דף הבית / קורס Data Analyst & BI המסלול המקיף למקצועות הדאטה
data-master

קורס Data Analyst & BI המסלול המקיף למקצועות הדאטה


לינק להורדת סילבוס קורס לסילבוס הקורס

לא משנה אם מדובר בקניות בסופר או בבחירת בן או בת הזוג שלנו שאיתם נחיה לאורך שנים, כל החלטה שאנחנו מקבלים תלויה במידע שיש לנו. כיום אנחנו חיים בעידן בו כמויות המידע הנאספות בידי ארגונים או חברות הוא עצום. לכן, הצורך באנליסטים רק הולך וגובר, יחד עם הדרישה לידע טכנולוגי לצורך עבודה עם הסביבה הטכנולוגית המורכבת והמתקדמת. תפקידו של האנליסט הוא להיות אחראי על אחזור ואיסוף נתונים, לארגן אותם ולבסוף לעשות בהם שימוש כדי לזהות מגמות ולפתור בעיות בכל קנה מידה.

HackerU - המרכז להכשרת והשמת עובדים למקצועות ההייטק (Microsoft Silver Partner שותף מספר 1785294), גאה להציג את המסלול המקיף למקצועות הדאטה. תחום מבוקש עם טכנולוגיות מתקדמות ביותר ודרישה לכוח אדם איכותי, מיומן ומקצועי.


כיום כל חברת הייטק, בנק או רשת סופרמרקטים מבוססים על נתונים. כדי ליצור תוכנית עסקית ולייצר תובנות עסקיות החברות צריכות לעשות סדר בעודף המידע העצום הקיים ברשותן.

תחום הדאטה, המכיל מקצועות כגון Engineer Data ,Analyst Data ,מפתח BI ,מהנדס DWH ,DBA אפליקטיבי, DataOps ועוד, כולל למעשה את איסוף הנתונים השונים, גזירת המידע הרלוונטי והצלבתו עם נתונים נוספים לבדיקת מכנה משותף. כך יכולים עסקים וחברות להבין היכן נמצאות הבעיות השונות בתחום בו הם פועלים וכיצד הם יכולים להשתפר על מנת למקסם את הרווחיות. תחום זה מתאים לא רק לעובדים המעוניינים לעשות שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים, אלא גם לעובדים המעוניינים להשפיע ולהעניק ערך ומשמעות לעסקים וחברות באמצעות התובנות העסקיות שהם מייצרים.

המסלול מכשיר את משתתפיו בשימוש במערכות BI מתקדמות מבית היוצר של חברת Microsoft עם ההסמכה המתקדמת ביותר כיום בשוק העבודה. בעולם המידע של היום איסוף וניתוח המידע הם חלק חשוב בכל מערכת עסקית. בקורס תלמדו ותתנסו במערכת ה-BI Power של Microsoft ,תלמדו את שפת התכנות Python עם התמחות ב- DATA ,השפה המובילה לעוסקים בניתוח נתונים והחשובה ביותר לכל מי שמתעניין בעולם לימודי מערכות המידע; תתנסו בעבודה, ייבוא, ניתוח נתונים והצגתם גם ב-Query Power ו-Excel .תכירו לעומק את מערכות המידע העולמיות של סוגי בסיסי הנתונים כגון: Relational ,Data Big Database עוד תלמדו תחומים כגון: ETL ,Server SQL ,DWH ,MYSQL ועוד. בנוסף תרכשו את הידע המקצועי הנדרש לתפקידי Data Analyst (מנתח מידע), מפתח BI ותפקידים נוספים השמים דגש על עיבוד הנתונים, הסקת מסקנות וניתוחים למיניהם בתעשיות השונות.

חברות ועסקים רבים בארץ ובעולם מתמקדים כיום בנכסים העיקריים והמרכזיים הקיימים בכל ארגון; נתונים ומידע. תפקידי ה–Analyst Data ,מפתחי ה–BI ומנתחי מערכות המידע הולכים ומתפתחים בשנים האחרונות, וכיום מדובר במקצועות המבוקשים והנחשקים ביותר בתעשיית ההייטק המקומית והעולמית כמו גם בחברות שאינן מתמחות בתחום ההייטק.

מטרת הקורס היא להכשיר את הדור הבא של עובדי ה- Data Analyst ומפתחי BI בתעשייה והוא בנוי בצורה המקיפה ביותר. תכני המסלול ייחודיים ומשלבים תאוריות מספרות מקצועית ופרקטיקה מעשית. במסלול ההכשרה תקבלו את הידע והכלים המבוקשים ביותר בשוק העבודה, על מנת שתוכלו להשתלב בתחום ולעבוד בצורה המקצועית ביותר. בקרוב מאוד, תוכלו להשתלב בתעשיית ההייטק עם מקצוע מאתגר ומעניין, לפתח קריירה משגשגת ויציבה ובכך להבטיח את עתידכם המקצועי בתעשייה.


היתרונות של קורס Data Analyst ו-BI

קורס מיון באורך 25 שעות ללא התחייבות כספית | במידה ולא עברת את שלב המיון, כספך יוחזר אליך (פרט לדמי הרישום).
התחייבות חוזית לעבודה | עברתם את קורס המיון? בכניסה לקורס המורחב ייחתם עמכם חוזה למציאת עבודה בהתחייבות.
תכנים איכותיים | המסלול היחיד הכולל את כל תכני הדאטה הנדרשים בשוק העבודה.
מלגה בסך 7,000 ש"ח למתאימים | האינטרס שלנו הוא למצוא לך עבודה- המלגה מוענקת לך כנגד השמה לעבודה.
לומדים בראש שקט | קרן שכ"ל מאפשרת לסטודנטים של האקריו פריסה נוחה של שכר הלימוד ל - 60 תשלומים ללא ריבית.
מתאים לכולם | מסלול המתאים לחסרי רקע המעוניינים להשתלב בתחום.
מסלול הכשרה ייחודי | המסלול היחיד הכולל את כל תכני הדאטה הנדרשים בשוק העבודה

רוצה לשמוע עוד על קורס דאטה אנליסט?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות פרטיות משתמשים

היקף הלימודים

לימודי ערב נמשכים כ-10 חודשים ומתקיימים פעמיים בשבוע

מבנה קורס Data Master

קורס Data Master נחלק ל-3 שלבים להצלחה

1. קורס מיון | 25 שעות אקדמיות בשלב זה נלמדים תכני המבוא הבסיסיים של הקורס, על מנת לבדוק את התאמתכם לתחום הדאטה ובסיומו תתקיים בחינה. עברתם את שלב המיון? תתחילו את הקורס המורחב עם התחייבות לעבודה בסוף הקורס. לא עברתם את שלב המיון? דמי המיון יוחזרו.


2. קורס מורחב | 425 שעות אקדמיותבשלב זה נלמדים תכני המבוא הבסיסיים של הקורס, על מנת לבדוק את התאמתכם לתחום הדאטה ובסיומו תתקיים בחינה. עברתם את שלב המיון? תתחילו את הקורס המורחב עם התחייבות לעבודה בסוף הקורס. לא עברתם את שלב המיון? דמי המיון יוחזרו.

3. השמה לעבודה | בסיום הקורס, בעזרת מחלקת ההשמה שלנו, תעברו תהליך השמה הכולל בין היתר סיוע בכתיבת קורות חיים, סימולציות אישיות המכינות לראיונות עבודה, סדנאות קבוצתיות ועוד. לאחר מכן, תזומנו לראיונות אצל החברות השונות העובדות איתנו, ונמשיך ללוות אתכם עד למציאת העבודה בתחום.

תעודת גמר ובחינת הסמכה בינלאומית

בסיום הקורס מוענקת תעודת גמר של קורס ”BI & Analyst Data ”מטעם HackerU .בנוסף, ייגשו הבוגרים למבחני ההסמכה של Microsoft לקבלת ההסמכה Data Analyst Associate.

