דף הבית / עדויות בוגרים

עדויות בוגרים

ל- HackerU אלפי בוגרים בשנה המשתלבים בעולם ההייטק בתפקידים בהם למדו ובכך מגשימים את ייעודם והופכים לחלק מעשי בתעשייה החשובה ביותר בישראל כיום.
אנחנו ב- HackerU משלבים את ההכשרה עם השמה של הבוגרים שלנו בחברות המובילות בשוק ההייטק בישראל, שוק שבו הצורך בעובדים מיומנים ומוכשרים הולך וגדל.
אספנו עבורך רשימה חלקית של בוגרי HackerU והסיפור שלהם.

כפתור לעוד עדויות
תמונת הבוגר לאוניד קנטור
לאוניד קנטור מבוגרי קורס קורס פיתוח תוכנה .NET Core ,מתכנת בחברת "DataPro"

"מאוד נהניתי מהמסלול ומצורת הלימודים, למידה מול מחשב בצורה הנוחה לך, ובמקביל יש מרצה שעונה לך על השאלות כשצריך. בסיום הלימודים HackerU עזרו לי למצוא עבודה בחברת- DataPro, אני מרוצה מהחברה שאני עובד בה".


תמונת הבוגר מאור נחמני
מאור נחמני מבוגרי קורס קורס אנימציה תלת מימדית תוכנת מאיה עם התמחות ב-ZBrush

"מאוד ממליץ על הקורס של- HackerU בגלל שהקורס פתח לי עולם שלם של מידול, טקסטורה ואנימציה, לאורך כל הלימודים היו מרצים טובים שפתחו בפנינו עולמות שלמים של אנימציה ואני יודע שהחומר שלמדתי בקורס ישמש אותי בעתיד. כיום אני עובד כעצמאי".


תמונת הבוגר ישי גרסטלר
ישי גרסטלר מבוגרי קורס קורס ניהול רשתות, אבטחת מידע ומחשוב ענן ,איש אבטחת מידע בחברת "אתולו אבטחת מידע"

"בקורס היה המון חומר חשוב וקונקרטי למה שאני עושה היום בעבודתי כאיש אבטחה, המון ידע מקיף, נרחב ובעל ערך. הקורס הוא חוויה טובה גם מבחינת האווירה בכיתה, גם מצד החומר הנלמד וגם המרצים שיודעים לשים לב לכול דבר ועל מה לשים דגש במהלך הלימודים".


תמונת הבוגר אלירן דופין
אלירן דופין מבוגרי קורס קורס QA בודק תוכנה

"הקורס היה מאוד פרקטי, למדתי שפות תכנות, למדתי לעבוד בעבודת צוות, ובכלל מה זה QA, כמו כן הכינו אותי למבחן ההסמכה הרשמי ISTQB. במהלך הקורס הכינו אותי גם לחיים האמתיים ואיך לעבור ראיון עבודה".


תמונת הבוגר לידור מיכאלי
לידור מיכאלי מבוגרי קורס קורס QA בודק תוכנה ,בודקת תוכנה בחברת "Matific"

"HackerU מקום מעולה, נותנים את הכלים להתקדם ולהיכנס לעולם ההייטק. שלומי חגולי מרצה מצוין שדוחף להצלחה כל סטודנט שלו, לא מוותר ורואה את הפוטנציאל בכל אחד מהסטודנטים. כיום אני עובדת בחברת- Matific".


תמונת הבוגר דניס פלדמן
דניס פלדמן מבוגרי קורס קורס ניהול רשתות, אבטחת מידע ומחשוב ענן ,מנהל תמיכה טכנית בחברת "Edimax"

"המדריך השקיע בי לאורך כל הדרך, גם מחוץ לשעות הלימודים והיה זמין גם בטלפון. הייתה אווירה נעימה שנתנה חשק לבוא וללמוד. כיום אני מנהל תמיכה טכנית בחברת- Edimax".


תמונת הבוגר אלידור אלקיים
אלידור אלקיים מבוגרי קורס קורס ניהול רשתות, אבטחת מידע ומחשוב ענן ,עובד ב- "תעשייה אווירית" בתפקיד מנהל רשתות

"הגעתי ללימודים ב- HackerU ללא ניסיון ובעזרת צוות מקצועי השתלבתי מהר. למדתי עם מרצים מעולים, יסודיים ומקצועיים מאוד. אהבתי את שיטת הלימוד שלהם ואת היחס האישי שהם נותנים לכולם במהלך הקורס וגם אחריו. מחלקת ההשמה עזרה לי למצוא עבודה בסיום הקורס, כיום אני עובד בתעשייה אווירית".


תמונת הבוגר עוזיאל סלומון
עוזיאל סלומון מבוגרי קורס קורס פיתוח תוכנה .NET Core ,מתכנת בחברת "כלל"

"עשיתי הסבה מתפקיד של בודק תוכנה לתפקיד של מתכנת, ניהול Database. בקורס קיבלתי המון כלים להתפתחות אישית, הבנה של נושא התכנות וההייטק ושפות תכנות שאיתן אני עובד. כיום אני מתכנת בחברת- כלל".


תמונת הבוגר עומר אמיתי
עומר אמיתי מבוגרי קורס קורס ניהול רשתות, אבטחת מידע ומחשוב ענן ,נציג תמיכה ראשי בחברת "דפי זהב"

"עוד במהלך הלימודים HackerU שיבצה אותי בעבודה בחברת כלנית כרמון, במוקד תמיכה למוצרי האופיס. ב- HackerU למדתי הרבה דברים, רכשתי מיומנויות ואני ממליץ גם לכם".


תמונת הבוגר איליה ביכובסקי
איליה ביכובסקי מבוגרי קורס קורס ניהול שרתי לינוקס (Linux) ,איש אבטחת מידע בחברת "Check Point"

"למדתי ב- HackerU קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע ולאחר מכן החלטתי להמשיך לקורס Linux. הקורסים היו מקיפים ונלמדו בהם נושאים מגוונים. מאוד התרשמתי מהמרצים ומהידע שלהם. כיום אני עובד בחברת- Check Point".