דף הבית / בלוג / מכללות לעיצוב גרפי
תמונה ראשית מכללות לעיצוב גרפי

מכללות לעיצוב גרפי

עודכן בתאריך: 04-19-2017

מציאת מכללות וקורסים לעיצוב גרפי

מטרתו של העיצוב הגרפי היא להעביר מסר מסוים על ידי שילוב נכון, מעניין ויצירתי של תמונה/אייקון גרפי וטקסט. תחום העיצוב הגרפי בכללותו כולל עיצוב של ברושורים, ספרים, עלונים, אריזות מוצרים, עיצוב שילוט, כרזות ובעשור האחרון חלה התפתחות ענק של העיצוב הגרפי בתחום התקשורת, עולם המחשבים והאינטרנט או במילים אחרות, בתחום הניו מדיה. מי ששוקל ללכת על לימודי תעודה בתחומי האינטרנט – עיצוב גרפי בהחלט יכול להתאים.

מכללות ובתי ספר למקצועות העיצוב

נכון להיום כל אחד שמתעניין בלימודי עיצוב גרפי צריך ללמוד את היסודות של העיצוב הגרפי, התוכנות בהן משתמשים בתחום זה ורק לאחר מכן להמשיך וללמוד את שאר הנושאים הקשורים אל עולם העיצוב הגרפי. מסלולי הלימוד הקיימים כיום בתחום זה מערבים לימודי תעודה וקורסים שונים.

ישנם קורסים למתחילים בהם לומדים את הבסיס לתחום, קורסים מתקדמים יותר, בהם לומדים ומתמחים בנושאים מתקדמים יותר של העיצוב הגרפי וקורסים משולבים, קורסים שמשלבים את כל מה שצריך לדעת על עולם העיצוב הגרפי, כמו למשל לימודי פוטושופ. ויש קורסים שמכשירים את הסטודנטים שלהם לעולם התעסוקה כאשר המטרה היא שבסיום הקורס הבוגר ישתלב במקום עבודה זה או אחר בתפקיד מעצב גרפי. נכון להיום כל אחד שמעוניין ללמוד עיצוב גרפי צריך להגיע להחלטה האם הוא מעוניין להירשם אל קורס שעיקרו עיצוב גרפי לדפוס (האסכולה הישנה), או עיצוב גרפי בתחום הניו מדיה (האסכולה החדשה והמתפתחת), המשמש גם לבניית אתרים.

תמתונת אווירה


פוסטים קשורים

איך ליצור משחק מחשב

יצירת משחק מחשב - המדריך למתחילים איך ליצור משחק | האקריו

איתמר מרילוס
עיצוב גרפי לאתרי אינטרנט

למה עיצוב גרפי לאתרי אינטרנט הפך למקצוע מבוקש?

איתמר מרילוס
שלט גוגל סטדיה. הנטפליקס של הגיימינג

גוגל סטאדיה היא בכל זאת העתיד של הגיימינג

איתמר מרילוס
האם כדאי ללמוד עיצוב גרפי בהאקריו?

האם עיצוב גרפי זו עבודה מבוקשת כיום?

×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים