התקשרו עכשיו: 03-6135565
חייל
משוחרר ? לחץ/י כאן
דף הבית / עדויות בוגרים

עדויות בוגרים

ל- HackerU אלפי בוגרים בשנה המשתלבים בעולם ההייטק בתפקידים בהם למדו ובכך מגשימים את ייעודם והופכים לחלק מעשי בתעשייה החשובה ביותר בישראל כיום.
אנחנו ב- HackerU משלבים את ההכשרה עם השמה של הבוגרים שלנו בחברות המובילות בשוק ההייטק בישראל, שוק שבו הצורך בעובדים מיומנים ומוכשרים הולך וגדל.
אספנו עבורך רשימה חלקית של בוגרי HackerU והסיפור שלהם.

כפתור לעוד עדויות
תמונת הבוגר אלכס מולבר
אלכס מולבר מבוגרי קורס קורס תכנות Net. ,מפתח תוכנה בחברת "HD Pro"

"הבנתי שבתחום ההייטק המשכורות יותר גבוהות. מכאן, החלטתי להתחיל ללמוד ב- HackerU, למדתי את תחום התכנות, ומיד בסיום הקורס המרצה המליץ עליי ומצאו לי עבודה בתחום בחברת- HD Pro".


תמונת הבוגר זרינה אברהמוב
זרינה אברהמוב מבוגרי קורס קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע ,עובדת בחברת "Olan" בתפקיד מנהלת רשתות

"הצוות הניהולי מאוד נחמד והמרצים מאוד מקצועיים. כיום אני עובדת בחברת Olan ונעזרת בכל מה שלמדתי במהלך הקורס. ממליצה לכם לבוא ללמוד ב- HackerU".


תמונת הבוגר אורן דור
אורן דור מבוגרי קורס קורס אנימציה תלת מימדית תוכנת מאיה עם התמחות ב-ZBrush

"הגעתי לקורס עם ניסיון, ונרשמתי כדי להרחיב את הידע. כל אחד ואחד מצוות המורים היה מקצועי ומסור, היה תענוג ללמוד איתם. הידע שלי גדל במספר רמות. כיום אני עובד כעצמאי".


תמונת הבוגר רנן ברסלר
רנן ברסלר מבוגרי קורס קורס אנימציה תלת מימדית תוכנת מאיה עם התמחות ב-ZBrush

"אני מאוד מרוצה מהקורס שהועבר בצורה שחבל על הזמן, ממליץ לכולם לעבור את החוויה. המרצים מצוינים ובעלי יכולות מדהימות, הן בלימוד ובעשייה. כיום אני עובד כעצמאי".


תמונת הבוגר עידן משה
עידן משה מבוגרי קורס קורס פיתוח אפליקציות ל-Android ול-iPhone ,מפתח אפליקציות בחברת "CR Net Roads"

"התחברתי מאוד לתחום, לאווירה בקורס ולמרצה. הכרתי את HackerU בכנס השחרור שלי, התעניינתי, התרשמתי ונרשמתי לאחר שבדקתי, חקרתי, חיפשתי וקיבלתי המלצות מחברים שלי. מצאתי שהמקום הוא מעולה ויש המון המלצות. ממליץ גם לכם. כיום אני עובד בחברת- CR Net Roads כמפתח אפליקציות".


תמונת הבוגר מאור סיטבון
מאור סיטבון מבוגרי קורס קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע ,ראש צוות בחברת "אלכסנדר שניידר"

"בחרתי ללמוד את הנושא כי יש הרבה מה לעשות בתחום ויש לאן להתקדם. החלטתי ללמוד ב- HackerU, כי יש שם מרצים מצוינים עם המון ידע ותמיד יודעים לענות על שאלות. כיום אני ראש צוות בחברת- אלכסנדר שניידר, ממליץ לבוא וללמוד".


תמונת הבוגר שגיב כוכב
שגיב כוכב מבוגרי קורס קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע ,מנהל רשת בכיר בחברת "Microsoft"

"בחרתי ב- HackerU בגלל האופן שבו הקורס בנוי. הקורס נחלק לשניים, שלב המיון והשלב המורחב. הבנתי שזה מעניין אותי, המשכתי לקורס המלא, והוא בהחלט עמד בציפיותיי. כיום אני עובד בחברת Microsoft בתפקיד מנהל רשת בכיר".


תמונת הבוגר מיה גלובטר
מיה גלובטר מבוגרי קורס קורס שיווק דיגיטלי - קורס קידום אתרים, רשתות חברתיות, פרסום ומכירות באינטרנט ,מנהלת לקוחות בחברת "A2Z"

הגעתי ל- HackerU בגלל ההתחייבות לעבודה לבוגרים וגיליתי מקום שנותן יחס אישי לכל אחד. החומר שנלמד הוא ברמה מאוד גבוהה ותמיד מעודכן. את עבודתי בחברת A2Z קיבלתי בעזרת ראש התחום דניאל כהנוב ואני מאוד מרוצה".


תמונת הבוגר אוראל ונונו
אוראל ונונו מבוגרי קורס קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע ,איש IT בחברת "SanDisk"

"לאחר סיום הקורס מהר מאוד התקבלתי לעבודה בחברת- SanDisk ובתפקידי הנוכחי אני נותן שירות לחוף המערבי בארה"ב. הקורס נתן לי את הכלים המקצועיים והלימודיים להתפתח ולהצליח והיום בעבודה אני עושה בהם שימוש".


תמונת הבוגר אלידור אלקיים
אלידור אלקיים מבוגרי קורס קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע ,עובד ב- "תעשייה אווירית" בתפקיד מנהל רשתות

"הגעתי ללימודים ב- HackerU ללא ניסיון ובעזרת צוות מקצועי השתלבתי מהר. למדתי עם מרצים מעולים, יסודיים ומקצועיים מאוד. אהבתי את שיטת הלימוד שלהם ואת היחס האישי שהם נותנים לכולם במהלך הקורס וגם אחריו. מחלקת ההשמה עזרה לי למצוא עבודה בסיום הקורס, כיום אני עובד בתעשייה אווירית".


  לקבלת פרטים נוספים

  * יש להזין שם מלא

  * יש להזין מספר טלפון

  * יש להזין כתובת אי-מייל

  מדיניות הגנת הפרטיות

  תמונת לינק לסרטון עוד קצת מידע
  חייג עכשיו
  השאר פרטים