הכוכבים של HackerU

הבוגרים שלנו מתברגים בתפקידים שונים בתעשיית ההייטק
אבל יש כמה כוכבים בוהקים במיוחד!

דניאל פיטוסי

אינטגרטור

Consist

"עשיתי סקר בין כל המקומות וקיבלתי לא מעט המלצות על HackerU, שם התחילה הקריירה שלי.

את הקורס העביר מרצה על! כל הסטודנטים בקורס התחברו אליו בגלל הרמה הגבוהה שלו. כשהתחילה הקורונה היה מאתגר לכולם, כולם למדו איך להסתגל לדבר הזה, חייב לציין שה'חממה' סייעה בנושא ולא נתנה לנו להרגיש שמשהו השתנה.

צברתי ידע בנושאים שהייתי פחות חזק בהם וקבלתי המון טיפים והמלצות. HackerU תמכו והשתדלו שנרגיש בבית לכל אורך הדרך, תודה לכם על זה. אני ממליץ לכולם על קורס סייבר ואבטחת מידע ב-HackerU."

סרטון וידאו עם המלצות

ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו

+0

חברות שמגייסות
בוגרי HackerU

0

מסלולי לימוד מקיפים
בתחומי ההייטק

+0

סטודנטים פעילים
בישראל ובעולם

0%

אחוזי השמה לעבודה
בקרב הבוגרים שלנו

0

אוניברסיטאות שמלמדות את הקורסים שלנו
ברחבי העולם

לשמוע ממי שכבר
עשו את זה

מבוגרי קורס סייבר ואבטחת מידע | עובד בחברת Check Point

"אני לקוח קבוע ב-HackerU את הקורס הראשון שלי עשיתי לקראת סוף השירות הצבאי. את הקורס השני עשיתי לפני שנתיים.
HackerU מתחייבת לעזור לסטודנטים שלה למצוא עבודה וזה בדיוק מה שקרה אצלי, אחרי חודשיים מצאתי עבודה בתחום הסייבר ואבטחת מידע והשתלבתי בעולם ההייטק! רמת המרצים מאוד גבוהה, מקצועית ומכבדת. שמחתי לגלות בני אדם חדורי מוטיבציה שתמיד שמחים לעזור ולהתפתח. הם תמיד היו זמינים בשבילנו גם מחוץ לשעות הלימודים. בזכותם, כל אחד ואחת עם ידע מינימלי יכולים להיכנס לעולם ההייטק".

מבוגרי קורס שיווק דיגיטלי – מאסטר בשיווק ופרסום דיגיטלי | עובד בחברת Young Media

כשסיימתי את התואר הראשון שלי בניהול, הבנתי שקיבלתי המון ידע אבל היו חסרים לי המון כלים פרקטיים לעבודה וחיפשתי את המקום שייתן לי הכלים האלו. HackerU הצליחו ובענק... הפחד שלי מלהתעסק עם סכמות מורכבות נאבד כלא היה וגיליתי עולם חדש שחששתי בעבר להתנסות בו. למדתי איך ללמוד ואיך להציג את העבודות שלי, קיבלתי ידע וניסיון בכלים הכי רלוונטיים בשוק. מרצים מצוינים וקשובים לכל בעיה/ שאלה/ הסבר/ אתגר. היום אני מרגיש מוכן לאתגרים בתחום ומצפה להתפתח עוד ועוד.

מבוגרי קורס Data Analyst & BI המסלול המקיף למקצועות הדאטה | עובד בחברת

כשסיימתי את התואר הראשון שלי בניהול, הבנתי שקיבלתי המון ידע אבל היו חסרים לי המון כלים פרקטיים לעבודה וחיפשתי את המקום שייתן לי הכלים האלו.

HackerU הצליחו ובענק... הפחד שלי מלהתעסק עם סכמות מורכבות נאבד כלא היה וגיליתי עולם חדש שחששתי בעבר להתנסות בו. למדתי איך ללמוד ואיך להציג את העבודות שלי, קיבלתי ידע וניסיון בכלים הכי רלוונטיים בשוק. מרצים מצוינים וקשובים לכל בעיה/ שאלה/ הסבר/ אתגר. היום אני מרגיש מוכן לאתגרים בתחום ומצפה להתפתח עוד ועוד.

מבוגרי קורס עיצוב גרפי - המסלול המלא למעצב בדיגיטל | עובדת בחברת מפתחת Frontend בצוות UI בחברת Qlik

"הגעתי ל-HackerU בשנת 2014, לאחר שעשיתי תואר ראשון במדעי המחשב ולאחר מספר שנים בהם עסקתי בתחום החומרה, מתוך רצון לעבור לתחום ה-Web. התלבטתי בין עיצוב גרפי לתכנות וניתנה לי האפשרות להתחיל בקורס העיצוב הגרפי ללא תוספת מחיר. לאחר כחודשיים שם עברתי לתכנות (ועל הדרך זכיתי בידע נרחב ושימושי בעיצוב גרפי!) הקורס היה ממוקד, בנוי היטב ומותאם לצורכי השוק. למרות הידע שצברתי בתואר, הקורס חידש לי המון. בעיקר ידע פרקטי ומעשי שנצרך כדי להשתלב בשוק העבודה. המורים התאימו עצמם לרמה שלנו וקיבלתי לאורך הקורס מענה אישי בכל בעיה. לקראת סיום נשלחתי דרך HackerU לראיון עבודה בטקמרקטינג, הכלים והידע שקיבלתי סייעו לי להתקבל שם למשרת ג'וניור ולהתחיל ברגל ימין. לאחר כמה חודשים צברתי מספיק ניסיון והשתלבתי כחלק מצוות הפיתוח בחברה גדולה ומבוססת. נשארתי בתחום עד היום כבר כמעט 10 שנים."

מבוגרי קורס בניית אתרים Full Stack Web Development | עובד בחברת Aporia

"למדתי ב-HackerU קורס בניית אתרים. הקורס היה מאוד פרקטי ויישומי. המרצים היו זמינים וענו לכל שאלה גם מעבר לשעות הקורס. למדתי המון, התפתחתי מקצועית והרגשתי שיצאתי מהקורס מוכן לשוק העבודה. מחלקת ההשמה עזרה לי המון בהכנה לראיונות העבודה בדגש על ראיונות בתחום הפיתוח וכתיבת קורות חיים."

מבוגרי קורס QA בודק תוכנה | עובדת בחברת

"הגעתי לקורס QA ידני עם קצת חששות, כי לא הייתי במסגרת של לימודים הרבה זמן. מהרגע הראשון הרגשתי שיש לי תמיכה מהמדריכים ואנשי הצוות שתמיד היו שמחים לעזור לי. הקורס הועבר בצורה מקצועית, וסיימתי יום לימודים בתחושת סיפוק. הרגשתי שלא רק שאני מקבלת מידע, אלא שעוזרים לי לפתח חשיבה בצורה שונה, יצירתית יותר. ועכשיו כשאני מוכנה לצאת לעולם העבודה - אני מרגישה שבזכות הקורס יש לי את הכלים לבצע אותה בצורה הטובה ביותר!"

מבוגרי קורס QA בודק תוכנה | עובדת בחברת

"לגמרי חוויה חיובית. חומר מורחב, מועבר בצורה ברורה וממוקדת. חומרי לימוד כתובים, אפשרות צפייה בשיעור מוקלט. יחס מצוין מכל המדריכים שהיו איתנו. שירות מעולה מיועצות."

מבוגרי קורס שיווק דיגיטלי - מאסטר בשיווק ופרסום דיגיטלי | עובד בחברת Aporia

"קיבלתי הרבה כלים פרקטיים בקורס שיווק דיגיטלי שעשיתי ב-HackerU, שעזרו לי במגוון תפקידי דיגיטל ושיווקי בקריירה שלי בחברות מובילות במשק כמו אל על, פרטנר ואפילו בתפקידי הנוכחי כסמנכ״ל השיווק בחברת Aporia."

מבוגרי קורס סייבר ואבטחת מידע | עובד בחברת Consist

"עשיתי סקר בין כל המקומות וקיבלתי לא מעט המלצות על HackerU שם התחילה הקריירה שלי. את הקורס העביר מרצה על! כל הסטודנטים בקורס התחברו אליו בגלל הרמה הגבוהה שלו. כשהתחילה הקורונה היה מאתגר לכולם, כולם למדו איך להסתגל לדבר הזה, חייב לציין שה'חממה' סייעה בנושא ולא נתנה לנו להרגיש שמשהו השתנה. צברתי ידע בנושאים שהייתי פחות חזק בהם וקבלתי המון טיפים והמלצות. HackerU תמכו והשתדלו שנרגיש בבית לכל אורך הדרך, תודה לכם על זה. אני ממליץ לכולם על קורס סייבר ואבטחת מידע ב-HackerU."

מבוגרי קורס סייבר ואבטחת מידע Ethical Hacking | עובד בחברת

"למדתי ב-HackerU שני קורסים: סייבר ואבטחת מידע וניהול רשתות. מאוד נהניתי מהלימודים, החומר מסודר באתר כך שאפשר ללמוד אותו בצורה נוחה. המרצים היו איתי בקשר רציף ותמיד היתה תמיכה".

מבוגרי קורס אנימציה בתלת מימד משולב עם קורס גיימינג ופיתוח משחקים | עובד בחברת מרצה בקורס אנימציה ב-HackerU

"אני מאוד אוהב את התחום ומאוד שמח שבחרתי ב-HackerU. אנשים טובים ומורים מדהימים אחד אחד. באמת חוויה מאחת הטובות שהיו לי. היום אני מתרגל בקורס ונהנה ללמד את דור העתיד של התעשייה".

מבוגרי קורס עיצוב גרפי – המסלול המלא למעצב בדיגיטל | עובדת בחברת רשת מוצצים

"למדתי קורס עיצוב גרפי ב-HackerU. יותם המרצה היה מקצועי מאוד! ונתן מעצמו מעל ומעבר כדי שנדע כמה שיותר ונצליח בדרך הטובה ביותר שאפשר. הגעתי לעבודה הראשונה בתחום ממש מוכנה שמחה שבחרתי ב-HackerU ממליצה עליהם בחום לכל מי ששוקל ללמוד את התחום."

מבוגרי קורס שיווק דיגיטלי – מאסטר בשיווק ופרסום דיגיטלי | עובד בחברת זאפ גרופ

"למדתי ב-HackerU קורס שיווק דיגיטלי במתכונת אונליין. הקורס היה מאוד רחב, פרקטי והכין אותי היטב לעבודה בתחום, ראש התחום דניאל כהנוב והמרצה דן סונגו היו מדהימים לאורך כל הדרך, זמינים לכל התייעצות תמיד ואכפתיים מאוד. לאחר שסיימתי את הקורס התקבלתי תוך חודש לזאפ גרופ כ-SEO ג׳וניור דרך מחלקת ההשמה".

מבוגרי קורס שיווק דיגיטלי – מאסטר בשיווק ופרסום דיגיטלי | עובדת בחברת עצמאית

"קורס שיווק דיגיטלי קידם אותי המון בשנים האחרונות. פיתחתי את עצמי בהקמת עסק משלי, עבדתי במשרדי פרסום, נרשמתי לקורסים נוספים בתחום הסושיאל, והרגשתי שמצאתי את המקום שלי בדרכי המקצועית. הקורס פתח לי ידע בעולמות שטרם הכרתי, היכרות מעמיקה עם תוכנות שונות, טיפים, ואיך באמת לגרום לעסק להצליח. ממליצה על הקורס בהדרכת דניאל כהנוב שמעניק יחס אישי, ליווי מקצועי ושמירת קשר הרבה אחרי הקורס."

מבוגרי קורס שיווק דיגיטלי – מאסטר בשיווק ופרסום דיגיטלי | עובדת בחברת

"הלימודים ב-HackerU אינטנסיביים ומכילים ידע אינסופי, הדרכות שיש בהן התעמקות והרחבה, יחס אישי, תקשורת חיובית, זמינות של המרצים בכל דרכי ההתקשרות הקיימות והדובדבן שבקצפת, HackerU מבצעים תהליכי השמה רציניים ומקיפים הכוללים ליווי מקצועי לקראת התפקיד הראשון של כל הבוגרים".

מבוגרי קורס בניית אתרים Full Stack Web Development | עובד בחברת NeoGames

"הגעתי ל-HackerU ללא ידע או ניסיון קודם בתחום התכנות. במסגרת הקורס צברתי ידע וכלים שתרמו לי רבות להתפתחות העצמית ולמוכנות לשוק העבודה. כבר כחודש לאחר סיום הלימודים קיבלתי מספר חוזים בזכות מחלקת ההשמה של HackerU ונכנסתי לתחום. כיום אני עובד בחברת NeoGames כמפתח Full stack".

מבוגרי קורס עיצוב גרפי – המסלול המלא למעצב בדיגיטל | עובדת בחברת עצמאית

"השבוע סיימתי שנה וחצי של המסלול המשולב ללימודי עיצוב גרפי, UX/UI ובניית אתרים ב-HackerU. שנה וחצי של הנאה צרופה. מתחילת הקורס ועד סופו הרגשתי את המקצועיות בכל דבר. יצאתי מהקורס עם מספר מגוון של תחומי עיסוק בהם אוכל למצוא את דרכי אני מאד שמחה שבחרתי ב-HackerU לפיתוח העצמי, החוויה שלי מהקורס הייתה נפלאה".

מבוגרי קורס בניית אתרים Full Stack Web Development | עובדת בחברת עצמאית

"גל העביר את השיעור בניית אתרים ב-HackerU ועל השיעור הראשון היה אפשר להבין שמדובר כאן במרצה "לא רגיל", בקטע הטוב של המילה. מרצה שכל כולו ממוקד אלינו הסטודנטים, יודע להעיר אותנו, מדבר את השפה שלנו, מעביר את החומר בצורה הכי יעילה, מדויקת ופרקטית! נותן לנו לתרגל, לחפור לו בשאלות וכל כולו מכוון מטרה להצלחה שלנו! אני חושבת שזה לא מובן מאליו, גל הוא ללא ספק מרצה שלא אשכח והלוואי והיו עוד כמוהו. המרצים ב-HackerU מעולים אבל גל הוא אחד ומיוחד ממליצה לכולם בחום"

מבוגרי קורס בניית אתרים Full Stack Web Development | עובד בחברת פיטנגו

"ב-HackerU קיבלתי את הבסיס הקריטי בשביל להיכנס לעולם הפיתוח ולפרוש כנפיים. השקעה שווה מאוד לכל מי שרוצה להתמקצע ולהרחיב את אופקיו המקצועיים אני ממליץ בחום לכל מי ששוקל קריירה בהייטק ללכת אליהם".

מבוגרי קורס Data Analyst & BI המסלול המקיף למקצועות הדאטה | עובד בחברת Thinkvision

"הגעתי ל-HackerU דרך המלצות של כמה חברים ולא התאכזבתי. הקורס היה ממש מעניין ופתח לי את העיניים לגבי הרבה דברים. סגל המרצים ממש מועיל ורב ידע, בנוסף הרגשתי שאני יכול להיעזר במרצים אם היו לי שאלות, במיוחד עם הדגש על "אין דבר כזה שאלות טיפשיות". אחרי הקורס מחלקת ההשמה עזרה לי, לא רק למצוא עבודה, אלא גם להכין קורות חיים טובים, לשפר את עמוד הלינקדאין שלי ולהכין אותי לראיונות עתידים. בעזרת HackerU הצלחתי לקבל את הכלים שהייתי צריך בשביל לעשות את הצעד הראשון שלי לעולם ההייטק".

מבוגרי קורס בניית אתרים Full Stack Web Development | עובד בחברת Code Oasis

"סיימתי ב-HackerU קורס Full Stack בעזרת הידע שצברתי בלימודים, והתמיכה ללא רבב של איתי קאופמן המרצה האהוב, סיימתי את הלימודים בהצלחה ומשם נכנסתי לשוק העבודה כמתכנת. איתי היה פשוט מרצה מצוין וסבלני. היה שם לכל אורך הדרך, ענה לשאלות טיפשיות של סטודנט מבולבל ושמח לתת השראה להצלחה והשקעה לכל סטודנט בכיתה".

מבוגרי קורס סייבר ואבטחת מידע | עובד בחברת

"הקורס היה מאוד מרתק, מאתגר ומעשיר בידע שתורם לי באופן יום-יומי בעבודה.
המרצים העבירו את החומר בצורה ברורה ומסודרת ונתנו מענה אישי לכל שאלה/בעיה שעלתה".

מבוגרי קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע | עובד בחברת Malam Team

"נרשמתי ללימודים ב-HackerU, אחרי המלצה חמה שקיבלתי מקרוב משפחה שלמד פה. HackerU מבחינתי היא לא רק מקום ללמוד בו, אלא מקום בו אנשים באים ללמוד ולצבור ניסיון בתעשייה גם אנשים שאין להם שום רקע בתחום. עשיתי קורס ניהול רשתות, המרצים היו מעולים ונתנו המון ידע ופרקטיקה. הקורס עצמו ערך כחצי שנה וחודשיים אחרי הסיום מצאתי עבודה בתחום. אני ממליץ לכל מי שרוצה ללמוד מקצוע, לבוא לעשות קורס ב-HackerU ופשוט להתחיל לעבוד!"

מבוגרי קורס עיצוב גרפי – המסלול המלא למעצב בדיגיטל | עובדת בחברת Titans Security

"הגעתי ל-HackerU לאחר סקר שוק מעמיק שהשוויתי בין מקומות בשוק, והכי התרשמתי מהם מבחינת הסילבוס ותוכן הלימוד המשולב עם UX/UI. גם כשעשו לי ייעוץ התרשמתי מאוד מהשירות. קיבלתי מענה מקיף לכל השאלות שלי. ובנוסף מאוד אהבתי את הקונספט של הניסיון שעושים לפני ההרשמה לקורס, זה מה שגרם לי לבחור בסוף ללמוד שם. מצאתי עבודה כשבועיים לאחר סיום הקורס, בעזרת צוות ההשמה של HackerU שעזרו לי להכין קורות חיים, עשו איתי סימולציית ראיון ושלחו אותי לראיון עבודה בחברה שבה אני עובדת כשנה כיום. HackerU בשבילי היא הבחירה הכי נכונה ללימודים, לא יכולתי לבחור מקום לימודים יותר טוב מזה!"

מבוגרי קורס פיתוח תוכנה NET. | עובד בחברת Datascope

"רציתי ללמוד קורס פיתוח NET Core. ואחרי בדיקה של כמה מקומות בחרתי ב-HackerU. המרצים ב-HackerU מעולים ומביאים איתם הרבה ידע וניסיון בפיתוח, זה תרם לי המון והרבה מאוד תהליכים לקחתי ויישמתי בעבודה שלי אותה מצאתי שבוע אחרי סיום הקורס, לא מובן מאליו. הקורס נותן בסיס מצוין, אבל חשוב להשקיע מעבר ולהמשיך את הלימוד העצמי בבית. HackerU מיקדה אותי במהלך הלימודים, לומדים את רק מה שצריכים תכלס. בלי הקורס כנראה שהייתי הולך לאיבוד שמח שבחרתי ב-HackerU"

מבוגרי קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע | עובד בחברת Sys Admin

"שמעתי על HackerU מחבר שנרשם שם לקורס ניהול רשתות. היו לו רק דברים טובים לומר על הלימודים, ולכן בחרתי ללמוד שם. אני רוצה לציין שמצאתי עבודה חודש מסיום הקורס. זה לא מובן מאליו בכלל וזה בזכות HackerU. רמת המדריכים הייתה גבוהה הם שלטו בחומר וידעו להעביר אותו בצורה מאוד ברורה ומקצועית. למרצים היה חשוב שנדבר איתם במידה ומשהו לא ברור הם שמו על זה דגש והיו מאוד אכפתיים. בזכות HackerU רכשתי ידע מקצועי ועזרו לי לבוא מוכן לראיונות עבודה, עובדה שזה עבד. אשמח להמליץ לכל אחד ואחת שמעוניינים לרכוש ידע ומקצוע חדש בהייטק".

מבוגרי קורס בניית אתרים Full Stack Web Development | עובד בחברת Outbrain

"עבדתי בתחום הביטחון ורציתי למצוא מקצוע לחיים וללמוד את תחום בניית האתרים. חיפשתי באינטרנט איפה אני יכול ללמוד מעשית את המקצוע, עשיתי מחקר מקיף מאוד לפני שהתחלתי את הלימודים. בחרתי ב-HackerU בגלל השם שלהם וגם בגלל המלצות טובות ששמעתי על המרצים מחברים שלמדו שם והחלטתי ללכת על זה. כבר בזמן הלימודים, עוד לפני שסיימתי את הקורס, לקחו אותי לעבוד במחלקת השיווק שלהם. צברתי ניסיון מעשי ומשם עברתי לבית תוכנה גדול בהרצליה. היום 6 שנים אחרי שסיימתי את הלימודים אני עובד כמתכנת בחברת Outbrain. האקריו בשבילי זה מקום שהקפיץ לי את הקריירה ופתח לי עולם שלם של הזדמנויות".

