דף הבית / בלוג / נעים להכיר: הטרנדים החמים בתחום לימודי ההייטק
קורס הייטק עם התחייבות לעבודה

נעים להכיר: הטרנדים החמים בתחום לימודי ההייטק

עודכן בתאריך: 08-17-2017

מחפשים קורס או מסגרת לימודים שתכשיר אתכם להוביל בעולם ההייטק, להיות מבוקשים על ידי חברות הסטארט אפ? יש לא מעט מסלולים שיוכלו להתאים בדיוק עבורכם

עולם ההייטק הולך ומתבסס בתור תחום העיסוק המוביל במשק. עבור אנשים רבים שמחפשים לעצמם כיוון ודרך מקצועית, התשובה היא השתלבות בתחום ההייטק.
מי לא רוצה לעבוד בסטארט אפ צעיר ודינמי, מי לא קורא ידיעה בעיתון על יזמים ישראלים שרשמו אקזיט מרשים וסידרו לעצמם את החיים ושואל מתי גם הוא יהיה חלק ממשהו כזה?

לצד התארים האקדמיים המסורתיים בתחומי הטכנולוגיה, ההנדסה וכדומה, בשנים האחרונות נרשמת מגמה נוספת: עובדים רבים ממקצועות שונים ומגוונים, בוחרים לעשות הסבת מקצוע.
לא חשוב אם הם בעלי תואר אקדמי ומה למדו בעבר, לימודי היי טק במסלולי ערב לאנשים עובדים, או במסלול יום לצעירים וחיילים משוחררים למשל, הפכו דבר פופולארי.

הרעיון הוא להגיע בעזרת הכשרה שמועברת באותם קורסים מקצועיים, להשתלבות בתעשיית ההייטק. להיכנס למוסד לימודים עם עניין בנושא מסוים מעולם ההייטק ובסיום ההכשרה, לצאת עם תעודת הסמכה שיכולה להכניס אתכם לתפקיד מוגדר בחברת הייטק כלשהי.

לימודי היי טק: כך תוכלו להשתלב בסטארט אפ מוביל

במסגרת המגמה המדוברת, מציעים מוסדות לימודים גם קורס הייטק עם התחייבות לעבודה ואחרים משתפים פעולה עם חברות מהתעשייה במתכונת של השמה בהייטק.
אם גם אתם מתעניינים באפשרות שכזו להשתלב בתחום, הצעד הבא הוא לבחור בנושא מסוים שיש לו ביקוש בתעשייה ומאפשר לקבל הכשרה במסגרת קורסים מקצועיים.

ישנן הכשרות שיתנו לכם כלי עבודה ביד ויכשירו מקצועית בדיוק כדי למלא פונקציה ספציפית בחברת סטארט-אפ ולתפוס בה משבצת מבוקשת, דוגמת לימודי QA שבסיומם תוכלו להשתלב בחברה כזו כבודקי תוכנה.

כיום רבים נמשכים לתחום התוכנה ובצדק. בתחום הסטארט אפ מתחזקת המגמה שלצד תארים אקדמיים, גם לבוגרים של קורסי תכנות יש הרבה מה להציע.
הפלטפורמות השונות המשמשות מתכנתים משתנות כל הזמן וקורסים, המכשירים את הלומדים לרכוש כלים ולתת פתרונות בסביבות עבודה שונות עבור חוויות משתמש מגוונות, מבוקשים בהחלט.

עולם האפליקציות והפלטפורמה הסלולרית הולך ומתרחב, כך שמרבית חברות הסטארט אפ פועלות גם בזירה זו.
על כן, גם אם לא באתם מהתחום, הסבת מקצוע על ידי לימודי תעודה שיכולים להתקיים גם במקביל לעבודה הנוכחית שלכם, מסוגלים לפתוח לכם דלת לכל הקשור בפיתוח אפליקציות, עבור הממשקים המקובלים של מערכת Android או iPhone.

ניסיון הוא יתרון

אם כן, האפשרויות הן מגוונות ובחירה נכונה של קורסים מקצועיים יכולים לסייע לכם להתברג באחת מחברות הסטארט אפ השוות במשק. בסופו של דבר, תארים אקדמיים הם בהחלט בסיס איתן עבור כל מנהל בכיר בהייטק. אבל התחום זקוק לאנשי מקצוע רבים והביקוש לא פעם גובר על ההיצע.

לכן, אין תחליף גם לניסיון מקצועי. לימודי היי טק במתכונת של קורס מקצועי בתחום מאפשרת ללומדים לקבל הכשרה ממוקדת יותר במקצוע הייטק נבחר, בפרק זמן קצר יותר ולצבור כבר במהלך הקורס ניסיון מעשי, כדי להשתלב כבר מחר במקצועות העתיד.


פוסטים קשורים

קורס דאטה אנליסט או DBA? מה עדיף ללמוד

קורס DBA או קורס Data Analyst, מה עדיף ללמוד?

איתמר מרילוס
עיצוב גרפי לאתרי אינטרנט

למה עיצוב גרפי לאתרי אינטרנט הפך למקצוע מבוקש?

איתמר מרילוס
למה ללמוד ג'אווהסקריפט

למה ללמוד ג'אווהסקריפט

הכוונת חיילים משוחררים

כך תנצלו את כספי הפיקדון לחיילים משוחררים כדי לבנות לעצמכם קריירה מתגמלת

איתמר מרילוס
×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים