התקשרו עכשיו: 03-6135565
חייל
משוחרר ? לחץ/י כאן
דף הבית / עדויות בוגרים

עדויות בוגרים

ל- HackerU אלפי בוגרים בשנה המשתלבים בעולם ההייטק בתפקידים בהם למדו ובכך מגשימים את ייעודם והופכים לחלק מעשי בתעשייה החשובה ביותר בישראל כיום.
אנחנו ב- HackerU משלבים את ההכשרה עם השמה של הבוגרים שלנו בחברות המובילות בשוק ההייטק בישראל, שוק שבו הצורך בעובדים מיומנים ומוכשרים הולך וגדל.
אספנו עבורכם רשימה חלקית של בוגרי HackerU והסיפור שלהם.

כפתור לעוד עדויות
תמונת הבוגר אליחי ביזאוי
אליחי ביזאוי מבוגרי קורס קורס ניהול שרתי לינוקס (Linux) ,מנהל רשת בחברת "O-me"

"הסיבה בגללה אני ממליץ על הלימודים ב- HackerU היא המרצים המדהימים שעוזרים מעל ומעבר, הצוות הניהולי ומחלקת ההשמה שעוזרים לבוגרים ומסייעים בחיפוש עבודה, כיום אני עובד בחברת- O-me כמנהל רשתות. על כך אני רוצה להודות ל- HackerU".


תמונת הבוגר לאוניד קנטור
לאוניד קנטור מבוגרי קורס קורס תכנות Net. ,מתכנת בחברת "DataPro"

"מאוד נהניתי מהמסלול ומצורת הלימודים, למידה מול מחשב בצורה הנוחה לך, ובמקביל יש מרצה שעונה לך על השאלות כשצריך. בסיום הלימודים HackerU עזרו לי למצוא עבודה בחברת- DataPro, אני מרוצה מהחברה שאני עובד בה".


תמונת הבוגר נועה ונה
נועה ונה מבוגרי קורס קורס אנימציה בתלת מימד

"בחרתי בקורס הזה כיוון שמערכת הלימודים מאוד עשירה יחסית לבתי ספר/מכללות אחרות. המורים מקצועיים והחומר הנלמד מאוד מעניין ומקיף. כיום אני עובדת כעצמאית בתחום".


תמונת הבוגר לודמילה קורניינקו
לודמילה קורניינקו מבוגרי קורס קורס עיצוב גרפי וארט עם התמחות בעיצוב חוויית משתמש ,עובדת בחברת "Landing" בתפקיד מעצבת גרפית

"מאוד ממליצה לכל מי שרוצה להיכנס לתחום העיצוב גרפי על הקורס ב- HackerU. רמת המרצים היא מאוד גבוהה, הם עוזרים בכל בעיה ועונים על כל שאלה בצורה מקצועית. מצאתי עבודה בעזרת מחלקת ההשמה של HackerU בחברת- Landing".


תמונת הבוגר זאב אינדיקט
זאב אינדיקט מבוגרי קורס קורס בניית אתרים ,עובד בחברת "WiseGroup" בתפקיד מתכנת

"הלימודים היו מהנים ולמדתי הרבה, למרות שכבר היה לי ידע קודם בתחום. החומר הנלמד מאוד רלוונטי לשוק העבודה. המרצה מדהים, יודע את החומר לעומק ומעביר אותו בצורה מצוינת. פשוט היה תענוג ללמוד אתו. כיום אני עובד כמתכנת בחברת- WiseGroup".


תמונת הבוגר יניב סיטון
יניב סיטון מבוגרי קורס קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע ,עובד בחברת "GNS" בתפקיד מנהל רשתות

"בחרתי ב- HackerU בגלל האופן שבו הקורס בנוי. הקורס בהחלט עמד בציפיות שהיו לי, המרצים תותחים, התוכן מקצועי ומחלקת ההשמה עוזרת לבוגרים במציאת עבודה. כיום אני עובד בחברת- GNS בתפקיד מנהל רשתות ".


תמונת הבוגר נבו רוטנשרייך
נבו רוטנשרייך מבוגרי קורס קורס עיצוב גרפי וארט עם התמחות בעיצוב חוויית משתמש

"הקורס קצר אך מאוד מקיף, היחס מאוד חם של המרצים וכל הסגל. אני מאוד מרוצה, מהר מאוד מצאתי עבודה בזכות הידע שרכשתי".


תמונת הבוגר שרון פרי
שרון פרי מבוגרי קורס קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע ,Help Desk בחברת "אקספרס מחשבים"

"ישר לאחר סיום הקורס HackerU סידרה לי עבודה בחברת- אקספרס מחשבים בתור Help Desk. אני מרוצה מהעבודה, לומדים הרבה וצוברים ניסיון".


תמונת הבוגר מריה קוסרב
מריה קוסרב מבוגרי קורס קורס אנימציה בתלת מימד

"המרצים בקורס לימדו כל מה שצריך לדעת בתחום החל מבניית מוצר ועד לאנימציה, טקסטורה ועוד. קיבלתי יחס אישי וחם גם במהלך הקורס וגם לאחר מכן, כל שאלה שיש לי המרצים עונים, עוזרים ותומכים. כיום אני עובדת כעצמאית".


תמונת הבוגר דורון טריגר
דורון טריגר מבוגרי קורס קורס אנימציה בתלת מימד

"המורים היו מצוינים, כי הם מגיעים מהתעשייה, וזה עוזר כדי לקבל עדכונים מהשטח, איך לעבוד בצורות נכונות ובאילו כלים. בנוסף קיבלתי תמיכה מלאה בפורומים ובאימיילים. אני מאוד מרוצה, כרגע אני עובד כעצמאי וצובר ניסיון".


  לקבלת פרטים נוספים

  * יש להזין שם מלא

  * יש להזין מספר טלפון

  * יש להזין כתובת אי-מייל

  מדיניות הגנת הפרטיות

  תמונת לינק לסרטון עוד קצת מידע
  חייג עכשיו
  השאר פרטים