קורס סייבר ואבטחת מידע Ethical Hacking


לסילבוס הקורס

קורס סייבר ואבטחת מידע Ethical Hacking התמחות בעולם ההאקינג, SOC-SIEM בשילוב תקיפה והגנה

סייבר ואבטחת מידע

כיף לעבוד מהבית בתקופת הקורונה? נכון. אבל מסתבר שלהאקרים כיף אפילו יותר כשכולנו עובדים מהבית. על פי נתוני ה-FBI, גדל מספר המתלוננים על פריצות האקרים בתקופת הקורונה מ-1,000 ביום ליותר מ-4,000. הסיבה המרכזית היא המעבר לעבודה מהבית שהפכה את אפשרות הפריצה למחשבים להרבה יותר קלה.
לכן בטח לא יפתיע אתכם לגלות שהביקוש ללוחמי סייבר עלה בחדות בתקופת הקורונה. ישראל נחשבת לאחת המעצמות הגדולות של התחום עם עשרות אלפים העובדים בתעשייה, אבל הזינוק החד במספר התקיפות במהלך הקורונה גרם לכך שהביקוש גדול בהרבה מההיצע. ובמילים אחרות, ישנה דרישה בלתי פוסקת לאנשי סייבר בתעשייה.
אם אתם רוצים להיות שותפים למאמץ העולמי בהתמודדות מול פשיעת הסייבר ההולכת וגוברת, HackerU גאה להציג בפניכם את המסלול המתקדם והיישומי ביותר בתחום הסייבר ואבטחת המידע – מסלול פרקטי ומעשי המבוסס על טכניקות מקצועיות המיושמות גם בצבאות ברחבי העולם.
המסלול המקצועי המתקדם והמקיף ביותר למקצועות הסייבר ואבטחת המידע, עם התמחות בעולם ההאקינג, SIEM-SOC בשילוב תקיפה והגנה של כלל התשתיות והפלטפורמות הקיימות כיום בעולם.
המסלול הוא שיתוף פעולה בין חברת HackerU ישראל לחברת ThriveDX Labs, חברת סייבר ואבטחת מידע המספקת שירותי אבטחה והגנה לחברות בארץ ובעולם כגון: WIX, בנק לאומי, Microsoft ועוד.
שתי החברות הן חלק מקבוצת ThriveDX העולמית המשמשת כיחידת לימודי החוץ של אוניברסיטאות גדולות ברחבי העולם: הודו, פולין, אוסטרליה וסינגפור. החברה פועלת גם באוניברסיטאות מובילות בארה"ב כגון: אוניברסיטת מיאמי, אוניברסיטת ניו יורק, אוניברסיטת ויסקונסין ועוד. הקבוצה מספקת גם הכשרות מקצועיות לממשלות וצבאות במדינות שונות ברחבי העולם.

בגלל התחרותיות הרבה שקיימת בתחום ומתוך הבנה שניסיון מעשי יכול לתת יתרון משמעותי על פני מועמדים אחרים - מסלול הלימודים ב-HackerU מאפשר התנסות מעשית בחברת CYREBRO העולמית. כך שעוד לפני סיום הקורס תפגשו בזמן אמת את האתגרים האמיתיים של עולם הסייבר מבפנים.
בנוסף, תקבלו גישה לפלטפורמת TDX-Arena; פלטפורמה ייחודית המאפשרת תרגול ולמידה של מתודולוגיות תקיפה והגנת סייבר בכל זמן ומכל מקום.
באמצעות הפלטפורמה תלמדו כיצד ניתן לזהות את החולשות החדשות והנפוצות בתחום ואיך ניתן להתמודד איתן באמצעות הכלים העדכניים ביותר. כל זאת, תוך שמירה על חוויה לימודית מהנה ואינטראקטיבית. בנוסף, הקורס כולל למידה של נושאים כגון: מתודולוגיות הגנה והתקפה, ביצוע Penetration Testing תשתיתי ואפליקטיבי, הבנת מערך ה-SOC, עבודה עם מערכות SIEM ועוד. כך הסטודנטים שלנו זוכים להכשרה אינטנסיבית שמכינה אותם לתעשייה.
מי שעומד בראש תחום סייבר ואבטחת מידע הוא רומן סנקו, שאת דרכו המקצועית בתחום החל במהלך השירות הצבאי כאשר התמחה בלוחמה אלקטרונית.

חזון התוכנית – דברי ראש התחום

רומן סנקו, ראש תחום הדרכות סייבר ב- ThriveDX Labs

 "בעולם דיגיטלי שצובר תאוצה, עם התפתחות טכנולוגית בלתי ניתנת לעצירה, אני רואה שליחות בייצור קורס הדרכה פרקטי המספק את הידע הנדרש על מנת להשתלב בתעשייה ועונה על המחסור בכוח העבודה".
רומן סנקו, ממקימי חברת ThriveDX Labs, כיום ראש מחלקת הדרכת סייבר בחברה, בעל ניסיון של מעל עשור בתחום עוד מהשירות הצבאי, שם התעסק במערכות ל"א והדרכות לכל הזרועות.
רומן רואה את מסלול ההכשרה כהזדמנות לתת מעצמו ולספק לסטודנטים את הטכנולוגיות הרלוונטיות ביותר בשוק, על מנת לקדם אותם צעד נוסף אל דריסת הרגל הראשונה בתעשייה.
כאשר מטרת העל של התוכנית היא להפוך מועמדים ללא ניסיון קודם להיות מומחי סייבר ולעשות שינוי קריירה לתחום הכי נדרש כיום.

היתרונות שקורס סייבר ואבטחת מידע יעניק לך:

קורס מיון באורך 25 שעות ללא התחייבות כספית | במידה ולא עברתם את שלב זה, כספכם יוחזר אליכם (פרט לדמי הרישום).
התחייבות חוזית לעבודה | עברתם את קורס המיון? בכניסה לקורס המורחב ייחתם עמכם חוזה למציאת עבודה בהתחייבות.
תכנים איכותיים והתנסות מעשית | לימוד והכרה עם עולם ההאקינג, התקפה והגנה. בנוסף – התנסות Hands On על מערכי תקיפה והגנה בעזרת מערכת האתגרים הייחודית והבלעדית של ThriveDX Labs בשם TDX-Arena.
ללמוד מהטובים ביותר | סגל המרצים מורכב ממומחי ההדרכה המובילים בתחום, בעלי ניסיון ביישום ובהדרכת נושאי הלימוד בתעשיית ההייטק.
שיעורי אונליין LIVE | קורס סייבר ואבטחת מידע נלמד אונליין בשידור חי, בתקשורת צמודה עם המרצים ועם הטכנולוגיה החדישה והעדכנית ביותר.
מלגה בסך 7,000 ש"ח למתאימים | כנגד השמה לעבודה. 
לומדים בראש שקט | קרן שכ"ל מאפשרת לסטודנטים של האקריו פריסה נוחה של שכר הלימוד ל-60 תשלומים ללא ריבית.
תשלום עם פיקדון חיילים משוחררים | ניתן לשלם עם הפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים.
מרכז הדרכה מורשה של חברת EC-Council ושותפה רשמית של ESET
בלעדי לסטודנטים של האקריו התנסות מעשית בחברת הסייבר CYREBRO העולמית | במהלך התוכנית תתנסו באופן פרקטי בתחום ה-SOC ותצברו ניסיון שיכין אתכם בצורה הטובה ביותר לתעשייה, וכל זה באחת מחברות אבטחת המידע הידועות והמוכרות בעולם, מה שיקנה לכם יתרון יחסי על פני מועמדים אחרים בתחילת דרככם המקצועית. המטרה והחזון שלנו מאחורי התכנית, היא להראות לכם את עולם אבטחת המידע עוד לפני סיום הקורס.

*הקבלה לתוכנית ההתנסות מותנת במעבר מבחן וראיון אישי מול חברת CYREBRO


רוצה לשמוע עוד על קורס סייבר ואבטחת מידע?

שעות והיקף לימודי קורס סייבר

קורס זה מתקיים בשלושה מסלולים, שני ממסלולי בוקר ומסלול ערב, כך שתוכל לבחור את המסלול המתאים ביותר עבורך.
לימודי בוקר מתקיימים שלוש פעמים בשבוע למשך 5 חודשים או פעמיים בשבוע למשך 7 חודשים.
לימודי ערב מתקיימים פעמיים בשבוע למשך 14 חודשים.

מבנה קורס סייבר ואבטחת מידע Ethical Hacking

קורס סייבר ואבטחת מידע נחלק ל-3 שלבים להצלחה

1. קורס מיון | 25 שעות אקדמיות
בשלב זה נלמדים תכני המבוא והבסיס של הקורס, על מנת לבדוק את התאמתכם לתחום הסייבר ואבטחת המידע ובסיומו תתקיים בחינה. עברתם את שלב המיון? אתם מתחילים את הקורס המורחב עם התחייבות לעבודה בסוף הקורס. לא עברתם את שלב המיון? דמי קורס המיון יוחזרו אליכם.
2. קורס מורחב | 480 שעות אקדמיות
בקורס תלמדו את התכנים הרלוונטיים ביותר לעולם ותעשיית הסייבר, כגון: Windows, Linux, Cisco, Cyber Infrastructure, Mobile Penetration Testing תשתיתי ואפליקטיבי, תכנות בשפת Python התקפות והגנות בעולם הסייבר ובנוסף תלמדו על מרכז ניטור אבטחת מידע SOC– והמערכות SIEM הקיימות בו.
התנסות ב-LIVE | 390 שעות נוספות בתרגול מהבית, על גבי המעבדות הייחודיות שמדמות מצבי אמת. כך תוכלו לבחון את היכולות שלכם בהגנה, התקפה, Penetration Testing ועוד מכל מקום שתרצו. בנוסף לניסיון התאורטי והמעשי, הקורס יכין אתכם בצורה הטובה ביותר למבחני ההסמכה הבינלאומיים כגון: C|EH של EC-Council.
3. השמה לעבודה | בהתחייבות חוזית
בסיום הקורס, בעזרת מחלקת ההשמה שלנו, תעברו תהליך השמה הכולל בין היתר סיוע בכתיבת קורות חיים, סימולציות אישיות המכינות לראיונות עבודה, סדנאות קבוצתיות ועוד. לאחר מכן, תוזמנו לראיונות.

* הטקסט מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, אך פונה לכל המינים.

תעודת גמר ובחינות הסמכה בינלאומיות

תעודת גמר ובחינות הסמכה בינלאומיות חיצוניות
תעודת בוגר קורס סייבר ואבטחת מידע מאת HackerU ישראל
תעודת הסמכה פרקטית של ThriveDX Labs מקבוצת ThriveDX העולמית בשם Ethical Hacker
תעודה בינלאומית של EC-Council בשם C|EH

למה כדאי לך ללמוד קורס סייבר ואבטחת מידע דווקא אצלנו בהאקריו? בסרטון הבא:


INTRODUCTION TO LINUX צפה עכשיו!


שאלות ותשובות

האם יש שיעורי בית, מבחנים, עבודות הגשה?

כן, לאחר כל שיעור ישנו תרגיל מעשי הנועד לתרגל את החומר הנלמד בשיעור. בנוסף, בכל סוף מודול יש מבחן שיבדוק את הידע הנרכש באותו המודול. פירוט נוסף ניתן למצוא בסילבוס הקורס

באיזו רמה אני יוצא מהקורס?

מסלול ההכשרה משלב תוכן תיאורטי ופרקטיקה אשר תקנה לך את מירב הכלים והידע שאותם תוכל ליישם כבר בסיום הלימודים ולהשתלב במהירות בשוק העבודה.

באילו תפקידים ניתן לעבוד בסוף הקורס?

בסיום הקורס, תוכל להשתלב בתור אנליסט במרכז SOC, יועץ בתחום אבטחת המידע, Penetration tester ועוד תפקידים רבים ומגוונים. למעבר לכלי שכר לחץ כאן

איזה הסמכות יש בקורס?

תעודת הסמכה בינלאומית של EC-Council בשם CEH.

כיצד מתרגלים את החומר הנלמד בקורס?

בסיום השיעור יינתן תרגיל מעשי אשר מסכם את החומר הנלמד בשיעור. כמו כן, במועד הרישום תקבלו גישה למערכת האתגרים של האקריו, ה-CYWAR שכוללת כ-390 שעות לימוד ותרגול מכל מקום. במערכת, תוכלו למצוא גם מעבדות המדמות מצבי אמת.

האם קורס סייבר מתאים גם למתחילים?

בוודאי, מסלול סייבר ואבטחת מידע שלנו נועד גם לאנשים חסרי כל ניסיון או רקע בתחום.
בתחילת המסלול אנו מלמדים את יסודות המחשוב, התקשורת והרשתות, ורק לאחר שנסיים זאת בהצלחה, נמשיך לעולמות הסייבר, אבטחת המידע, פריצות, Pen Testing ועוד.

האם ניתן ללמוד את הקורס הזה אונליין?

כמובן, המסלול מועבר במתכונת אונליין לייב ב-ZOOM.

מעבר לכך, מערכת הלימודים שלנו, ה-LMS, עונה על כל צרכי הסטודנטים שלנו:
מעקב שוטף אחרי כל התקדמות במהלך הקורס, הקלטות של שיעורים, מועדי הגשת שיעורי בית, הערות והארות מהמרצים וראש התחום.
כמו כן, במסלול סייבר ואבטחת מידע, קיימת מערכת אתגרים אונליין בשם Cywar, שם ניתן לבדוק את היכולות וההתקדמות שלך בכל זמן נתון.

האם קורס סייבר מתאים לנוער וילדים?

הקורס שלנו אינו מתאים לנוער וילדים, ניתן להירשם אליו רק החל מגיל 18 ומעלה.

קורס סייבר למנהלים?

מסלול הלימודים של סייבר ואבטחת מידע יכול להתאים בהחלט למנהלים, במיוחד לאלו שמגיעים מתחומי הרשתות, המחשוב, הטכנולוגיה והפיתוח.

מה הרקע שצריך ללמוד קורס סייבר?

אין צורך ברקע קודם על מנת להצטרף לקורס סייבר ואבטחת מידע. מסלול הלימודים שלנו מתאים לחסרי רקע, כך שבתחילת הקורס אנו מלמדים את היסודות והאלמנטים החשובים בתחומי המחשוב, הרשתות ורק לאחר מכן מתקדמים אל יסודות אבטחת המידע. כמובן, שאם יש לכם רקע קודם בתחומי הרשתות או המחשוב – זה יכול להוות יתרון עבורכם.


ראש תחום
קורס סייבר - ראש תחום רומן סנקו

רומן סנקו
מרצה וראש קורס סייבר ואבטחת מידע ב-HackerU. בעל ניסיון עשיר של מעל ל-6 שנים בתעשיית הסייבר. מומחה בבדיקות חדירה ובהדרכות בארץ ובעולם, בביצוע בדיקות חוסן בשלל פלטפורמות לחברות ביטחוניות ומובילות בשוק, במחקר ובפיתוח.

רוצה לשמוע עוד?
ראש תחום
קורס סייבר - ראש תחום רומן סנקו

רומן סנקו
מרצה וראש קורס סייבר ואבטחת מידע ב-HackerU. בעל ניסיון עשיר של מעל ל-6 שנים בתעשיית הסייבר. מומחה בבדיקות חדירה ובהדרכות בארץ ובעולם, בביצוע בדיקות חוסן בשלל פלטפורמות לחברות ביטחוניות ומובילות בשוק, במחקר ובפיתוח.


רוצה לשמוע עוד על קורס סייבר ואבטחת מידע?

תוכנית הלימודים:

שלב מיון: היכרות עם רשתות תקשורת, סייבר ואבטחת מידע
25 ש"א
בשלב המיון תלמד את נושאי היסוד הקשורים במחשבים, רשתות תקשורת ואבטחת מידע כגון: הכרת המחשב, חומרה, מבוא למערכות הפעלה, ציוד תקשורת, פרוטוקולTCP/IP , מערכות וירטואליות, תרגול הקמת רשת, הכרת מערכת הלינוקס ותרגול פקודות בסיס בסביבת הTerminal-, הכרת תהליך ה- ,Cyber Attack Cycleתכיר את ההתקפות הפופולריות כיום, כגון התקפת ה-Brute Force ואפילו תבצע תקיפת שירותים פופולריים כמו RDP/SSH
Web Application
20 ש"א
במודול זה תלמד על עולם בניית האתרים ותכיר את השפות הפופולריות בתחום. על מנת שבעתיד תוכל לבצע בדיקות חוסן של יישומי אינטרנט, בשלב זה תכיר כמה שפות צד לקוח כמוHTML, CSS, Javascript בעזרת הידע הנרכש תהיה מוכן למודולים ההתקפיים ובנוסף תוכל לתכנן ולבנות אתרים בסיסיים בעצמך.
 • בקורס נלמד:
 • Web Components & Technologies
 • Client-Side & Server-Side Relationships
 • HTML - HyperText Markup Language
 • CSS - Cascading Style Sheets
 • Java Script – DOM Manipulation
 • Build Your Website - Develop a functional website from scratch
 • Final Project - Integration of Debugging Processes and Web Developing
Windows Server 2016
20 ש"א
במודול זה תלמד על מערכת ההפעלה לשרתים הנפוצה מבית Microsoft. קורס זה יספק לך ידע בסביבות ארגוניות ואת הטכנולוגיות של Windows Server בעזרתו תבין כיצד חברות רבות מנהלות את כלל מחשבי החברה וכיצד ניתן להגן על סביבות אלו ואף לתקוף אותן.
 • בקורס נלמד:
 • Introduction to Domain & Workgroup
 • Installing & Configuring Windows Server 2016
 • Enterprise Creation & Configuration
 • Installing & Managing Active Directory
 • Installing & Configuring a DHCP Server
 • Installing & Configuring DNS Server
 • Group Policy Configuration & Management
 • Shares and Permissions
 • Exploring an Organizational Network Structure
 • Final Project - Secure Management of a Domain Environment
Linux
20 ש"א
במודול זה תכיר את מערכת ההפעלהLinux אשר בשנים האחרונות הפכה להיות נפוצה מאוד בשרתים ובארגונים. במהלך המודול תלמד הרבה פרקטיקה ודרכי שימוש במערכת, אך לא תזניח את הצד התיאורטי. חשוב להדגיש שמערכת זו גם משמשת את מרבית רכיבי ה-IoT שקיימים בשוק ואף נפוצה מאד בקהילות ההאקינג. בנוסף מודול זה מהווה חלק מההכנה לבחינת ההסמכהLinux Essentials של Linux Professional Institute) LPI) אשר מוכרת כיום בתעשיה.
 • בקורס נלמד:
 • Linux Distros & Kali Linux
 • Introduction to Offensive Linux
 • Linux Installation
 • File System Structure
 • Linux Shells
 • GNU and UNIX Commands
 • Network Configuration
 • Users & Groups
 • Managing File Permissions & Ownership
 • Package Management
 • Common Services (SSH / TELNET / FTP / SMB)
 • Process Management
 • Final Project - Managing and Configuring a Secure Linux Environment
Cisco – Introduction to Networking
50 ש"א
במודול זה תכיר את עולם רשתות המידע המקיפות אותנו בחיי היום יום, ממשימות בסיסיות כמו שליחת מייל או גלישה ברשת ועד משימות מורכבות, אותן ארגונים גדולים חייבים. מודול זה מעניק ידע וכלים בסיסיים אבל קריטיים להצלחה בתפקידים בעולם הסייבר. מודול זה מעניק לאנשי אבטחת מידע נקודת מבט חדשה המציגה את הרשת באור שונה, כזה שמאפשר פתרון תקלות יעיל יותר בציוד הרשת והבנה מעמיקה יותר. כמו כן, בניית מערך הגנה יעיל תוך שימוש בציוד ברשת ואף הגברת ביצועי הרשת.
 • בקורס נלמד:
 • Introduction to Networks
 • Network Fundamentals & Components in Corporate Networks
 • OSI Model & TCP/IP Model
 • IOS Fundamentals
 • Switch Security
 • Configure & Manage Network Devices via Remote Access
 • Network Layer Addressing and Subnetting (CIDR & VLSM)
 • Routing Concepts (Static & Dynamic)
 • Establishment & Management VLANs
 • Diagnostics & Troubleshooting Network Equipment
 • Package Filtering (ACL)
 • Infrastructure Services (NAT, DHCP, DNS, etc.)
 • Final Project - Management of a Small-Medium Enterprise Network
Cyber Infrastructure
40 ש"א
במודול זה תלמד סדרת נושאים מתקדמים ואקטואליים הקיימים בעולם הדיגיטלי, ותבין מה הן התשתיות הקריטיות וכיצד ניתן למצוא אותן. בנוסף תיחשף לעולם התקיפה ותלמד כיצד ניתן לנצל חולשות במערכות אלו. המטרה העיקרית של המודול היא להכיר את המתודולוגיה הבסיסית מאיסוף הנתונים ועד לניצול פגיעויות במערכת.
 • בקורס נלמד:
 • Introduction to Information Security
 • The Anatomy of a Cyber Attack Cycle in Practice
 • Network Traffic Analysis
 • Man-in-the-Middle Attack & Frameworks
 • OSINT - Open-Source Intelligence
 • Social Engineering Techniques & Frameworks
 • Network Scanning & Reconnaissance Methodology
 • Brute-Force & Password Attacks
 • Hacking Frameworks & Automation
 • Metasploit and Known CVEs
 • Cryptography & Encryption Algorithms
 • Wi-Fi Attacks
 • Network Anonymity & Dark Web
 • Final Project - Exploitation of Security Vulnerabilities in Computerized Systems
SIEM-SOC & Introduction To Malware Analysis
50 ש"א
במודול זה תכיר מהו מרכז ניטור אבטחת מידע (SOC), אילו מערכות נמצאות בשימוש ואיך ניתן להשתמש במערכת SIEM על מנת לזהות התקפות בזמן אמת ולהתמודד איתם
 • בקורס נלמד:
 • Security Measures
 • SOC & IR Lifecycle
 • Endpoint Protection
 • Network Monitoring
 • Log Analysis
 • Security Information and Event Management (SIEM)
 • Digital Forensics and Incident Response (DFIR)
 • Introduction to Malware Analysis
 • Final Project - Investigation of Sensitive Files and Report Writing
תרגול מעשי במעבדות מקצועיות מהבית המדמות "מצב אמת" + 390 שעות
ש"א
Cross Platform Elevation of Privileges
30 ש"א
במודול זה תלמד על שיטות אסקלציה מתוחכמות המאפשרות להפוך ממשתמש ללא הרשאה ניהולית לאדמין בכל מערכות ההפעלה, אפילו כאשר לא קיים משתמש באותה מערכת.
 • בקורס נלמד:
 • Privilege Escalation Techniques and Methodologies
 • Local & Remote Privilege Escalation in Windows Environments
 • Local & Remote Privilege Escalation in Linux Environments
 • Credential Dumping Techniques in Windows & Linux Systems
 • Privilege Escalation Using Automated Tasks & Permission Misconfiguration
 • Privilege Escalation Using Common Exploits & Buffer Overflows
 • Process Injection Techniques in Windows     
 • Final Project - Utilization of Privilege Escalation Techniques
Advanced Infrastructure Attacks
50 ש"א
במודול זה תלמד על הסביבה הארגונית ומתודולוגיות תקיפה נפוצות. נתרכז באיסוף נתונים על הלקוח ועל עקיפת מערכות הגנה הקיימות ברוב הארגונים, תלמד על דרכים לביצוע מניפולציות על מנת לקבל הרשאות גבוהות במערכת, תכיר מהי תנועה ברשת וכיצד ניתן לנצל אותה על מנת להשתלט על ארגון.
 • בקורס נלמד:
 • Domain Reconnaissance and Enumeration Methodology
 • Hunting for Domain Admin Privileges
 • Exploiting Network Services & Applications
 • Escalate Privileges & Impersonate Users in a Domain Environment
 • Extracting Credentials from Organizational Hosts
 • Advanced Lateral Movement Techniques & Methodologies
 • Offensive Powershell for Red Team
 • Anti-Virus Evasion & Obfucation Techniques
 • Infiltration Techniques via Office Suite Exploitation
 • Network Pivoting & Reverse Shells
 • Advanced Kerberos Attacks
 • Services Enumeration and Exploitation
 • Cloud Security in an Organizational Environment
 • Final Project - Explotation of Domain Environments
Python Programming For Security
50 ש"א
במודול זה תלמד לפתח בשפה העילית המתפתחת ביותר בעולם אשר משמשת באופן יום-יומי אלפי אנשי אבטחת מידע מסביב לעולם. רוב הכלים המשמשים את אנשי אבטחת המידע נכתבים ב- Python והכי חשוב, תכיר כיצד ניתן לבנות כלי תקיפה משלך בעזרת שפה זו.
 • בקורס נלמד:
 • Introduction to Python
 • Variables and Data Types
 • Conditions & Loops
 • Functions & Packages
 • Exceptions & Error Handling
 • Network Communication using Sockets
 • Web Parsing
 • Automated Tools & Attacks
 • Final Project – Python for Offensive Penetration Testing
Web Application Penetration Testing
60 ש"א
מודול זה מתרכז ב-10 המתקפות החזקות ביותר ביישומי האינטרנט, התקפות אשר מאפשרות לתוקף להשתלט על האתר עצמו ואף על המחשב המארח. תעסוק בבדיקות חדירהPenetration Testing הן בצד הלקוח והן בצד השרת. במודול זה תכיר את הטכנולוגיות הנפוצות בעולם האינטרנט ותלמד כיצד לחקור ולתקוף אותם
 • בקורס נלמד:
 • Web Technologies
 • Modern Frameworks & SPA - NodeJS, React, Angular, etc.
 • OWASP TOP 10 & Web Vulnerabilities
 • Burp Suite / ZAP
 • XSS
 • CSRF
 • Database Management Concepts
 • SQL/NoSQL Injection
 • Authorization & Broken Authentication
 • XXE & SSRF
 • LFI & RFI
 • Web Shells
 • Clickjacking
 • Vulnerability Scanners
 • Web Application Penetration Testing Flow
 • Report Writing
 • Final Project – Web Application Penetration Testing & Report Writing
Mobile Penetration Testing
40 ש"א
במודול זה תלמד אודות מערכות ההפעלה Android ו- iOS תבין כיצד הן בנויות, תלמד אודות חולשותייהן ואיך לנצלן. תלמד לתכנת מחדש אפליקציות קיימות על מנת שיאפשרו לך לבצע פעולות חדשות ולעקוף לוגיקות קיימות, תלמד איך ניתן לתפוס תעבורה של אפליקציות, לשתול בהן קוד משלך ולנצלו. תבין איך ניתן ליצור אפליקציה זדונית ולהחדירה לטלפון היעד לטובת השתלטות על המכשיר
 • בקורס נלמד:
 • Android
 • Introduction to Android
 • Android Studio
 • Android Security Architecture
 • Android Permissions
 • Android Programming
 • Reversing Android Applications
 • Analyzing Android Malware
 • Analyzing Android Traffic
 • SSL Pinning
 • Real-Time Debugging with Smalidea
 • Automated Investigation Frameworks (MobSF & Drozer)
 • Lab Configuration for Application Analysis
 • iOS
 • Introduction to iOS Security
 • Jailbreaking iOS
 • Bypass iCloud
 • Final Project – Utilization of Mobile Penetration Testing Techniques.
C|EH Exam
30 ש"א
במודול זה תלמד על הנושאים המרכזיים בהסמכת C|EH הבינלאומית של EC-COUNCIL. נושאים אלה כוללים מתודולוגיית התקפה, שיטות התקפה מגוונות לאפליקציה ותשתית ואף שיטות הנדסה אנושית. לאחר מודול זה תהיה מוכן להסמכת C|EH . לארגונים ישנה העדפה ברורה לאנשי אבטחת מידע וסייבר המחזיקים בתעודתC|EH . כל איש אבטחת מידע המחזיק בתעודה זאת הוא בעל יתרון משמעותי על פני אחרים בשוק. כמו כן, מי שעובר בהצלחה את בחינת ההסמכה הינו מוכן ל"עולם האמיתי" בכל מה שקשור לאבטחת מידע וסייבר, לא רק ברמה התיאורטית אלא גם ברמה הפרקטית.
 • בקורס נלמד:
 • C|EH Introduction & Registration
 • C|EH Material Review
 • C|EH Labs
 • C|EH Summary
 • C|EH Test Preparation
 • יבחנו הנושאים הבאים:
 • Introduction to Ethical Hacking
 • Footprinting and Reconnaissance
 • Scanning Networks
 • Enumeration
 • Vulnerability Analysis
 • System Hacking
 • Malware Threats
 • Sniffing
 • Social Engineering
 • Denial-of-Service
 • Session Hijacking
 • Evading IDS, Firewalls, and Honeypots
 • Hacking Web Servers
 • Hacking Web Applications
 • SQL Injection
 • Hacking Wireless Networks
 • Hacking Mobile Platforms
 • IoT and OT Hacking
 • Cloud Computing
 • Cryptography
TDX-Arena Practical Exam
20 ש"א
במודול זה תיגש למערכת ההסמכות של TDX-Arena אשר בתוכה תצטרך לפתור אתגרים מתקדמים המדמים מצבי אמת, האתגרים יהיו מגוונים והתבססו על נושאי הלימוד השונים בקורס. מטרת מודול זה הינה ללמוד ולתרגל מתודולוגיות תקיפה בסביבה פרקטית ולהצליח להתמודד עם אתגרים חדשים בעולם הסייבר בצורה עצמאית. בסיום מודול זה יהיה עליך לכתוב דו"ח PT אשר תוכל לקחת כחלק מתיק העבודות שלך לחברות השונות, כאשר כלל ההסמכה היא הסמכת HandsOn אשר תכין אותך "לעולם האמיתי".