מבוגרי קורס QA בודק תוכנה | עובדת בחברת מכבי שירותי בריאות

"הרגשתי תחושת מיצוי, בתפקיד שבו עבדתי 12 שנה. פשוט הייתי "תקועה" מבחינה קרייריסטית ועם זאת פחדתי לעשות צעד ולעזוב עבודה של הרבה שנים. HackerU דחפו אותי לעשות מה שהייתי צריכה לעשות מזמן, קיבלתי ביטחון והחלטתי לעשות הסבת מקצוע ל-QA ולהתפתח בתחום ובחרתי ב-HackerU. רמת הלימודים הייתה מאוד גבוהה והיה אפשר להרגיש שלמרצים היה ניסיון תעסוקתי עשיר בתחום לפני שפנו להדרכה. מצאתי עבודה בתחום די מהר, היו לי שלושה ראיונות עבודה לפני שמצאתי את העבודה הנוכחית שלי במכבי. בדיעבד, אני מבינה שהלימודים כאן נתנו לי את הפוש שהייתי צריכה בקריירה שלי".

מבוגרי קורס סייבר ואבטחת מידע | עובד בחברת Synergy

"נרשמתי ל-HackerU בדצמבר 2017 בזמן שהייתי קצין בצבא, וכחודש לאחר השחרור מצאתי עבודה ראשונה בתחום כיועץ אבטחת מידע (PT) בחברת Bugsec. הידע המקצועי שקיבלתי ליווה אותי ונתן לי בסיס טוב כהכנה לשוק העבודה. HackerU בשבילי זה המקום שבאמת הזניק לי את הקריירה גם מבחינת הידע הטכני שקיבלתי אבל גם מבחינת האנשים שפגשתי וההכנה לשוק העבודה. תודה לכם".

מבוגרי קורס עיצוב גרפי – המסלול המלא למעצב בדיגיטל | עובד בחברת Wix

"חיפשתי קורס עיצוב גרפי ואחרי שבדקתי בכמה מקומות ראיתי
ש-HackerU הציעה את הקורס הכי מקיף בתחום, אז החלטתי לבחור בהם. אני חייב לציין את הרמה הגבוהה של המרצים, שעשו הכל שנבין את החומר ונדע להשתמש בו, ובמיוחד לשבח את ניר ראש התחום ששמו הולך לפניו. אני ממש מרגיש שהקורס הכין והכניס אותי לתחום ועזר לי לשפר את כישורי החשיבה העיצובית והיצירתית שלי ובזכות ההכנה המדויקת שקיבלנו בקורס הצלחתי להתקבל לחברה מעולה כמו Wix ישר אחרי הקורס".

מבוגרי קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע | עובד בחברת Malam Team

"חיפשתי מקום שיעזור לי להיכנס לתחום ניהול הרשתות. בחנתי סילבוסים של כמה וכמה מקומות, בסוף בחרתי ב-HackerU, בעיקר בגלל שכל הקורס היה דרך הזום, באותה תקופה גרתי באשקלון וזה התאים לי. היום אגב אני גר במרכז ועובד מטר מ'החממה'. הכי חשוב בעיניי הוא ש-HackerU התחייבו למצוא לי עבודה בסוף הקורס, זה היה מאוד קריטי מבחינתי וזה קרה הרבה יותר מהר ממה שציפיתי! התחלתי עבודה חדשה בתחום עוד לפני סיום הלימודים, 100 אחוז קרדיט למחלקת ההשמה של HackerU ששלחו את קורות החיים שלי, והתקשרו כל יום בשביל לראות איך מתקדמים הדברים, רמת הידע של המרצים כאן היא אינסופית. בשבילי HackerU היא מקפצה לתחום הרשתות והמחשבים וכל היוצא מזה".

מבוגרי קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע | עובד בחברת Ness

"אחרי שהשתחררתי מהצבא נרשמתי ל-HackerU לקורס ניהול רשתות, מחלקת ההשמה השיגו לי ראיונות למשרות בתחום הזה כבר בסיום הלימודים. התרשמתי מאוד מהמרצה שליווה אותנו, היה לו סדר לימוד אסתטי ומעניין. במהלך הלימודים הרגשתי שאני בבית טוב ותמיד מוקף בתמיכה. הופתעתי לטובה כשאנשים ומראיינים התרשמו כשאמרתי להם שאני בוגר של HackerU. קיבלתי תחושה שמדובר במקום מוערך וזה בדיוק ככה".

מבוגרי קורס Data Analyst & BI המסלול המקיף למקצועות הדאטה | עובד בחברת יעל גרופ

"אני בוגר תואר ראשון בכלכלה וניהול מהאוניברסיטה הפתוחה, מגיע מעולם המסעדנות. הגעתי ל-HackerU בשביל לעשות את המקפצה שלי בקריירה וללמוד מקצוע. בחרתי דווקא בהם בגלל שראיתי הרבה אנשים שממליצים על המקום וגם הסילבוס שלהם היה הכי מקיף ומקצועי משאר המקומות שבדקתי. המרצים היו קשובים ומאוד מקצועיים, למדתי כאן שפה וכלים פרקטיים לעבודה במקצוע שלי שהיום ללא ספק עוזרים לי בתפקיד".

מבוגרי קורס עיצוב גרפי – המסלול המלא למעצב בדיגיטל | עובד בחברת אדלר חומסקי

"הייתי בן 27 אחרי 5 שנים של עבודה בערוץ הספורט החלטתי לשנות כיוון חיפשתי קורסים בעיצוב גרפי. עשיתי השוואה בין המקומות שמציעים לימודים ובחרתי ב-HackerU די בקלות. המרצים בהאקריו מצוינים, לא הייתה שאלה שנשארה פתוחה, תמיד היה להם פתרון ודרך ההסתכלות שלהם הייתה תמיד ממקום של ניסיון אמיתי בתחום. אין בנאדם אחד שלא המלצתי לו על הלימודים ב-HackerU. אם אני מסכם במשפט אחד: זו אחלה מקפצה לעתיד".

מבוגרי קורס Data Analyst & BI המסלול המקיף למקצועות הדאטה | עובד בחברת כאל

"אחרי שעסקתי 8 שנים בתחום הבנקאות הרגשתי שמיציתי את התחום ורציתי לעשות הסבה מקצועית. אהבתי לעבוד עם נתונים יצא לי להתעסק בזה בתואר במנהל עסקים וזה תחום מבוקש אז החלטתי לעשות את השינוי. שמעתי על HackerU מחברים ובחרתי בהם כי קורס דאטה אנליסט שלהם משלב הכשרה מקיפה לכמה תפקידים. ראיתי גם שהסילבוס מכיל יותר תוכנות וזמן לימוד ארוך יותר ממקומות אחרים. התקבלתי לעבודה בחברת כאל עוד לפני סיום הלימודים. השיעורים נקבעו בשעות נוחות בערב ובבוקר של שישי, כך שהצלחתי לשלב אותם יחד עם העבודה. מומלץ".

מבוגרי קורס עיצוב גרפי – המסלול המלא למעצב בדיגיטל | עובדת בחברת WIX

"בדקתי על לימודי עיצוב גרפי במספר מקומות, בחרתי ב-HackerU בגלל מסלול ההשמה המהיר לעבודה. עוד לא סיימתי את הלימודים וכבר מצאתי התמחות ב-WIX אני עובדת שם כבר שנה. המרצים השפיעו עליי בצורה מדהימה.

תמיד נתנו מעצמם 200 אחוז, תמיד היה להם אכפת מכל אחד ואחת מאתנו ברמה האישית. בגלל הקורונה הלימודים היו בעיקר בזום. הדבר שלקחתי איתי הלאה מעבר לחומר הלימודי עצמו זה איך להציג את העבודות בראיונות עבודה. בשבילי HackerU זה מקום שמגשים חלומות".

מבוגרי קורס אנימציה בתלת מימד (התמחות ב-ART ו-3D למשחקים) | עובד בחברת Metaspace

"הכל התחיל בטיול בארה״ב, הייתי חייל משוחרר וטסתי לטיול אחרי הצבא. לקראת החזרה לארץ התלבטתי מה ללמוד כשאני חוזר, ובסוף החלטתי שאני רוצה ללמוד אנימציה בתלת מימד. בדקתי בכמה בתי ספר בארץ והמסלול ב-HackerU נשמע לי הכי מתאים.

ראיתי עבודות של בוגרים, נדלקתי והחלטתי להירשם. מהרגע הזה גיליתי כמה שאני אוהב את המקצוע הזה יותר ויותר. HackerU נתנו לי כלים פרקטיים למימוש די בהתחלה הרמה של המרצים כאן גבוהה מאוד! גם ביכולות גם בידע וגם בגישה! ממליץ בחום".

מבוגרי קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע | עובד בחברת תעשייה אווירית

"הייתי חייל משוחרר, עבדתי כפועל בניין וחיפשתי מקצוע וקריירה. החלום שלי היה לעבוד בהייטק. חיפשתי מקום שישמש מקפצה לעולם הזה ואני שמח שמצאתי את HackerU. הרמה של המרצים היא בין הגבוהות שהכרתי! שאבתי מהם את הידע של ניהול רשתות וקיבלתי אחלה כלים מעשיים שמשמשים אותי עד היום. בזכות HackerU מצאתי עבודה מיד אחרי הקורס והיום אני עובד בתעשייה אווירית. שוקלים ללמוד ניהול רשתות? תלמדו רק ב-HackerU".

מבוגרי קורס אנימציה בתלת מימד (התמחות ב-ART ו-3D למשחקים) | עובד בחברת חברת 888

"אחרי הצבא חיפשתי מקום ללמוד את מקצועות ההייטק. התרשמתי מאוד מ-HackerU היה נראה לי מקום רציני, הם הציעו מסלול לימוד נוח אז בחרתי בהם. מהרגע הראשון שפגשתי את המרצים הבנתי שמדובר באנשים סופר מקצועיים. הם ידעו להכין אותנו לעולם האמיתי, ועד היום אני בקשר עם חלק מהמרצים. צוות הלימוד הכינו אותנו להתמודד עם מצבים שלא חשבנו עליהם בכלל בקריירה, הכינו אותנו לכל תרחיש וזה נתן לי הרבה ביטחון. HackerU בשבילי הוא בית שני! אני בקשר אישי עם צוות המנטורים כאן, מרגיש חלק מהמשפחה הנפלאה הזאת". 

מבוגרי קורס סייבר ואבטחת מידע | עובד בחברת Check Point

"אני לקוח קבוע ב-HackerU את הקורס הראשון שלי עשיתי לקראת סוף השירות הצבאי. את הקורס השני עשיתי לפני שנתיים.
HackerU מתחייבת לעזור לסטודנטים שלה למצוא עבודה וזה בדיוק מה שקרה אצלי, אחרי חודשיים מצאתי עבודה בתחום הסייבר ואבטחת מידע והשתלבתי בעולם ההייטק! רמת המרצים מאוד גבוהה, מקצועית ומכבדת. שמחתי לגלות בני אדם חדורי מוטיבציה שתמיד שמחים לעזור ולהתפתח. הם תמיד היו זמינים בשבילנו גם מחוץ לשעות הלימודים. בזכותם, כל אחד ואחת עם ידע מינימלי יכולים להיכנס לעולם ההייטק".

מבוגרי קורס שיווק דיגיטלי – מאסטר בשיווק ופרסום דיגיטלי | עובד בחברת Young Media

כשסיימתי את התואר הראשון שלי בניהול, הבנתי שקיבלתי המון ידע אבל היו חסרים לי המון כלים פרקטיים לעבודה וחיפשתי את המקום שייתן לי הכלים האלו. HackerU הצליחו ובענק... הפחד שלי מלהתעסק עם סכמות מורכבות נאבד כלא היה וגיליתי עולם חדש שחששתי בעבר להתנסות בו. למדתי איך ללמוד ואיך להציג את העבודות שלי, קיבלתי ידע וניסיון בכלים הכי רלוונטיים בשוק. מרצים מצוינים וקשובים לכל בעיה/ שאלה/ הסבר/ אתגר. היום אני מרגיש מוכן לאתגרים בתחום ומצפה להתפתח עוד ועוד.

המדריך המלא לבניית קריירה בעולם ההייטק

החברות
שבוחרות HackerU

תומר לוינסקי
קבוצת לאוס מדיה

תחילת ציטוט
בזכות שיתוף הפעולה עם HackerU אנחנו מקבלים קורות חיים של מועמדים רלוונטיים ביותר עבורנו למגוון רחב של תפקידים בעולמות הדיגיטל. היתרון הגדול ביותר מבחינתנו הוא רמת ההכשרה של הבוגרים אשר משתלבים בצורה טבעית בתוך הארגון, תוך כדי התמקצעות על ידי מנהלי המחלקות שלנו.
סוף ציטוט
לרשימה המלאההסיפור שלנו
צ׳אט בוואטסאפשיחהלפרטים והרשמה