התקשרו עכשיו: 03-6135565
חייל
משוחרר ? לחץ/י כאן
דף הבית / עדויות בוגרים

עדויות בוגרים

ל- HackerU אלפי בוגרים בשנה המשתלבים בעולם ההייטק בתפקידים בהם למדו ובכך מגשימים את ייעודם והופכים לחלק מעשי בתעשייה החשובה ביותר בישראל כיום.
אנחנו ב- HackerU משלבים את ההכשרה עם השמה של הבוגרים שלנו בחברות המובילות בשוק ההייטק בישראל, שוק שבו הצורך בעובדים מיומנים ומוכשרים הולך וגדל.
אספנו עבורך רשימה חלקית של בוגרי HackerU והסיפור שלהם.

כפתור לעוד עדויות
תמונת הבוגר לנה ברוסילובסקי
לנה ברוסילובסקי מבוגרי קורס קורס פיתוח אפליקציות ל-Android ול-iPhone ,מפתחת אפליקציות בחברת "Internet Chess Club"

"למדתי עם מורים מדהימים, שהיו מוכנים לעזור בכל שאלה, תמיד נתנו כיוונים למחשבה ואת הכלים הדרושים להתחיל לפתח אפליקציות, גם אחרי שהקורס נגמר! הקורס היה ארוך, אך כל שלב היה מהנה וחוויתי. כיום אני מפתחת אפליקציות בחברת- Internet Chess Club".


תמונת הבוגר מאור בר
מאור בר מבוגרי קורס קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע ,מנהל רשתות בחברת "קומודור"

"במהלך הקורס למדנו את עולם המחשב בצורה מאוד נחמדה וכיפית, נהניתי לגלות איך הדברים עובדים וקיבלתי את הידע והניסיון כדי להשתלב בתעשייה. כיום אני עובד כמנהל רשתות בחברת- קומודור".


תמונת הבוגר שיראל אברג'יל
שיראל אברג'יל מבוגרי קורס קורס עיצוב גרפי וארט עם התמחות בעיצוב חוויית משתמש UX - Design ,עובדת במשרד פרסום "SIMI GROUP"

"כל החומר הנלמד מועבר בצורה ברורה ומעמיקה. כחודשיים לאחר סיום הקורס מחלקת ההשמה עזרה לי למצוא עבודה במשרד פרסום- SIMI GROUP".


תמונת הבוגר אבי הנשל
אבי הנשל מבוגרי קורס קורס עיצוב גרפי וארט עם התמחות בעיצוב חוויית משתמש UX - Design ,עובד בחברת "Leadeo" כמעצב גרפי

"קורס מעולה בשביל אנשים שרוצים לקבל כלים יעילים לעבודה בעיצוב גרפי, נהניתי מאוד ואני ממליץ בחום. המרצה היה נעים ונוח ולמדנו באווירה כיפית. כיום אני מעצב גרפי בחברת- Leadeo".


תמונת הבוגר שרון דוקרקר
שרון דוקרקר מבוגרי קורס קורס בדיקות תוכנה - QA ,בודק תוכנה בבנק "דיסקונט"

"נכנסתי ללימודים במקום אשתי, ועל הדרך רכשתי מקצוע לחיים. קיבלתי כלים לעבודה יומיומית טובה. כיום אני בודק תוכנה בבנק דיסקונט".


תמונת הבוגר אופק ינין
אופק ינין מבוגרי קורס קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע

"הגעתי לקורס במטרה נקודתית ללמוד את החומר של רשתות Cisco על מנת להשתלב בשוק העבודה בתחום. הקורס מלמד במדויק את הכלים שצריך לעבודה מקצועית. המרצה היה יוצא מן הכלל ובעזרתו עברתי ללא בעיה את מבחן ההסמכה של Cisco".


תמונת הבוגר לנה פריימרק
לנה פריימרק מבוגרי קורס קורס בדיקות תוכנה - QA ,עובדת בחברת "012" בתפקיד בודקת תוכנה

"למדתי ב- HackerU ולזכותם יאמר שהם שלחו אותי להרבה ראיונות עבודה ובעזרתם מצאתי עבודה במקום מדהים, חברת 012, אז תודה! ממליצה בחום על קורס בדיקות תוכנה".


תמונת הבוגר גרמי בועזיז
גרמי בועזיז מבוגרי קורס קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע ,מנהל רשתות במשרד פרסום "BBR"

"הקורס מתחיל מהבסיס של ניהול רשתות וממשיך להבנת תשתיות המחשבים, תשתיות Cisco ,Microsoft ו- Linux, ונוגע באבטחת מידע. הקורס עזר לי להיכנס לעולם ההייטק שהוא עולם מרתק ומלא ידע. בסיום הקורס מחלקת ההשמה ליוותה אותי עד למציאת המשרה המתאימה עבורי במשרד פרסום- BBR".


תמונת הבוגר חנן טמייב
חנן טמייב מבוגרי קורס קורס פיתוח אפליקציות ל-Android ול-iPhone ,עובד בחברת "Kama Prolium" בתפקיד מפתח תוכנה

"מאוד נהניתי במהלך הקורס, הכלים שקיבלתי במלך הקורס עוזרים לי בעבודה היומיומית בפיתוח. אני מרוצה מהתחום שבחרתי. כיום אני מפתח תוכנה בחברת- Kama Prolium".


תמונת הבוגר אליעזר בוטון
אליעזר בוטון מבוגרי קורס קורס אנימציה בתלת מימד

"בקורס למדנו מידול למתחילים, רישום, Photoshop ועוד. הצוות ב- HackerU מאוד חם, המרצים מעולים וכיף ללמוד פה. כיום אני עובד כעצמאי".


  לקבלת פרטים נוספים

  * יש להזין שם מלא

  * יש להזין מספר טלפון

  * יש להזין כתובת אי-מייל

  מדיניות הגנת הפרטיות

  תמונת לינק לסרטון עוד קצת מידע
  חייג עכשיו
  השאר פרטים