ההסמכות של Microsoft נחשבות כתארים מובילים, מבוקשים ומוכרים ביותר בעולם ומאפשרות לבעליהן להתעדכן באופן שוטף בהתפתחויות הטכנולוגיות ישירות מ-Microsoft .בעלי ההסמכות יזכו להפוך לחברים בפורומים בינלאומיים שונים, אפשרות כניסה לאתר אינטרנט פרטי המיועד אך ורק לבעלי ההסמכות וכן יהיו זכאים להטבות המאפשרות לבעליהן להיות בקו הראשון של מומחי Microsoft.

בחינה מספר DA - 100
Analyzing Data with Microsoft Power BI

קורס דאטה אנליסט אונליין ב-LIVE

מעכשיו ניתן ללמוד קורס דאטה אנליסט אונליין מהבית. הלימודים מועברים ב-LIVE, הסטודנטים מתקשרים עם המרצים בריל-טיים, עם כל החומרי לימוד המעודכנים ביותר בשוק. השיעור מועבר דרך תוכנות איכותיות ביותר על מנת לאפשר לכם חווית לימודים מושלמת. בנוסף, השיעורים מוקלטים כך שניתן לחזור על החומר בזמן ובמקום שנוח.


למה ללמוד קורס דאטה אנליסט בהאקריו? צפו בסרטון הבא:שאלות ותשובות

בסיום הקורס תוכל להשתלב במספר תפקידים החל מתפקידים טכנולוגיים/ פיתוחיים ועד לתפקידי ניתוח מידע, כגון: Data analyst, Data engineer, BI developer, BI Analyst, Analyst, Big Data, ETL Developer, SQL developer, Data developer, Big Data Developer. למעבר לכלי שכר לחץ כאן >

לא נדרש רקע קודם ללימודי קורס Data Master התמחות ב-Data Analyst & BI אך נדרשת אוריינטציה טכנית ורמת אנגלית טובה.

כן, בסילבוס הקורס מופיעים שיעורי הבית, עבודות ההגשה וכו'.

בסיום הקורס תיגש לבחינת ההסמכה DA - 100 Analyzing Data with Microsoft Power BI של Microsoft. למעבר לכלי שכר לחץ כאן >

כן, בזמן הלימודים לומדים במשך 70 ש"א את שפת התכנות הפופולארית Python

כמובן! במהלך הקורס, יוקדשו כ-15 ש"א לסדנת לראיונות עבודה; כיצד לכתוב קורות חיים, איך לחפש עבודה בצורה הטובה ביותר, סימולציות של ראיונות עבודה ועוד

במהלך הקורס מבצעים כ-4 מיני פרויקטים (SQL, פיית'ון, Data Analytics ו-BI) ובנוסף פרויקט אחד גדול ומסכם (באורך כ-35 ש"א)

כמובן, כל הקורסים שלנו, כולל מסלול קורס Data Analyst & BI ניתן ללמוד אונליין לייב. השיעורים מועברים דרך ה-ZOOM, ומעבר לכך, קיימת מערכת לימוד אונליין, LMS, אשר בה ישנן את ההקלטות של כל הקורסים, מעקב אחר השיעורים, שיעורי בית, הגשות ועוד.

×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

ראש תחום
שלומי חגולי

שלומי חגולי
שלומי ראש התחום של תחום בדיקות תוכנה QA, אוטומציה ו-DBA ב-HackerU. מחזיק בניסיון עשיר של 20 שנה בענף ההייטק במספר תפקידי מפתח, שהבולט מבניהם - מנהל מחקר ופיתוח בחברת HP.

