דף הבית / קורס ניהול רשתות

קורס ניהול רשתות כולל מלגה בסך 7000 ש"ח לנרשמים באתר. לקריאת הסילבוס כנסו לעמוד קורס ניהול רשתות 

קורס ניהול רשתות תקשורת – להיות האנשים שסומכים עליהם

קורס רשתות תקשורת מקנה עוצמה רבה לאדם הלומד לעמוד מאחורי מערכות מחשב מורכבות, לדאוג לגיבוי המערכות, לתפעול השוטף שלהן ולאבטחת המידע. קורס ניהול רשתות מצריך אנשים כמוך, אחראיים ובעלי מוטיבציה גבוהה לעמוד באתגר המרתק של האנשים שסומכים עליהם יום יום. קורס ניהול רשתות ילמד אותך להיות האדם הפותר בעיות ותקלות בזמנים שהמערכות עובדות בעומס.  

קורס ניהול רשתות – מנהל הרשת מקים את הרשת

בקורס רשתות תקשורת רוכש הסטודנט הכשרה כיצד להקים רשת מחשבים בארגון מסוים, כיצד לתחזק ציוד זה ולהביאו לתפעול תקין. קורס ניהול רשתות הוא קורס של אנשים 'מאחורי הקלעים', אבל אלה בעצם 'במרכז העניינים'. כל תקלה ובעיה שאנשי התמיכה ייתקלו בהן ויהיו אובדי עצות בפתרונן, אנשי ניהול הרשתות יפתרו אותן בקלות. מכאן שקורס ניהול רשתות מכשיר אותך לקראת תפקיד ברמת ערך גבוהה מאד.

קורס ניהול רשתות – אבטחת מערכות מידע

קורס ניהול רשתות תקשורת מכשיר, אם כן, אנשים לתפקיד אחראי ואמין., קורס ניהול רשתות כולל גם את נושא אבטחת מערכות מידע. בכל ארגון וארגון, אישי, עסקי או בטחוני, קיימים מאגרי מידע רבים שאבטחת המידע שבהם מצריכה אנשים אמנים ואחראים. קורס ניהול רשתות מלמד את הסטודנט את נושא אבטחת המידע הנמצא במחשבים של ארגונים שונים וכיצד להגן על אותם ארגונים מפני חדירות בלתי מורשות העלולות לגרום נזקים כבדים.קורס ניהול רשתות הוא אחד הקורסים החשובים ביותר, המכשיר מעין "חיילי מגן" מפני אנשים הזוממים לזרוע הרס.

קורס ניהול רשתות –  פותח דלת לקריירה בינלאומית

קורס ניהול רשתות הוא תחילתו של דרך אל עולם מרתק בעולם ההייטק. קורס ניהול רשתות מאפשר לבוגרים לגשת למבחנים ולקבל תעודת הסמכה מקצועית בינלאומית של חברת מייקרוסופט. היכולת הניתנת לסטודנט בקורס ניהול רשתות מאפשרת לו למצוא את דרכו לקריירה בחו"ל, אם יחפוץ בכך. עולם ההייטק הוא אכן עולם מרתק, והמשכורות בענף ההייטק הן מן הגבוהות במשק הישראלי ובעולם, כשמדובר במטבע זר.

קורס ניהול רשתות – החידושים הטכנולוגים

כל מנהל רשת מחשב חייב להיות מעודכן בחידושים הטכנולוגיים ולדעת ליישם אותם בארגון בו הוא עובד. חלק בלתי נפרד מן הלימודים בקורס ניהול רשתות כולל גם את החידושים הטכנולוגיים ה"חמים" ביותר, וחידושים אלה מלווים את הסטודנט לאורך כל תהליך הלימוד והיישום עד להכשרה הסופית.

קורס ניהול רשתות – קורס משמעותי המעניק לסטודנט את ההטבות המגיעות לו 

מכיוון שמדובר בקורס מורכב ובעל ערך משמעותי, הסטודנט בקורס מקבל את ההטבות המגיעות לו. קורס ניהול רשתות מעניק לסטודנטים הכשרה בנושא האקינג, מלגות מכובדות ואפשרות לקבלת תעודה בינלאומית שתפתח למחזיק בה קריירה בשוק העולמי. כמו כן, מועמד אשר לא יעבור את המבחנים הראשוניים יהיה זכאי לקבל את כספו בחזרה.

×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים