התקשרו עכשיו: 03-6135565
חייל
משוחרר ? לחץ/י כאן
דף הבית / עדויות בוגרים

עדויות בוגרים

ל- HackerU אלפי בוגרים בשנה המשתלבים בעולם ההייטק בתפקידים בהם למדו ובכך מגשימים את ייעודם והופכים לחלק מעשי בתעשייה החשובה ביותר בישראל כיום.
אנחנו ב- HackerU משלבים את ההכשרה עם השמה של הבוגרים שלנו בחברות המובילות בשוק ההייטק בישראל, שוק שבו הצורך בעובדים מיומנים ומוכשרים הולך וגדל.
אספנו עבורך רשימה חלקית של בוגרי HackerU והסיפור שלהם.

כפתור לעוד עדויות
תמונת הבוגר יאיר שפר
יאיר שפר מבוגרי קורס קורס בדיקות תוכנה - QA

"הקורס היה מאתגר, מעניין ומהנה מאוד, רכשתי חברים שעד היום אני איתם בקשר. היום אני עובד בתור בודק תוכנה, בואו ללמוד בהאקריו".


תמונת הבוגר יחזקאל יובל
יחזקאל יובל מבוגרי קורס קורס פיתוח אפליקציות ל-Android ול-iPhone ,מפתח אפליקציות לאנדרואיד בחברת "RISCO Group"

"אף על פי שהגעתי עם רקע, בכל שיעור למדתי משהו חדש. נהניתי מאוד מהקורס ואני בהחלט ממליץ לבוא וללמוד ב- HackerU. צוות המרצים הוא בעל ידע נרחב. כיום אני עובד בחברת- RISCO Group כמפתח אפליקציות לאנדרואיד".


תמונת הבוגר גד ענקרי
גד ענקרי מבוגרי קורס קורס בדיקות תוכנה - QA ,בודק תוכנה בחברת "NGsoft"

"ממליץ בחום על הלימודים ב- HackerU. המרצה מעולה ומחלקת ההשמה עזרה לי למצוא עבוד בתחום בדיקות התוכנה בחברת- NGsoft. שמח שלמדתי ב- HackerU".


תמונת הבוגר דניאל שמיוביץ
דניאל שמיוביץ מבוגרי קורס קורס בדיקות תוכנה - QA ,בודק תוכנה בחברת "Ness"

"הקורס של HackerU היה מאוד מעניין ומאתגר, נותן את כל הכלים שבעזרתם אפשר להשתלב בשוק ההייטק. היום אחרי סיום הקורס אני עדיין בקשר עם המרצים של הקורס והם זמינים לכל שאלה שאני מפנה אליהם. כיום אני עובד כבודק תוכנה בחברת נס".


תמונת הבוגר מאור טל
מאור טל מבוגרי קורס קורס בדיקות תוכנה - QA ,בודק תוכנה בחברת "ComSec Consulting"

"הלימוד היה מאוד פורה וחוויתי, למדתי, נהניתי והחומר זרם. המרצה היה מצחיק ומקסים, הוא העביר את החומר בצורה הכי מובנת וברורה שיש. כיום אני עובד בחברת- ComSec Consulting".


תמונת הבוגר תומר טיסון
תומר טיסון מבוגרי קורס קורס אנימציה בתלת מימד

"השיעורים הועברו בצורה עניינית, כאשר יש גם מענה לכל השאלות. המרצים הם אנשים עם המון ניסיון וידע והיה כיף ללמוד איתם. כיום אני עובד כעצמאי".


תמונת הבוגר טל כהן
טל כהן מבוגרי קורס קורס פיתוח אפליקציות ל-Android ול-iPhone ,מפתח אפליקציות בחברת "Meerkat"

"היום אני עובד בחברת סטארט-אפ (Meerkat) ואנחנו מפתחים רשת חברתית של וידאו לייב. ממליץ לכם בחום לבוא וללמוד, להכיר קצת את הנושא. HackerU הוא מקום טוב להתחיל בו ולגלות קצת יותר טוב על העולם הזה. בהצלחה".


תמונת הבוגר אופק ינין
אופק ינין מבוגרי קורס קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע

"הגעתי לקורס במטרה נקודתית ללמוד את החומר של רשתות Cisco על מנת להשתלב בשוק העבודה בתחום. הקורס מלמד במדויק את הכלים שצריך לעבודה מקצועית. המרצה היה יוצא מן הכלל ובעזרתו עברתי ללא בעיה את מבחן ההסמכה של Cisco".


תמונת הבוגר צפנת שפאק
צפנת שפאק מבוגרי קורס קורס אנימציה בתלת מימד

"נרשמתי להאקריו משום שנתנו חודש לימודים להתנסות בעבודה עם MAYA, התוכנה העיקרית לאנימציה בתלת-מימד, ולהחליט האם זה מתאים לי. החלטתי על האקריו בגלל המיקום המעולה הקרוב לרכבת. נשארתי - כי הקורס מקיף ומעניין, המורים שאני הכרתי - כולם מעולים כל אחד בתחומו וגם נחמדים. כיום אני עובדת כעצמאית".


תמונת הבוגר יעל ערן
יעל ערן מבוגרי קורס קורס פיתוח אפליקציות ל-Android ול-iPhone ,עובדת בחברת "Hp Software & Solutions" בתפקיד מפתחת תוכנה

"הגעתי ל- HackerU בהמלצת חבר, ההנחיה הייתה מאוד ברורה ומפורטת, עם הדרכה צמודה. ממליצה לבוא לבקר, לראות ולנסות. כיום אני מפתחת תוכנה בחברת- Hp Software & Solutions".


  לקבלת פרטים נוספים

  * יש להזין שם מלא

  * יש להזין מספר טלפון

  * יש להזין כתובת אי-מייל

  מדיניות הגנת הפרטיות

  תמונת לינק לסרטון עוד קצת מידע
  חייג עכשיו
  השאר פרטים