התקשרו עכשיו: 03-6135565
חייל
משוחרר ? לחץ/י כאן
דף הבית / עדויות בוגרים

עדויות בוגרים

ל- HackerU אלפי בוגרים בשנה המשתלבים בעולם ההייטק בתפקידים בהם למדו ובכך מגשימים את ייעודם והופכים לחלק מעשי בתעשייה החשובה ביותר בישראל כיום.
אנחנו ב- HackerU משלבים את ההכשרה עם השמה של הבוגרים שלנו בחברות המובילות בשוק ההייטק בישראל, שוק שבו הצורך בעובדים מיומנים ומוכשרים הולך וגדל.
אספנו עבורך רשימה חלקית של בוגרי HackerU והסיפור שלהם.

כפתור לעוד עדויות
תמונת הבוגר מיכאל יוסים
מיכאל יוסים מבוגרי קורס קורס ניהול שרתי לינוקס (Linux) ,מנהל פיתוח בחברת "ז'ק מיטרני"

"למדתי קורס Linux ב- HackerU עם מרצה מעולה ששולט בחומר ומעביר אותו בקלות ועם הרבה ניסיון אישי. בזכות הידע שרכשתי ב- HackerU אני מצליח להתקדם, כיום אני מנהל פיתוח בחברת- ז'ק מיטרני".


תמונת הבוגר יותם מדמוני
יותם מדמוני מבוגרי קורס קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע ,עובד בחברת "Neo-Quest" בתפקיד SysAdmin

"סיימתי שנה של לימודים שהייתה חוויה ומקור לקשרים חברתיים. עד היום אני בקשר עם הסטודנטים והמרצה. התחלתי לעבוד בחברת- Neo-Quest, חברה שנותנת אאוטסורסינג לחברות בכל נושא הסיסטם".


תמונת הבוגר אלעד גלבוע
אלעד גלבוע מבוגרי קורס קורס בניית אתרים - Full Stack Development ,מנהל צד לקוח בחברת "SpotOption"

"נהניתי מאוד מהלימודים ב- HackerU, הלימודים היו מאוד מעניינים, המרצים תמיד נענו לבקשות התלמידים ועזרו לנו להגיע ליכולות הטובות ביותר שלנו. לאחר סיום הקורס מחלקת ההשמה עזרו לי למצוא עבודה בתחום בחברת- SpotOption".


תמונת הבוגר עמית סידי
עמית סידי מבוגרי קורס קורס ניהול שרתי לינוקס (Linux) ,חוקר וירוסים בחברת "Digi Trust"

"לאחר סיום הקורס מיד כיוונו אותי למחלקת ההשמה ולאחר תקופה קצרה התחלתי ללכת לראיונות עבודה עד שלבסוף מצאתי עבודה בחברת- Digi Trust, שממנה הייתי הכי מרוצה. רציתי להגיע תודה ל- HackerU ולמרצים, שכיוונו אותי ועזרו לי להגיע למה שאני היום".


תמונת הבוגר דודו בבג'ני
דודו בבג'ני מבוגרי קורס קורס עיצוב גרפי וארט עם התמחות בעיצוב חוויית משתמש UX - Design

"כל התכנים בקורס היו מעניינים, אבל אהבתי במיוחד את המודול של הפלאש, כיוון שאני נהנה לעצב וכי המרצה היה יסודי ומקצועי. כיום אני עובד כעצמאי".


תמונת הבוגר אלון שרעבי
אלון שרעבי מבוגרי קורס קורס פיתוח אפליקציות ל-Android ול-iPhone

"תמיד יש למי לפנות, תמיד יינתנו פתרונות. מעבר לכך, התכנים הועברו באופן מקצועי, ברור ומאתגר. בקורס אייפון למדתי עם מרצה, שמאוחר יותר הזדמן לי לעבוד איתו בפרויקט שלי כמפתח IOS".


תמונת הבוגר גל רבנה
גל רבנה מבוגרי קורס קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע ,עובד בחברת "בינת" בתפקיד מנהל רשתות

"אני בוגר קורס ב- HackerU ושמח להמליץ עליו. הלימודים ברמה מקצועית גבוהה מאוד והתכנים מועברים על ידי מרצים מקצועיים ומנוסים. נהניתי והרחבתי את הידע והמקצועיות שלי בתחום. כיום אני עובד בחברת- בינת בתפקיד מנהל רשתות".


תמונת הבוגר רינתה פסקובר
רינתה פסקובר מבוגרי קורס קורס בדיקות תוכנה - QA ,עובדת בחברת "ALON IT" בתפקיד בודקת תוכנה

"למדתי קורס QA במסלול בוקר, משך הקורס היה קצר יחסית לכך שמקבלים מקצוע חדש לחיים. זמן קצר לאחר סיום הקורס מחלקת ההשמה עזרה לי למצוא משרה בחברת- ALON IT, כפי שהובטח לי בשיחת הייעוץ".


תמונת הבוגר עידן משה
עידן משה מבוגרי קורס קורס פיתוח אפליקציות ל-Android ול-iPhone ,מפתח אפליקציות בחברת "CR Net Roads"

"התחברתי מאוד לתחום, לאווירה בקורס ולמרצה. הכרתי את HackerU בכנס השחרור שלי, התעניינתי, התרשמתי ונרשמתי לאחר שבדקתי, חקרתי, חיפשתי וקיבלתי המלצות מחברים שלי. מצאתי שהמקום הוא מעולה ויש המון המלצות. ממליץ גם לכם. כיום אני עובד בחברת- CR Net Roads כמפתח אפליקציות".


תמונת הבוגר חנא שמשום
חנא שמשום מבוגרי קורס קורס פיתוח אפליקציות ל-Android ול-iPhone ,מפתח אפליקציות לאנדרואיד ולאייפון בחברת "Big AppsInteractive"

"הקורס היה מקצועי ובנוי היטב, המרצים הפגינו ידע רב ומומחיות בנושא. למדנו הרבה כלים וחומר שימושי, ועשינו פרויקטים חשובים שעוזרים לי היום בעבודתי כמפתח אפליקציות בחברת- Big AppsInteractive. אני מרוצה מהקורס".


  לקבלת פרטים נוספים

  * יש להזין שם מלא

  * יש להזין מספר טלפון

  * יש להזין כתובת אי-מייל

  מדיניות הגנת הפרטיות

  תמונת לינק לסרטון עוד קצת מידע
  חייג עכשיו
  השאר פרטים