטת. פרטי זיהוי אישיים שאתה מספק לנו לא יהיו זמינים לצדדים שלישיים ללא אישור מפורש שלך.

6. אנו מדגישים כי לא חלה חובה חוקית למסור את המידע.

המידע שייאסף והשימוש שיעשה בו:

1. אנו מגבילים את בקשותינו לקבלת מידע אישי בסיסי בלבד, כגון:

א. שם מלא

ב. מספר טלפון

ג. כתובת דואר אלקטרוני

2. אנו מגבילים את איסוף המידע האישי למידע שאנו מאמינים כמינימלי ביותר על מנת לספק לך את השירותים המוצעים באתר או באמצעותו.

3. המידע אשר יימסר ישמש לטובת גבייה, שליחת דיוור ישיר וקשר עם הלקוח, שליחת דבר פרסומת, ניוזלטר והודעות שיווקיות; טיוב נתונים, מתן שירותים ללקוחות, ניהול מועדון לקוחות, ניהול מידע על תלמידים / סטודנטים / משתלמים, ניהול מכירות, שיווק וגיוס לקוחות.

4. המידע שתעביר לנו לא יימסר על ידינו לצדדים שלישיים בתמורה ו/או ללא תמורה אלא אם תיתן את הסכמתך לכך מראש ו/או לדרישת רשות מוסמכת.

Cookies (עוגיות):

1. קובץ Cookie הוא קובץ המכיל חלקים מסוימים של מידע שהאתר יוצר במחשבך בעת הגלישה באתר. הקובץ מאפשר שמירת מידע לגבי העדפותיך בכל הקשור בשימוש באתר.

2. על מנת לשפר את חוויית הגלישה שלך באתר, האתר משתמש ב- Cookies. רוב הדפדפנים כיום יודעים לזהות מתי "Cookie" מוצע, ולאפשר לך לסרב או לקבל אותו. אם אינך בטוח אם לדפדפן שלך יש יכולת זו, עליך לבדוק עם יצרן התוכנה או ספק שירותי האינטרנט שלך. איננו משתמשים בקבצי Cookie כדי לעקוב אחר הרגלי הניווט של המבקרים שלנו.

גישתך ושליטתך בפרטי הזיהוי שלך:

באפשרותך לבצע את הפעולות הבאות, בכל עת, על ידי פנייה אלינו באמצעות כתובת הדוא"ל שלהלן:

1. לבדוק איזה מידע אישי שלך יש בידנו, אם בכלל.

2. לשנות/לתקן את הפרטים אשר בחרת להעביר לנו.

3. לבקש מאתנו למחוק כל מידע שנאסף אודותיך (יחד עם זאת יש לדעת כי, לא נוכל לספק שירותים מסוימים ללא המידע).

4. להביע כל חשש כלשהו שיש בידך לגבי השימוש שנעשה במידע אישי שלך.

קניין רוחני:

כל זכויות בכל המושא לזכויות קניין רוחני, המופיע ו/או מוצג באתר, הינו בבעלות החברה בלבד ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור החברה מראש ובכתב.

יצירת קשר:

ניתן ליצור עמנו קשר בכל עת בכתובת הדואר האלקטרונית הבאה info@hackeru.co.il

להורדת
הסילבוס