דף הבית / עדויות מעסיקים

עדויות מעסיקים

קשר צמוד ומחייב

במשך השנים יצרה HackerU קשרי עבודה ענפים עם מאות חברות הייטק בישראל בתחומי פיתוח אפליקציות, אבטחת מידע, בניית אתרים ועוד... קשרים אלו, הובילו אלפי בוגרים מרוצים מלאי מוטיבציה לעבודה בחברות השונות.

אתה לפני כולם

חברות הייטק ברחבי הארץ נמצאות עם האצבע על הדופק מול מחלקת ההשמה שלנו כדי לוודא ששום בוגר מוצלח לא יחמוק להן מבין הידיים. כחלק משיתוף הפעולה של HackerU מול חברות ההייטק השונות, הבוגרים שלנו מקבלים עדיפות בתפקידים השונים בהם למדו.

הכל מתחיל מהראש

כיום יודע כל מנכ"ל שבמידה והוא רוצה להעסיק את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחומם ובעלי ניסיון עשיר המקום הטוב ביותר לחפש בו עובדים חדשים הוא HackerU. אספנו את המנכ"לים של החברות המובילות בשוק כל אחת בתחומה לספר לנו למה הבוגרים של HackerU הם המועדפים עליהם והם אלו שמקבלים קדימות בהשמה לתפקידים השונים בחברות.

כפתור לעוד עדויות
תמונת הבוגר יוסי ארבל
יוסי ארבל

"Safenet" הינה חברה העוסקת במתן פתרונות טכנולוגיים מתקדמים המבוססים על תקשורת, מחשבים ופתרונות אבטחת מידע. "אנחנו משתפים פעולה עם HackerU כבר 4 שנים ומרוצים משיתוף הפעולה. נשמח לקבל קו"ח ועובדים גם בעתיד".


תמונת הבוגר דני פרויד
דני פרויד

חברת "אינטרנט רימון" הנה ספק תוכן המתמחה בהגנה מתכנים לא ראויים באינטרנט. "החברה קיימת ארבע וחצי שנים. מרבית הבוגרים נקלטים מקורס ניהול רשתות ואבטחת מידע למסלול של תמיכה פרטית. זוהי חברה צעירה, דינאמית ומשפחתית. אני מזמין את בוגרי HackerU לפנות אלינו, ולהיות חלק מהצוות".


תמונת הבוגר חנן טובול
חנן טובול

"Mipso" הנה חברת סטארט-אפ אשר נוסדה לפני שלוש שנים ומתמחה בתחום התאמת בגדים לאנשים. עיקר הפיתוח מתמקד ב- PHP ,.NET, וקליין סיין. קיימות זרועות שיווק במערב אירופה ובצפון אמריקה. "נשמח לקבל קורות חיים של בוגרי HackerU עם מוטיבציה שרוצים להשתלב בתחום חדש ומאתגר".


תמונת הבוגר אביחי חלף
אביחי חלף

"אקזיT מערכות ניהול ויזמות" מעניקה פתרונות אינטגרטיביים רבים בתחומי התקשורת, מחשוב ובקרה. החברה עוסקת במתן שירותי תמיכה, אחזקת חדרי מחשב, תיקון שרתים, מחשבים, מדפסות ורשתות תקשורת. "אני אשמח לקבל בוגרים של HackerU לראיונות עבודה לפרויקטים עתידיים".


תמונת הבוגר ורד גולן- בן צבי
ורד גולן- בן צבי

"אומניטק" הנה חברת מחשוב מעולם ה- IT. "אנו משתפים פעולה באופן פורה ומוצלח עם HackerU בנושא של השמת בוגרים, עם או בלי ניסיון, ואנחנו מספקים עבורם מקום ראשוני שבו הם צוברים ניסיון בתחום ההייטק. אנחנו נעזרים במרכז ההשמה של HackerU ונשמח להמשיך ולהעמיק את שיתוף הפעולה".


תמונת הבוגר ניצן מירב
ניצן מירב

חברת "CommuniTech" הנה חברה העוסקת בפיתוח פרויקטים בתחום ה- Web והענן. החברה מתמחה בניהול פרויקטי פיתוח וניהול סיכונים. "אנו משתפים פעולה עם HackerU במטרה לקבל עזרה בתחום של בדיקות התוכנה. בשיתוף פעולה זה הבוגרים משלימים את היכולת שלנו לתת ללקוח פתרון שלם".


תמונת הבוגר נדב מזור
נדב מזור

חברת WEB ID"– בנייה ועיצוב אתרים" מתמחה בבניית אתרי אינטרנט, עיצוב אתרים, תכנון ופיתוח אתרי אינטרנט בהתאמה ללקוח. "אנחנו עובדים עם HackerU בשיתוף פעולה בנושא של גיוס עובדים לחברה, אני מזמין אתכם לשלוח קורות חיים ולהתפתח יחד איתנו".


תמונת הבוגר יובל ארז
יובל ארז

"restart" היא חברת לשירותי פיתוח בעולמות האינטרנט והמובייל ולשירותי IT ו- DevOps. אנו מתאימים את הפתרון הנכון עבור הלקוח, ונותנים את המענה הטכנולוגי הנכון. "שמחנו לגלות בוגרים איכותיים, מקצועיים ועם אהבה גדולה למקצוע, בעזרתם אנחנו משפחה טובה יותר עבור הלקוחות שלנו".


תמונת הבוגר אלון ליוש
אלון ליוש

"Slash" פיתוח אפליקציות קיימת משנת 2007 ועוסקת בתכנון, עיצוב ופיתוח אפליקציות עשירות וחווייתיות, משחקים מורכבים ומערכות ניהול חכמות ל- Web ולמובייל. "כיום עובדים אצלנו בוגרי HackerU ואני שמח על שיתוף הפעולה המוצלח ומרוצה מרמת ההכשרה והידע שהבוגרים רוכשים במהלך הקורס".


תמונת הבוגר אמיר כרמי
אמיר כרמי

"Eset" הנה יצרנית פתרונות אבטחת מידע בינ"ל המתמחה בהגנה על משתמשים ביתיים ובפתרונות אבטחת מידע על תשתיות IT. העבודה מגוונת מאוד ומאתגרת, וכל יום אנו מיישמים את המוטו שלנו שהוא "אנשים עם פתרונות". "אנחנו עובדים בשיתוף עם HackerU ואנחנו מקווים שהשיתוף הזה ימשיך להניב תוצאות".


  ×
  רוצה לשמוע עוד?
  botpixel

  * יש להזין שם מלא

  * יש להזין מספר טלפון

  * יש להזין כתובת אי-מייל

  מדיניות הגנת הפרטיות

  X לקבלת
  סילבוס
  שיחה
  צ'ט
  לפרטים