קורס ניהול שרתי Linux המכין לבחינת ההסמכה LPI1

HackerU - המרכז להכשרת והשמת עובדים למקצועות ההייטק (Microsoft Silver Partner שותף מספר 1785294) גאה להציג את קורס ניהול שרתי Linux, המכין לבחינת ההסמכה LPI1 המוכרת והמבוקשת ביותר בתחום.

Linux, מערכת הפעלה בקוד פתוח, הפכה להיות מערכת ההפעלה החשובה ביותר בשנים האחרונות. ארגונים רבים מקימים את התשתיות שלהם על בסיס מערכת זו ויצרנים דוחפים ארגונים להשתמש בה.

ux הפכה להיות הכלי החשוב ביותר לשימוש במערכות קריטיות, מערכות ענן (פרטי, ציבורי והיברידי). הדרישה
בחברות גדולות בעולם לשימוש בקוד פתוח הולך וגדל וכמו כן גם הביקוש לכוח אדם מיומן. לכן, אנשים בעלי ידע
ב- Linux מבוקשים בתחומים מגוונים בתעשייה החל מאדמיניסטרציה (ניהול שרתים וסביבות), דרך פיתוח, אחסון, Networking וכלה באבטחת מידע.

בסיום המסלול תוכל להשתלב בתעשייה, במשרות כגון: Linux System Administrator ועוד. תוך כ-7 חודשים תוכל להיכנס לתחום מבוקש בעולם ההייטק שהביקוש אליו רק גובר!

HackerU הינה מרכז הדרכה מורשה של ארגון LPI ופועלת כמרכז הכשרה ובחינות רשמי של הארגון. כמרכז הדרכה מורשה, אנחנו מסמיכים את הסטודנטים ברמה המקצועית ביותר, במיוחד כשזה נוגע לקורס שרתי Linux, כל זאת עם סנכרון מושלם של הטכנולוגיות המתקדמות ביותר.

קורס

מבנה תכנית הלימודים

140 שעות לימוד אקדמיות. במסגרת הקורס נלמדים התכנים המעודכנים ביותר לדרישות התעשייה ויילמדו בהרחבה נושאים כגון: מבוא ל- Linux, התקנה ויישום של שרתי Linux והכנה למבחן ההסמכה LPI1

שעות והיקף לימודים

לימודי ערב נמשכים כ-7 חודשים ומתקיימים פעם בשבוע

תנאי קבלה לקורס לימודי לינוקס

שיחת ייעוץ וראיון אישי הבוחן את ההתאמה הבסיסית והרקע של המועמד לכניסה למסלול מתקדם בתחום השרתים. מתאים לבוגרי קורס ניהול רשתות או למועמדים אשר עברו מבחן התאמה רלוונטי.

מתודולוגיות הלימוד

מתודולוגיות הלימוד הן ייחודיות ומבוססות על הרצאות פרונטאליות, סימולציות בסביבת הלמידה ותרגול אישי בליווי ספרות מקצועית.

סגל המרצים ומדריכי לימודי לינוקס:

ל- HackerU סגל מרצים ומומחי הדרכה, מהמובילים בתחומם, בעלי ניסיון מעשי רב ביישום והדרכת נושאי הלימוד בתעשיית ההייטק הישראלית והעולמית.

תעודת גמר ובחינות ההסמכה

במסגרת מסלול ההכשרה, תתקיים הכנה מעשית לבחינת ההסמכה הבינלאומית LPI1 מהמוכרת והמבוקשת ביותר בתחום. בסיום מסלול ההכשרה תוענק תעודת גמר מטעם HackerU - מנהל שרתי Linux.

לימודי לינוקס אונליין ב-LIVE:

מעכשיו ניתן ללמוד קורס ניהול שרתי Linux אונליין מהבית שלכם. כל השיעורים מועברים ב-LIVE, כך שהסטודנטים מתקשרים עם המרצים בזמן אמת, שואלים שאלות ומקבלים את כל החומרים המעודכנים ביותר בשוק. קורס לינוקס מועבר דרך הטכנולוגיה והתוכנות האיכותיות ביותר על מנת לאפשר לכם חווית לימודים מושלמת. כמו כן, השיעורים מוקלטים כך שכל מי שרוצה לחזור על החומר יכול לצפות בהם בזמן ובמקום שנוח לו.

לעוד כתבות
צ׳אט בוואטסאפשיחהלפרטים והרשמה