תכני הקורס – טבלה מסכמת

נושאים שעות
שלב מיון: היכרות עם רשתות תקשורת, סייבר ואבטחת מידע 25
Cross Platform Elevation of Privileges 30
Web Application 20
Advanced Infrastructure Attacks 50
Windows Server 2016 20
Python Programming For Security 50
Linux 20
Web Application Penetration Testing 60
Cisco – Introduction to Networking 50
Mobile Penetration Testing 40
Cyber Infrastructure 40
C|EH Exam 30
SIEM-SOC & Introduction To Malware Analysis 50
TDX-Arena Practical Exam 20
תרגול מעשי במעבדות מקצועיות מהבית המדמות "מצב אמת" + 390 שעות
סה"כ שעות שלב מיון + קורס מורחב 505


phone mobile icon שיחה
chet icon צ'אט
email mobile icon לפרטים

מדיניות הגנת הפרטיות

×

אנו מודים לכם על שבחרתם לעשות שימוש באתר Hacker-u (להלן: "האתר").

האתר מופעל על ידי האקר-יו בע"מ (להלן: "החברה") לטובת איסוף פרטים ויצירת קשר עם מתעניינים בלימודי מקצועות הי-טק.

לתשומת לבכם, המידע המוצג באתר הינו כללי בלבד. למידע ספציפי ניתן להשאיר פרטים בעמוד ויועץ לימודים מטעם החברה יחזור אלכם במהרה.

מטעמי נוחות בלבד, האמור בתקנון זה מנוסח בלשון זכר, אולם הוא מתייחס לשני המינים בצורה שווה.

לכל מידע נוסף ניתן לפנות בכתובת הדואר האלקטרוני שבסיפא לתקנון זה.

בגלישתך באתר זה הנך ( "להלן: "הגולש") מקבל ומסכיה לתנאים ולמדיניות הפרטיות כמפורט להלן. מדיניות הפרטיות מתייחסת לסוג המידע שתספק לנו או מידע אשר אנו נלמד משימוש שתעשה באתר.

שמירה על פרטיותך:

1. פרטיות הגולש חשובה לנו מאוד. אנו מנהלים את האתר בסטנדרט האבטחה הגבוה ביותר ע"מ לשמור על פרטיך ולהגן על המידע שתמסור לנו בצורה הטובה ביותר.

2. אנו פועלים בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981 ושואפים לעמוד בכל דרישות החוק לעניין כיבוד הפרטיות וההגנה על מידע אישי. אנו מחויבים להגן על פרטיותך ועל שמירת פרטי הזיהוי האישיים שלך.

3. אנו אוספים מידע אישי אודותיך רק כאשר אתה תספק לנו אותו באופן ספציפי וביודעין. אנו מאמינים, כי אתה צריך לדעת בדיוק איזה מידע אישי אנו אוספים וכיצד אנו מתכוונים להשתמש בו בטרם תחלוק אותו עמנו. אנו עשויים לבקש ממך מידע אישי כגון שם, מספר טלפון, כתובת וכתובת דואר אלקטרוני. אנו עושים זאת רק כאשר אתה מבקש מידע או מבקש להירשם לשירותים הטעונים הרשמה או מנוי.

4. כאשר אנו מתכוונים להשתמש במידע האישי שלך, אנו מבקשים זאת מראש, על מנת שתחליט אם אתה רוצה לספק לנו את המידע או לא.

5. מידע המאפשר זיהוי אישי שלך, יישמר בסודיות מוחלטת. פרטי זיהוי אישיים שאתה מספק לנו לא יהיו זמינים לצדדים שלישיים ללא אישור מפורש שלך.

6. אנו מדגישים כי לא חלה חובה חוקית למסור את המידע.

המידע שייאסף והשימוש שיעשה בו:

1. אנו מגבילים את בקשותינו לקבלת מידע אישי בסיסי בלבד, כגון:

א. שם מלא

ב. מספר טלפון

ג. כתובת דואר אלקטרוני

2. אנו מגבילים את איסוף המידע האישי למידע שאנו מאמינים כמינימלי ביותר על מנת לספק לך את השירותים המוצעים באתר או באמצעותו.

3. המידע אשר יימסר ישמש לטובת גבייה, שליחת דיוור ישיר וקשר עם הלקוח, שליחת דבר פרסומת, ניוזלטר והודעות שיווקיות; טיוב נתונים, מתן שירותים ללקוחות, ניהול מועדון לקוחות, ניהול מידע על תלמידים / סטודנטים / משתלמים, ניהול מכירות, שיווק וגיוס לקוחות.

4. המידע שתעביר לנו לא יימסר על ידינו לצדדים שלישיים בתמורה ו/או ללא תמורה אלא אם תיתן את הסכמתך לכך מראש ו/או לדרישת רשות מוסמכת.

Cookies (עוגיות):

1. קובץ Cookie הוא קובץ המכיל חלקים מסוימים של מידע שהאתר יוצר במחשבך בעת הגלישה באתר. הקובץ מאפשר שמירת מידע לגבי העדפותיך בכל הקשור בשימוש באתר.

2. על מנת לשפר את חוויית הגלישה שלך באתר, האתר משתמש ב- Cookies. רוב הדפדפנים כיום יודעים לזהות מתי "Cookie" מוצע, ולאפשר לך לסרב או לקבל אותו. אם אינך בטוח אם לדפדפן שלך יש יכולת זו, עליך לבדוק עם יצרן התוכנה או ספק שירותי האינטרנט שלך. איננו משתמשים בקבצי Cookie כדי לעקוב אחר הרגלי הניווט של המבקרים שלנו.

גישתך ושליטתך בפרטי הזיהוי שלך:

באפשרותך לבצע את הפעולות הבאות, בכל עת, על ידי פנייה אלינו באמצעות כתובת הדוא"ל שלהלן:

1. לבדוק איזה מידע אישי שלך יש בידנו, אם בכלל.

2. לשנות/לתקן את הפרטים אשר בחרת להעביר לנו.

3. לבקש מאתנו למחוק כל מידע שנאסף אודותיך (יחד עם זאת יש לדעת כי, לא נוכל לספק שירותים מסוימים ללא המידע).

4. להביע כל חשש כלשהו שיש בידך לגבי השימוש שנעשה במידע אישי שלך.

קניין רוחני:

כל זכויות בכל המושא לזכויות קניין רוחני, המופיע ו/או מוצג באתר, הינו בבעלות החברה בלבד ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור החברה מראש ובכתב.

יצירת קשר:

ניתן ליצור עמנו קשר בכל עת בכתובת הדואר האלקטרונית הבאה info@hackeru.co.il

להורדת
הסילבוס