דף הבית / לימוד תכנות אונליין - תחום בעל ביקוש גבוה

תלמד תכנות אונליין ותעבוד במקצוע מבוקש בעולם ההייטק!

בתעשיית ההייטק ישנה דרישה גדולה מאוד למתכנתים איכותיים, חברות הייטק ואחרות מוכנות להציע תנאים טובים מאוד לבוגרי קורסי תכנות ותארים בתחום.
אין ספק כי תכנות הוא אחד האתגרים היותר גדולים, ועם זאת מעניינים, שההייטק יכול להציע לסטודנטים בתחום. אז מהו בכלל תכנות ומה על הסטודנט לדעת ולהכיר? כולנו מכירים ומשתמשים בתוכנות מחשב על בסיס יומיומי. מי שדואג לפתח את התוכנה, או במילים אחרות לדעת להגדיר למחשב סט של פעולות שאנחנו רוצים לתכנת שיבצע, זהו כמובן המתכנת. לימודי תכנות אינם קלים, אך התמורה בעד האגרה גבוהה מאוד.

נשאלת השאלה אם כך, מדוע המתכנת נתפס כה חשוב לארגון? ידע זה כוח, וידע יקר ערך כמו שאוחז בו המתכנת, כזה שמסייע לאנשי רבי ממון, עוצמה וכוח בחברות גדולות וארגונים גורם להם לשלם הרבה כדי לקבל לידם מתכנתים טובים ואיכותיים, אשר יהפכו את הרעיונות שלהם לביצוע, יקלו על חייהם, ייעלו את התהליכים של הארגון, יחסכו זמן יקר וכסף.
כל העולם עובר למחשב, האינטרנט שולט בכל, השימוש במחשב וברשת הוא בלתי נפרד מהיומיום של כולנו, על כן לימודי קורס תכנות מקנה לסטודנטים הזדמנות אדירה לפרוץ להייטק בסערה מהדלת הראשית ואחת הנחשקות ביותר.

לימודי תכנות אונליין היישר בשידור LIVE למחשב שלכם בבית עם התחייבות לעבודה:

קורס פיתוח אפליקציות אונליין
קורס בניית אתרים אונליין
קורס ניהול רשתות אונליין
קורס תכנות דוטנט אונליין
קורס סייבר אונליין

האם כל אחד יכול ללמוד תכנות?

אם המקצוע כה מבוקש ומשתלם למשתלבים בו בהייטק, נשאלת השאלה מדוע לא כל אדם יבחר בתחום הלימודים הזה. אז אמנם אף אחד לא נולד מתכנת, ואין במקצוע כישרונות שנולדים עימם.
אך כן נדרשת התאמה מסוימת לתחום, אותה יבדקו בעת שלבי המיון במוסד הלימודים הנבחר. מעבר לכך, המבקשים ללמוד תכנות נדרשים לרצון עז לכך, שכן מדובר על עבודה סיזיפית ברובה, המצריכה סבלנות, התמדה, התמודדות עם שפות לא מוכרות ויכולת קליטה מהירה.

תחום האפשרויות הבלתי מוגבלות

כמו במקצועות רבים אחרים, גם בתחום התכנות יש רמות שונות, קל וחומר אפשרויות פיתוח וקידום רבות ומגוונות לבוגרים המוכשרים בתחום.
בנוסף להשתלבות כשכיר בעולם ההייטק והנאה מתנאי עבודה טובים מאוד, מתכנתים עשויים גם לבחור בקריירה עצמאית ומתן שירותי תכנות לעסקים רבים ולחברות, הן בארץ והן בכל העולם.
אם אתם אנשים עם שאיפות, עם רצון ותשוקה להיכנס להייטק דרך אחד המקצועות הנחשבים והמשתלמים ביותר, המציע תנאים מעולים, שכר גבוה מהממוצע במשק, אפשרויות תעסוקה רבות ואתגר גדול, לימודי הייטק בקורסי תכנות עשויים להתאים לכם עד מאוד.

להמשך קריאת הסילבוס של קורס תכנות

קורס תכנות אונליין 

האם יש דפוס אופי ייחוד למתכנתים?

מי באמת יכול להגיע אל תחום לימוד תוכנה?

זו כנראה אחת מהשאלות הכי פופולריות בעולם המודרני, האם באמת כל אחד יכול ללמוד תכנות? חלק מהאנשים יהפכו את זה לעניין פשוט של: "נו, סך הכל כמה שורות של קודים, כמה מורכב זה יכול להיות?" אז זהו, זה ממש לא קל או פשוט לפתח תוכנה. נהפוך הוא, זה עניין די קשה, גם אחרי שלומדים כמה שפות תכנות, מדובר בתחום שהוא מאתגר, שתמיד צריך להגדיל בו את הראש ולחשוב בכל רגע על פתרונות שונים ויצירתיים.

תכנות יכול להתאים לכל אחד? לא ממש, אבל אנשים שישקיעו בתחום, יילמדו ממיטב המרצים והמורים וכנראה יהיו עם התכונות הבאות:

  • בעלי מוח וחשיבה ריאלית
  • אהבה למספרים ולמתמטיקה
  • חיבה לחידות ומשחקונים
  • יכולת התמודדת עם לחצים
יימצאו את עצמם יותר בקלות בעולם התכנות והפיתוח.

רוצה לשמוע עוד על קורסי תכנות אונליין?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות פרטיות משתמשים


יש אנשים שאפילו לא חשבו שעולם ההייטק ובפרט עולם התכנות יכולים להתאים להם, אבל לאחר מחקר באינטרנט והבעת עניין בתחום – הם הצליחו בתוך מספר חודשים לצלול לתוכו ולעבוד בחברות, משרדים וארגונים נחשבים בתעשייה.

למשל אחד מחבריי הטובים בתיכון לא השקיע יותר מדי בלימודי מתמטיקה, זה לא שהוא היה תלמיד רע, אבל הוא סיים את תעודת הבגרות שלו עם 4 יחידות במתמטיקה בציון סופי של 84. האם זה היה מספיק בשבילו על מנת ללמוד מדעי המחשב לאחר השחרור מצה"ל? לא. הוא די ויתר על כך והבין שזה לא בשבילו.

אותו חבר הבין אחרי כמה שנים שהייטק זה באמת החלום שלו, הוא רצה להיות מתכנת ובאמת התחשק לו לעבוד בסטארט-אפ מצליח בתור מפתח אפליקציות. הוא הכיר את מרכז ההכשרה האקריו (HackerU באנגלית) והבין שהם יכולים להתאים לו. הוא התקשר, קבע פגישת ייעוץ נרשם ללימודים ובתוך כשנה כבר מצא את עצמו עובד בחברת סטארט-אפ בראשון לציון והמשכורת שלו? מרשימה במיוחד.

אז האם באמת כל אחד יכול להיכנס לעולם התכנות? לא ממש. צריך להבין את כמות ההשקעה שזה מצריך, את האהבה לתחום המחשבים וההבנה שזה לא עולם פשוט, אבל בסופו של דבר – מאוד משתלם ומתגמל במידה ומתחברים אליו.