קורס בניית אתרים Full Stack Development


לסילבוס הקורס

קורס בניית אתרים Full Stack Development עם התמחות בטכנולוגיות JavaScript

למה לעבוד קשה כשאפשר לעבוד נכון? עולם התכנות של ימינו עשוי להיות מבלבל עם מגוון רחב של שפות תכנות שניתן להתמחות בהן. לכן כדי להתמחות בפיתוח צריך לדעת מה נכון ללמוד אבל גם לא פחות חשוב: לדעת על מה אפשר לוותר בשלב הנוכחי. מדובר בהחלטה דרמטית שתשפיע בסופו של דבר על הביקוש שלכם בשוק העבודה.

מתכנת ששולט בטכנולוגיות הכי נדרשות בשוק העבודה הוא כזה שמלהטט בין שני כובעים: מצד אחד, הוא יודע איך לתכנת את המערכת כך שתהיה מובנת לגולשים שהגיעו לאתר כלשהו או הורידו אפליקציה. מצד שני הוא גם צריך לדעת איך לגרום למערכת לעבוד מאחורי הקלעים כך שבסופו של דבר היא תבצע עבורו את הפעולות הרצויות.
ובשפה יותר ברורה: מתכנת Full Stack מתמחה גם בפיתוח צד שרת וגם בפיתוח צד לקוח. תכנות צד לקוח מתאר את הפעולות שמבצעים בדפדפן ושאר חלקי המחשב של הלקוח, כדי להציג על צג הלקוח את הדף שהגיע מהשרת. לעומת זאת, הקוד שמתכנתים כותבים בצד השרת - הקוד המיישם את הרעיון של הסטארט-אפ או הלוגיקה העסקית של ארגון – נקרא "קוד צד שרת".
מפתח ששולט בכתיבת קוד צד שרת, וגם שולט בצד הלקוח (דפי האינטרנט למשל), הוא מפתח Full stack! זה סוג של 1+1=3, וכמובן מגוון האפשרויות שלו להיקלט בשוק העבודה גדל בצורה משמעותית.

HackerU המרכז הבינלאומי להשמה והכשרת עובדים למקצועות ההיי-טק, גאה להציג בפניכם את מסלול הלימודים הייחודי והיוקרתי בתחום בניית אתרים Full Stack Development. 

מסלול לימודי Full Stack Web Development

המסלול מתמקד בשפת JavaScript הפופולארית, זאת לצד ידע מקצועי בטכנולוגיות מתקדמות ורלוונטיות לשוק העבודה כמו: HTML, CSS, UI/UX, JavaScript, MySQL, NoSQL, MongoDB, Node.js, REST API, React and Redux, WordPress.

תוכלו להשתלב בארגונים המפתחים קוד מורכב בסטארטאפים עם שפת ה-JavaScript בה תתמחו, ואיתה תכתבו גם קוד צד שרת וגם קוד צד לקוח! המסלול בנוי כך שתוכלו לנסות להשתלב כמפתחים או בוני / מעצבי אתרים כבר במהלך הקורס. 

מסלול ההכשרה כולל תרגולים רבים, פרויקטים ו-"Hands – on", נגישות גבוהה לתרגולים מעבר לחומר העיוני, כך, בשילוב עם ההרצאות הפרונטליות המסלול מקנה לכם ניסיון פרקטי ומעשי בפיתוח וקבלת ניסיון ממשי שיסייע לכם "לעבור" ראיונות עבודה ולהשתלב בעולם התכנות וההייטק ולהיכנס לשוק העבודה בסיום הקורס.

מי שעומד בראש תחום הפיתוח הוא אפרים טיישר שניהל מחלקות פיתוח גדולות, יזם סטארט אפים להם גייס מיליוני שקלים וגייס והכשיר עשרות מתכנתים.

והנה מה שיש לאפרים לומר על מסלול הלימודים בהאקריו: 

"מעבר לכך שתחום הפיתוח הוא אפיק פרנסה מעולה והוא תחום חם ומבוקש עם משכורות מעולות (חפשו ברשת את טבלאות השכר למפתחים), בפיתוח יש אלמנט של יצירה, הלימודים והעיסוק בתחום מעודדים חשיבה אחרת, מקורית ומעניינת.
כמה כיף לראות מערכת שפיתחת או השתתפת בפיתוחה 'עולה לאוויר' ומספקת מענה ללקוחות. ללמוד פיתוח זה אתגר לא פשוט, מעבר לשיעורים חייבים להשקיע זמן תרגול בבית, אבל הסיפוק מהעיסוק בתחום שווה את זה, כמו גם הסיכוי למצוא משרה משתלמת.

מזמין אתכם להיכנס לתהליך המיון, לבחון אם התחום 'מדבר אליכם',  לענות בעצמכם על השאלה 'האם אני מתכנת?' ומאחל לכם הצלחה רבה!".

3 שלבים להצלחה:

שלב מיון | 25 שעות אקדמיות
בשלב זה נלמדים תכני המבוא והבסיס של הקורס, אתם תחושו ותחוו את עבודתם של המפתחים, וכבר בשלב זה תדעו ליצור דפי אינטרנט בסיסיים. מטרת שלב זה הינה לבדוק את מידת התאמתכם לתחום, תהליך שחשוב לכם ולנו. בסיום שלב זה, מתקיימת בחינת מעבר לקורס המורחב.
עברתם את שלב המיון? אתם מתחילים את הקורס המורחב עם התחייבות לעבודה בסוף הקורס.
לא עברתם את שלב המיון? דמי המיון יוחזרו אליכם.

קורס מורחב | 510 שעות אקדמיות
בקורס תלמדו ותתמחו בפיתוח הן לצד השרת והן לצד הלקוח באופן המעמיק ביותר, ובטכנולוגיות הרלוונטיות ביותר לדרישות התעשייה. תלמדו על מערכות Web מורכבות, על ארכיטקטורת מערכת תוכנה, מסדי נתונים ומבוא לניתוח מערכות ועוד, תלמדו להשתמש בכלי פיתוח מודרניים ובספריות קוד, על ניהול קוד (וגרסאותיו) ושיתופו באמצעות GIT, ועוד נושאים מרתקים ורלוונטיים לעבודה בתחום.
בסיום שלב זה, תגישו פרויקט מעשי, אתר גדול ואמיתי שיכנס אל תיק העבודות שלכם, ויעזור לכם להרשים כל מראיין או מעסיק עתידי.
חשוב לקחת בחשבון שמעבר לשיעורים הפרונטליים, בכדי להצליח נדרשת השקעה שלכם, נדרשים תרגולים שוטפים להטמעת החומרים שנלמדים, וביצוע פרויקטים (בסדר גודל מצטבר של כ-200 שעות בעבודה עצמית) המסייעים לנו לחבר ולהטמיע יחד את כל מה שלמדנו, פרויקטים המהווים את תחילת הניסיון שלנו כמפתחים, ופתיח לתיק העבודות שלנו (אנחנו מלווים ומנחים אתכם במהלך כתיבת הפרויקט).

השמה לעבודה | בהתחייבות חוזית
בסיום הקורס, בעזרת מחלקת ההשמה שלנו, תעברו תהליך השמה הכולל בין היתר סיוע בכתיבת קורות חיים, סימולציות אישיות המכינות לראיונות עבודה, סדנאות קבוצתיות ועוד. לאחר מכן, תזומנו לראיונות עבודה אצל החברות השונות העובדות עם מחלקת השמת הבוגרים שלנו ונמשיך ללוות אתכם עד למציאת העבודה בתחום בניית האתרים.

שלבי ההכשרה:

הקורס בנוי משלושה שלבים, המייצגים שלושה שלבים בפיתוח שלכם כמתכנתי Full stack, כך שכבר במהלך הקורס תהיו מפתחי Frontend
המסלול כולל תת מקצוע של בונה ומעצב אתרים, לאחר מכן ממשיכים ומתמחים בצד הלקוח עם השפה React שהפופולריות שלה בארגונים ובסטרטאפים בארץ ובעולם עולה וגוברת, בהמשך תוכשרו לפיתוח צד השרת, וביחד Full stack.

בונה ומיישם אתרים | הידע הראשון אותו תרכשו אחרי תקופת לימודים קצרה, הוא ידע בבניית אתרים. תלמדו להיות מיישמים חכמים, שמבינים את מה שעומד מאחורי דף האינטרנט (לומדים במהלך הקורס על ממשקי משתמש UI/UX ומכירים את וורדפרס), מה שנותן לכם יתרון על מיישמים רבים, תוכלו לבנות ללקוחות אתרי תדמית וכדומה, תוך כדי המשך לימודי התכנות.

מפתח Frontend (צד לקוח) | בהמשך, תוכשרו להיות מפתחי צד לקוח, ותוכלו לייצר את צד הלקוח של מערכות משמעותיות. בשלב זה תעבדו ותגישו את פרויקט ה-Frontend שלכם. מפתח Backend (צד שרת) | בהמשך התהליך תלמדו לכתוב קוד שמייצג לוגיקה עסקית בצד השרת. אתם תלמדו על שירותי אינטרנט ותאגדו בהן את הלוגיקה העסקית, תלמדו איך לחשוף את השירותים לצד הלקוח, ובכך, לחבר את 'צד השרת' עם 'צד הלקוח'. כעת אתם "מפתחי Full stack". ברוכים הבאים!

היתרונות שקורס בניית אתרים בהאקריו מעניק לך:

 • קורס מיון באורך 25 שעות ללא התחייבות כספית | במידה ולא עברתם את שלב זה, כספכם יוחזר אליכם (פרט לדמי הרישום).
 • חברה בינלאומית עם ניסיון בתחום ההכשרה מעל 20 שנה | האקריו משמשת כזרוע ההכשרה של אוניברסיטאות מובילות בעולם כגון: אוניברסיטת מיאמי, מישיגן ועוד ומכשירה צבאות, גופים ממשלתיים ומשטרות של מדינות רבות. 
 • התחייבות חוזית לעבודה | עברתם את קורס המיון? בכניסה לקורס המורחב ייחתם עמכם חוזה השמה ומציאת עבודה – בהתחייבות.
 • פרויקטים מעשיים | במהלך הלימודים הסטודנטים מפתחים בעצמם עמודי נחיתה, אתרים המייצגים מערכות תוכנה, והכי חשוב - פרויקט גמר בעבודה עצמית (מונחית) של כ-120 שעות בו מקיימים מערכת משמעותית. כל זאת על מנת לצאת עם תיק עבודות מכובד.
 • מלגה בסך 7,000 ש"ח למתאימים |  כנגד השמה לעבודה.

*בונוס:
יחודי לסטודנטים של Hackeru ישראל מקבוצת Thrive DX העולמית

יוזר חינם לשנה שלמה למערכת "Elementor". המערכת הפופולרית לבניית אתרי וורדפרס איכותיים בצורה קלה ומתקדמת.
כך שתוכלו לבנות אתר, לקבל אחסון וכתובת דומיין על שרתי אלמנטור וכמובן תקבלו גישה למערכת "Elementor Cloud" לבניית אתרים ועמודי נחיתה.
*לאחר שנה תוכלו להמשיך עם המערכת במחיר בלעדי של כ – 100$ שנתי.

לוגו של אלמנטור

למה כדאי לך ללמוד קורס בניית אתרים Full Stack Development דווקא אצלנו בהאקריו? בסרטון הבא:


קורס אינטרנטי HTML ו - CSS בחינם!


שאלות ותשובות

מהם תנאי הקבלה לקורס בניית אתרים Full Stack Development?

בקורס בניית אתרים Full Stack אין דרישות קדם. ב- HackerU אנו מאמינים שלכל אחד מגיעה ההזדמנות, גם אם לא השקיע בלימודים בתקופת התיכון או הפסיכומטרי. במסלול לימודי בניית אתרים Full Stack Development  יש שלב מיון בו לומדים 20 שעות ולאחר מכן מתבצעת בחינת מיון אותה יש לעבור בציון של 70 ומעלה. מי שאינו צלח את שלב המיון יקבל החזר על הלימודים בשלב זה

אילו שפות פיתוח לומדים בקורס בניית אתרים?

.WEB, JavaScript, PHP שפות הפיתוח הנלמדות בקורס הן

האם יש שיעורי בית, מבחנים, עבודות הגשה?

במהלך קורס בניית אתרים יינתנו מטלות כיתתיות, ובנוסף ישנו פרויקט מעשי בהיקף של 100 שעות אקדמיות

באילו תפקידים ניתן לעבוד בסוף הקורס?

Full Stack Developer, Web Team Member, בונה אתרים, מפתח אתרים, Full Stack Developer PHP, מפתח WORDPRESS, מפתח צד לקוח, Junior Web Client Developer,  Web Developer, Web Developer PHP- MySQL environment

מה השכר הממוצע במשק למפתח אתרים מתחיל?

השכר הממוצע למפתחי אתרים Full Stack בתחילת דרכם נע בין 8000 ל-10000 ₪. לאחר שנתיים בתחום הסכום קופץ לאיזור ה-20,000 וכמובן הסכומים ממשיכים לעלות עם הוותק, הניסיון והדרג הניהולי שלכם. למחשבון שכר בהייטק לחצו כאן

מה לומדים בקורס בניית אתרים? בניית אתרי וורדפרס או wix?

במהלך קורס בניית אתרים Full Stack Development, לומדים את כל שפות התכנות והטכנולוגיות המוכרות ביותר בתעשייה: PHP, Javascript, React JS, SQL, MEAN Stack, NODE JS, Angular, GIT וכמובן גם את המערכת מספר 1 לבניית אתרים – WordPress.

היכן ניתן ללמוד את הקורס בניית אתרים?

את קורס בניית אתרים ניתן ללמוד במרכז ההכשרה אצלנו, כל השיעורים מועברים אונליין לייב דרך ה-ZOOM, עם כל התכנים העדכניים, שפות התכנות והטכנולוגיות המבוקשות והמוכרות ביותר בתעשיית הפיתוח.


ראש תחום
תמונה ראש תחום אפרים טיישר

אפרים טיישר
מעל ל-20 שנים בתחום הפיתוח. התחיל את דרכו בחברה לשיכון ובינוי, שלאחר מכן נקנתה ע"י "נס טכנולוגיות". המשך את דרכו ופתח סטארטאפ מצליח והמשיך לכיוון ההוראה. אוהב את כל שפות התכנות והטכנולוגיות, כי הוא מאמין שלכל אחת יש את הייחודיות שלה. מוטו לחיים: תרגול, תרגול ותרגול. יגעת ומצאת, תאמין!

רוצה לשמוע עוד?
ראש תחום
תמונה ראש תחום אפרים טיישר

אפרים טיישר
מעל ל-20 שנים בתחום הפיתוח. התחיל את דרכו בחברה לשיכון ובינוי, שלאחר מכן נקנתה ע"י "נס טכנולוגיות". המשך את דרכו ופתח סטארטאפ מצליח והמשיך לכיוון ההוראה. אוהב את כל שפות התכנות והטכנולוגיות, כי הוא מאמין שלכל אחת יש את הייחודיות שלה. מוטו לחיים: תרגול, תרגול ותרגול. יגעת ומצאת, תאמין!


רוצה לשמוע עוד על קורס בניית אתרים?

תוכנית הלימודים:

שלב מיון
25 ש"א
מטרת שלב המיון היא להכיר לכם את מה שעושה המתכנת בפועל ביום יום, תטעמו "בקטנה" סוגים שונים של משימות שעושה המתכנת, תדעו מה זה נקרא לקודד, ותוכלו לענות לעצמכם על השאלה: "האם זה בשבילי?". בסיום שלב זה, תוכלו ליצור בעצמכם דפי אינטרנט עם קוד בסיסי! ויתקיים מבחן שיעזור לכם ולמכללה לבדוק את ההתאמה שלכם לתחום פיתוח האתרים.
 • בקורס נלמד:
 • היכרות ראשונית עם עולם בניית האתרים
 • הכרת מונחים שונים מעולם האינטרנט
 • איך כותבים HTML
 • סוגי פקודות ומבנה דף בסיסי
 • היכרות עם שפת העיצוב CSS
 • ניצור דפים עם דינמיות וניישם "לוגיקה עסקית, עם קוד JavaScript
HTML + CSS
55 ש"א
HTML5 הוא התקן חדש לבניית אתרים אשר פותח במקביל ע"י ה-W3C והארגון Web Hypertext Application Technology Working Group) WHATWG). ההתקן החדש מתבסס על כך שהשימוש באינטרנט כיום הוא לא רק בשביל לצרוך מידע, אלא גם לשימוש באתרים כאפליקציה לכל דבר. מעבר לשינוי השימוש באתר, התרחבה גם יכולת הצפייה באתרים וכיום גולשים באינטרנט גם באמצעות מכשירים סלולריים וגם באמצעות מכשירי טאבלט. בעזרת CSS תלמדו ליצור עיצובים מתקדמים של האתר, תכירו את פתרונות העימוד של CSS לאתרים היום ותלמדו כיצד ליצור אתר רספונסיבי – המשנה את התצוגה בהתאם למדיום. בשלב זה תכירו כלי עבודה פופולריים בשוק העבודה כמו VS Code.
 • בקורס נלמד:
 • הטמעת CSS באתר
 • פרמטרים לעיצוב טקסט
 • HTML5 Sections
 • HTML5 Grouping content
 • Class vs id
 • Page layout - Position
 • Page Layout - float
 • Creating Navigation
 • Creating a responsive page layout
 • CSS Selectors
 • Transform
 • Transition
 • Page layout - FLEX
 • Page layout – GRID
Syntactically Awesome Stylesheets – SASS
10 ש"א
SASS מאפשרת לכתוב קוד CSS חכם ויעיל יותר ע"י הוספת משתנים ופונקציות בשפת תכנות ל-CSS SASS מאפשרת לעשות גם שימוש חוזר בקוד באופן חכם. בעזרת SASS ניתן גם לחלק את הקוד לתתי קבצים ולייעל עוד יותר את עבודת המפתח.
 • בקורס נלמד:
 • SASS installation
 • Working with variables
 • Nesting
 • Extend
 • Mixin
 • Mixin adding arguments
 • Import
 • Sass Math
 • Sass Functions
JavaScript מתקדם
100 ש"א
במודול זה נתקדם בלימוד של שפת JavaScript ותלמדו על תכנות מונחה עצמים (oop) ועוד נושאים חשובים ומתקדמים שהם אבני היסוד בפיתוח מודרני בשפה זו.
 • בקורס נלמד:
 • What is JavaScript vanilla and ECMAScript
 • ECMAScript 6+ and JavaScript 2015
 • String Interpolation and backticks
 • Array functions -splice,map,filter,reduce,find,indexOf,split,join,sort
 • Iteration techniques
 • Array Destructuring
 • Functions and function expressions
 • Default Parameters
 • Arrow Functions
 • Spread Arguments
 • Events and addeventlistener
 • OOP (object oriented programming) Introduction
 • JavaScript Object Literal
 • Object literal properties and methods this
 • Object Destructuring
 • Class
 • Class methods and properties
 • Instantiate object
 • Object iteration (iterate)
 • Public / Private / Static
 • Constructor
 • Prototype
 • Inheritance -child class
 • Super
 • Chainning methods
 • Spread Operator
 • Shallow copy and Deep copy
 • Callbacks
 • Promise
 • Asynchronous JavaScript And XML-AJAX
 • Then and Catch
 • Promise. All
 • Try catch
 • Async and Await
 • Modules
 • Export and Default Export
 • JavaScript Libraries Introduction
React and Redux
100 ש"א
במודול זה תלמדו על אחת הספריות (Library) הפופולריות מבית צוות מפתחים מיוחד מפייסבוק המבוססת על שפת JavaScript לבניית ממשקי משתמש בצד לקוח. כמו כן תלמדו על ניהול נכון ויעיל של הנתונים בעזרת Redux. בשלב זה תלמדו על הרעיונות של REST API שנתמקד בהם בהמשך, אך נצטרך להשתמש בהם לטובת הפרויקט Frontend שנבנה במהלך הקורס.
 • בקורס נלמד:
 • What is React
 • Virtual DOM
 • Create react app
 • JSX
 • React.createElement
 • Babel.js
 • Webpack
 • React.Fragment
 • Composing Components
 • Components children
 • Stateless Functional Components
 • Attributes
 • Styling
 • Material UI
 • Conditional Rendering
 • Events
 • Immutable State
 • setState
 • Props vs State
 • Raising and Handling Events
 • Lifecycle Hooks
 • Routing
 • Forms
 • Two Way Binding
 • Services
 • HOCs
 • PropTypes
 • Refs
 • React and Server Side -with Fetch API and Axios
 • Deployment
 • Redux Introduction
 • Reducer and Store
 • Dispatching Actions
 • Action Types
 • Multiple Reducers
 • Middleware
 • Redux Devtools
 • Action Creators
 • Redux Saga
 • Server Side Rendering (ssr) with Next.js
 • React Hooks
MongoDB
20 ש"א
במודול זה נעסוק בסוג נוסף ופופולרי של מסדי נתונים, נלמד על שיטות שונות למסדי נתונים מסוג NoSQL, מה המעלות ומה החסרונות של כל סוג ושיטה, וגם מתי להשתמש בכל אחד מהם.
 • בקורס נלמד:
 • MongoDB Introduction
 • RDBMS vs No SQL
 • Big Data
 • MongoDB installation + Compass
 • MongoDB terminology
 • MongoDB & BSON
 • Node JS and MongoDB integration
 • CRUD with mongoose
 • Schema and validations with mongoose
Deploying, Publishing and Clouding
10 ש"א
אחרי שכתבנו אתר או מערכת Web לארגון אנחנו רוצים לחשוף אותה ל"עולם", כך שהלקוחות הרלוונטיים (Consumers) יוכלו לגשת אליה. הפיתוח שעשינו בוצע על המחשב שלנו (ה"תחנה" שלנו) או על שרת פיתוח, אנחנו רוצים להעלות אותו לאיזה שרת כך שיהיה נגיש לכולם. כיום מקובל מאוד להשתמש במערכות הענניות של החברות הגדולות. במודול זה נלמד על מערכות הענן, ואיך מעלים את התכנים שלנו כך שיהיו נגישים ופעילים. תלמדו ליצור חשבון, להעלות שירותים ואפליקציות, לעדכן אותם כאשר יש עדכוני גרסה של האתר / מערכת שכתבתם, תלמדו על Containers, איך לבחור שרת – מהם השיקולים שצריכים להנחות אתכם, ועוד..
מבוא לעולם התוכנה ולניתוח מערכות, UI / UX, WordPress
30 ש"א
במודול זה נלמד מבוא לניתוח מערכות, נלמד על מבנה פרויקטים בעולם הפיתוח, התפקידים השונים בפרויקט פיתוח, ועם מי מתממשק המתכנת. נעסוק גם ב: UI- יצירת ממשק נכון כדי ליצור חוויית משתמש טובה יותר. UX- חוויית המשתמש בשימוש באתר / אפליקציה. כמו כן נעסוק בפלטפורמה WordPress שתשלים לכם את המקצוע, ותאפשר לכם ליישם אתרים על פי תבניות מוכנות מראש, ולחסוך פיתוח במקרים מסוימים. מערכת ה-WordPress היא אחת ממערכות ניהול התוכן הנפוצות ביותר בעולם. המערכת עובדת באמצעות תבניות שונות הניתנות להתקנה וזאת ללא ידע בשפות תכנות אחרות ולכן קלה מאוד ללמידה, שימוש ותחזוקה. סטודנטים יקבלו את הכלים לבנות אתר תדמית לעצמם, מסגרת מרשימה בה הם יציגו בהמשך הקורס את הפרויקטים המורכבים שהם יפתחו ואת קורות החיים שלהם.
 • בקורס נלמד:
 • מה זה ?UI/UX
 • תלמדו להבין את הלקוח ואת צרכיו
 • יצירת שאלון ללקוח
 • Creating persona
 • Creating Scenarios
 • Creating paper prototype
 • בניית סקיצות של התהליכים באתר.
 • Don’t make me think
 • Sticky Nav bar
 • The Home page
 • Word Press
 • מה זה WordPress (הקדמה)
 • עקרונות מערכת ניהול תוכן (CMS)
 • התקנה והקמה של אתר בפלטפורמת WordPress
 • היכרות עם ממשק הניהול ורכיבי הליבה המרכזיים
 • היכרות עם ערכות עיצוב
 • היכרות עם תוספים
 • היכרות עם תוסף אלמנטור
Bootstrap / Material Design
10 ש"א
Bootstrap ו-Material Design הינן סביבות עבודה בקוד פתוח לצד לקוח המכילות אוסף של כלים ליצירת אפליקציות Web ואתרים. סביבת הפיתוח מאפשרת לבנות בקלות יחסית אתר רספונסיבי (כלומר אתר שמתאים את עצמו למדיות שונות). ובנוסף מכילה כלים המאפשרים למתכנת ליצור אתר שנראה טוב גם ללא ידע או יכולת עיצובית. במודול נלמד להשתמש באחת מהספריות האלו, ובסיום המודול תוכלו לבנות ולעצב טוב יותר ובקלות רבה יותר אתרים לפי דרישה.
 • בקורס נלמד:
 • דרכי התקנה
 • Typography & Utilities
 • CSS Components
 • Grid System & Flexbox
 • JavaScript Widgets
מבוא לתכנות בשפת JavaScript
35 ש"א
JavaScript (ובקיצור JS) היא השפה איתה מפתחים פעולות שמבצע דף האינטרנט. זה מה שעושה את הדפים שלנו דינמיים, פעילים ומלאי עניין. באמצעות JS אנחנו גם פונים לצד השרת ומבקשים ממנו מידע או לעשות פעולות. ולא רק, בימינו משתמשים בטכנולוגיה החדשנית NodeJS שנלמד במודולים הבאים בכדי לפתח עם JavaScript גם את צד השרת. במודול זה תלמדו כיצד ליצור אינטראקציה בסיסית עם המשתמש. תלמדו את יסודות התכנות בכלל ו- JavaScript בפרט. במודול זה תלמדו גם על git שהיא מערכת ניהול גרסאות מבוססת קוד פתוח, שמטרתה לסייע למפתחים בניהול קוד, תיאום עבודה צוותית ומעקב אחר שינויים בקבצי תוכנה.
 • בקורס נלמד:
 • הסבר על השפה ועל השימושים בה
 • מבוא לתכנות: מודל הרובוט
 • Variables ES6 variables
 • User basic interaction alert() , prompt()
 • Working with form elements
 • JavaScript functions
 • Function arguments
 • DOM - Document Object Model
 • Working with DOM objects
 • If statement
 • Switch case
 • While Loop, For Loop
 • Arrays
 • Understanding scope
 • Understanding JS hoisting
 • Date Object
 • Math Object
 • Return a value
 • Forms validation
TypeScript
20 ש"א
TypeScript תאפשר לשכלל את קוד ה-JavaScript שלנו ולהוסיף לו טיפוסיות. המשמעות היא שתוכלו לנפות יותר שגיאות אל מחוץ לאפליקציה שלכם, כבר בזמן הפיתוח, כמו"כ הפיתוח ייהפך לקל ומהיר עוד יותר. מודול זה הוא משדרג את יכולות הפיתוח שלנו, והוא מהווה הכנה מעולה לכתיבה משודרגת יותר של קוד JavaScript.
 • בקורס נלמד:
 • Data Types
 • Complex Types
 • Functions
 • Classes
 • Interfaces
 • Union type
SQL For MySQL
30 ש"א
בסיס נתונים או מסד נתונים, היא טכנולוגיה המאפשרת לנו לשמור נתונים בצורה מאורגנת. כמעט לכל מערכת או אפליקציה יש צורך במסד נתונים. במודול זה תלמדו על תקן SQL עם בסיס הנתונים הפופולרי MySQL. במסגרת מודול נוסף בהמשך, נלמד גם על סוגים אחרים של מסדי נתונים, ונעסוק ב-NoSQL databases with MongoDB.
 • בקורס נלמד:
 • RDBMS vs. NoSQL vs. Cloud Databases
 • What is database, RDBMS, SQL
 • Introduction to MySQL
 • CREATE DATABASE
 • Collations
 • PhpMyAdmin
 • Import and Export
 • DDL, Schema, Datatypes
 • CREATE TABLE
 • NOT NULL
 • Storage Engines
 • Indexes and Keys
 • INSERT, UPDATE, DELETE, TRUNCATE
 • SELECT, WHERE, ORDER BY, LIMIT, SKIP
 • COUNT, DISTINCT, BETWEEN, IN, NOT, IF
 • Aggregate Functions
 • DATE, DATE_FORMAT, DATE_SUB
 • LIKE, REGEXP, MATCH AGAINST
 • GROUP BY, HAVING
 • Relationships, JOIN, INNER JOIN, LEFT JOIN, RIGHT JOIN
 • Sub Queries
 • Stored Procedures, Stored Functions (בהתאם להספק הכיתה)
Node.js + REST API
70 ש"א
במודול זה תלמדו על המשימות הנפוצות בתכנות צד שרת שנועדו לבניית אתרים ומערכות Web על גבי הפלטפורמה של Node JS המבוססת על שפת JavaScript ועל מנוע ההרצה Chrome's V8 JavaScript engine.
 • בקורס נלמד:
 • Introduction / what is Node.js
 • Installing Node.js
 • Google's V8 JavaScript engine
 • npm – node package manager
 • Shared hosting / VPS / Dedicated Server
 • Apache / Nginx / IIS / Node.js
 • Node.js event loop
 • Function Expressions
 • Node.js Modules + require
 • Build my own modules
 • Event Emitter
 • Creating a Web Server with Node.js
 • Reading & Writing Files and Directories
 • Streams and Buffers and Pipes
 • Serving data and HTML to client
 • Express JS introduction
 • Nodemon
 • Express and template engines
 • Serve static files like css,js,images
 • Routing with express
 • Models and Middleware’s
 • Body parser and validation with joi
 • Node JS and MySQL
 • JSON – JavaScript Object Notation
 • JSON.parse + JSON.stringify
 • JSON vs xml
 • JSON Web Tokens
 • Live chat with socket io
 • System variables with config Module
 • Environment variables with Dotenv
 • Representational State Transfer -REST
 • REST vs. SOAP
 • Ajax calls to rest API’s with Fetch API
 • Ajax calls to rest API’s with axios
 • Build restful API
 • microservices
שיעורי סיכום, הנחיות, פרוייקטים ומבחנים
20 ש"א
במהלך הקורס תידרשו בביצוע מבחנים ועבודות סיום של מודולים בעבודה עצמית, בפרויקט אמצע ופרויקט מסכם עם סיום הקורס. במהלך הקורס יינתנו שיעורי סיכום למודולים, המיועדים לשזור את החומר הנלמד עד כה יחדיו, ולהכין אותך לבמחנים ולפרויקטים המיועדים לעבודה עצמית. גם במהלך הפרויקט תינתן הנחיה מצוות המכללה, מרצים ומתרגלים. בסיום מודול זה, תשחו בעצמכם, ותשלימו את פרויקט הגמר שישמש אתכם גם כעבודה בתיק העבודות שתוכלו להציג לחברות שמגייסות ולמראיינים. כעת אתם מתכנתי פולסטאק Web. ברוכים הבאים! ככל שיישאר זמן, יינתנו העשרות בנושאים שלהלן (שיעורי העשרה תלויים בהספקים): נגישות • מהי נגישות אתרים? • מדוע צריך אתר נגיש? • מה אומר התקן החדש? • מהו קורא מסך? • יצירת סביבה לבדיקת נגישות האתר • ועוד קידום אתרים • מהו מנוע חיפוש • שיווק באינטרנט + גוגל ועדכוניו • תוספים לדפדפן • אופטימיזציה פנימית + מחקר מילים • אופטימיזציה חיצונית + מחקר מתחרים • שיתופי פעולה • Google Analytics + דוח ראשוני ללקוח • PPC

תכני הקורס – טבלה מסכמת

נושאים שעות
שלב מיון 25
מבוא לעולם התוכנה ולניתוח מערכות, UI / UX, WordPress 30
HTML + CSS 55
Bootstrap / Material Design 10
Syntactically Awesome Stylesheets – SASS 10
מבוא לתכנות בשפת JavaScript 35
JavaScript מתקדם 100
TypeScript 20
React and Redux 100
SQL For MySQL 30
MongoDB 20
Node.js + REST API 70
Deploying, Publishing and Clouding 10
שיעורי סיכום, הנחיות, פרוייקטים ומבחנים 20
סה"כ שעות שלב מיון + קורס מורחב 535
פרוייקט מעשי 200


phone mobile icon שיחה
chet icon צ'אט
email mobile icon לפרטים

מדיניות הגנת הפרטיות

×

אנו מודים לכם על שבחרתם לעשות שימוש באתר Hacker-u (להלן: "האתר").

האתר מופעל על ידי האקר-יו בע"מ (להלן: "החברה") לטובת איסוף פרטים ויצירת קשר עם מתעניינים בלימודי מקצועות הי-טק.

לתשומת לבכם, המידע המוצג באתר הינו כללי בלבד. למידע ספציפי ניתן להשאיר פרטים בעמוד ויועץ לימודים מטעם החברה יחזור אלכם במהרה.

מטעמי נוחות בלבד, האמור בתקנון זה מנוסח בלשון זכר, אולם הוא מתייחס לשני המינים בצורה שווה.

לכל מידע נוסף ניתן לפנות בכתובת הדואר האלקטרוני שבסיפא לתקנון זה.

בגלישתך באתר זה הנך ( "להלן: "הגולש") מקבל ומסכיה לתנאים ולמדיניות הפרטיות כמפורט להלן. מדיניות הפרטיות מתייחסת לסוג המידע שתספק לנו או מידע אשר אנו נלמד משימוש שתעשה באתר.

שמירה על פרטיותך:

1. פרטיות הגולש חשובה לנו מאוד. אנו מנהלים את האתר בסטנדרט האבטחה הגבוה ביותר ע"מ לשמור על פרטיך ולהגן על המידע שתמסור לנו בצורה הטובה ביותר.

2. אנו פועלים בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981 ושואפים לעמוד בכל דרישות החוק לעניין כיבוד הפרטיות וההגנה על מידע אישי. אנו מחויבים להגן על פרטיותך ועל שמירת פרטי הזיהוי האישיים שלך.

3. אנו אוספים מידע אישי אודותיך רק כאשר אתה תספק לנו אותו באופן ספציפי וביודעין. אנו מאמינים, כי אתה צריך לדעת בדיוק איזה מידע אישי אנו אוספים וכיצד אנו מתכוונים להשתמש בו בטרם תחלוק אותו עמנו. אנו עשויים לבקש ממך מידע אישי כגון שם, מספר טלפון, כתובת וכתובת דואר אלקטרוני. אנו עושים זאת רק כאשר אתה מבקש מידע או מבקש להירשם לשירותים הטעונים הרשמה או מנוי.

4. כאשר אנו מתכוונים להשתמש במידע האישי שלך, אנו מבקשים זאת מראש, על מנת שתחליט אם אתה רוצה לספק לנו את המידע או לא.

5. מידע המאפשר זיהוי אישי שלך, יישמר בסודיות מוחלטת. פרטי זיהוי אישיים שאתה מספק לנו לא יהיו זמינים לצדדים שלישיים ללא אישור מפורש שלך.

6. אנו מדגישים כי לא חלה חובה חוקית למסור את המידע.

המידע שייאסף והשימוש שיעשה בו:

1. אנו מגבילים את בקשותינו לקבלת מידע אישי בסיסי בלבד, כגון:

א. שם מלא

ב. מספר טלפון

ג. כתובת דואר אלקטרוני

2. אנו מגבילים את איסוף המידע האישי למידע שאנו מאמינים כמינימלי ביותר על מנת לספק לך את השירותים המוצעים באתר או באמצעותו.

3. המידע אשר יימסר ישמש לטובת גבייה, שליחת דיוור ישיר וקשר עם הלקוח, שליחת דבר פרסומת, ניוזלטר והודעות שיווקיות; טיוב נתונים, מתן שירותים ללקוחות, ניהול מועדון לקוחות, ניהול מידע על תלמידים / סטודנטים / משתלמים, ניהול מכירות, שיווק וגיוס לקוחות.

4. המידע שתעביר לנו לא יימסר על ידינו לצדדים שלישיים בתמורה ו/או ללא תמורה אלא אם תיתן את הסכמתך לכך מראש ו/או לדרישת רשות מוסמכת.

Cookies (עוגיות):

1. קובץ Cookie הוא קובץ המכיל חלקים מסוימים של מידע שהאתר יוצר במחשבך בעת הגלישה באתר. הקובץ מאפשר שמירת מידע לגבי העדפותיך בכל הקשור בשימוש באתר.

2. על מנת לשפר את חוויית הגלישה שלך באתר, האתר משתמש ב- Cookies. רוב הדפדפנים כיום יודעים לזהות מתי "Cookie" מוצע, ולאפשר לך לסרב או לקבל אותו. אם אינך בטוח אם לדפדפן שלך יש יכולת זו, עליך לבדוק עם יצרן התוכנה או ספק שירותי האינטרנט שלך. איננו משתמשים בקבצי Cookie כדי לעקוב אחר הרגלי הניווט של המבקרים שלנו.

גישתך ושליטתך בפרטי הזיהוי שלך:

באפשרותך לבצע את הפעולות הבאות, בכל עת, על ידי פנייה אלינו באמצעות כתובת הדוא"ל שלהלן:

1. לבדוק איזה מידע אישי שלך יש בידנו, אם בכלל.

2. לשנות/לתקן את הפרטים אשר בחרת להעביר לנו.

3. לבקש מאתנו למחוק כל מידע שנאסף אודותיך (יחד עם זאת יש לדעת כי, לא נוכל לספק שירותים מסוימים ללא המידע).

4. להביע כל חשש כלשהו שיש בידך לגבי השימוש שנעשה במידע אישי שלך.

קניין רוחני:

כל זכויות בכל המושא לזכויות קניין רוחני, המופיע ו/או מוצג באתר, הינו בבעלות החברה בלבד ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור החברה מראש ובכתב.

יצירת קשר:

ניתן ליצור עמנו קשר בכל עת בכתובת הדואר האלקטרונית הבאה info@hackeru.co.il

להורדת
הסילבוס