דף הבית / קורס סייבר ואבטחת מידע Ethical Hacking
קורס סייבר ואבטחת מידע Ethical Hacking

קורס סייבר ואבטחת מידע Ethical Hacking


לינק להורדת סילבוס קורס לסילבוס הקורס

HackerU המרכז הבינלאומי להכשרת והשמת עובדים למקצועות ההייטק (Microsoft Silver Partner שותף מספר 1785294) גאה להציג את מסלול ההכשרה המקיף והמתקדם ביותר בתחומי הסייבר ואבטחת מידע.

קורס סייבר ואבטחת מידע Ethical Hacking 
התמחות בעולם ההאקינג, SOC-SIEM בשילוב תקיפה והגנה

סייבר ואבטחת מידע


כיף לעבוד מהבית בתקופת הקורונה? נכון. אבל מסתבר שלהאקרים כיף אפילו יותר כשכולנו עובדים מהבית. על פי נתוני ה-FBI גדל מספר המתלוננים על פריצות האקרים  בתקופת הקורונה מ-1,000 ביום ליותר מ-4,000. הסיבה המרכזית היא המעבר לעבודה מהבית שהפכה את אפשרות הפריצה למחשבים להרבה יותר קלה.

לכן בטח לא יפתיע אתכם לגלות שהביקוש ללוחמי סייבר עלה בחדות בתקופת הקורונה. ישראל נחשבת לאחת המעצמות הגדולות של התחום עם עשרות אלפים העובדים בתעשייה, אבל הזינוק החד במספר התקיפות במהלך הקורונה גרם לכך שהביקוש גדול בהרבה מההיצע. ובמילים אחרות, דרישה בלתי פוסקת לאנשי סייבר בתעשייה. 

אם אתם רוצים להיות לוחמים בחזית הסייבר ואבטחת המידע - HackerU גאה להציג את מסלול ההכשרה המעשי והמתקדם ביותר בתחום.

המסלול המקצועי המתקדם והמקיף ביותר למקצועות הסייבר ואבטחת המידע, עם התמחות בעולם ההאקינג, SIEM-SOC בשילוב תקיפה והגנה של כלל התשתיות והפלטפורמות הקיימות כיום בעולם.

בגלל התחרותיות הרבה שקיימת בתחום, ומתוך הבנה שנסיון מעשי יכול לתת יתרון משמעותי על פני מועמדים אחרים - מסלול הלימודים בהאקריו מציע התנסות מעשית בחברת CYREBRO העולמית. כך עוד לפני סיום הקורס, תפגשו בזמן אמת את האתגרים האמיתיים של עולם הסייבר מבפנים.

בנוסף, תקבלו גישה לפלטפורמת CyWar ; פלטפורמה ייחודית המאפשרת תרגול ולמידה של מתודולוגיות תקיפה והגנת סייבר בכל זמן ובכל מקום.
באמצעות הפלטפורמה תלמדו כיצד ניתן לזהות את החולשות החדשות והנפוצות בתחום ואיך ניתן להתמודד איתן באמצעות הכלים העדכניים ביותר. כל זאת, תוך שמירה על חוויה לימודית מהנה ואינטראקטיבית.

בנוסף, הקורס כולל למידה של נושאים כגון מתודולוגיות הגנה והתקפה, ביצוע Penetration Testing תשתיתי ואפליקטיבי, הבנת מערך ה-SOC, עבודה עם מערכות SIEM ועוד. כך הסטודנטים שלנו זוכים להכשרה אינטנסיבית שמכינה אותם לתעשייה.

מי שעומד בראש תחום סייבר ואבטחת מידע הוא רומן סנקו, שאת דרכו המקצועית בתחום הסייבר החל במהלך השירות הצבאי כאשר התמחה בלוחמה אלקטרונית.

והנה מה שיש לרומן לומר על מסלול לימודי הסייבר ואבטחת המידע בהאקריו:

"עולם הסייבר ואבטחת המידע הוא התחום החם והמבוקש ביותר בתעשיית ההיטק  כיום, כיוון שכל העולם שלנו כבר מבוסס על טכנולוגיה אנחנו מחוייבים ללמוד ולהתפתח יחד עם הקדמה בהאקריו אנו רואים משנה לשנה את הביקוש ההולך וגובר למקצוע, ואין ספק שהמגמה הזאת רק הולכת ומתפתחת, כאשר תוכנית הלימודים שלנו מתעדכנת כל הזמן כדי להתאים את עצמה לתעשיית הסייבר"

היתרונות שקורס סייבר ואבטחת מידע יעניק לך:

קורס מיון באורך 20 שעות ללא התחייבות כספית | במידה ולא עברת את שלב זה, כספך יוחזר אליך (פרט לדמי הרישום).
התחייבות חוזית לעבודה | עברת את קורס המיון? בכניסה לקורס המורחב ייחתם עמך חוזה למציאת עבודה בהתחייבות.
תכנים איכותיים והתנסות מעשית | לימוד והכרה עם עולם ההאקינג, התקפה והגנה. בנוסף - התנסות "Hands On" על מערכי תקיפה והגנה בעזרת מערכת האתגרים הייחודית והבלעדית של ThrivDX Labs בשם CyWar.
ללמוד מהטובים ביותר | סגל המרצים מורכב ממומחי ההדרכה המובילים בתחום, בעלי ניסיון ביישום ובהדרכת נושאי הלימוד בתעשיית ההייטק.
תשלום עם פיקדון חיילים משוחררים | ניתן לשלם עם הפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים.
שיעורי אונליין ב-LIVE | קורס סייבר ואבטחת מידע נלמד אונליין בשידור חי, בתקשורת צמודה עם המרצים ועם הטכנולוגיה החדישה והעדכנית ביותר.
מלגה בסך 7,000 ש"ח למתאימים | כנגד השמה לעבודה. 
לומדים בראש שקט | קרן שכ"ל מאפשרת לסטודנטים של האקריו פריסה נוחה של שכר הלימוד ל - 60 תשלומים ללא ריבית.
מרכז הדרכה מורשה | של חברת EC-Council ושותפה רשמית של ESET.
בלעדי לסטודנטים של האקריו התנסות מעשית בחברת הסייבר CYREBRO העולמית | במהלך התוכנית תתנסו באופן פרקטי בתחום ה- SOC ותצברו ניסיון שיכין אתכם בצורה הטובה ביותר לתעשייה, וכל זה באחת מחברות אבטחת המידע הידועות והמוכרות בעולם, מה שיקנה לכם יתרון יחסי על פני מועמדים אחרים בתחילת דרככם המקצועית. המטרה והחזון שלנו מאחורי התכנית, היא להראות לכם את עולם אבטחת המידע עוד לפני סיום הקורס.

*הקבלה לתוכנית ההתנסות מותנת במעבר מבחן וראיון אישי מול החברה CYREBROרוצה לשמוע עוד על קורס סייבר ואבטחת מידע?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות פרטיות משתמשים


היקף לימודי קורס סייבר

קורס זה מתקיים בשלושה מסלולים, שני מסלולי בוקר ומסלול ערב, כך שתוכל לבחור את המסלול המתאים ביותר עבורך. 

לימודי בוקר מתקיימים שלוש פעמים בשבוע למשך 7 חודשים או פעמיים בשבוע למשך 14 חודשים. 
לימודי ערב מתקיימים פעמיים בשבוע למשך 14 חודשים. 

מבנה קורס סייבר ואבטחת מידע Ethical Hacking

קורס סייבר ואבטחת מידע נחלק ל-3 שלבים להצלחה

1. קורס מיון | 20 שעות אקדמאיות בשלב זה נלמדים תכני המבוא והבסיס של הקורס, על מנת לבדוק את התאמתך לתחום הסייבר ואבטחת המידע ובסיומו תתקיים בחינה. עברת את שלב המיון? אתה מתחיל את הקורס המורחב עם התחייבות לעבודה בסוף הקורס. לא עברת את שלב המיון? דמי קורס המיון יוחזרו אליך.


2. קורס סייבר מורחב | 480 שעות אקדמיות

בקורס תלמד את התכנים הרלוונטיים ביותר לעולם ותעשיית הסייבר, כגון: Windows, Linux, Cisco, Cyber Infrastructure, Mobile , Penetration Testing תשתיתי ואפליקטיבי, תכנות בשפת Python התקפות והגנות בעולם הסייבר ובנוסף תלמד על מרכז ניטור אבטחת מידע SOC – והמערכות SIEM הקיימות בו.


390 שעות התנסות ב-LIVE |שעות נוספות בתרגול מהבית, על גבי המעבדות הייחודיות שמדמות מצבי אמת. כך תוכל לבחון את את היכולות שלך בהגנה, התקפה, Penetration Testing ועוד מכל מקום שתרצה. בנוסף לניסיון התאורטי והמעשי, הקורס יכין אותך בצורה הטובה ביותר למבחני ההסמכה הבינלאומיים הנחשבים: C|EH של EC-Council.

3. השמה לעבודה | בהתחייבות חוזית בסיום הקורס, בעזרת מחלקת ההשמה שלנו, תעבור תהליך השמה הכולל בין היתר סיוע בכתיבת קורות חיים, סימולציות אישיות המכינות לראיונות עבודה, סדנאות קבוצתיות ועוד. לאחר מכן, תזומן לראיונות אצל החברות השונות העובדות איתנו ונמשיך ללוות אותך עד למציאת העבודה בתחום הסייבר ואבטחת המידע.

תעודת גמר ובחינות הסמכה בינלאומיות

תעודת בוגר קורס סייבר ואבטחת מידע מאת HackerU

תעודת הסמכה פרקטית של ThriveDX Labs בשם Ethical Hacker

תעודה בינלאומית של EC-Council בשם C|EH


למה כדאי לך ללמוד קורס סייבר ואבטחת מידע דווקא אצלנו בהאקריו? בסרטון הבא:
לינק להורדת סילבוס קורס INTRODUCTION TO LINUX צפה עכשיו!


שאלות ותשובות

כן, לאחר כל שיעור ישנו תרגיל מעשי הנועד לתרגל את החומר הנלמד בשיעור. בנוסף, בכל סוף מודול יש מבחן שיבדוק את הידע הנרכש באותו המודול. פירוט נוסף ניתן למצוא בסילבוס הקורס
מסלול ההכשרה משלב תוכן תיאורטי ופרקטיקה אשר תקנה לך את מירב הכלים והידע שאותם תוכל ליישם כבר בסיום הלימודים ולהשתלב במהירות בשוק העבודה.
בסיום הקורס, תוכל להשתלב בתור אנליסט במרכז SOC, יועץ בתחום אבטחת המידע, Penetration tester ועוד תפקידים רבים ומגוונים

תעודת הסמכה בינלאומית של EC-Council בשם CEH.

בסיום השיעור יינתן תרגיל מעשי אשר מסכם את החומר הנלמד בשיעור. כמו כן, במועד הרישום תקבלו גישה למערכת האתגרים של האקריו, ה-CYWAR שכוללת כ-390 שעות לימוד ותרגול מכל מקום. במערכת, תוכלו למצוא גם מעבדות המדמות מצבי אמת. 

בוודאי, מסלול סייבר ואבטחת מידע שלנו נועד גם לאנשים חסרי כל ניסיון או רקע בתחום.
בתחילת המסלול אנו מלמדים את יסודות המחשוב, התקשורת והרשתות, ורק לאחר שנסיים זאת בהצלחה, נמשיך לעולמות הסייבר, אבטחת המידע, פריצות, Pen Testing ועוד.

כמובן, המסלול מועבר במתכונת אונליין לייב ב-ZOOM.

מעבר לכך, מערכת הלימודים שלנו, ה-LMS, עונה על כל צרכי הסטודנטים שלנו:
מעקב שוטף אחרי כל התקדמות במהלך הקורס, הקלטות של שיעורים, מועדי הגשת שיעורי בית, הערות והארות מהמרצים וראש התחום.
כמו כן, במסלול סייבר ואבטחת מידע, קיימת מערכת אתגרים אונליין בשם Cywar, שם ניתן לבדוק את היכולות וההתקדמות שלך בכל זמן נתון.

הקורס שלנו אינו מתאים לנוער וילדים, ניתן להירשם אליו רק החל מגיל 18 ומעלה.

מסלול הלימודים של סייבר ואבטחת מידע יכול להתאים בהחלט למנהלים, במיוחד לאלו שמגיעים מתחומי הרשתות, המחשוב, הטכנולוגיה והפיתוח.

אין צורך ברקע קודם על מנת להצטרף לקורס סייבר ואבטחת מידע. מסלול הלימודים שלנו מתאים לחסרי רקע, כך שבתחילת הקורס אנו מלמדים את היסודות והאלמנטים החשובים בתחומי המחשוב, הרשתות ורק לאחר מכן מתקדמים אל יסודות אבטחת המידע. כמובן, שאם יש לכם רקע קודם בתחומי הרשתות או המחשוב - זה יכול להוות יתרון עבורכם.

×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

ראש תחום
קורס סייבר - ראש תחום רומן סנקו

רומן סנקו
מרצה וראש קורס סייבר ואבטחת מידע ב-HackerU. בעל ניסיון עשיר של מעל ל-6 שנים בתעשיית הסייבר. מומחה בבדיקות חדירה ובהדרכות בארץ ובעולם, בביצוע בדיקות חוסן בשלל פלטפורמות לחברות ביטחוניות ומובילות בשוק, במחקר ובפיתוח.

לתשומת לבכם: ולמען הסר ספק, מובהר כי החברה שומרת לעצמה את הזכות לערוך מעת לעת, לפי שיקול דעתה, שינויים בתוכניות הלימודים או בסגל המרצים

רוצה לשמוע עוד?

botpixel
מדיניות פרטיות משתמשים

תוכנית הלימודים:

תוכנית הלימודים:

שלב מיון: היכרות עם רשתות תקשורת, סייבר ואבטחת מידע
20 ש"א
בשלב המיון תלמד את הנושאים הבסיסיים ביותר הקשורים במחשבים, רשתות תקשורת ואבטחת מידע כגון: הכרת המחשב, חומרה, מבוא למערכות הפעלה, ציוד תקשורת, פרוטוקול TCP/IP, מערכות וירטואליות, תרגול הקמת רשת, הכרת מערכת הלינוקס ותרגול פקודות בסיס בסביבת ה- Terminal, הכרת עולם ה- Cyber Attack Cycle, תכיר את ההתקפות הפופולאריות כיום כגון התקפת ה- Brute Force ואפילו תבצע תקיפת שירותים פופולריים כמו RDP/SS.
Web Application
20 ש"א
במודול זה תלמד על עולם בניית האתרים ותכיר את השפות הפופולריות בתחום.  על מנת שבעתיד תוכל לבצע בדיקות חוסן של יישומי אינטרנט, בשלב זה תכיר כמה שפות צד לקוח כמוHTML, CSS, Javascript בעזרת הידע הנרכש תהיה מוכן למודולים ההתקפיים ובנוסף תוכל לתכנן ולבנות אתרים בסיסיים בעצמך.
 • בקורס נלמד:
 • Web Components & Technologies
 • Client-Side & Server-Side Relationships
 • HTML - HyperText Markup Language
 • CSS - Cascading Style Sheets
 • Java Script – DOM Manipulation
 • Build Your Website - Develop a functional website from scratch
 • Final Project  - Integration of Debugging Processes and Web Developing 
Windows Server 2016
20 ש"א
במודול זה תלמד על מערכת ההפעלה לשרתים הנפוצה מבית Microsoft.  קורס זה יספק לך ידע בסביבות ארגוניות ואת הטכנולוגיות של Windows Server בעזרתו תבין כיצד חברות רבות מנהלות את כלל מחשבי החברה וכיצד ניתן להגן על סביבות אלו ואף לתקוף אותן.
 • בקורס נלמד:
 • Introduction to Domain & Workgroup 
 • Installing & Configuring Windows Server 2016 
 • Enterprise Creation & Configuration
 • Installing & Managing Active Directory
 • Installing & Configuring a DHCP Server
 • Installing & Configuring DNS Server
 • Group Policy Configuration & Management  
 • Shares and Permissions
 • Exploring an Organizational Network Structure
 • Final Project - Secure Management of a Domain Environment
Linux
20 ש"א
במודול זה תכיר את מערכת ההפעלהLinux אשר בשנים האחרונות הפכה להיות נפוצה מאוד בשרתים ובארגונים. במהלך המודול תלמד הרבה פרקטיקה ודרכי שימוש במערכת, אך לא תזניח את צד התיאוריה. חשוב להדגיש שמערכת זו גם משמשת את מרבית רכיבי ה-IoT שקיימים בשוק ואף נפוצה מאד בקהילות ההאקינג. בנוסף מודול זה מהווה חלק מההכנה לבחינת ההסמכה Linux Essentials של Linux Professional Institute) LPI) אשר מוכרת כיום בתעשיה.
 • בקורס נלמד:
 • Linux Distros & Kali Linux
 • Introduction to Offensive Linux 
 • Linux Installation
 • File System Structure
 • Linux Shells 
 • GNU and UNIX Commands
 • Network Configuration
 • Users & Groups 
 • Managing File Permissions & Ownership
 • Package Management
 • Common Services (SSH / TELNET / FTP / SMB)
 • Process Management
 • Final Project - Managing and Configuring a Secure Linux Environment
Cisco– Introduction to Networking
50 ש"א
במודול זה תכיר את עולם רשתות מידע המקיפות אותנו בחיי היום יום, ממשימות בסיסיות כמו שליחת מייל או גלישה ברשת ועד משימות מורכבות אותן ארגונים גדולים חייבים. מודול זה מעניק ידע וכלים בסיסיים אבל קריטיים להצלחה בתפקידים בעולם הסייבר. מודול זה מעניק לאנשי אבטחת מידע נקודת מבט חדשה המציגה את הרשת באור שונה, כזה שמאפשר פתרון תקלות יעיל יותר בציוד הרשת והבנה מעמיקה יותר. כמו כן, בניית מערך הגנה יעיל תוך שימוש בציוד ברשת ואף הגברת ביצועי הרשת. מודול זה הוא קרש קפיצה, ויותר מזה, שלב חיוני להשגת תעודות נוספות בעולם אבטחת המידע ורשתות של   CISCO כגון CCNA Security ו-CCNA. מודול זה מהווה חלק מההכנה לבחינת ההסמכה CCNA הסמכה מקצועית לניהול ותפעול ציוד תקשורת מטעם חברת Cisco העולמית.
 • בקורס נלמד:
 • Introduction to Networks
 • Network Fundamentals & Components in Corporate Networks
 • OSI Model & TCP/IP Model
 • IOS Fundamentals 
 • Switch Security 
 • Configure & Manage Network Devices via Remote Access
 • Network Layer Addressing and Subnetting (CIDR & VLSM)
 • Routing Concepts (Static & Dynamic)
 • Establishment & Management VLANs
 • Diagnostics & Troubleshooting Network Equipment
 • Package Filtering (ACL)
 • Infrastructure Services (NAT, DHCP, DNS, etc.)
 • Final Project - Management of a Small-Medium Enterprise Network
Cyber Infrastructure
40 ש"א
במודול זה תלמד סדרת נושאים מתקדמים ואקטואליים הקיימים בעולם הדיגיטלי, ותבין מה הן התשתיות הקריטיות וכיצד ניתן למצוא אותן. בנוסף תיחשף לעולם התקיפה ותלמד כיצד ניתן לנצל חולשות במערכות אלו. המטרה העיקרית של המודול היא להכיר את המתודולוגיה הבסיסית מאיסוף הנתונים ועד לניצול פגיעויות במערכת.
 • בקורס נלמד:
 • Introduction to Information Security
 • The Anatomy of a Cyber Attack Cycle in Practice
 • Network Traffic Analysis
 • Man-in-the-Middle Attack & Frameworks
 • OSINT - Open-Source Intelligence
 • Social Engineering Techniques & Frameworks
 • Network Scanning & Reconnaissance Methodology
 • Brute-Force & Password Attacks
 • Hacking Frameworks & Automation
 • Metasploit and Known CVEs
 • Cryptography & Encryption Algorithms
 • Wi-Fi Attacks
 • Network Anonymity & Dark Web
 • Final Project - Exploitation of Security Vulnerabilities in Computerized Systems
SIEM-SOC & Introduction To Malware Analysis
50 ש"א
במודול זה תכיר מהו מרכז ניטור אבטחת מידע (SOC), אילו מערכות נמצאות בשימוש ואיך ניתן להשתמש במערכת SIEM על מנת לזהות מתקפות בזמן אמת ולהתמודד איתם.
 • בקורס נלמד:
 • Security Measures
 • SOC & IR Lifecycle
 • Endpoint Protection
 • Network Monitoring 
 • Log Analysis
 • Security Information and Event Management (SIEM) 
 • Digital Forensics and Incident Response (DFIR)
 • Introduction to Malware Analysis
 • Final Project - Investigation of Sensitive Files and Report Writing
Cross Platform Elevation of Privileges
30 ש"א
במודול זה תלמד על שיטות אסקלציה מתוחכמות המאפשרות להפוך ממשתמש ללא הרשאה ניהולית לאדמין בכל מערכות ההפעלה, אפילו כאשר לא קיים משתמש באותה מערכת.
 • בקורס נלמד:
 • Privilege Escalation Techniques and Methodologies
 • Local & Remote Privilege Escalation in Windows Environments
 • Local & Remote Privilege Escalation in Linux Environments
 • Credential Dumping Techniques in Windows & Linux Systems
 • Privilege Escalation Using Automated Tasks & Permission Misconfiguration
 • Privilege Escalation Using Common Exploits & Buffer Overflows
 • Process Injection Techniques in Windows     
 • Final Project - Utilization of Privilege Escalation Techniques
Advanced Infrastructure Attacks
50 ש"א
במודול זה תלמד על הסביבה הארגונית ומתודולוגיות תקיפה נפוצות. נתרכז באיסוף נתונים על הלקוח ועל עקיפת מערכות הגנה הקיימות ברוב הארגונים, תלמד על דרכים לביצוע מניפולציות על מנת לקבל הרשאות גבוהות במערכת, תכיר מהי תנועה ברשת וכיצד ניתן לנצל אותה על מנת להשתלט על ארגון.
 • בקורס נלמד:
 • Domain Reconnaissance and Enumeration Methodology
 • Hunting for Domain Admin Privileges
 • Exploiting Network Services & Applications
 • Escalate Privileges & Impersonate Users in a Domain Environment
 • Extracting Credentials from Organizational Hosts
 • Advanced Lateral Movement Techniques & Methodologies
 • Offensive Powershell for Red Team
 • Anti-Virus Evasion & Obfucation Techniques
 • Infiltration Techniques via Office Suite Exploitation
 • Network Pivoting & Reverse Shells
 • Advanced Kerberos Attacks
 • Services Enumeration and Exploitation
 • Cloud Security in an Organizational Environment
 • Final Project - Explotation of Domain Environments
Python Programming For Security
50 ש"א
במודול זה תלמד לפתח בשפה העילית המתפתחת ביותר בעולם אשר משמשת באופן יום-יומי אלפי אנשי אבטחת מידע מסביב לעולם. רוב הכלים המשמשים את אנשי אבטחת המידע נכתבים ב-Python. והכי חשוב, תכיר כיצד ניתן לבנות כלי תקיפה משלך בעזרת שפה זו.
 • בקורס נלמד:
 • Introduction to Python 
 • Variables and Data Types 
 • Conditions & Loops 
 • Functions & Packages
 • Exceptions & Error Handling
 • Network Communication using Sockets 
 • Web Parsing
 • Automated Tools & Attacks
 • Final Project – Python for Offensive Penetration Testing
Web Application Penetration Testing
60 ש"א
מודול זה מתרכז ב-10 המתקפות החזקות ביותר ביישומי האינטרנט, התקפות אשר מאפשרות לתוקף להשתלט על האתר עצמו ואף על המחשב המארח. תעסוק בבדיקות חדירה Penetration Testing הן בצד הלקוח והן בצד השרת. במודול זה תכיר את הטכנולוגיות הנפוצות בעולם האינטרנט ותלמד כיצד לחקור ולתקוף אותם.
 • בקורס נלמד:
 • Web Technologies
 • Modern Frameworks & SPA - NodeJS, React, Angular, etc.
 • OWASP TOP 10 & Web Vulnerabilities
 • Burp Suite / ZAP
 • XSS
 • CSRF
 • Database Management Concepts
 • SQL/NoSQL Injection
 • Authorization & Broken Authentication
 • XXE & SSRF
 • LFI & RFI
 • Web Shells 
 • Clickjacking
 • Vulnerability Scanners
 • Web Application Penetration Testing Flow  
 • Report Writing
 • Final Project – Web Application Penetration Testing & Report Writing
Mobile Penetration Testing
40 ש"א
במודול זה תלמד אודות מערכות ההפעלה Android ו-iOS תבין איך הן בנויות, תלמד אודות חולשותיהן ואיך לנצלן. תלמד לתכנת מחדש אפליקציות קיימות על מנת שיאפשרו לך לבצע פעולות חדשות ולעקוף לוגיקות קיימות, תלמד איך ניתן לתפוס תעבורה של אפליקציות, לשתול בהן קוד משלך ולנצלו. נבין איך ניתן ליצור אפליקציה זדונית ולהחדירה לטלפון היעד לטובת השתלטות על המכשיר.
 • בקורס נלמד:
 • Android
 • Introduction to Android
 • Android Studio
 • Android Security Architecture
 • Android Permissions
 • Android Programming
 • Reversing Android Applications
 • Analyzing Android Malware
 • Analyzing Android Traffic
 • SSL Pinning
 • Real-Time Debugging with Smalidea
 • Automated Investigation Frameworks (MobSF & Drozer)
 • Lab Configuration for Application Analysis
 • iOS
 • Introduction to iOS Security
 • Jailbreaking iOS
 • Bypass iCloud
 • Final Project – Utilization of Mobile Penetration Testing Techniques.
C|EH Exam
30 ש"א
במודול זה תלמד על הנושאים המרכזיים בהסמכת C|EH  הבינלאומית של EC-COUNCIL. נושאים אלה כוללים מתודולוגיית התקפה, שיטות התקפה מגוונות לאפליקציה ותשתית ואף שיטות הנדסה אנושית. לאחר מודול זה תהיה מוכן להסמכת C|EH. לארגונים ישנה העדפה ברורה לאנשי אבטחת מידע וסייבר המחזיקים בתעודת C|EH. כל איש אבטחת מידע המחזיק בתעודה זאת הוא בעל יתרון משמעותי על פני אחרים בשוק. כמו כן, מי שעובר בהצלחה את בחינת ההסמכה הינו מוכן ל"עולם האמיתי" בכל מה שקשור לאבטחת מידע וסייבר, לא רק ברמה התיאורטית אלא גם ברמה הפרקטית.
 • בקורס נלמד:
 • C|EH Introduction & Registration
 • C|EH Material Review
 • C|EH Labs 
 • C|EH Summary 
 • C|EH Test Preparation
 • יבחנו הנושאים הבאים:
 • Introduction to Ethical Hacking
 • Footprinting and Reconnaissance
 • Scanning Networks
 • Enumeration
 • Vulnerability Analysis
 • System Hacking
 • Malware Threats
 • Sniffing
 • Social Engineering
 • Denial-of-Service
 • Session Hijacking
 • Evading IDS, Firewalls, and Honeypots
 • Hacking Web Servers
 • Hacking Web Applications
 • SQL Injection
 • Hacking Wireless Networks
 • Hacking Mobile Platforms
 • IoT and OT Hacking
 • Cloud Computing
 • Cryptography
Cywar Practical Exam
20 ש"א
במודול זה תיגש למערכת ההסמכות של CyWar אשר בתוכה תצטרך לפתור אתגרים מתקדמים המדמים מצבי אמת, האתגרים יהיו מגוונים והתבססו על נושאי הלימוד השונים בקורס. מטרת מודול זה הינה ללמוד ולתרגל מתודולוגיות תקיפה בסביבה פרקטית ולהצליח להתמודד עם אתגרים חדשים בעולם הסייבר בצורה עצמאית. בסיום מודול זה יהיה עליך לכתוב דו"ח PT אשר תוכל לקחת כחלק מתיק העבודות שלך לחברות השונות, כאשר כלל ההסמכה היא הסמכת HandsOn אשר תכין אותך "לעולם האמיתי". 

תכני הקורס – טבלה מסכמת

נושאים שעות
שלב מיון: היכרות עם רשתות תקשורת, סייבר ואבטחת מידע 20
Web Application 20
Windows Server 2016 20
Linux 20
Cisco– Introduction to Networking 50
Cyber Infrastructure 40
SIEM-SOC & Introduction To Malware Analysis 50
Cross Platform Elevation of Privileges 30
Advanced Infrastructure Attacks 50
Python Programming For Security 50
Web Application Penetration Testing 60
Mobile Penetration Testing 40
C|EH Exam 30
Cywar Practical Exam 20
סה"כ שעות שלב מיון + קורס מורחב 500


X להורדת
הסילבוס
לתשומת לבכם: ולמען הסר ספק, מובהר כי החברה שומרת לעצמה את הזכות לערוך מעת לעת, לפי שיקול דעתה, שינויים בתוכניות הלימודים או בסגל המרצים
שיחה
צ'ט
לפרטים