דף הבית / עדויות מעסיקים

עדויות מעסיקים

קשר צמוד ומחייב

במשך השנים יצרה HackerU קשרי עבודה ענפים עם מאות חברות הייטק בישראל בתחומי פיתוח אפליקציות, אבטחת מידע, בניית אתרים ועוד... קשרים אלו, הובילו אלפי בוגרים מרוצים מלאי מוטיבציה לעבודה בחברות השונות.

אתה לפני כולם

חברות הייטק ברחבי הארץ נמצאות עם האצבע על הדופק מול מחלקת ההשמה שלנו כדי לוודא ששום בוגר מוצלח לא יחמוק להן מבין הידיים. כחלק משיתוף הפעולה של HackerU מול חברות ההייטק השונות, הבוגרים שלנו מקבלים עדיפות בתפקידים השונים בהם למדו.

הכל מתחיל מהראש

כיום יודע כל מנכ"ל שבמידה והוא רוצה להעסיק את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם ובעלי ניסיון עשיר המקום הטוב ביותר לחפש בו עובדים חדשים הוא HackerU. אספנו את המנכ"לים של החברות המובילות בשוק כל אחת בתחומה לספר לנו למה הבוגרים של HackerU הם המועדפים עליהם והם אלו שמקבלים קדימות בהשמה לתפקידים השונים בחברות.

כפתור לעוד עדויות
תמונת הבוגר דובי צ'יזיק
דובי צ'יזיק

חברת "מאיה מיקור חוץ" נוסדה בשנת 2008, חברת בת של אזטקטכנולוגיות, המונה כ- 50 עובדים. החברה מגייסת אנשי מקצוע בתחום מערכות מידע, תשתיות, אבטחת מידע, תקשורת, פיתוח תוכנה ועוד. "נשמח מאוד לקבל קורות חיים של בוגרי HackerU ולראיין אותם".


תמונת הבוגר גדי סוסה
גדי סוסה

"בריו תוכנה" הנו בית תוכנה עם ניסיון של כ- 13 שנה. החברה מתמחה בפתרונות מיוחדים לסטארטאפים. החברה עובדת בעיקר בטכנולוגיית מייקרוסופט, דוטנט, ג'אווה, אנדרואיד ואייפון. "אני מאמין בתהליך הלמידה ובאדם עם יכולת לתכנת ובלי הרבה ניסיון. חוסר ניסיון עם מוטיבציה ולימוד הם נוסחה מנצחת".


תמונת הבוגר חנן טובול
חנן טובול

"Mipso" הנה חברת סטארט-אפ אשר נוסדה לפני שלוש שנים ומתמחה בתחום התאמת בגדים לאנשים. עיקר הפיתוח מתמקד ב- PHP ,.NET, וקליין סיין. קיימות זרועות שיווק במערב אירופה ובצפון אמריקה. "נשמח לקבל קורות חיים של בוגרי HackerU עם מוטיבציה שרוצים להשתלב בתחום חדש ומאתגר".


תמונת הבוגר טלי שם טוב
טלי שם טוב

"Qualitest" הנה חברה גלובאלית שמונה מעל 1,300 איש בארץ ובעולם. "אנחנו מגייסים עובדים באופן שוטף, מחפשים אנשים איכותיים שישתלבו בפרויקטים המגוונים בחזית הטכנולוגיה. אנחנו מאוד מאמינים בבוגרי הקורסים של HackerU. נשמח לקבל את קו"ח שלכם ושתהיו חלק מהבודקים שלנו".


תמונת הבוגר יובל ארז
יובל ארז

"restart" היא חברת לשירותי פיתוח בעולמות האינטרנט והמובייל ולשירותי IT ו- DevOps. אנו מתאימים את הפתרון הנכון עבור הלקוח, ונותנים את המענה הטכנולוגי הנכון. "שמחנו לגלות בוגרים איכותיים, מקצועיים ועם אהבה גדולה למקצוע, בעזרתם אנחנו משפחה טובה יותר עבור הלקוחות שלנו".


תמונת הבוגר ורד גולן- בן צבי
ורד גולן- בן צבי

"אומניטק" הנה חברת מחשוב מעולם ה- IT. "אנו משתפים פעולה באופן פורה ומוצלח עם HackerU בנושא של השמת בוגרים, עם או בלי ניסיון, ואנחנו מספקים עבורם מקום ראשוני שבו הם צוברים ניסיון בתחום ההייטק. אנחנו נעזרים במרכז ההשמה של HackerU ונשמח להמשיך ולהעמיק את שיתוף הפעולה".


תמונת הבוגר גולן בר-אור
גולן בר-אור

"Prodware ישראל" הוקמה בשנת 2008. "HackerU היא אחת הדוגמאות הטובות ביותר של שיתוף פעולה מוצלח שלנו. אנחנו תמיד שמחים לעבוד עם HackerU כדי לאתר עוד ועוד מועמדים לפרויקטים שאותם אנחנו עורכים עם הלקוחות הגדולים והמובילים בשוק הישראלי".


תמונת הבוגר נדב מזור
נדב מזור

חברת WEB ID"– בנייה ועיצוב אתרים" מתמחה בבניית אתרי אינטרנט, עיצוב אתרים, תכנון ופיתוח אתרי אינטרנט בהתאמה ללקוח. "אנחנו עובדים עם HackerU בשיתוף פעולה בנושא של גיוס עובדים לחברה, אני מזמין אתכם לשלוח קורות חיים ולהתפתח יחד איתנו".


תמונת הבוגר אורן חכם
אורן חכם

חברת "Pinetech" קיימת מזה 8 שנים. החברה נותנת שירותים ותמיכה בתחום של מערכות מידע וסיסטם. "אנחנו קולטים בעיקר בוגרים בתחומים של סיסטם ומערכות מידע. נטיית הלב שלי היא לקלוט בעיקר עובדים ללא ניסיון. אשמח לקבל בוגרים בעלי מוטיבציה שלמדו ב- HackerU".


תמונת הבוגר רון מיימון
רון מיימון

"IdoMobile" מתמחה בהבאת פתרונות עסקיים מתקדמים בסביבת ה- Mobile, פתרונות בתחום הבנקאות, הבריאות ופלטפורמה ליישומי מובייל. "אנחנו עובדים מול HackerU בנושא של גיוס עובדים, גילינו שהמועמדים של HackerU הם מוכשרים, ואת חלקם גייסנו. נשמח לקבל קורות חיים של מועמדים".


  רוצה לשמוע עוד?
  botpixel

  * יש להזין שם מלא

  * יש להזין מספר טלפון

  * יש להזין כתובת אי-מייל

  מדיניות הגנת הפרטיות

  X לקבלת
  סילבוס
  עוד רגע ונשלח לך את הסילבוס ישירות לנייד שלך. הזן את הפרטים הבאים והוא בדרך אליך:
  botpixel
  שיחה
  לפרטים
  ווטסאפ
  היי! אנחנו פה, יש לך שאלה?