קורס מנהלי רשתות ואבטחת מידע, אבטחת מידע וניהול רשתות | HackerU 
התקשרו עכשיו: 03-6135565
חייל
משוחרר ? לחץ/י כאן
דף הבית / קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע
קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע

קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע


לינק להורדת סילבוס קורס לסילבוס הקורס

רק ב– HackerU לימודי ניהול רשתות ואבטחת מידע עם התחייבות לעבודה בהייטק לבוגרים!

קורס ניהול רשתות תקשורת מסלול MCSA 2012 + MCSE 
עם התמחות ב- CCNA, לינוקס ו- Hacking

מנהל רשתות ואבטחת מידע, הינו אחד מהמקצועות הפופלאריים ביותר בעולם הטכנולוגיה בשל הצורך של כל ארגון באנשי מקצוע שיספקו מענה לצרכים הטכנולוגיים ברשת. HackerU - המרכז להכשרת והשמת עובדים למקצועות ההייטק ( Microsoft Silver Partner שותף מספר 1785294) גאה להציג, את המסלול המקיף, המתקדם והמקצועי ביותר של ניהול רשתות תקשורת MCSA+MCSE עם התמחות ב- Linux ,CCNA, אבטחת מידע והאקינג.

מידע על קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע

מסלול הכשרה יישומי המאפשר כבר במהלך הלימודים לצבור את כל הידע, הכלים וההתנסות המעשית בתחום המחשוב, השרתים, רשתות התקשורת ואבטחת מידע על מנת להעניק שירותי ניהול ותשתית מלאה לפתרונות עסקיים ממוחשבים. במסגרת המסלול נלמדים גם תכנים תאורטיים שמאפשרים לגשת לבחינות ההסמכה הבינלאומיות והמבוקשות ביותר בתחום, לעבור אותן בהצלחה ולקבל את כרטיס הכניסה לעבודה בהייטק במגוון רחב של תפקידים בעולם ה- IT.

לימודי אבטחת מידע - יתרונות

בנוסף לתכנים המבוססים על טכנולוגיות Microsoft, נלמדים תכנים מקצועיים ומתקדמים נוספים כגון: אבטחת מידע והאקינג, לינוקס ו- CCNA. התכנים מהווים נדבך חשוב בתעשייה ומקנים יתרון ובידול משמעותי לבוגרי המסלול משאר המתמודדים בשוק העבודה ומאפשרים להם התאקלמות מהירה יותר כאנשי מקצוע מובילים.

קורס מנהלי רשתות מעניק למועמדים יתרונות משמעותיים:
 • שלב מיון שבו נבדקת התאמת המועמד למסלול
 • החזר כספי למי שאינו מתאים / אינו ממשיך לקורס המלא
 • מלגה בסך 7,000 ₪ לעוברים את שלב המיון
 • המסלול היחיד בארץ המציע התחייבות לעבודה בתחום לבוגריו
 • מסלול שמתאים גם לחסרי רקע בעלי פוטנציאל גבוה להצלחה
 • המסלול היחיד בארץ שמשלב מספר הכשרות וכולל: אבטחת מידע, לינוקס ו- CCNA
 • Exchange 2013, Active Directory, Windows Server 2012, נושאים אלו מעניקים יתרון לסטודנט ומאפשרים לו להשתלב ולהתאקלם בשוק העבודה בצורה פשוטה יותר
 • מסלול שמכין לקראת הסמכות  MCSA+MCSE
 • ספרות מקצועית ייחודית בעברית
 • מוכר לשימוש על חשבון הפיקדון לחיילים משוחררים

מבנה קורס אבטחת מידע וניהול רשתות

קורס אבטחת מידע נחלק לשני שלבים עיקריים:

שלב מיון – 20 שעות לימוד אקדמיות שבמסגרתן נבדקים כישורי המועמד והתאמתו לתחום ונלמדים תכני המבוא של המסלול. היכרות ראשונית עם תחום רשתות התקשורת, המחשבים והמונחים המקצועיים. בסיום שלב זה תתקיים בחינת כניסה לקורס המורחב והמועמד יקבל את הערכתו האישית של המרצה.
קורס מורחב – 550 שעות לימוד אקדמיות. במידה והמועמד עבר את שלב המיון בהצלחה ייחתם עימו הסכם השמה ומלגת לימודים והוא יעבור לקורס המורחב שבמסגרתו נלמדים התכנים המעודכנים ביותר לדרישות התעשייה. בקורס המורחב ילמדו נושאים כגון: פלטפורמת MCSA+MCSE ו- CCNA לצד תכנים מתקדמים המהווים יתרון משמעותי בשוק העבודה לינוקס ו- Hacking.

שעות והיקף לימודי אבטחת מידע

לימודי בוקר נמשכים כ- 6 חודשים ומתקיימים 3 פעמים בשבוע בין השעות 9:00-16:30
לימודי ערב נמשכים כ- 14 חודשים ומתקיימים פעמיים בשבוע בין השעות 17:40-21:30

לימודי אבטחת מידע - תנאי קבלה

פגישת ייעוץ וראיון אישי הבוחן את ההתאמה הבסיסית והרקע של המועמד בעבודה בסביבה ממוחשבת, אוריינטציה למקצועות הטכניים.
קורס מיון הבוחן התאמה ראשונית ללימודי המשך, במידה והמועמד אינו עובר את שלב המיון יקבל החזר כספי של שכר הלימוד. (ראה פירוט שלב המיון).

מתודולוגיות הלימוד- קורס ניהול רשתות מחשבים ואבטחת מידע

מתודולוגיות הלימוד הן ייחודיות ומבוססות על הרצאות פרונטאליות, סימולציות בסביבת הלמידה ותרגול אישי בליווי ספרות מקצועית.

סגל המרצים

ב- HackerU סגל המרצים מורכב ממומחי ההדרכה המובילים בתחום, בעלי ניסיון מעשי רב ביישום ובהדרכת נושאי הלימוד בתעשיית ההייטק הישראלית והעולמית.

תעודת גמר ובחינות הסמכה בינלאומיות

לבוגרי הקורס מוענקת תעודת גמר של ניהול רשתות ואבטחת מידע מטעם HackerU. במהלך הקורס נרכש כל הידע העיוני והמעשי הנדרש לטובת הצלחה במבחני ההסמכה:

 • MCSA 2012 - הסמכה מקצועית כמנהל רשתות מטעם חברת Microsoft
 • Exchange 2013 MCSE - הסמכה מקצועית כמנהל רשת בסביבת Micosoft
 • CCNA - הסמכה מקצועית לניהול ותפעול רשתות תקשורת מטעם חברת Cisco
 • CCSA - מוסמך צ'קפוינט- אבטחת מידע


תוכנית הלימודים:

לקבלת פרטים נוספים

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

ראש תחום
תמונת ראש תחום מר אביעד דאדון

אביעד דאדון
מרצה וראש תחום פיתוח אפליקציות ל- iPhone ול- Android, ניהול רשתות ואבטחת מידע, NET. ולינוקס ב-HackerU . המרכז להכשרת והשמת עובדים למקצועות ההייטק. משמש כמנהל תחום פיתוח NET. בטכניון, מרצה במחלקה למדעי המחשב במכון הטכנולוגי חולון. בעל ניסיון מקצועי בן למעלה מ- 23. מוסמך MCSD ו- MCT ובעל ניסיון רב בהדרכה. מנכ"ל חברת "BIZWIZE טכנולוגיות בע"מ" וסמנכ"ל פיתוח בחברת פיתוח האתרים הגדולה בישראל "דרונט טכנולוגיות בע"מ".

סרטון קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע סרטון קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע
לתשומת לבכם: ולמען הסר ספק,
    מובהר כי החברה שומרת לעצמה את הזכות לערוך מעת לעת,
    לפי שיקול דעתה,
    שינויים בתוכניות הלימודים או בסגל המרצים
שלב מיון: הכרות לרשתות תקשורת
20 ש"א
במהלך שלב המיון הסטודנט ילמד את הנושאים הבסיסיים ביותר הקשורים לרשתות תקשורת כגון: הכרת המחשב, מבוא למערכות הפעלה, טופולוגיות תקשורת, פרוטוקולים נפוצים.
התקנה וקונפיגורציה של מערכת ההפעלה Installing and configuring Windows Server 2012
60 ש"א
מערכת ההפעלה לארגונים Windows Server 2012 הינה מערכת ההפעלה מבית היוצר של Microsoft. מערכת הפעלה זו הוצגה בשנת 2012 וכוללת בתוכה תוכנות חדשות כגון: אבטחת מידע, ביצוע Imaging, ניטור ועוד. במודול זה הסטודנט יכיר לעומק את מערכת ההפעלה כולל התקנה, ניהול השרת, ניהול מרחוק, ביצוע משימות תוך שימוש ב- Server Manager, הגדרת Roles ותכונות, יצירת Domain Controller, ניהול מערכת ה- Active Directory, שימוש ב- Policy, שדרוג למערכת Server 2012 וניהול Forest, פריסת שרתים, כתובות Ipv4 ו- Ipv6, שרת DHCP, ניהול שרת DNS, שיתוף קבצים, ניהול אחסון, וירטואליזציה ו- HyperV, ניהול מדפסות ושימוש ב- Firewall 2012 ו- IPSec. שלב זה מהווה הכנה לבחינת ההסמכה 70-410: Installing and configuring Windows Server 2012
Administering Windows Server 2012
60 ש"א
מודול זה הינו מודול הרחבה של המודול הקודם. במודול זה הסטודנט ילמד כיצד לבצע פעולות ניהול על שרת 2012 תוך שימוש ביכולות לניהול משתמשים והרשאות ב- Active Directory. במודול זה יילמדו נושאים כגון: פריסה ועדכון של שרת 2012 כולל עבודה עם Images, ניהול חשבונות משתמשים, פענוח שמות, ניהול Active Directory, ניהול Group Policy, הגדרות Policy, חיבור מרחוק לשרת, ניהול שירותי קבצים וניטור שרת 2012. שלב זה מהווה הכנה לבחינת ההסמכה 70-411: Administering Windows Server 2012
Configuring Advanced Windows Server 2012 Services
60 ש"א
מודול זה הינו הרחבה של מודול 411, במודול זה יילמדו נושאים מתקדמים כגון: הגדרות רשת מתקדמות, אחסון וניהול קבצים ותיקיות, Dynamic Access Control, ניהול Forest של Active Directory, חלוקה של Active Directory לאיזורים, חלוקת אישורים דיגטליים, Active Directory Rights Management, שימוש ב- Network Load Balancing, יצירת Cluster של Hype -V גיבויים והתאוששות. מודול זה מהווה הכנה לבחינת ההסמכה 70-412: Configuring Advanced Windows Server 2012 Services
Core Solutions of Microsoft Exchange Server 2013
50 ש"א
שרת 2013 Exchange הינו שרת המאפשר לארגונים לנהל הודעות פנים וחוץ ארגוניות, גרסת 2013 Exchange מבית היוצר של Microsoft. במודול זה יילמדו נושאים כגון: התקנת שרת 2013 Exchange, ניהול והגדרות תפקיד Mailbox Server, ניהול נמענים, ניהול שרתי Clinet Access, גיבוי מערכת 2013 Exchange, העברת הודעות במערכת 2013 Exchange, אבטחת מערכת הדואר, הגדרת Role Based Access Control, ניטור שרת 2013 Exchange. מודול זה מהווה הכנה לבחינת ההסמכה 70-341: Core Solutions of Microsoft Exchange Server 2013
Advanced Solutions of Microsoft Exchange Server 2013
50 ש"א
לאחר השלמת מודול זה ניתן לגשת לבחינת הסמכה MCSE. הסמכה זו כוללת את 2 המודולים של שרת Exchange 2013. בשרת Exchange 2013 ניתן לבצע פעולות מתקדמות. במודול זה נלמד כיצד ניתן לבצע פעולות מתקדמות של שרת Exchange 2013 ונושאים כגון: קונפיגורציה, ניהול ומיגרציה של הודעות, עיצוב וקונפיגורציה של אבטחת מידע, ניהול משתמשים מתקדם ועוד. מודול זה מהווה הכנה לבחינת ההסמכה 70-342: Advanced Solutions of Microsoft Exchange Server 2013
Linux
50 ש"א
כיום לינוקס הצטרפה לשוק המחשבים השולחנים. המפתחים של לינוקס התרכזו תחילה ברשתות (Networking) ושירותים (Services). יישומי המשרד היו המכשול האחרון שהוסר ממערכת לינוקס. מאחר והשוק התפתח החלו להופיע אלטרנטיבות וחלופות רבות שעזרו להפוך את לינוקס לבחירה מקובלת כתחנת עבודה, על ידי סיפוק ממשק ידידותי למשתמש ותואם יישומי Microsoft אופיס כמו מעבד תמלילים, מצגת, גיליון - אלקטרוני ועוד. מצד השרתים, לינוקס ידועה כפלטפורמה יציבה ואמינה, המספקת בסיס – נתונים ושירותי מסחר כמו אמזון, חנות הספרים, משרד הדואר של ארצות הברית, הצבא הגרמני ועוד. ספקי האינטרנט ומספקי שירותי האינטרנט חיבבו יותר ויותר את לינוקס בתור חומר אש (Firewall), פרוקסי (Froxy) ושרת רשת (Server), כמו כן, ניתן למצוא קופסת – לינוקס (Linux-Box) בהישג יד של כל מנהל מערכת יוניקס אשר מעריך תחנת ניהול נוחה. במודול זה ילמדו נושאים כגון: התקנה של מערכת ההפעלה, יצירת ספריות, שימוש בקבצים ובפקודות מערכת, עבודה עם Editor.
Cisco
100 ש"א
סיסקו הינה חברת ייצור הנתבים, המתגים, מוצרי הטלפוניה ואבטחת המידע הגדולה בעולם. במודול זה ייחשפו טכנולוגיות סיסקו במגוון היבטים כולל ארכיטקטורת רשת, שימוש ב- Routing בבפרוטוקולים, שימוש ב- LAN וב- Switch והגדרות WAN. מודול זה מהווה הכנה לבחינת ההסמכה CCNA, הסמכה מקצועית לניהול ותפעול רשתות תקשורת מטעם Cisco.
Security and Hacking
120 ש"א
אבטחת מידע הוא תחום חשוב במעלה. חשיבות אבטחת המידע באה לידי ביטוי תוך הצגת האיומים בעולם בו מידע רב פרטי ורגיש מנוהל באמצעות תוכנה. חשיבות אבטחת המידע גדלה, והיא יכולה להיות מוגדרת כיצירת הגנה על התוכנה בין אם התוכנה פועלת במחשב ובין אם התוכנה פועלת ברשת. כיום מוצרים ושירותים רבים מהמגזר הפרטי והציבורי תלויים במידה ניכרת בתוכנות אשר מטפלות במידע רגיש ובעל חשיבות כדוגמת: מידע פיננסי, מידע בריאותי ואף מידע ביטחוני לאומי. השימוש הנרחב במערכת האינטרנט המאפשרת תקשורת חוצת גבולות פיזיים ומדיניים והעברת מידע, מאפשר נגישות קלה ומהירה יחסית למידע המועבר. נגישות זו עלולה להיות מנוצלת על ידי גורמים בלתי רצויים אשר הופכים נתיב זה לדרך פשיעה נוספת בעידן החדש. עידן זה ידוע בשם הפשיעה האינטרנטית, וזו מנוצלת להונאות בידי ארגוני פשיעה לחשיפת מידע בטחוני בידי ארגוני טרור, לריגול תעשייתי בידי פירמות ולאסיפת מידע רגיש ופרטי בדרכים עקלקלות. בשנים האחרונות מספר ההתקפות על תוכנות הולך וגדל ולכן יש להיערך בצורה טובה ומקצועית. על מנת שנוכל לטפל במגוון הנרחב של האיומים הקיימים כיום, עלינו להכיר את התחום במבט העל ואז כמובן נוכל לבחור סגמנט מסוים ולבצע בו התמקצעות.


תכני הקורס – טבלה מסכמת

נושאים שעות
שלב מיון: הכרות לרשתות תקשורת 20
התקנה וקונפיגורציה של מערכת ההפעלה Installing and configuring Windows Server 2012 60
Administering Windows Server 2012 60
Configuring Advanced Windows Server 2012 Services 60
Core Solutions of Microsoft Exchange Server 2013 50
Advanced Solutions of Microsoft Exchange Server 2013 50
Linux 50
Cisco 100
Security and Hacking 120
סה"כ שעות שלב מיון + קורס מורחב 570

שאלות ותשובות

בקורס ניהול רשתות ואבטחת מידע אין דרישות קדם. ב- HackerU אנו מאמינים שלכל אחד מגיעה ההזדמנות, גם אם לא השקיע בלימודים בתקופת התיכון או הפסיכומטרי. במסלול ניהול רשתות ואבטחת מידע ישנו שלב מיון שבו לומדים 20 שעות ולאחר מכן מתבצעת בחינת מיון שאותה צריך לעבור בציון של 70 ומעלה. מי שאינו צלח את שלב המיון יקבל החזר על הלימודים בשלב זה.

כן, בסילבוס הקורס מופיעים שיעורי הבית, עבודות ההגשה וכו'
לא נדרש רקע קודם ללימודי קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע אך נדרשת אוריינטציה טכנית ורמת אנגלית טובה.
אנו ב- HackerU מכשירים אותך להשתלב בשוק העבודה ומלמדים את המערכות וההסמכות שמרבית השוק דורש. נכון להיום הרבה מאוד מהעסקים בשוק משתמשים בתוכנה המעודכנת לשנת 2012 ומעט מאוד חברות עברו להשתמש בגרסת 2016.
MCSA 2012 + MCSE 2013, CCNA, לינוקס ו- HACKING
מנהלי רשתות, IT Security Engineer, System Administrator, SYS Admin, Help Desk, System IT engineer ועוד תפקידים רבים ומגוונים שבהם תוכל להשתלב בסיום המסלול. למעבר לכלי שכר לחץ כאן
חייג עכשיו
השאר פרטים