דף הבית / קורס בניית אתרים Full Stack Development
קורס בניית אתרים - full stack developer

קורס בניית אתרים Full Stack Development


לינק להורדת סילבוס קורס לסילבוס הקורס

HackerU פועלת בעולם ההדרכה מעל 20 שנה, שותפה רשמית של Microsoft העולמית. לחברה קיימים ארבעה קמפוסים ברחבי הארץ ובשנים האחרונות התפתחה גם אל שאר קצוות הגלובוס- ארה"ב, רוסיה, הודו ועוד.

בניית אתרים הוא אחד מהתחומים החשובים והאיכותיים בתעשיית הפיתוח. כל ארגון, מגדול ועד קטן, חייב להיות קיים בזירה הדיגיטלית. בין אם הוא רוצה לפרסם את עצמו, למכור מוצר או לספק אינפורמציה לגולשים. בעקבות כך, הדרישה עבור מפתחי אתרים עולה בקצב שיא בשנים האחרונות. מדובר במקצוע בו קיים שילוב של יצירתיות והמון חשיבה מחוץ לקופסה.

בשביל להגיע לחוד החנית בענף פיתוח האתרים, יש לדעת לפתח גם לצד שרת וגם לצד לקוח, כך שאפשר לשלוט בתחום זה ב- 360 מעלות. ולא פחות חשוב- יש להכיר ולהתמחות ב-Stack MEAN וב- React . הנחשבות לטכנולוגיות המתקדמות והטובות ביותר בתחום.

HackerU גאה להציג את המסלול המקיף, המתקדם והמקצועי ביותר לבניית אתרים עם התמחות בטכנולוגיות Stack MEAN ו- React פיתוח צד שרת וצד לקוח (Full Stack).

היתרונות שקורס בניית אתרים יעניק לך

קורס מיון באורך 20 שעות ללא התחייבות כספית | במידה ולא עברת את שלב זה, כספך יוחזר אליך (פרט לדמי הרישום).
התחייבות חוזית לעבודה | עברת את קורס המיון? בכניסה לקורס המורחב ייחתם עמך חוזה השמה למציאת עבודה.
פרויקטים מעשיים | במהלך הלימודים הסטודנטים מפתחים בעצמם עמודי נחיתה, אתרים והכי חשוב - פרויקט גמר במשך 100 שעות בו הם מקימים חנות וירטואלית. כל זאת על מנת לצאת עם תיק עבודות עשיר ומכובד.
לומדים גם וגם | כל הנושאים החשובים לשוק העבודה בקורס אחד. במהלך הקורס נלמדים הנושאים החמים והרלוונטיים ביותר בתעשייה: HTML, CSS, UI / UX, JavaScript, MySQL, Node.js, REST API, React and Redux, PHP, Wordpress ו- Angular.
תשלום עם פיקדון חיילים משוחררים |ניתן לשלם עם הפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים.
מלגה בסך 7,000 ש"ח למתאימים |האינטרס שלנו הוא למצוא לך עבודה - המלגה מוענקת לך כנגד השמה לעבודה ע"י מחלקת השמת הבוגרים שלנו.
לומדים בראש שקט | קרן שכ"ל מאפשרת לסטודנטים של האקריו פריסה נוחה של שכר הלימוד ל - 60 תשלומים ללא ריבית
שיעורי אונליין ב-LIVE | מהיום, אפשר ללמוד קורס בניית אתרים אונליין בשידור חי, בתקשורת צמודה עם המרצים ועם הטכנולוגיה החדישה והמעודכנת ביותר.

שעות לימוד והיקף הקורס

לימודי בוקר נמשכים כ- 7 חודשים ומתקיימים 3 פעמים בשבוע
לימודי ערב נמשכים כ- 14 חודשים ומתקיימים פעמיים בשבוע

מבנה קורס בניית אתרים - Full Stack Development

קורס בניית אתרים נחלק ל-3 שלבים להצלחה
1. קורס מיון | 20 שעות אקדמאיות בשלב זה נלמדים תכני המבוא והבסיס של הקורס, על מנת לבדוק את התאמתך לתחום בניית האתרים, ובסיומו תתקיים בחינה. עברת את שלב המיון? אתה מתחיל את הקורס המורחב עם התחייבות לעבודה בסוף הקורס. לא עברת את שלב המיון? דמי המיון יוחזרו אליך.

2. קורס מורחב | 580 שעות אקדמאיות בקורס תלמד גם וגם פיתוח לצד שרת ופיתוח לקוח באופן המעמיק ביותר, מתמחים בטכנולוגיות MEAN Stack ו-React וכמובן את התכנים הרלוונטיים ביותר לדרישות התעשייה, כגון: JavaScript, MySQL, Node.js, REST API, PHP, Wordpress ו- Angular.
ותגיש פרויקט מעשי | של 100 שעות כל סטודנט בקורס יקים חנות וירטואלית הכוללת מערכת ניהול תוכן (CMS), לצד לקוח ולצד שרת, בשימוש הטכנולוגיות המתמקדות ביותר. פרויקט זה מדמה הכנת אתר גדול ואמיתי. כשבסיומו, האתר ייכנס אל תיק העבודות שלך, מה שיעזור לך להרשים כל מראיין או מעסיק עתידי.

3. השמה לעבודה | בהתחייבות חוזית בסיום הקורס, בעזרת מחלקת ההשמה שלנו, תעבור תהליך השמה הכולל בין היתר סיוע בכתיבת קורות חיים, סימולציות אישיות המכינות לראיונות עבודה, סדנאות קבוצתיות ועוד. לאחר מכן, תזומן לראיונות עבודה אצל החברות השונות העובדות עם מחלקת השמת הבוגרים שלנו ונמשיך ללוות אותך עד למציאת העבודה בתחום בניית האתרים.

HackerU Freelance

הקורס יאפשר ליזמים שבינכם לצאת לדרך עצמאית ולבנות עסק עצמאי כבונה ומפתח אתרים. יינתנו שירותים שיסייעו בפתיחת העסק החל מייעוץ בפתיחת תיק במס הכנסה ועד לגבייה מלקוחות.
פרטים נוספים כאן

תעודת גמר ובחינות הסמכה בינלאומיות

בסיום מסלול ההכשרה תוענק תעודת הסמכת Full Stack Developer מטעם HackerU. כמו כן, המסלול כולל הכנה מעשית למבחן ההסמכה הבינלאומי של ZEND.


למה כדאי לך ללמוד קורס בניית אתרים Full Stack Development דווקא אצלנו בהאקריו? בסרטון הבא:לינק להורדת סילבוס קורס קורס אינטרנטי HTML ו - CSS בחינם!


שאלות ותשובות

בקורס בניית אתרים Full Stack אין דרישות קדם. ב- HackerU אנו מאמינים שלכל אחד מגיעה ההזדמנות, גם אם לא השקיע בלימודים בתקופת התיכון או הפסיכומטרי. במסלול לימודי בניית אתרים Full Stack Development  יש שלב מיון בו לומדים 20 שעות ולאחר מכן מתבצעת בחינת מיון אותה יש לעבור בציון של 70 ומעלה. מי שאינו צלח את שלב המיון יקבל החזר על הלימודים בשלב זה. למעבר לכלי שכר לחץ כאן

.WEB, JavaScript, PHP שפות הפיתוח הנלמדות בקורס הן

במהלך קורס בניית אתרים יינתנו מטלות כיתתיות, ובנוסף ישנו פרויקט מעשי בהיקף של 100 שעות אקדמיות.  למעבר לכלי שכר לחץ כאן


Full Stack Developer, Web Team Member, בונה אתרים, מפתח אתרים, Full Stack Developer PHP, מפתח WORDPRESS, מפתח צד לקוח, Junior Web Client Developer,  Web Developer, Web Developer PHP- MySQL environment. למעבר לכלי שכר לחץ כאן

לאחר סיום הלימודים, בתחילת הדרך, בתור ג'וניורים, המשכורות בתחום נעות בין 7,500 ל-10,000 ש"ח. כמובן שזה משתנה בהתאם לחברה ולמשרה.

במהלך קורס בניית אתרים Full Stack Development, לומדים את כל שפות התכנות והטכנולוגיות המוכרות ביותר בתעשייה: PHP, Javascript, React JS, SQL, MEAN Stack, NODE JS, Angular, GIT וכמובן גם את המערכת מספר 1 לבניית אתרים - WordPress.

את קורס בניית אתרים ניתן ללמוד במרכז ההכשרה אצלנו, כל השיעורים מועברים אונליין לייב דרך ה-ZOOM, עם כל התכנים העדכניים, שפות התכנות והטכנולוגיות המבוקשות והמוכרות ביותר בתעשיית הפיתוח.

×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

ראש תחום
תמונה ראש תחום איתמר צוקרמן

איתמר צוקרמן
ראש תחום ומרצה קורס בניית אתרים ב- HackerU. מוותיקי תחום האינטרנט בארץ, למעלה מ-17 שנות ניסיון בתעשייה. מדור המייסדים בהדרכת תחום בארץ. הקים חברה שאחראית על בניית אתרים, שיווק ופרסום במדיה ועיצוב מותג ללקוחותיה. בין לקוחותיו נמנים בתי חולים, משרד הביטחון, רפאל, התעשייה האווירית, אסם ועוד..

לתשומת לבכם: ולמען הסר ספק, מובהר כי החברה שומרת לעצמה את הזכות לערוך מעת לעת, לפי שיקול דעתה, שינויים בתוכניות הלימודים או בסגל המרצים

רוצה לשמוע עוד?

botpixel
מדיניות פרטיות משתמשים

תוכנית הלימודים:

תוכנית הלימודים:

שלב מיון
20 ש"א
מטרת שלב המיון היא ליצור רמה אחידה במונחים בסיסיים הקשורים לנושא בניית אתרים.
HTML + CSS
50 ש"א
HTML5 הוא התקן חדש לבניית אתרים אשר פותח במקביל ע"י ה- W3C והארגון Web Hypertext Application .Technology Working Group (WHATWG) ההתקן החדש מתבסס על כך שהשימוש באינטרנט כיום הוא לא רק בשביל לצרוך מידע, אלא גם לשימוש באתרים כאפליקציה לכל דבר. מעבר לשינוי השימוש באתר, התרחבה גם יכולת הצפייה באתרים וכיום גולשים באינטרנט גם באמצעות מכשירים סלולריים וגם באמצעות מכשירי טאבלט. בעזרת CSS תלמד ליצור עיצובים מתקדמים של האתר, תכיר את פתרונות העימוד של CSS לאתרים היום ותלמד כיצד ליצור אתר רספונסיבי- המשנה את התצוגה בהתאם למדיום.
מבוא לתכנות בשפת JavaScript
34 ש"א
במודול זה תלמד כיצד ליצור אינטראקציה בסיסית עם המשתמש, את יסודות התכנות בכלל ו- JavaScript בפרט.
JavaScript (Vanilla + ECMAScript + DOM Manipulation + OOP)
45 ש"א
במודול זה נתקדם בלימוד של שפת JavaScript ונלמד על תכנות מונחה עצמים (oop) ועוד נושאים חשובים ומתקדמים שהם אבני היסוד בפיתוח מודרני בשפה זו.
jQuery
18 ש"א
jQuery היא ספריית JavaScript המאפשרת להוסיף דינמיות ואינטראקטיביות לאתר בצורה קלה ומהירה. jQuery אינה מוסיפה פונקציונליות חדשה לשפה, היא פשוט הופכת קוד ארוך וקשה להבנה לקוד פשוט להטמעה. קוד פשוט יותר פונה לקהל רחב יותר ולכן השימוש בשפה הולך וגדל.
SQL For MySQL
28 ש"א
במודל זה נלמד על בסיס הנתונים הפופולרי מבית Oracle השייך למשפחת rdbms של בסיס נתונים יחסיים.
Node.js
65 ש"א
במודל זה נלמד על המשימות הנפוצות בתכנות צד שרת שנועדו לבניית אתרים ומערכות Web על גבי הפלטפורמה של Node JS המבוססת על שפת JavaScript ועל מנוע ההרצה Chrome's V8 JavaScript engine.
React And Redux
70 ש"א
במודל זה נלמד על אחת הספריות (Library) הפופולריות מבית צוות מפתחים מיוחד מפייסבוק המבוססת על שפת JavaScript לבניית ממשקי משתמש בצד לקוח. כמו כן נלמד במודול זה על ניהול נכון ויעיל של הנתונים בעזרת Redux. את פרויקט הגמר נכתוב על ספרייה זו ובשילוב נושאים ממודולים קודמים לכדיי פרויקט שיסכם ויכלול את שלל הנושאים והטכנולוגיות הנלמדות בקורס.
PHP advance + oop + Laravel
50 שעות מוקלטות ש"א
במודול זה נלמד את יסודות ועקרונות תכנות מונחה עצמים בשפת PHP ועל מחלקות וספריות מבוססות שפה זו. נלמד כיצד להתחבר ולעבוד עם api (Web services) שונים בעזרת curl ובעזרת ספריות מיועדות. כמו כן נלמד לבנות יישומי רשת (Web apps) בארכיטקטורת mvc ועל Laravel Framework שהיא אחת מסגרות העבודה (framework) הפופולריות המבוססת על הארכיטקטורה של mvc.
UI / UX
10 ש"א
UI - יצירת ממשק נכון כדי ליצור חוויית משתמש טובה יותר. UX - חוויית המשתמש בשימוש באתר / אפליקציה. עבור רוב בעלי האתרים, הקמת אתר הוא הישג. כעת מה שנשאר זה לקדם אותו בגוגל. אבל מדוע אנשים נכנסים לאתר שבנינו ואינם חוזרים יותר? מדוע לא מצליחים להפוך צופה ללקוח? התשובה טמונה כנראה בחוויית משתמש לא טובה. במודול זה תלמד גם על נושא נגישות אתרים באינטרנט, לפי תקנה 35 בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות.
SASS- Syntactically Awesome Style Sheets
10 ש"א
SASS מאפשרת לכתוב קוד CSS חכם ויעיל יותר ע"י הוספת משתנים ופונקציות בשפת תכנות ל- CSS. SASS מאפשרת לעשות גם שימוש חוזר בקוד באופן חכם. בעזרת SASS ניתן גם לחלק את הקוד לתתי קבצים ולייעל עוד יותר את עבודת המפתח.
Bootstrap and PSD slicing to HTML
20 ש"א
Bootstrap היא סביבת עבודה בקוד פתוח לצד לקוח המכילה אוסף של כלים ליצירת אפליקציות Web ואתרים. סביבת הפיתוח מאפשרת לבנות בקלות יחסית אתר רספונסיבי (כלומר אתר שמתאים את עצמו למדיות שונות). סביבת הפיתוח מכילה כלים המאפשרים למתכנת ליצור אתר שנראה טוב גם ללא ידע או יכולת עיצובית.
JavaScript 2015 (ECMAScript 6 + 7 + 8)
15 ש"א
במודל זה נלמד על הסינטאקס החדש ושלל הפיצרים המתקדמים שנכנסו משנת 2015 ועד לזמן הנוכחי לשפת JavaScript.
Ajax And Rest APIs
18 ש"א
במודל זה נלמד על טכנולוגיה מתקדמת בשפת JavaScript המאפשרת שליחת קריאות לשרתי מידע מרחבי הרשת על גבי פרוטוקולים Http/s.
MongoDB
27 ש"א
במודל זה נלמד על בסיס הנתונים הפופולרי MongoDB השייך למשפחת NoSQL הנועד לטפל בצורה יעילה ומהירה ב – Big Data.
Angular And Firebase
70 ש"א
במודל זה נלמד על אחת ממסגרות העבודה (Frameworks) הפופולריות מבית גוגל המבוססת על שפת JavaScript ועל Type Script. וכמו כן נלמד על אופן העבודה עם בסיס הנתונים – זמן אמת בשם Firebase.
PHP Basics
70 ש"א
במודול זה נלמד את יסודות התכנות ב-PHP בניית מערכות CMS הכוללות מאגר מידע אינטרקטיבי.
Wordpress
30 ש"א
מערכת ה-WordPress היא אחת ממערכת ניהול התוכן הנפוצה ביותר בעולם. המערכת עובדת באמצעות תבניות שונות שניתנות להתקנה וזאת ללא ידע בשפות תכנות אחרות ולכן קלה מאוד ללמידה, שימוש ותחזוקה. WordPress מופצת באופן חופשי ומאפשרת להקים אתרים שכוללים מאפיינים כללים ואתרים מתקדמים יותר הכוללים מערכות ניהול תוכן מתקדמות.

תכני הקורס – טבלה מסכמת

נושאים שעות
שלב מיון 20
HTML + CSS 50
מבוא לתכנות בשפת JavaScript 34
JavaScript (Vanilla + ECMAScript + DOM Manipulation + OOP) 45
jQuery 18
SQL For MySQL 28
Node.js 65
React And Redux 70
PHP advance + oop + Laravel 50 שעות מוקלטות
UI / UX 10
SASS- Syntactically Awesome Style Sheets 10
Bootstrap and PSD slicing to HTML 20
JavaScript 2015 (ECMAScript 6 + 7 + 8) 15
Ajax And Rest APIs 18
MongoDB 27
Angular And Firebase 70
PHP Basics 70
Wordpress 30
סה"כ שעות שלב מיון + קורס מורחב 650
פרוייקט מעשי 100


X להורדת
הסילבוס
לתשומת לבכם: ולמען הסר ספק, מובהר כי החברה שומרת לעצמה את הזכות לערוך מעת לעת, לפי שיקול דעתה, שינויים בתוכניות הלימודים או בסגל המרצים
שיחה
צ'ט
לפרטים