דף הבית / בלוג / איך מתקבלים לעבודה בהייטק
תמונה ראשית לפוסט איך מתקבלים לעבודה בהייטק

איך מתקבלים לעבודה בהייטק

עודכן בתאריך: 05-22-2017

האם יש שיטה למצוא עבודה בהיי טק ביתר קלות? האם מחפשי העבודה עושים טעות בתהליך החיפוש? ואם כן, מהן השיטות הטובות ביותר לחפש, ולא פחות חשוב מכך, למצוא עבודה בהיי טק?

המוסד הלימודי – חשיבות המוניטין של המוסד הלימודי בעיני המעסיק וחברת ההשמה

תחום ההיי טק הוא תחום שדורש דיוק והנה בנושא התיאורטי בדיוק כמו בנישה המעשית, על כן, איכות המוסד הלימודי, נלקח כאן בחשבון באופן חמור הרבה יותר ממקצועות רבים אחרים. בתחום הטכנולוגי כל טעות קטנה יכולה להיות קריטית ועל כן, חשוב למעסיק לדעת שגם במהלך הלימודים, עבר העובד את המבחנים והבקרה מהמחמירים ביותר לפני שקיבל את ההסמכה והתעודות המתאימות.

בנוסף, הרבה לפני שנכנסתם לעבוד בחברה ועוד לפני שהגעתם אל רעיון העבודה, דעו שגם חברות ההשמה בתחום ההיי טק מודדות ובררות את המועמדים עבור לקוחותיהם בהתאם למוסד הלימודי בו למדו.

בחירת חברת השמה איכותית וויתור על חברות כוח אדם

חשוב מאוד להבין את ההבדל שבין חברת השמה הייטק מקצועית לבין חברת כוח אדם. חברת השמה היא גשר מתווך בין המעסיק לבין המועמד והמטרה של היא ליצור חיבור כמה שיותר קרוב לשלמות בין הלקוח שלה (כלומר המעסיק) לבין המועמד כדי למנוע חוסר התאמה ועזיבה או פיטורין של המועמד ואפילו הרבה לפני כן, גילוי אי התאמה מובהק כבר במעמד ראיון העבודה. לאחר ראיון העבודה ובמידה והתקבלתם תקבלו טלפון ישיר מהמעסיק ואף תוכלו לקבל מידע מחברת ההשמה אשר מקבלת את הפרטים קצת לפניכם.

החל מהיום הראשון בעבודה תהפכו להיות עובדים עם תנאים מלאים לכל דבר בשונה מכוח אדם. חברת השמה בתחום ההיי טק מתמחה אך ורק במשרות שונות בתחום ועל כן יודעת לעשות את החיבורים הנכונים והטובים ביותר בין המועסק למעסיק, כך שבמיוחד אם אתם בעלי ניסיון מועט או רק עכשיו סיימתם את הלימודים, מומלץ לעבור דרל חברת ההשמה לפני שאתם עטים על מודעות הדרושים....

אין לי ניסיון ורק עכשיו סיימתי ללמוד – איך חודרים אל עולם ההיי טק?

קיימות אופציות לא מעטות לחדור אל עולם ההיי טק גם אם אתם חסרי ניסיון, ניתן להתחיל בעבודות זמניות, פרויקטים זמניים, אשר תמיד יכולים להפתיע וכמובן התנדבות בתחום, חושב מאוד לבחור עבודות מאותו תחום גם אם אלה פרויקטים קצרים. את העבודות הקצרות אפשר תמיד לאגד לכדי פרויקט אחד גדול תוך נימוק של רצון ללמוד ולהבין תחומים רבים ככל הניתן ויחד עם זאת להתמחות בתחום נקודתי שאתם מתעניינים בו ולציין את העובדה שבכל הפרויקטים עסקתם בתחומים קרובים.


פוסטים קשורים

מפתחים לאנדרואיד

איך מפתחים לאנדרואיד ללא ניסיון?

איתמר מרילוס
איך ליצור משחק מחשב

יצירת משחק מחשב - המדריך למתחילים איך ליצור משחק | האקריו

איתמר מרילוס
קורס דאטה אנליסט או DBA? מה עדיף ללמוד

קורס DBA או קורס Data Analyst, מה עדיף ללמוד?

איתמר מרילוס
הכוונת חיילים משוחררים

כך תנצלו את כספי הפיקדון לחיילים משוחררים כדי לבנות לעצמכם קריירה מתגמלת

איתמר מרילוס
×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים