דף הבית / לימודי עיצוב גרפי

להמשך קריאת הסילבוס של לימודי עיצוב גרפי

ובכן הגעתם לעמוד מכיוון שאתם מחפשים ללמוד עיצוב גרפי, לימודי עיצוב גרפי נותן לכם את המקום לקחת השראה מכל דבר החל מתמונות, סירטונים, דברים שרואים בחיי היום יום ועוד. רעיונות והשראה לא חסר, אבל לימודים לצבירת הכישורים המתאימים צריך לדעת לבחור. אז איפה לומדים ? תכני מידע על לימודי עיצוב גרפי עולים יום יום, החל מעיצוב לוגואים ועד פליירים, ישנה אינפורמציה רבה אשר תוכלו לחלוק עם שאר החברים המעצבים שאתם מכירים.

לימודי עיצוב גרפי, רעיונות מאלקטרוניקה

היופי בעיצוב גרפי הוא שאתם יכולים לעשות כל מה שאתם חושבים עליו, זאת אומרת לשחק עם הסביבה שבה אתם נמצאים לשחק עם הצבעים עם הצורות וכל מה שעולה לכם בראש. ישנו תת תחום בלימודי עיצוב גרפי אשר נקרא עיצוב לוגו, תחום העיצוב לוגו הינו תחום רחב ומלא רעיונות. 

ההשראה בעיצוב לוגו מגיעה מכל דבר ומכל מקום העוקף את הסביבה שלכם. כל מה שצריך כדי לקבל השראה זה הכוח הצפייה להסתכל על מה שנמצא מסביב ולקחת את אותם האלמנטים אשר קשורים לעיצוב הלוגו.

חלקים אלקטרוניים, יכולים לתת השראה מדהימה בעיצוב גרפי של לוגו, מעגלים אלקטרוניים, חוטים חשמליים, מנורות חשמל כל אלו מאוד ידועים בעיצוב גרפי של לוגו וכולם משפיעים בצורה כזאת או אחרת, ישנם הרבה עיצובים של לוגו אשר החלקים האלקטרוניים הם חלק גדול מהעיצוב.

העבודה האמיתית היא לקחת את אותם הרעיונות עיצוב, ולתמרן את הסימנים והצורות לדרך מקורית ויצירתית יותר על מנת שיתאים את עצמו לעיצוב של הלוגו, וישאיר חותם שיהיה קל יותר לזכור את העיצוב הגרפי של הלוגו. 

הלוגו הינו הסמל והפנים של העסק ולכן הוא חייב להשאיר חותם לזיכרון ארוך על מנת שהלקוח יחזור כאשר הוא יצטרך את השירותים שלכם וייזכר בלוגו. סימנים וחלקים אלקטרונים לא רק קשורים לעסק של אלקטרוניקה, אלא גם משמשים כחלק מרעיון של עיצוב לעסקים שונים.

לדוגמה:

מעגל מסמל קישור, אחווה, זה יכול להתאים לחברת אינטרנט בעיצוב הלוגו שלהם, מנורת חשמל מסמלת רעיון שיכול לצוץ בכל רגע לכן אפשר להשתמש בסמל לחברה הנותנת שירותי ייעוץ לחברות שונות או לאנשים פרטיים

להמשך קריאת הסילבוס של לימודי עיצוב גרפי

×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים