דף הבית / בניית אתרים

לסיליבוס המלא של הקורס לחצו על קורס בנית אתרים

בניית אתרים הגדרת התפקיד

בניית אתרים הוא תפקיד המיוחס לכל מי שיודע לבנות אתרי אינטרנט. החל מבניית אתרים בסיסים הנשענים על שפות קלות יחסית כ HTML ו CSS ועד בניית אתרים מורכבים יותר הכוללים שפות צד שרת כ PHP.

בשפות צד שרת כ PHP משתמשים בעקר לבניית מערכות ניהול תוכן לבניית אתרים מתקדמים. בניית אתרים אם כן הוא תחום רחב במיוחד אשר העוסקים בו לרוב יודעים כמה שפות תכנות אך לרוב לא את כולם. לכל מי שעוסק בבניית אתרים יש פחות או יותר את תחום ההתמחות שלו צד לקוח או צד שרת.

בדרך כלל מגיעים למקצוע בניית אתרים באמצעות קורס זה מוגדר כקורס וובמסטאר בו לומדים התלמידים כמה שפות לבניית אתרים.

קורס בניית אתרים

קורס בניית אתרים אשר בסופו מקבלים התלמידים תעודת וובמסטר הוא קורס הכולל כמה תחומים עיקרים.

בדרך בקורס בניית אתרים מתחילים מהבסיס HTML וCSS, HTML היא שפת התוכנה הבסיסית ביותר בבניית אתרים ו CSS היא שפת עיצוב איתה נתן לעצב את האתר הפשוט שבשלב זה תלמידי בנית אתרים כבר אמורים לדעת לעשות.

בהמשך לומדים לתמידי בניית אתרים כמו שפות גרפיקה ברמה בסיסית על מנת שיוכלו לעצב את האתר, לדעת באיזה אופן לעבד ולשתול תמונה ולעשות בנארים לאתר. תוכנות כמו פוטושופ, אילוסטרטור ואפילו פלאש חשובות במקצוע זה. כביכול בניית אתרים מתמקדת בצד התכנותי אך עדיין יש צורך בידע גראפי.

לאחר מכן עוברים לשפות מורכבות יותר , שפות צד שרת. ישנם קורסים המתמקדים בלימודי אחת השפות הנפוצות והפופולאריות ביותר היום- השפה בה פותחה פייסבוק, PHP , שפה זו בנויה על ידע קודם של תלמידי קורס בניית אתרים שכן היא שפה מתקדמת אשר נשענת על שפות פשוטות יותר כ HTML.

בניית אתרים - ראייה לעתיד

בניית אתרים הוא אחד המקצועות המבוקשים ביותר כיום. אין כמעט בעל עסק שלא ירצה לעצמו ייצוג באינטרנט ולכן יזקק לשרותיו של בונה האתרים.

ישנם בוני אתרים אשר עובדים כשכירים בחברה אך ישנם גם רבים אשר לאחר תקופה בה צברו ניסיון כשכירים מעדיפים דווקא לעבוד באפן עצמאי כפרילאנסרים. זהו אחד התחומים בהם קל יחסית לעבוד באופן עצמאי לאחר שנרכש הניסיון והידע הנדרשים. בניית אתרים הינו תחום דינאמי הנשען על ידע בשפות תכנות,שפות אשר מתפתחות ומשתנות כל הזמן ולכן בונה האתרים צריך תמיד להישאר עם האצבע על הדופק ולהישאר מעודכן בכל מה שחדש בתחום מרתק זה.


*הקורס מוכר בפיקדון לחיילים משוחררים בסניפי חיפה ורמת גן

×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים