דף הבית / בלוג / קורסי ערב: שדרג את הקריירה מבלי לעזוב את העבודה!
main_blog_image

קורסי ערב: שדרג את הקריירה מבלי לעזוב את העבודה!

עודכן בתאריך: 08-17-2017

קורסי ערב

במרוץ העכברים האינסופי המאפיין את חייהם של מיליוני ישראלים, נולד אי שוויון משווע בין המאמץ וההשקעה לבין השכר שבצדם. מצד אחד, לימודים אקדמאיים ממושכים ומתישים, המתפרשים על פני שנים ארוכות וגוזלים כל טיפת מאמץ ומעט זמן פנוי.

מצד שני, בתום הלימודים, רבים מהמסיימים מגלים משכורות נמוכות, היעדר מקומות עבודה ותנאים שיכלו להשיג גם בלי אותם שנות פרך. אבל אפשר גם אחרת! בשנים האחרונות מגלים יותר ויותר ישראלים את קורסי הערב השונים, במיוחד אלו הנוגעים עם עולם ההיי טק. הקורסים מהווים צוהר אל עולם מרתק וצמא לעובדים מוכשרים, המעניק תנאים מיטביים ועבודה כמעט לכל דורש. רוצים להצטרף גם אתם להרפתקה שתשנה את חייכם? הישארו עמנו ולמדו בהרחבה על קורסי הערב של HackerU.

 

למה קורסי ערב

קורסי ערב הם תוצר של מערכת האקדמיה, החדשנות הטכנולוגית והתעסוקה בישראל. מדי שנה קורסים אלו מאפשרים לאלפי צעירים להשתלב בשוק במשרות פנויות המיועדות למומחים בתחומי ההיי טק ותחומים נוספים. קורסי הערב המרתקים, מאפשרים בלימוד חד/דו שבועי של חודשים ספורים עד שנה וחצי, לרכוש מקצוע מבטיח לעתיד נפלא. עשרות אלפי אנשים, גברים ונשים, בעלי תארים וכאלו שטרם השלימו את תעודת הבגרות, מצפון ועד דרום, כבר בחרו את המסלול הקצר והנכון אל העתיד. בואו נראה באילו תחומים גם אתם תוכלו להצטרף אליהם.

 

לימודי ערב במקצועות ההיי טק – רשימת המלצות

כאמור, מקצועות ההיי טק היו ונותרו המבוקשים ביותר בשוק העבודה בישראל ובעולם, ואין כל צפי לשינוי בטווח הנראה לעין. באילו מקצועות מדובר? ובכן, הרשימה ארוכה וכוללת, בין השאר, את הקורסים הללו:

קורס בניית ופיתוח אתרים – כרטיס הכניסה שלכם לתחום מרתק ורווי בעבודה, במרכזו היכולת לפתח אתרים יש מאין, על שלל האלמנטים הכרוכים בך – התכנותיים, הטכניים, העיצוביים ועוד. 14 חודשים, פעמיים בשבוע והרי לכם מקצוע נפלא לכל החיים;

קורס אנימציה בתלת ממד – שנה וחצי של חוויה נפלאה לכל חובבי האנימציה, גרפיקה, משחקי מחשב וכדומה. כאן תלמדו על תוכנת מאיה, הדמיות אדריכליות, אנימציה, בניית דמויות, משחקים ועוד;

קורס אבטחת מידע וסייבר – אחד ממקצועות ההיי טק המבוקשים ביותר בעשורים האחרונים, שמטרת העל שלו היא הכשרת "לוחמי סייבר" אשר ימנעו אפשרות של פריצות אבטחה ונזקים לחברות פרטיות, ממשלתיות ועוד. קורס מרתק מאין כמוהו המתפרש על פני שנה ומעניק לבוגריו תעודה בינלאומית בעזרתה ניתן למצוא עבודה בכל העולם;

קורס שיווק באינטרנט – ממקצוע שלא היה קיים לפני 25 שנה למקצוע שאין חברה או עסק שלא מעסיקים איש שיווק און ליין. קורס מגוון, יצירתי ומעורר השראה הנמשך כ-13 חודשים ומעניק כלים נפלאים לעבודה מעשית בתחום האלמותי של שיווק ופרסום; קורסים בולטים נוספים: קורס עיצוב גרפי וארט, קורס בדיקת תוכנה QA קורס תכנות .NET ועוד.

בהצלחה!


פוסטים קשורים

למה ללמוד ג'אווהסקריפט

למה ללמוד ג'אווהסקריפט

הכוונת חיילים משוחררים

כך תנצלו את כספי הפיקדון לחיילים משוחררים כדי לבנות לעצמכם קריירה מתגמלת

איתמר מרילוס
לוחמת סייבר - תפקידים

לוחמת סייבר - אילו תפקידים קיימים?

data-analyst-or-data-science

מה זה אנליסט נתונים, ומה ההבדל בין דאטה אנליסט לדאטה סיינטסט?

איתמר מרילוס
×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים