קורס Data Analyst & BI המסלול המקיף למקצועות הדאטה


לסילבוס הקורס

לא משנה אם מדובר בקניות בסופר או בבחירת בן או בת הזוג שלנו שאיתם נחיה לאורך שנים, כל החלטה שאנחנו מקבלים תלויה במידע שיש לנו.
כיום אנחנו חיים בעידן בו כמויות המידע הנאספות בידי ארגונים או חברות הוא עצום. לכן, הצורך באנליסטים רק
הולך וגובר, יחד עם הדרישה לידע טכנולוגי לצורך עבודה עם הסביבה הטכנולוגית המורכבת והמתקדמת.
תפקידו של האנליסט הוא להיות אחראי על אחזור ואיסוף נתונים, לארגן אותם ולבסוף לעשות בהם שימוש כדי לזהות מגמות ולפתור בעיות בכל קנה מידה.

HackerU– המרכז להכשרת והשמת עובדים למקצועות ההייטק (Microsoft Silver Partner שותף מספר 1785294), גאה להציג את המסלול המקיף בתחום הדאטה, תחום תחרותי עם טכנולוגיות מתקדמות ביותר ודרישה לכוח אדם איכותי, מיומן ומקצועי.

כיום כל חברת הייטק, בנק או רשת סופרמרקטים מבוססים על נתונים. כדי ליצור תוכנית עסקית ולייצר תובנות עסקיות החברות צריכות לעשות סדר בעודף המידע העצום הקיים ברשותן.

תחום הדאטה המכיל מקצועות כגון Data Analyst, Data Engineer, מפתח BI , מהנדס DWH, DBA  אפליקטיבי, DataOps ועוד, כולל למעשה את איסוף הנתונים השונים, גזירת המידע הרלוונטי והצלבתו עם נתונים נוספים לבדיקת מכנה משותף. כך יכולים עסקים וחברות להבין היכן נמצאות הבעיות השונות בתחום בו הם פועלים וכיצד הם יכולים להשתפר על מנת למקסם את הרווחיות. תחום זה מתאים לא רק לעובדים המעוניינים לעשות שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים, אלא גם לעובדים המעוניינים להשפיע ולהעניק ערך ומשמעות לעסקים וחברות באמצעות התובנות העסקיות שהם מייצרים. 

מסלול ההכשרה בהאקריו יעניק לך את מירב הכלים להצלחה, המסלול כולל את המודולים המתקדמים ביותר של Microsoft עם ההסמכה המתקדמת ביותר כיום בשוק העבודה.

המסלול מכשיר את משתתפיו בשימוש במערכות BI מתקדמות מבית היוצר של Microsoft עם ההסמכה המתקדמת ביותר כיום בשוק העבודה. בעולם המידע של היום איסוף וניתוח המידע הם חלק חשוב בכל מערכת עסקית. בקורס תלמדו ותתנסו במערכת ה - Power BI של Microsoft, תלמדו את שפת התכנות Python עם התמחות ב -DATA, השפה המובילה לעוסקים בניתוח נתונים והחשובה ביותר לכל המתעניינים בעולם לימודי מערכות המידע; תתנסו בעבודה, יבוא, ניתוח נתונים והצגתם גם בExcel I Power Query.

תכירו לעומק את מערכות המידע העולמיות של סוגי בסיסי הנתונים כגון: Big Data , Relational Database; עוד תלמדו תחומים כגון: MYSQL, DWH, SQL Server, ETL ועוד. בנוסף תרכשו את הידע המקצועי הנדרש לתפקידי Data Analyst (מנתח מידע), מפתח BI ותפקידים נוספים השמים דגש על עיבוד הנתונים, הסקת מסקנות וניתוחים למיניהם בתעשיות השונות.חברות ועסקים רבים בארץ ובעולם מתמקדים כיום בנכסים העיקריים והמרכזיים הקיימים בכל ארגון; נתונים ומידע. תפקידי הData Analyst –, מפתחי ה – BI ומנתחי מערכות המידע הולכים ומתפתחים בשנים האחרונות, וכיום מדובר במקצועות המבוקשים והנחשקים ביותר בתעשיית ההייטק המקומית והעולמית כמו גם בחברות שאינן מתמחות בתחום ההייטק.

מטרת הקורס היא להכשיר את הדור הבא של עובדי התמחויות Data Analytics ומפתחי  BI  בתעשייה והוא בנוי בצורה המקיפה ביותר. תכני המסלול ייחודיים ומשלבים תאוריות מספרות מקצועית ופרקטיקה מעשית. במסלול ההכשרה תקבלו את הידע והכלים המבוקשים ביותר בשוק העבודה, על מנת שתוכלו להשתלב בתחום ולעבוד בצורה המקצועית ביותר. בקרוב מאוד, תוכלו להשתלב בתעשיית ההייטק עם מקצוע מאתגר ומעניין, לפתח קריירה משגשגת ויציבה ובכך להבטיח את עתידכם המקצועי בתעשייה.

היתרונות של קורס Data Analyst ו-BI בהאקריו:

 • קורס מיון באורך 25 שעות ללא התחייבות כספית | במידה ולא עברת את שלב המיון, כספך
 • יוחזר אליך (פרט לדמי הרישום).
 • התחייבות חוזית לעבודה | עברתם את קורס המיון? בכניסה לקורס המורחב ייחתם עמכם
 • חוזה למציאת עבודה בהתחייבות.
 • תכנים איכותיים | המסלול היחיד הכולל את כל תכני הדאטה הנדרשים בשוק העבודה.
 • מלגה בסך 7,000 שח למתאימים | האינטרס שלנו הוא למצוא לך עבודה - המלגה מוענקת
  לך כנגד השמה לעבודה.
 • לומדים בראש שקט | קרן שכל מאפשרת לסטודנטים של האקריו פריסה נוחה של שכר הלימוד ל - 60 תשלומים ללא ריבית.
 • מתאים לכולם | מסלול המתאים לחסרי רקע המעוניינים להשתלב בתחום.
 • מסלול הכשרה ייחודי | מסלול הכשרה ייחודי המשלב סדנת הכנה לראיונות עבודה כבר במהלך הקורס.
  תשלום עם פיקדון חיילים משוחררים | ניתן לשלם עם הפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים.

רוצה לשמוע עוד על קורס דאטה אנליסט?


 3 שלבים להצלחה:

1. קורס מיון | 20 שעות אקדמיות
בשלב זה נלמדים תכני המבוא הבסיסיים של הקורס, על מנת לבדוק את התאמתכם לתחום ה- Data Analyst ובסיומו תתקיים בחינה. עברתם את שלב המיון? תתחילו את הקורס המורחב עם התחייבות לעבודה בסוף הקורס. לא עברתם את שלב המיון? דמי המיון יוחזרו.

2. קורס מורחב | 425 שעות אקדמיות
בקורס תלמדו את התכנים המעודכנים ביותר לדרישות התעשייה ויילמדו בהרחבה נושאים כגון: BI , SQL, Data Analysis, Python, Power Query. זאת בנוסף לנושאים משלימים כמו Big Data, MongoDB, DWH ועוד. במהלך הקורס, תבצעו פרויקטים שיעניקו לכם את הניסיון המעשי למציאת עבודה בתחום.

3. השמה לעבודה | בהתחייבות חוזית
בסיום הקורס, בעזרת מחלקת ההשמה שלנו, תעברו תהליך השמה הכולל בין היתר סיוע בכתיבת קורות חיים, סימולציות אישיות המכינות לראיונות עבודה, סדנאות קבוצתיות ועוד. לאחר מכן, תזומנו לראיונות אצל החברות השונות העובדות איתנו, ונמשיך ללוות אתכם עד למציאת העבודה בתחום.

שעות והיקף לימודי דאטה אנליסט בהאקריו:

לימודי ערב הנמשכים כ- 10 חודשים ומתקיימים פעמיים בשבוע

תעודת גמר ובחינת הסמכה בינלאומית

בסיום הקורס מוענקת תעודת גמר של קורס “Data Analyst & BI” מטעם HackerU.
בנוסף, ייגשו הבוגרים למבחני ההסמכה של  Microsoft לקבלת ההסמכה Microsoft Certified: Power BI Data Analyst Associate..

ההסמכות של Microsoft נחשבות כתארים מובילים, מבוקשים ומוכרים ביותר בעולם ומאפשרות לבעליהן להתעדכן באופן שוטף בהתפתחויות הטכנולוגיות ישירות מ- Microsoft. בעלי ההסמכות יזכו להפוך לחברים בפורומים בינלאומיים שונים, אפשרות כניסה לאתר אינטרנט פרטי המיועד אך ורק לבעלי ההסמכות וכן יהיו זכאים להטבות המאפשרות לבעליהן

width=
בחינה מספר PL - 300
Microsoft Power BI Data Analyst

קורס דאטה אנליסט אונליין ב-LIVE


מעכשיו ניתן ללמוד קורס דאטה אנליסט אונליין מהבית. הלימודים מועברים ב-LIVE, הסטודנטים מתקשרים עם המרצים בריל-טיים, עם כל החומרי לימוד המעודכנים ביותר בשוק. השיעור מועבר דרך תוכנות איכותיות ביותר על מנת לאפשר לכם חווית לימודים מושלמת. בנוסף, השיעורים מוקלטים כך שניתן לחזור על החומר בזמן ובמקום שנוח.

למה ללמוד קורס דאטה אנליסט בהאקריו? צפו בסרטון הבא:
שאלות ותשובות

באילו תפקידים ניתן לעבוד בסיום הקורס?

בסיום הקורס תוכל להשתלב במספר תפקידים החל מתפקידים טכנולוגיים/ פיתוחיים ועד לתפקידי ניתוח מידע, כגון: Data analyst, Data engineer, BI developer, BI Analyst, Analyst, Big Data, ETL Developer, SQL developer, Data developer, Big Data Developer.

אם צריך רקע קודם על מנת להתקבל לקורס Data Analyst & BI? האם הקורס מומלץ גם למתחילים?

לא נדרש רקע קודם ללימודי קורס Data Master התמחות ב-Data Analyst & BI אך נדרשת אוריינטציה טכנית ורמת אנגלית טובה.

האם יש שיעורי בית מבחנים ועבודות הגשה?

כן, בסילבוס הקורס מופיעים שיעורי הבית, עבודות ההגשה וכו'.

אילו הסמכות יש בקורס Data Master?

בסיום הקורס תיגש לבחינת ההסמכה DA – 100 Analyzing Data with Microsoft Power BI של Microsoft.

האם לומדים גם פיתוח בזמן הקורס?

כן, בזמן הלימודים לומדים במשך 70 ש"א את שפת התכנות הפופולארית Python

האם יש הכנה לראיונות עבודה?

כמובן! במהלך הקורס, יוקדשו כ-15 ש"א לסדנת לראיונות עבודה; כיצד לכתוב קורות חיים, איך לחפש עבודה בצורה הטובה ביותר, סימולציות של ראיונות עבודה ועוד

האם מבצעים פרויקטים במהלך הלימודים?

במהלך הקורס מבצעים כ-4 מיני פרויקטים (SQL, פיית'ון, Data Analytics ו-BI) ובנוסף פרויקט אחד גדול ומסכם (באורך כ-35 ש"א)

האם ניתן ללמוד את הקורס הזה אונליין?

כמובן, כל הקורסים שלנו, כולל מסלול קורס Data Analyst & BI ניתן ללמוד אונליין לייב. השיעורים מועברים דרך ה-ZOOM, ומעבר לכך, קיימת מערכת לימוד אונליין, LMS, אשר בה ישנן את ההקלטות של כל הקורסים, מעקב אחר השיעורים, שיעורי בית, הגשות ועוד.

כמה מרוויח data analyst? ומהו השכר ההתחלתי?

השכר הממוצע של Data Analyst בתחילת דרכו נע בין 7000 ל-12000 ₪. לאחר שנתיים בתחום הטווח נע בין 13,000 ל-16,000, וכמובן הסכומים ממשיכים לעלות עם הוותק, הניסיון והדרג הניהולי שלכם. למחשבון שכר בהייטק לחצו כאן


ראש תחום
שלומי חגולי

שלומי חגולי
שלומי ראש התחום של תחום בדיקות תוכנה QA, אוטומציה ו-Data Analyst & BI ב-HackerU. מחזיק בניסיון עשיר של 20 שנה בענף ההייטק במספר תפקידי מפתח, שהבולט מבניהם - מנהל מחקר ופיתוח בחברת HP.

רוצה לשמוע עוד?
ראש תחום
שלומי חגולי

שלומי חגולי
שלומי ראש התחום של תחום בדיקות תוכנה QA, אוטומציה ו-Data Analyst & BI ב-HackerU. מחזיק בניסיון עשיר של 20 שנה בענף ההייטק במספר תפקידי מפתח, שהבולט מבניהם - מנהל מחקר ופיתוח בחברת HP.


רוצה לשמוע עוד על קורס דאטה אנליסט?

תוכנית הלימודים:

שלב המיון
20 ש"א
SQL Basics - SQL is the standard language for accessing databases. Our SQL tutorial will teach you the basics of this language to access and manipulate data.
MySQL
25 ש"א
T-SQL. The language of Microsoft SQL Server. DDL & DML workshop, Joins, Unions, views, Stored procedures, Functions, Debugger, MS-SQL engine, Performance tuning queries, CTE, Full text, indexes, Triggers, dynamic SQL.
Intro to Data Analysis & BI + Tableau
15 ש"א
Data Analytics and BI are set of techniques and tools that are used to transform raw data into meaningful insights which help organizations make the right decisions. This module contains Introduction to BI and DA, Basics of Analysis and Statistics, and Tableau.
Data Analytics Mini Project *שעות עבודה עצמית
10 ש"א
Project to be made by the student and presented to the lecturer
BI Development
20 ש"א
Complex reporting, Using Stored prcedures for BI. Developing the whole process from ETL of data to maintaining reports and dashboards.
BI Mini Project *שעות עבודה עצמית
10 ש"א
Project to be made by the student and presented to the lecturer
Python
65 ש"א
Python is a programming language. We will learn how to write programs using variables, arrays, loops, and functions. We will also learn how to use Python for data purposes using the libraries NumPy and Pandas. Finally, we will learn how to use data visualization libraries such as Plotly and matplotlib.
Power Query & Excel
30 ש"א
Importing, integrating, manipulating and presenting Data using Power Query as well as applying functions, conditioning, Pivot Table, VLOOKUP, and more with Excel.
Advanced Querying and Scripting Data with Transact-SQL
55 ש"א
T-SQL. The language of Microsoft SQL Server. DDL & DML workshop, Joins, Unions, views, Stored procedures, Functions, Debugger, MS-SQL engine, Performance tuning queries, CTE, Full text, indexes, Triggers, dynamic SQL.
SQL Mini Project *שעות עבודה עצמית
10 ש"א
Project to be made by the student and presented to the lecturer
Microsoft Power BI Data Analyst, DAX and more
65 ש"א
Data Analysts enable businesses to maximize the value of their data assets by using Microsoft Power BI. Data analysts are responsible for designing and building scalable data models, cleaning and transforming data, and enabling to provide meaningful business value through easy-to-comprehend data visualizations. The Data Analyst will have a fundamental understanding of data repositories and data processing both on-premises and in the cloud.
DWH and ETL Processing with SSIS
35 ש"א
Building and analyzing DWH (Data Warehouse). Using SSIS (SQL Server Integration Services) tools, packages. Working with ETL (Extract, Transform, Load) and troubleshooting SSIS.
Big Data mongo DB
25 ש"א
Big Data DBs, more commonly known as NoSQL DBs are non-relational DBs. In this module, we will get a glimpse on both subjects and understand how they combine with the DBA.
Interview Workshop
15 ש"א
Writing CV tailored for each student. Learning job Search techniques. Running simulations of job interview. Practicing verbal and written auditions.
Python Mini Project *שעות עבודה עצמית
10 ש"א
Project to be made by the student and presented to the lecturer
Final Project *שעות עבודה עצמית
35 ש"א
Project to be made by the student and presented to the lecturer

תכני הקורס – טבלה מסכמת

נושאים שעות
שלב המיון 20
Advanced Querying and Scripting Data with Transact-SQL 55
MySQL 25
SQL Mini Project *שעות עבודה עצמית 10
Intro to Data Analysis & BI + Tableau 15
Microsoft Power BI Data Analyst, DAX and more 65
Data Analytics Mini Project *שעות עבודה עצמית 10
DWH and ETL Processing with SSIS 35
BI Development 20
Big Data mongo DB 25
BI Mini Project *שעות עבודה עצמית 10
Interview Workshop 15
Python 65
Python Mini Project *שעות עבודה עצמית 10
Power Query & Excel 30
Final Project *שעות עבודה עצמית 35
סה"כ שעות שלב מיון + קורס מורחב 445


phone mobile icon שיחה
chet icon צ'אט
email mobile icon לפרטים

מדיניות הגנת הפרטיות

×

אנו מודים לכם על שבחרתם לעשות שימוש באתר Hacker-u (להלן: "האתר").

האתר מופעל על ידי האקר-יו בע"מ (להלן: "החברה") לטובת איסוף פרטים ויצירת קשר עם מתעניינים בלימודי מקצועות הי-טק.

לתשומת לבכם, המידע המוצג באתר הינו כללי בלבד. למידע ספציפי ניתן להשאיר פרטים בעמוד ויועץ לימודים מטעם החברה יחזור אלכם במהרה.

מטעמי נוחות בלבד, האמור בתקנון זה מנוסח בלשון זכר, אולם הוא מתייחס לשני המינים בצורה שווה.

לכל מידע נוסף ניתן לפנות בכתובת הדואר האלקטרוני שבסיפא לתקנון זה.

בגלישתך באתר זה הנך ( "להלן: "הגולש") מקבל ומסכיה לתנאים ולמדיניות הפרטיות כמפורט להלן. מדיניות הפרטיות מתייחסת לסוג המידע שתספק לנו או מידע אשר אנו נלמד משימוש שתעשה באתר.

שמירה על פרטיותך:

1. פרטיות הגולש חשובה לנו מאוד. אנו מנהלים את האתר בסטנדרט האבטחה הגבוה ביותר ע"מ לשמור על פרטיך ולהגן על המידע שתמסור לנו בצורה הטובה ביותר.

2. אנו פועלים בהתאם להוראות חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א-1981 ושואפים לעמוד בכל דרישות החוק לעניין כיבוד הפרטיות וההגנה על מידע אישי. אנו מחויבים להגן על פרטיותך ועל שמירת פרטי הזיהוי האישיים שלך.

3. אנו אוספים מידע אישי אודותיך רק כאשר אתה תספק לנו אותו באופן ספציפי וביודעין. אנו מאמינים, כי אתה צריך לדעת בדיוק איזה מידע אישי אנו אוספים וכיצד אנו מתכוונים להשתמש בו בטרם תחלוק אותו עמנו. אנו עשויים לבקש ממך מידע אישי כגון שם, מספר טלפון, כתובת וכתובת דואר אלקטרוני. אנו עושים זאת רק כאשר אתה מבקש מידע או מבקש להירשם לשירותים הטעונים הרשמה או מנוי.

4. כאשר אנו מתכוונים להשתמש במידע האישי שלך, אנו מבקשים זאת מראש, על מנת שתחליט אם אתה רוצה לספק לנו את המידע או לא.

5. מידע המאפשר זיהוי אישי שלך, יישמר בסודיות מוחלטת. פרטי זיהוי אישיים שאתה מספק לנו לא יהיו זמינים לצדדים שלישיים ללא אישור מפורש שלך.

6. אנו מדגישים כי לא חלה חובה חוקית למסור את המידע.

המידע שייאסף והשימוש שיעשה בו:

1. אנו מגבילים את בקשותינו לקבלת מידע אישי בסיסי בלבד, כגון:

א. שם מלא

ב. מספר טלפון

ג. כתובת דואר אלקטרוני

2. אנו מגבילים את איסוף המידע האישי למידע שאנו מאמינים כמינימלי ביותר על מנת לספק לך את השירותים המוצעים באתר או באמצעותו.

3. המידע אשר יימסר ישמש לטובת גבייה, שליחת דיוור ישיר וקשר עם הלקוח, שליחת דבר פרסומת, ניוזלטר והודעות שיווקיות; טיוב נתונים, מתן שירותים ללקוחות, ניהול מועדון לקוחות, ניהול מידע על תלמידים / סטודנטים / משתלמים, ניהול מכירות, שיווק וגיוס לקוחות.

4. המידע שתעביר לנו לא יימסר על ידינו לצדדים שלישיים בתמורה ו/או ללא תמורה אלא אם תיתן את הסכמתך לכך מראש ו/או לדרישת רשות מוסמכת.

Cookies (עוגיות):

1. קובץ Cookie הוא קובץ המכיל חלקים מסוימים של מידע שהאתר יוצר במחשבך בעת הגלישה באתר. הקובץ מאפשר שמירת מידע לגבי העדפותיך בכל הקשור בשימוש באתר.

2. על מנת לשפר את חוויית הגלישה שלך באתר, האתר משתמש ב- Cookies. רוב הדפדפנים כיום יודעים לזהות מתי "Cookie" מוצע, ולאפשר לך לסרב או לקבל אותו. אם אינך בטוח אם לדפדפן שלך יש יכולת זו, עליך לבדוק עם יצרן התוכנה או ספק שירותי האינטרנט שלך. איננו משתמשים בקבצי Cookie כדי לעקוב אחר הרגלי הניווט של המבקרים שלנו.

גישתך ושליטתך בפרטי הזיהוי שלך:

באפשרותך לבצע את הפעולות הבאות, בכל עת, על ידי פנייה אלינו באמצעות כתובת הדוא"ל שלהלן:

1. לבדוק איזה מידע אישי שלך יש בידנו, אם בכלל.

2. לשנות/לתקן את הפרטים אשר בחרת להעביר לנו.

3. לבקש מאתנו למחוק כל מידע שנאסף אודותיך (יחד עם זאת יש לדעת כי, לא נוכל לספק שירותים מסוימים ללא המידע).

4. להביע כל חשש כלשהו שיש בידך לגבי השימוש שנעשה במידע אישי שלך.

קניין רוחני:

כל זכויות בכל המושא לזכויות קניין רוחני, המופיע ו/או מוצג באתר, הינו בבעלות החברה בלבד ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור החברה מראש ובכתב.

יצירת קשר:

ניתן ליצור עמנו קשר בכל עת בכתובת הדואר האלקטרונית הבאה info@hackeru.co.il

להורדת
הסילבוס