דף הבית / קורס מנהל רשתות

להמשך קריאה של הסילבוס קורס ניהול רשתות

יכולות ה-IT גדלו והם ממשכים לגדול בעליה מתמדת עקב שיפורים בשיטות ושינויים בטכנולוגיה.

כיום עסקים רבים מסתמכים בשירותי  IT, התשתיות אשר הן אשר מספקות כדי לתמוך בתהליכים עסקיים מורכבים וליצור הזדמנויות חדשות, הן מדהימות.

ברמת היישום של העסק ואת השימוש בטכנולוגיית ה-IT הוא מאוד יוצא דופן וחדשני, אבל החשיבות בשירותי הליבה אסור לזלזל.

הפונקציונאליות של תשתיה אמינה, זמינה, ומאובטחת מתחילה עם הבחירה והתחזוקה הנכונה של חומרה ורשת, ולתמונה הזאת נכנס מנהל רשתות מכיוון שהוא זה שמספק את האבטחה לרשתות ואת התחזוקה השוטפת.

מנהל רשתות שומר הדלתות של הרשת

רשת מורכבת משלל רחב של מרכיבי תשתית שדרכה מערכות מחשב וציוד היקפי משתפות תקשורת  אחד עם השנייה. רשת מחשבים של חברה מותקנת ומתוחזקת על ידי מנהל רשתות.

מנהל רשתות -  המונח מציין עבודה של מהנדסים המעורבים עם רשתות מחשבים. מנהלי רשתות הם בעצם המקבילה של ניהול רשתות תקשורת אשר אחראים על המערכת , שמירה על תוכנה וחומרה המהווים את מהות העסק ברשת.

המטרה העיקרית של ניהול רשתות היא לספק ולייחס בסיס יציב של תהליכי ניהול בסביבת רשתות תקשורת יומי. תהליך זה דורש ניהול ומתן תמיכה פונקציונאלי עבור אלמנטים שונים בתוך סביבת הייצור.

מנהל רשתות אמור לתכנן את הרשתות ואת המיקום האסטרטגי של שירותים לאפשרות הרחבה של הרשת הקיימת, לספק שירותי תמיכה ולפתור בעיות ותקלות סביב רשתות.

השרתים אשר מרכיבים את הרשת מנוהלים על ידי מנהל רשתות אשר גם פה תפקידו לספק תמיכה בחומרה של השרתים ובתפעול המערכת במקרים של נפילות תקלות ובעיות טכניות

להמשך קריאה של הסילבוס קורס ניהול רשתות


×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים