לימודי גרפיקה ממוחשבת – 10 סיבות ללמוד עיצוב גרפי

10-reasons-to-learn-graphic-design

אם אתם חושבים על הסבת מקצוע, יש לכם חוש אסתטי אבל לא בטוחים מה כדאי לכם ללמוד בתחום העיצוב או שאתם פשוט רוצים לשפר את היכולות שלכם, דעו שמעולם לא היה זמן טוב יותר ללכת על לימודי גרפיקה ממוחשבת.

אם יש לכם את היכולת לתקשר באופן ויזואלי רעיונות, לעורר השראה ולגרום לאנשים להגיב לעיצובים שלכם? אין גבול לאן שתוכלו להגיע עם הכישרון הזה.

כמובן שעם יכולת מופלאה זו, אל תתפלאו שתהפכו למבוקשים ביותר אחרי שתסיימו את הלימודים. המשרות בתחום הקריאייטיב (יצירה) הולכות וגדלות ומסתמן שהעתיד בתחום נראה ורוד ומבטיח.
אנחנו רואים גדילה בהתעניינות בתחומי העיצוב בכלל ובפרט בכל מה שקשור לתחום העיצוב הגרפי. קורס גרפיקה ממוחשבת, הפך להיות אחד מהקורסים המבוקשים ביותר בחמש השנים האחרונות עם גידול משמעותי בכמות הסטודנטים בתחום.

קשת רחבה של עולמות תוכן

תחום העיצוב הגרפי מכיל קשת רחבה של עולמות תוכן, המקנים כלים כיצד להשתמש ביכולות היצירתיות והאסתטיות. החל מקורסים שעוסקים בחוויית משתמש (UX/UI) ועד קורס פוטושופ.

כמו שאתם מבינים, היתרונות של לימודי עיצוב גרפי, הם אינסופיים ואלו 10 הסיבות למה לימודים מהסוג הזה, היא הבחירה הטובה ביותר שתעשו:


1. אתם מקבלים תשלום על היותכם יצירתיים

מעצבים גרפיים מבטאים את היצירתיות שלהם בכל יום. אם זה בבחירת צבעים ללוגו מתוך פלטת צבעים, בחירת תמונה מתאימה שתעביר את המסר שרוצים להעביר ועד חשיבה מחוץ לקופסא כדי לפתור בריפים מאתגרים.

לימודים בתחום האומנות מקדמים את היצירתיות בכל תחומי החיים. ככל שתגרו יותר את החלקים במוח שאחראיים על היצירתיות, כך הם יהיו חזקים יותר. אתם תמצאו את עצמכם, בקלות רבה, מעלים רעיונות ופתרונות קריאטיביים לאתגרים ובעיות יומיומיים.

אם אתם מאותם אנשים מיוחדים שצריכים לעסוק במשהו יצירתי כדי לפרוח בחיים, לימודי גרפיקה ממוחשבת, או לימודים יצירתיים אחרים, יכולים לאפשר לכם מעוף שלא רק ישחרר אתכם, אלא גם ישתלם לכם. אתם תקבלו תשלום עבור הניצוץ היצירתי שלכם שדוחף אתכם להיות שונים ומיוחדים יותר מכולם.


2. אתם תהיו מקור לחדשנות ולשינוי

כל פרויקט עיצובי, מפלאייר קטן עד קמפיין פרסומי גדול, למעצב הגרפי יש את הפוטנציאל להוביל שינוי. לצורך העניין, פוסטר פרסומי נכון יכול לשכנע אנשים לתרום דם, לוגו שמעוצב נכון יכול לגרום לעסקים למשוך אליהם לקוחות פוטנציאליים, או ברמה הפשוטה ביותר, שימוש בסימנים הנכונים יכולים להוביל אנשים לאן שמכוונים אותם.

לא משנה מה יהיה העיצוב, היכולת שלך להוביל שינוי הוא זכות. לימודי גרפיקה ממוחשבת, מראים לכם איך להשתמש ביכולות הוויזואליות שלכם כדי להשאיר חותם.

מקור לחדשנות


3. ממשו את הכישרון שלכם מכל מקום שתהיו בו

חמושים במחשב והתוכנות הנכונות, מעצב גרפי יכול לעבוד מכל מקום בעולם. בימינו, בעקבות הידיעה שחשוב להזין את היצירתיות וההשראה, יותר ויותר חברות מאפשרות למעצבים שלהן לעבוד מכל מקום בעולם, העיקר שיספקו את הסחורה.

כך, שאם אתם אוהבים לטייל בעולם, אתם יכולים להצטרף לקהילה גדולה של מעצבים נודדים שנוהגים לממן את הטיולים שלהם באמצעות העבודות שלהם. יתרה מכך, ככל שהם מטיילים יותר בעולם כך הם נחשפים ליותר מקורות השראה ואף יכולים לספק עיצובים טובים יותר.


4. אתם אדונים לעצמכם

ישנן הזדמנויות רבות למעצבים לעבוד ברשות עצמם. מעצבים רבים בוחרים לספק שירותי פרילנס ואחרים אף בוחרים להקים חברה משל עצמם. יש מעצבים שמשתמשים ביכולות השיווקיות והאומנותיות שלהם כדי להקים חברת מיתוג משלהם כך הם גם מקדמים את המוצרים של עצמם.

מעבר להענקת כלים עיצוביים, למידה על תוכנות וסיפוק תוצרים, קורס גרפיקה ממוחשבת, מעניק לסטודנטים כלים להתמודדות עם בריפים באופן עצמאי. כך שיוכלו ליישם אותם בעולם האמיתי.


5. הזדמנויות עבודה מרגשות

הביקוש למעצבים גרפיים לא מסתיים אף פעם. בעיקר אלו עם מיומנויות דיגיטליות. הכמות של המעצבים שעובדים כעובדים קבועים בחברה, גדל. יותר ויותר חברות גדולות מחפשות מעצבים חדשים שיביאו משב רוח רענן לחברה.

בשנים האחרונות, עם ההתקדמות הטכנולוגית נפתחו עוד ועוד משרות בתחום התקשורת החזותית הכל מעבודות אומנותיות, מעצבי חוויית משתמש (UX/UI), מעצבי אפליקציות, עבודות מיתוג ועוד.

לכן זו הזדמנות מצוינת ללמוד את נבכי התחום כדוגמת קורס פוטושופ, לימודי חוויית משתמש, אילוסטרייטור ועוד.

הזדמנויות עבודה מרגשות


6. עיצוב גרפי בעידן הדיגיטלי

הפלטפורמות הדיגיטליות רק הולכות וגדלות מיום ליום ואיתן עולה הביקוש עבור כישרונות בתחום העיצוב הדיגיטלי.

ויחד עם זאת, אתם תרכשו מיומנויות שרובוט או מכונה לעולם יוכלו לבצע במקומכם. עיצוב גרפי, הוא תחום שדורש יצירתיות, אינטליגנציה אנושית ורעיונות שנותנים מענה לטרנדים וטעמים. זה אף פעם לא יוכל להיות משהו שרובוט יוכל למלא. כמובן שהטכנולוגיה שמתפתחת תוכל להקל על העבודה של המעצב הגרפי, אבל היא אף פעם לא תחליף אותו.


7. להשאיר חותם בעולם

בתור מעצבים, אתם תיצרו עבודה ייחודית שתוכלו להיות גאים בה ולחלוק אותה עם העולם. לראות עיצוב שלכם תלוי על שלט חוצות, או תלוי על מדף בסופרמרקט זו חוויה מרגשת ויוצאת דופן. מעבר לכך, באופן פוטנציאלי, העבודה שלכם יכולה להיראות דורות קדימה.