דף הבית / בלוג / קורס פוטושופ – האם כל אחד יכול?
photoshop

קורס פוטושופ – האם כל אחד יכול?

עודכן בתאריך: 07-03-2017

פוטושופ (PHOTOSHOP), תוכנת העיצוב הגרפי של אדובי היא אחת התוכנות הוותיקות והמובילות לעיצוב גרפי. התוכנה משתכללת ומשתפרת כך הזמן ומי ששולט ברזי התוכנה ידע להפיק ממנה עיצובים גרפיים מרשימים ביותר. האם כל אחד יכול ללמוד קורס פוטושופ ולהתחיל לעבוד כגרפיקאי? ננסה לענות על השאלה הזו במאמר הבא.

קורס פוטושופ – כיצד זה מתבצע?

מכיוון שפוטושופ היא תוכנה מובילה בתחום העיצוב הגרפי ואפשרויות העיצוב שהיא מאפשרות הן כה רחבות, קיימים קורסים שונים שבהם ניתן ללמוד פוטושופ, במסלולים מגוונים וברמות שונות. חלק מהקורסים מיועדים למתחילים ולמשתמשים ביתיים, חלקם למתקדמים ולאנשי מקצוע. האפשרויות רבות וכך כל אחד יכול לבחור לימודי פוטושופ המתאימים לצרכיו האישיים והמקצועיים. בכל מקרה, לימודי גרפיקה ועיצוב גרפי אינם שלמים ללא קורס פוטושופ. הצצה חטופה במודעות הדרושים בתחום הגרפיקה לסוגיה, חושפת שכמעט כל מקום שמחפש גרפיקאים מציין שליטה בפוטושופ כתנאי קבלה בסיסי.

ללמוד בבית

מרוץ החיים תובע בכל רגע את שלו וכך קורה שרבים המעוניינים להכיר את תוכנת פוטושופ וללמוד קורס עיצוב גרפי אינם עושים זאת, מכיוון שאינם יכולים להגיע לשיעורים בשעות הלימודים הסטנדרטיות. לכן אצלנו ב- HackerU מציעים קורס פוטושופ בשעות הערב, אחרי שעות העבודה הקונבנציונליות.
נראה כי לימודי עיצוב ולמידה בבית אינם משתלבים יחדיו, אולם בזכות פלאי הקדמה הטכנולוגית ניתן היום להמשיך ללמוד קורס פוטושופ אישי, המועבר על ידי מרצים מהתחום בקורס עיצוב גרפי עם התמחות באפיון חוויית משתמש. כך יכול גם מי שאינו פנוי בשעות הלימודים הקונבנציונליות ללמוד עיצוב גרפי בלי לשנות את שגרת חייו.

למי זה מתאים?

קורס פוטושופ מתאים למגוון רחב של אנשים, מקצועיים וחובבנים כאחד.

    ביניהם:

  • אנשים פרטיים המעוניינים לעצב את אלבומי התמונות המשפחתיים ולתקן פגמים בתמונות.

  • אנשים המעוניינים להכיר את עולם העיצוב הגרפי.

  • בעלי עסקים קטנים ובינוניים שאין להם תקציבי פרסום גדולים.

  • צלמים מקצועיים המעוניינים ללמוד לסגור את התמונות שלהם בצורה מקצועית.

למעשה, קורס פוטושופ מתאים לכולם, כל אחד על פי צרכיו. מכיוון שהאפשרויות המוצעות ללימודי פוטושופ הן כה רבות ומגוונות, קשה להאמין שיש אדם שלא יוכל למצוא את האופציה המתאימה עבורו.

איך מתחילים?

אם תחום העיצוב הגרפי מדבר אליך ואתה רוצה להשלים קורס עיצוב גרפי, התחל בבדיקת צרכיך ורצונותיך. האם אתה מעוניין לבדוק את הנושא, או אולי אתה מעוניין לשלוט בתוכנת פוטושופ במידה שתספיק לצרכיך הביתיים או העסקיים? כמובן, יכול להיות שאתה שואף לפתח קריירה בתחום העיצוב הגרפי ובמצב כזה מומלץ לך לבחור מסלול לימודי רחב ומעמיק. מסלול כזה יכלול בהכרח לימוד של תוכנת פוטושופ. לאחר שהגדרת את יעדיך, חפש את הקורס שייתן לך את המענה על הצרכים שלך בהתאם למשאבי הזמן וההון המצויים בידיך.

רבות הדרכים

כפי שניתן להבין, קיימות אפשרויות מגוונות המשרטטות עבור הגרפיקאי החובב נתיבים רבים להתמקצע ולהגיע אל יעדים מגוונים. מה שחשוב הוא לבחור את הנתיב שמתאים לך, שבו תצבור ידע בעיצוב גרפי. אם נשוב לשאלה שנשאלה בתחילת המאמר, ניתן לומר שכן כל אחד יכול ללמוד קורס פוטושופ, ברמה ובעומק המתאימים לו. לעולם לא מאוחר מדי וגם סדר יום עמוס לא ימנע ממך לרכוש ידע ושליטה בתוכנת פוטושופ, אם באמת תרצה בכך.


פוסטים קשורים

איך ליצור משחק מחשב

יצירת משחק מחשב - המדריך למתחילים איך ליצור משחק | האקריו

איתמר מרילוס
עיצוב גרפי לאתרי אינטרנט

למה עיצוב גרפי לאתרי אינטרנט הפך למקצוע מבוקש?

איתמר מרילוס
שלט גוגל סטדיה. הנטפליקס של הגיימינג

גוגל סטאדיה היא בכל זאת העתיד של הגיימינג

איתמר מרילוס
האם כדאי ללמוד עיצוב גרפי בהאקריו?

האם עיצוב גרפי זו עבודה מבוקשת כיום?

×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים