דף הבית / עדויות בוגרים

עדויות בוגרים

ל- HackerU אלפי בוגרים בשנה המשתלבים בעולם ההייטק בתפקידים בהם למדו ובכך מגשימים את ייעודם והופכים לחלק מעשי בתעשייה החשובה ביותר בישראל כיום.
אנחנו ב- HackerU משלבים את ההכשרה עם השמה של הבוגרים שלנו בחברות המובילות בשוק ההייטק בישראל, שוק שבו הצורך בעובדים מיומנים ומוכשרים הולך וגדל.
אספנו עבורך רשימה חלקית של בוגרי HackerU והסיפור שלהם.

כפתור לעוד עדויות
תמונת הבוגר אלכסנדרה קרבצ'יק
אלכסנדרה קרבצ'יק מבוגרי קורס קורס בניית אתרים Full Stack Development ,עובדת בחברת "Tech Marketing" בתפקיד מפתחת Web

"המרצה בקורס היה מדהים, מקצועי, שולט בתחום, ויודע ללמד בצורה מעולה. שבוע לפני סיום הקורס כבר מצאתי עבודה במקצוע בחברת- Tech Marketing. בקיצור מומלץ בחום".


תמונת הבוגר יואב גרוסמן
יואב גרוסמן מבוגרי קורס קורס פיתוח תוכנה .NET Core ,מפתח אתרים בחברת "Yotpo"

"כבר לקראת סוף הקורס ראו את הפוטנציאל שבי ומצאו לי עבודה בחרת- Yotpo. מי שמעוניין והתחום הזה בשבילו, אני מציע לו ללכת ולהתרשם, ולנסות לקחת הזדמנות אמיתית לחיים שלו ב- HackerU".


תמונת הבוגר לימור וינטר
לימור וינטר מבוגרי קורס קורס שיווק דיגיטלי - מאסטר בשיווק ופרסום דיגיטלי ,עובדת כיום בחברת אתריקס

"הלכתי על קורס שיווק דיגיטלי בהאקריו. בזכות הרבה השקעה, מורים רציניים ואכפתיים, וכיתה מפרגנת סיימתי 500 שעות לימוד עם הרבה שמחה וסיפוק. בסוף הקורס, שני, ממחלקת ההשמה, עזרה לי למצוא עבודה בחברת אתריקס. אני ממש אוהבת את העבודה, לומדת ומתמקצעת בזכותה בתחום."


תמונת הבוגר עינת שמל קימרון
עינת שמל קימרון מבוגרי קורס קורס שיווק דיגיטלי - מאסטר בשיווק ופרסום דיגיטלי ,מנהלת רשתות חברתיות וקידום אתרים בחברת "LinkShake Marketing"

"הקורס עצמו היה מאוד מעניין גם מבחינת המצגות שהיו מאוד מורחבות וממצות ועד היום אני משתמשת בהם. אני מאוד מאוד ממליצה על האקריו כמכללה שנתנה לי המון. כיום אני עובדת בחברת- LinkShake Marketng בתפקיד מנהלת רשתות חברתיות וקידום אתרים".


תמונת הבוגר איריס יעקובוב
איריס יעקובוב מבוגרי קורס קורס עיצוב גרפי - המסלול המלא למעצב בדיגיטל

"הגעתי למכללה בעיקר בגלל המיקום המצוין שלה וישר נרשמתי. ידעתי מה אני רוצה והלכתי על זה. היום אני עובדת כפרילנסרית".


תמונת הבוגר נועה ונה
נועה ונה מבוגרי קורס קורס אנימציה תלת מימדית תוכנת מאיה עם התמחות ב-ZBrush

"בחרתי בקורס הזה כיוון שמערכת הלימודים מאוד עשירה יחסית לבתי ספר/מכללות אחרות. המורים מקצועיים והחומר הנלמד מאוד מעניין ומקיף. כיום אני עובדת כעצמאית בתחום".


תמונת הבוגר מרינה אולשינסקי
מרינה אולשינסקי מבוגרי קורס קורס QA בודק תוכנה ,בודקת תוכנה בחברת "Ideomobile"

"ממליצה בחום על HackerU. מרצים מעולים שמעבירים את החומר בצורה מאוד ברורה, מקצועית ומעניינת. מחלקת ההשמה מצאו לי מהר עבודה בתחום בחברת- Ideomobile. אני מאוד מרוצה".


תמונת הבוגר דניאל הופמן
דניאל הופמן מבוגרי קורס קורס ניהול רשתות, אבטחת מידע ומחשוב ענן ,עובד בחברת "Veolia" בתפקיד SysAdmin

"לאחר סיום הקורס HackerU עזרו לי במציאת עבודה בחברת- Veolia והיום אני נעזר בחומר שלמדתי על מנת לנהל את הרשת של החברה במספר סניפים בכל רחבי הארץ".


תמונת הבוגר אלירן דורון
אלירן דורון מבוגרי קורס קורס שיווק דיגיטלי - מאסטר בשיווק ופרסום דיגיטלי ,בעלים של חברת "SeoMan"

"הקורס עזר לי מאוד ובמהלכו התחברתי לקידום אתרים. היום אני מרגיש המון ביטחון לקדם אתרים של לקוחות שלי ולהוביל אותם למקומות במנועי חיפוש. כיום אני הבעלים של חברת SeoMan".


תמונת הבוגר מיכאל רגינסקי
מיכאל רגינסקי מבוגרי קורס קורס בניית אתרים Full Stack Development ,עובד בחברת Tech.Marketing

"עליתי לארץ לפני 5 שנים, אני בחרתי ללמוד בהאקריו את קורס Full Stack Development, עם המרצה שלומי להב. היה ממש כיף וכל הלימודים היו קשורים לתחום. אחרי הקורס, אורלי, ממחלקת ההשמה, מציאה לי עבודה תוך 40 דקות. אני ממליץ לכולם להצליח וללמוד כמו שצריך – כי זה שווה את זה."