דף הבית / קורס Data Master התמחות ב-Data Analyst & BI
data-master

קורס Data Master התמחות ב-Data Analyst & BI


לינק להורדת סילבוס קורס לסילבוס הקורס

לא משנה אם מדובר בקניות בסופר או בבחירת בן או בת הזוג שלנו שאיתם נחיה לאורך שנים, כל החלטה שאנחנו מקבלים תלויה במידע שיש לנו. כיום אנחנו חיים בעידן בו כמויות המידע הנאספות בידי ארגונים או חברות הוא עצום. כיום עם כמויות המידע הנאספות בארגונים, הצורך באנליסטים רק הולך וגובר, יחד עם הדרישה לידע טכנולוגי לצורך עבודה עם הסביבה הטכנולוגית המורכבת והמתקדמת. תפקידו של האנליסט דאטה הוא להיות אחראי על אחזור ואיסוף נתונים, לארגן אותם ולבסוף לעשות בהם שימוש כדי לזהות מגמות ולפתור בעיות בכל קנה מידה.

HackerU - המרכז להכשרת והשמת עובדים למקצועות ההייטק (Microsoft Silver Partner שותף מספר 1785294), גאה להציג את המסלול המקיף, בתחום ה- Data Analyst & BI, תחום תחרותי עם טכנולוגיות מתקדמות ביותר ודרישה לכוח אדם איכותי, מיומן ומקצועי בתחום הדאטה.

כיום כל חברת הייטק, בנק או רשת סופרמרקטים מבוססים על נתונים. כדי ליצור תוכנית עסקית ולייצר תובנות עסקיות החברות צריכות לעשות סדר בעודף המידע העצום הקיים ברשותן.

תחום הדאטה המכיל את מקצועות Data Analyst & BI, כולל למעשה את איסוף הנתונים השונים, גזירת המידע הרלוונטי והצלבתו עם נתונים נוספים לבדיקת מכנה משותף. כך יכולים עסקים וחברות להבין היכן נמצאות הבעיות השונות בתחום בו הם פועלים וכיצד הם יכולים להשתפר על מנת למקסם את הרווחיות. תחום הדאטה מתאים לא רק לעובדים המעוניינים לעשות שימוש בכלים טכנולוגיים מתקדמים, אלא גם לעובדים המעוניינים להשפיע ולהעניק ערך ומשמעות לעסקים וחברות באמצעות התובנות העסקיות שהם מייצרים.

מסלול ההכשרה בהאקריו יעניק לך את מירב הכלים להצלחה, המסלול כולל את המודולים המתקדמים ביותר של Microsoft עם ההסמכה המתקדמת ביותר כיום בשוק העבודה בתחום Data Analyst.

המסלול מכשיר את משתתפיו בשימוש במערכות BI מתקדמות מבית היוצר של Microsoft. בעולם המידע של היום איסוף וניתוח המידע הם חלק חשוב בכל מערכת עסקית. בקורס תלמד ותתנסה במערכת ה- Power BI של Microsoft, תלמד את שפת התכנות Python עם התמחות ב - DATA המובילה לעוסקים בניתוח נתונים החשובה ביותר לכל מי שמתעניין בעולם לימודי מערכות המידע; תכיר לעומק את מערכות המידע העולמיות של סוגי בסיסי הנתונים כגון: Big Data ,Relational database; עוד תלמד תחומים כגון: MYSQL, DWH, SQL Server, ETL ועוד. בנוסף תלמד את הידע המקצועי הנדרש לתפקידי Data Analyst (מנתח מידע), מפתח BI ועוד. תפקידים השמים דגש על עיבוד הנתונים, הסקת מסקנות וניתוחים למיניהם בתעשיות השונות.

חברות ועסקים רבים בארץ ובעולם מתמקדים כיום בנכסים העיקריים והמרכזיים הקיימים בכל ארגון; נתונים ומידע. תפקידי ה- Data Analyst, מפתחי ה– BI ומנתחי מערכות המידע הולכים ומתפתחים בשנים האחרונות, וכיום מדובר במקצועות המבוקשים והנחשקים ביותר בתעשיית ההייטק המקומית והעולמית כמו גם בחברות שאינן מתמחות בתחום ההייטק.

מטרת קורס דאטה אנליסט היא להכשיר את הדור הבא של עובדי התמחויות Data Analytics ומפתחי BI בתעשייה והוא בנוי בצורה המקיפה ביותר. תכני המסלול ייחודיים ומשלבים תאוריות מספרות מקצועית ופרקטיקה מעשית. במסלול ההכשרה תקבל את הידע והכלים המבוקשים ביותר בשוק העבודה, על מנת שתוכל להשתלב בתחום ולעבוד בצורה המקצועית ביותר. בקרוב מאוד, תוכל להשתלב בתעשיית ההייטק עם מקצוע מאתגר ומעניין, לפתח קריירה משגשגת ויציבה ובכך להבטיח את עתידך המקצועי בתעשייה.

היתרונות של קורס Data Analyst ו-BI

קורס מיון באורך 25 שעות ללא התחייבות כספית | במידה ולא עברת את שלב זה, כספך יוחזר אליך (פרט לדמי הרישום).
התחייבות חוזית לעבודה | עברת את קורס המיון? בכניסה לקורס דאטה המורחב ייחתם עימך חוזה למציאת עבודה בהתחייבות.
תכנים איכותיים | המסלול היחיד הכולל את כל תכני ה- DATA הנדרשים בשוק העבודה.
מלגה בסך 7,000 ש"ח למתאימים | האינטרס שלנו הוא למצוא לך עבודה- המלגה מוענקת לך כנגד השמה לעבודה.
לומדים בראש שקט | קרן שכ"ל מאפשרת לסטודנטים של האקריו פריסה נוחה של שכר הלימוד ל - 60 תשלומים ללא ריבית.
מתאים לכולם | מסלול המתאים לחסרי רקע המעוניינים להשתלב בתחום.
מסלול הכשרה ייחודי | לימודי דאטה אנליסט משלבים סדנת הכנה לראיונות עבודה כבר במהלך הקורס.

רוצה לשמוע עוד על קורס דאטה אנליסט?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות פרטיות משתמשים

היקף הלימודים

לימודי ערב נמשכים כ-9 חודשים ומתקיימים פעמיים בשבוע

מבנה קורס Data Master

קורס Data Master נחלק ל-3 שלבים להצלחה

1. קורס מיון | 25 שעות אקדמיות בשלב זה נלמדים תכני המבוא הבסיסיים של הקורס, על מנת לבדוק את התאמתך לתחום ה- Data Analyst ובסיומו תתקיים בחינה. עברת את שלב המיון? תתחיל את הקורס המורחב עם התחייבות לעבודה בסוף הקורס. לא עברת את שלב המיון? דמי המיון יוחזרו אליך.

2. קורס מורחב | 425 שעות אקדמיות בקורס תלמד את התכנים המעודכנים ביותר לדרישות התעשייה ויילמדו בהרחבה נושאים כגון: BI , SQL, Data Analysis, Python. זאת בנוסף לנושאים משלימים כמו Big Data, Mongodb, DWH ועוד. במהלך הקורס, תבצע פרויקטים שיעניקו לך את הניסיון המעשי למציאת עבודה בתחום.

3. השמה לעבודה | בהתחייבות חוזית בסיום הקורס, בעזרת מחלקת ההשמה שלנו, תעבור תהליך השמה הכולל בין היתר סיוע בכתיבת קורות חיים, סימולציות אישיות המכינות לראיונות עבודה, סדנאות קבוצתיות ועוד. לאחר מכן, תזומן לראיונות אצל החברות השונות העובדות איתנו, ונמשיך ללוות אותך עד למציאת העבודה בתחום.

תעודת גמר ובחינת הסמכה בינלאומית

בסיום הקורס מוענקת תעודת גמר של קורס Data Master התמחות ב-Data Analyst & BI מטעם HackerU.

בנוסף, ייגשו בוגרי קורס Data Analyst למבחני ההסמכה של Microsoft לקבלת ההסמכה Data Analyst Associate.
ההסמכות של Microsoft נחשבות כתארים מובילים, מבוקשים ומוכרים ביותר בעולם ומאפשרות לבעליהן להתעדכן באופן שוטף בהתפתחויות הטכנולוגיות ישירות מ- Microsoft. בעלי ההסמכות יזכו להפוך לחברים בפורומים בינלאומיים שונים, אפשרות כניסה לאתר אינטרנט פרטי המיועד אך ורק לבעלי ההסמכות וכן יהיו זכאים להטבות המאפשרות לבעליהן להיות בקו הראשון של מומחי Microsoft.

בחינה מספר DA - 100
Analyzing Data with Microsoft Power BI

קורס דאטה אנליסט אונליין ב-LIVE

מעכשיו ניתן ללמוד קורס דאטה אנליסט אונליין מהבית. הלימודים מועברים ב-LIVE, הסטודנטים מתקשרים עם המרצים בריל-טיים, עם כל החומרי לימוד המעודכנים ביותר בשוק. השיעור מועבר דרך תוכנות איכותיות ביותר על מנת לאפשר לכם חווית לימודים מושלמת. בנוסף, השיעורים מוקלטים כך שניתן לחזור על החומר בזמן ובמקום שנוח.


שאלות ותשובות

בסיום הקורס תוכל להשתלב במספר תפקידים החל מתפקידים טכנולוגיים/ פיתוחיים ועד לתפקידי ניתוח מידע, כגון: Data analyst, Data engineer, BI developer, BI Analyst, Analyst, Big Data, ETL Developer, SQL developer, Data developer, Big Data Developer. למעבר לכלי שכר לחץ כאן >

לא נדרש רקע קודם ללימודי קורס Data Master התמחות ב-Data Analyst & BI אך נדרשת אוריינטציה טכנית ורמת אנגלית טובה.

כן, בסילבוס הקורס מופיעים שיעורי הבית, עבודות ההגשה וכו'.

בסיום הקורס תיגש לבחינת ההסמכה DA - 100 Analyzing Data with Microsoft Power BI של Microsoft. למעבר לכלי שכר לחץ כאן >

כן, בזמן הלימודים לומדים במשך 70 ש"א את שפת התכנות הפופולארית Python

כמובן! במהלך הקורס, יוקדשו כ-15 ש"א לסדנת לראיונות עבודה; כיצד לכתוב קורות חיים, איך לחפש עבודה בצורה הטובה ביותר, סימולציות של ראיונות עבודה ועוד

במהלך הקורס מבצעים כ-4 מיני פרויקטים (SQL, פיית'ון, Data Analytics ו-BI) ובנוסף פרויקט אחד גדול ומסכם (באורך כ-35 ש"א)

×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

ראש תחום
שלומי חגולי

שלומי חגולי
שלומי ראש התחום של תחום בדיקות תוכנה QA, אוטומציה ו-DBA ב-HackerU. מחזיק בניסיון עשיר של 20 שנה בענף ההייטק במספר תפקידי מפתח, שהבולט מבניהם - מנהל מחקר ופיתוח בחברת HP.

לתשומת לבכם: ולמען הסר ספק,
    מובהר כי החברה שומרת לעצמה את הזכות לערוך מעת לעת,
    לפי שיקול דעתה,
    שינויים בתוכניות הלימודים או בסגל המרצים

רוצה לשמוע עוד?

botpixel
מדיניות פרטיות משתמשים

תוכנית הלימודים:

תוכנית הלימודים:

SQL Basics
25 ש"א
SQL is the standard language for accessing databases. Our SQL tutorial will teach you the basics of this language to access and manipulate data.
Advanced Querying and Scripting Data with Transact-SQL
65 ש"א
T-SQL. The language of Microsoft SQL Server. DDL & DML workshop, Joins, Unions, views, Stored procedures, Functions, Debugger, MS-SQL engine, Performance tuning queries, CTE, Full text, indexes, Triggers, dynamic SQL.
MySQL
25 ש"א
MySQL is an open source relational DB server. It has some differences from T-SQL that w'll cover. It's usually found on Linux environment that we'll also get to know.
SQL Mini Project
10 ש"א
Project to be made by the student and presented to the lecturer.
Intro to Data Analysis & Intro to Data Analysis & BI + Tableau+ Tableau
15 ש"א
Data Analytics and BI are set of techniques and tools that are used to transform raw data into meaningful insights which help organizations make the right decisions. This module contains Introduction to BI and DA, Basics of Analysis and Statistics, and Tableau.
DA-100: Analyzing Data with Microsoft Power BI + Power Query, DAX and more
70 ש"א
Data Analysts enable businesses to maximize the value of their data assets by using Microsoft Power BI. data analysts are responsible for designing and building scalable data models, cleaning and transforming data, and enabling to provide meaningful business value through easy-to-comprehend data visualizations. The Data Analyst will have a fundamental understanding of data repositories and data processing both on-premises and in the cloud.
Data Analytics Mini Project
10 ש"א
Project to be made by the student and presented to the lecturer
DWH and ETL Processing with SSIS
40 ש"א
Building and analysing DWH (Data Warehouse). Using SSIS (SQL Server Integration Services) tools, packages. Working with ETL (Extract, Transform, Load) and troubleshooting SSIS.
BI Development
20 ש"א
Complex reporting, Using Stored prcedures for BI. Developing the whole process from ETL of data to maintaining reports and dashboards.
Big Data mongo DB
30 ש"א
Big Data DBs, or more commonly known as NOSQL DBs are non-relational DBs.In this module we will get a glimpse on both subjects and understand how they combine with the DBA.
BI Mini Project
10 ש"א
Project to be made by the student and presented to the lecturer
Interview Workshop
15 ש"א
Writing CV tailored for each student. Learning job Search techniques. Running simulations of job interview. Practicing verbal and written auditions.
Python
70 ש"א
Python is a programming language. We will learn how to write programs using variables, arrays, loops and functions. We will also learn how to use Python for data purposes using the libraries NumPy and Pandas. Finally, we will learn how to use data visualization libraries such as Plotly and matplotlib.
Python Mini Project
10 ש"א
Project to be made by the student and presented to the lecturer
Final Project
35 ש"א
Project to be made by the student and presented to the lecturer

תכני הקורס – טבלה מסכמת

נושאים שעות
SQL Basics 25
Advanced Querying and Scripting Data with Transact-SQL 65
MySQL 25
SQL Mini Project 10
Intro to Data Analysis & Intro to Data Analysis & BI + Tableau+ Tableau 15
DA-100: Analyzing Data with Microsoft Power BI + Power Query, DAX and more 70
Data Analytics Mini Project 10
DWH and ETL Processing with SSIS 40
BI Development 20
Big Data mongo DB 30
BI Mini Project 10
Interview Workshop 15
Python 70
Python Mini Project 10
Final Project 35
סה"כ שעות שלב מיון + קורס מורחב 450
X להורדת
הסילבוס
לתשומת לבכם: ולמען הסר ספק,
    מובהר כי החברה שומרת לעצמה את הזכות לערוך מעת לעת,
    לפי שיקול דעתה,
    שינויים בתוכניות הלימודים או בסגל המרצים
שיחה
צ'ט
לפרטים