לתשומת לבכם: ולמען הסר ספק, מובהר כי החברה שומרת לעצמה את הזכות לערוך מעת לעת, לפי שיקול דעתה, שינויים בתוכניות הלימודים או בסגל המרצים

רוצה לשמוע עוד?

botpixel
מדיניות פרטיות משתמשים

תוכנית הלימודים:

תוכנית הלימודים:

SQL Basics
25 ש"א
SQL is the standard language for accessing databases. Our SQL tutorial will teach you the basics of this language to access and manipulate data.
Advanced Querying and Scripting Data with Transact-SQL
55 ש"א
T-SQL. The language of Microsoft SQL Server. DDL & DML workshop, Joins, Unions, views, Stored procedures, Functions, Debugger, MS-SQL engine, Performance tuning queries, CTE, Full text, indexes, Triggers, dynamic SQL.
MySQL
25 ש"א
MySQL is an open source relational DB server. It has some differences from T-SQL that w'll cover. It's usually found on Linux environment that we'll also get to know.
SQL Mini Project
10 ש"א
Project to be made by the student and presented to the lecturer
Intro to Data Analysis & BI + Tableau
15 ש"א
Data Analytics and BI are set of techniques and tools that are used to transform raw data into meaningful insights which help organizations make the right decisions. This module contains Introduction to BI and DA, Basics of Analysis and Statistics, and Tableau.
DA-100: Analyzing Data with Microsoft Power BI, DAX and more
65 ש"א
Data Analysts enable businesses to maximize the value of their data assets by using Microsoft Power BI. Data analysts are responsible for designing and building scalable data models, cleaning and transforming data, and enabling to provide meaningful business value through easy-to-comprehend data visualizations. The Data Analyst will have a fundamental understanding of data repositories and data processing both on-premises and in the cloud.
Data Analytics Mini Project
10 ש"א
Project to be made by the student and presented to the lecturer
DWH and ETL Processing with SSIS
35 ש"א
Building and analysing DWH (Data Warehouse). Using SSIS (SQL Server Integration Services) tools, packages. Working with ETL (Extract, Transform, Load) and troubleshooting SSIS.
BI Development
20 ש"א
Complex reporting, Using Stored prcedures for BI. Developing the whole process from ETL of data to maintaining reports and dashboards.
Big Data mongo DB
25 ש"א
Big Data DBs, or more commonly known as NOSQL DBs are non-relational DBs.In this module we will get a glimpse on both subjects and understand how they combine with the DBA.
BI Mini Project
10 ש"א
Project to be made by the student and presented to the lecturer
Interview Workshop
15 ש"א
Writing CV tailored for each student. Learning job Search techniques. Running simulations of job interview. Practicing verbal and written auditions.
Python
65 ש"א
Python is a programming language. We will learn how to write programs using variables, arrays, loops and functions. We will also learn how to use Python for data purposes using the libraries NumPy and Pandas. Finally, we will learn how to use data visualization libraries such as Plotly and matplotlib.
Python Mini Project
10 ש"א
Project to be made by the student and presented to the lecturer
Power Query & Excel
35 ש"א
Importing, integrating, manipulating and presenting Data using Power Query as well as applying functions, conditioning, Pivot Table, VLOOKUP, and more with Excel.
Final Project
35 ש"א
Project to be made by the student and presented to the lecturer

תכני הקורס – טבלה מסכמת

נושאים שעות
SQL Basics 25
Advanced Querying and Scripting Data with Transact-SQL 55
MySQL 25
SQL Mini Project 10
Intro to Data Analysis & BI + Tableau 15
DA-100: Analyzing Data with Microsoft Power BI, DAX and more 65
Data Analytics Mini Project 10
DWH and ETL Processing with SSIS 35
BI Development 20
Big Data mongo DB 25
BI Mini Project 10
Interview Workshop 15
Python 65
Python Mini Project 10
Power Query & Excel 35
Final Project 35
סה"כ שעות שלב מיון + קורס מורחב 455
X להורדת
הסילבוס
לתשומת לבכם: ולמען הסר ספק, מובהר כי החברה שומרת לעצמה את הזכות לערוך מעת לעת, לפי שיקול דעתה, שינויים בתוכניות הלימודים או בסגל המרצים
שיחה
צ'ט
לפרטים