נעים מאוד, אנחנו HackerU מקבוצת TDX

HackerU היא ה'חממה' (Techcelerator) המובילה בישראל להכשרת דור העתיד של תעשיית ההייטק. כחלק מקבוצת ThriveDX העולמית אנחנו מובילים את
מהפכת ה-EdTech בישראל ובעולם באמצעות הכשרה מקצועית איכותית וממוקדת. תוכניות ההכשרה שלנו מועברות לעשרות אלפי סטודנטים באוניברסיטאות,
גופי ממשל, צבאות ומשטרות ברחבי העולם.
יותר מ-25 שנה שאנחנו מאתרים מועמדים עם פוטנציאל, מאבחנים את התחומים שמתאימים לכל אחד ואחת מהם, מלווים, מכשירים אותם מקצועית ומוצאים להם עבודה בתעשייה.
אצלנו אין צורך בניסיון קודם בתחום כדי להתקבל! תהליכי מיון קפדניים מאפשרים לנו לאתר כישרונות ופוטנציאל ולתת הזדמנות שווה ואמיתית לכל מי שיש לו מוטיבציה ורצון להשתלב בתעשייה.
למצטרפים תינתן חבילת הטבות בשווי ₪7,000 שתעניק להם Boost לידע במהלך הלימודים ותעזור להם לשפר את יכולות הלמידה והכישורים האישיים שלהם.
החבילה כוללת:
*שיעורים פרטיים (אחד על אחד), ללא עלות נוספת
*שעות תרגול קבוצתיות שבועיות ללא עלות נוספת
*גישה למערכת ה'קמפוס' (מערכת הלמידה) המאפשרת גישה לכל חומרי הלימוד לרבות הקלטות שיעורים שנשמרות עבורכם למשך חצי שנה ממועד סיום הלימודים
*השתתפות ללא עלות במגוון סדנאות והרצאות העשרה המעניקים לכם כישורים נוספים בתחומים שונים כגון – למידה נכונה, מיתוג אישי, יזמות ועוד..
*קורס אנגלית להייטק באורך של 3 חודשים – 12 מפגשים בדמי רישום של ₪150 בלבד.
ניתן להתחיל ברמת בסיס ולהתקדם, (כל התקדמות ברמה כרוכה בדמי רישום נוספים של ₪150 בלבד).

about-img

במה אנחנו מאמינים

מצוינות

ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו. לכן אנחנו עושים הכול כדי להזניק אתכם להייטק: המנטורים הטובים ביותר, התכנים הטובים ביותר וההשמה הטובה ביותר.

יצירתיות וחדשנות

אנחנו לא עוצרים לרגע במקום ונמצאים כל הזמן עם אצבע על הדופק כדי להגיש לכם את השיטות והכלים הכי עדכניים שיש. אם אין פתרון קיים – אנחנו נמציא אותו.

אופטימיות

כ'חממת' הייטק, אנחנו מטפחים בגאווה את דור העתיד של התעשייה בישראל ובעולם. זה הזמן שלכם להיכנס לתחום דינמי ומרתק – ולבחור מקצוע לחיים טובים יותר.

העצמה

לא משנה מה אמרו לכם קודם – אנחנו מאמינים שאתם יכולים לעשות הכול אם יש לכם רצון ומוטיבציה. נלווה אתכם יד ביד, מהצעד הראשון ועד למשרה שחלמתם עליה בהייטק.

ביטחון

עם יותר מ-25 שנות ניסיון במיון, הכוונה, הכשרה והשמה. אנחנו יודעים מה אתם צריכים כדי להגיע לקריירה בהייטק. בואו עם מוטיבציה, רצון ונכונות להשקעה וניקח אתכם לשם.

מחויבות הדדית

לפי האמנה שלנו, אנחנו מתחייבים להפוך את החלום שלכם על עבודה בהייטק למציאות. אם תהיו מחויבים לתהליך ותתנו 100 אחוז מעצמכם.

ותק ופריסה בינלאומית

HackerU ישראל, ה'חממה' להכשרת דור העתיד של תעשיית ההייטק, היא חלק מקבוצת ThriveDX העולמית - קבוצת חברות בתחומי ה-EdTech, הסייבר ואבטחת המידע. עם יותר מ-25 שנות ניסיון בתחום ההדרכה וההכשרה הטכנולוגית, קבוצת ThriveDX מנגישה כיום את מקצועות ההייטק והדיגיטל לעשרות אלפי סטודנטים באוניברסיטאות מובילות בעשר מדינות ברחבי העולם: ארצות הברית, אוסטרליה, סינגפור, הודו, פולין ועוד ומשמשת כיחידת החוץ המקצועית שלהן.

השותפים העסקיים שלנו

האקריו - ללמוד הייטק בחממת הייטר זה פלוס

תהליך מיון ייחודי

כדי לוודא שכל מועמד.ת בוחרים את המסלול המתאים להם, הם עוברים תהליך שכולל אבחון, ריאיון אישי ומכינה באורך 10-30 שעות, ללא סיכון כספי (למעט דמי הרישום). ציון 70 ומעלה במכינה מאפשר מעבר לקורס המורחב.

התחייבות חוזית לעבודה

בכניסה לקורס ייחתם איתך חוזה למציאת עבודה. עמדת בדרישות המסלול ולא הצלחנו? תקבל שובר של 10,000 ₪ לקורס נוסף או הנחה של 70% - הגבוה מביניהם. אפשר גם להעביר את ההטבה לבן משפחה מדרגה ראשונה!

Hack - Pack חבילת הטבות בשווי 7,000 ₪

הכוללת תוספת של שיעורים פרטיים, תרגולים קבוצתיים, גישה למערכת הלמידה המקוונת השתתפות במגוון סדנאות והרצאות העשרה ללא עלות וקורס אנגלית להייטק.

מחלקת השמה כאן בשבילך

מחלקת ההשמה שלנו מוכרת על ידי משרד העבודה והרווחה בעלת רישיון מספר - 2301 לקיום לשכה פרטית. יש לנו צוות מקצועי שילווה אותך בתהליך עד למציאת העבודה הראשונה שלך בתחום.

הכשרה עם אצבע על הדופק

תוכניות הלימודים המקיפות שלנו כוללות התנסות מעשית, כלים מתקדמים ותכנים שמותאמים במיוחד לתעשיית ההייטק – ולכן מתעדכנות בהתאם לשינויים הטכנולוגיים וההתפתחויות בשוק.

ללמוד מהטובים ביותר

כל המרצים שלנו מגיעים מתעשיית ההייטק עצמה והם לא פחות ממנטורים לחיים. סגל המנטורים מורכב ממומחי ההדרכה המובילים בתחום הדאטה ובעלי ניסיון ביישום ובהדרכת נושאי הלימוד בתעשיית ההייטק.

מסלולי בוקר וערב לבחירה

כבר לא צריך לוותר על שגרת החיים או העבודה הנוכחית בשביל להתקדם לקריירה בהייטק! הלימודים שלנו מתקיימים במסלולי בוקר וערב, כך שכל אחד ואחת יכולים לבחור את המסלול שנוח להם.

ותק ופריסה בינלאומית

יש לנו למעלה מ-12,260 סטודנטים בשנה גם באוניברסיטאות מובילות ב-10 מדינות שונות כגון: ארצות הברית, אוסטרליה, פולין, הודו ועוד... שנהנים מידע שנצבר לאורך יותר מ-25 שנים בהן אנו פועלים בתחום ההכשרות.

אופליין או אונליין?

בחלק ממסלולי הלימוד תוכלו לבחור בין מסלול פרונטלי לבין מסלול אונליין. לימודי האונליין מתקיימים ב-Live עם הטכנולוגיה העדכנית ביותר. מי שמעדיפים לימודים פרונטליים, מוזמנים לקמפוס שלנו במתחם הבורסה.

HackerU VOD

לימודי האונליין שלנו נלמדים ב-ZOOM
ב-Live, אבל אם פספסת שיעור? תרצה לחזור על החומר? כל השיעורים מוקלטים לצפייה חוזרת בכל זמן ומכל מקום במערכת "הקמפוס" המקוונת.

למידה בראש שקט

כל סטודנט עובר מסע שלם מרגע ההרשמה, דרך הליווי הצמוד וההכשרה ועד ההשמה בפועל. כדי לאפשר לכם להיות רגועים באמת, מגוון אפשרויות שכ"ל ייחודיות יאפשרו לכם פריסה נוחה של שכר הלימוד לעד 60 תשלומים.

סימולציות לחיים עצמם

אנחנו ב'חממה' מפתחים סימולטורים ומערכות שמאפשרות לסטודנטים שלנו לתרגל מצבים המדמים "זמן אמת" ובכך להיות מיומנים יותר ולשפר את היכולות המקצועיות שלהם בדרך לשוק העבודה.

מגוון קורסים ע"ח הפיקדון

חיילים משוחררים? עד 5 שנים ממועד השחרור? מגוון מסלולי ההכשרה שלנו מוכרים על ידי מוסדות המדינה ואפשר לשלם עבורם גם עם הפיקדון לחיילים משוחררים מרגע השחרור ועד חמש השנים שלאחר מכן.

מוכרים על ידי משרד הביטחון

חיילים בשירות או חיילים משוחררים? אם אתם זכאים למימון מטעם משרד הביטחון יש ברשותנו מספר ספק - 0011010148. כך שתוכלו לממש את הזכאות שלכם אצלנו כמוסד מוכר בעת שירותכם הצבאי או לאחריו.

סרטון וידאו על האקריו

One Stop Shop

אצלנו תקבלו את כל החבילה במקום אחד
גם ייעוץ והכוונה, גם מכינה וליווי, גם הכשרה וגם השמה. כל זה, פלוס!
הזיזו ימינה שמאלה כדי לגלות עוד

כתבו עלינו

שאלות נפוצות

צ׳אט בוואטסאפשיחהלפרטים והרשמה