דף הבית / קורס פיתוח אפליקציות ל- iPhone בסביבת iOS
פיתוח אפליקציות ל- iPhone בסביבת iOS

קורס פיתוח אפליקציות ל- iPhone בסביבת iOS


לינק להורדת סילבוס קורס לסילבוס הקורס

בעלי ידע בפיתוח Full Stack בשפת Java? זה הזמן להתקדם למסלול קורס פיתוח אפליקציות ל- iPhone בסביבת iOS ולפתח גם וגם!

כולנו מכירים את מכשירי ה- iPhone של חברת Apple. ה- iPhone נחשב לטלפון הסלולרי הטוב בעולם כשהסיבה העיקרית לכך, מלבד העיצוב המרהיב, הן התוכנות והאפליקציות הקיימות במכשיר. יכולת פיתוח אפליקציות בסביבת iOS נחשבת למבוקשת מאוד בעולם ההיי-טק ומפתחי אפליקציות ל- iPhone מחוזרים על ידי החברות הכי גדולות בישראל.

HackerU המרכז להכשרת והשמת עובדים למקצועות ההייטק (Microsoft Silver Partner שותף מספר 1785294) זיהתה את הצורך הקיים בתעשייה למפתחי אפליקציות בסביבת iOS, וגאה להציג את המסלול המקיף והמתקדם ביותר לפיתוח אפליקציות בסביבה זו.

מסלול הכשרה יישומי וחדשני שיעניק לך את הידע, הכלים ומיומנויות הלמידה המעשיות על מנת שתוכל להשתלב בעולם ההייטק עם מקצוע מתקדם ומבוקש בסיומו. מסלול "Hands-on" שיאפשר לך להתמחות בסביבה זו תוך שימוש בדוגמאות מעולם הפיתוח להעצמת חוויית הלמידה.

מטרתו להכשיר אותך בצורה הנרחבת והמקצועית ביותר על מנת שתוכל להתמחות בפיתוח אפליקציות ל- iOS ולהיפתח למגוון רחב של אפשרויות תעסוקה בסיום ההכשרה. במהלך הלימודים תוכל לצבור ניסיון ממשי על ידי הכנת פרויקטים והשתתפות בתרגולים "מהעולם האמיתי" הניתנים כחלק בלתי נפרד מתכני המסלול.

הגשת הפרויקטים תסייע לך לתרגל כיצד לרתום את הטכנולוגיה והפלטפורמות המתקדמות ביותר לשימוש, ולהפוך רעיון לאפליקציה בעלת פוטנציאל. בנוסף, תיפתח בפניך האפשרות לבנות תיק עבודות איכותי ומקצועי כבר במהלך תקופת ההכשרה על מנת להשתלב בשוק העבודה בסיום הלימודים.

היתרונות של קורס פיתוח אפליקציות ל- iPhone בסביבת iOS

מסלול יישומי | הלימודים כוללים תרגול מעשי על ידי סימולציות שיכשירו אותך להתמודד עם מצבים מהשטח.
תכנים מקיפים ואיכותיים | היכרות עם סביבת ההפעלה של iOS, XCODE, פיתוח מתקדם לאפליקציות בשפת Swift ועוד.
ללמוד מהטובים ביותר | סגל המרצים מורכב ממומחי ההדרכה המובילים בתחום, בעלי ניסיון ביישום ובהדרכת נושאי הלימוד בתעשיית ההייטק.
המסלול שייקח אותך צעד אחד קדימה בקריירה | לדעת לפתח גם וגם יעזור לך לבלוט מבין מועמדים נוספים בשוק העבודה וליצור בידול משמעותי.

מבנה קורס פיתוח אפליקציות ל-iPhone

120 שעות אקדמיות
תלמד את שפת ה- Swift - המשמשת לפיתוח אפליקציות הנתמכות על ידי מערכת ההפעלה iOS שהפכה לשפה הרשמית של iPhone בשנים האחרונות.
תגיש פרויקט מעשי | בפרויקט תוכל ליישם באופן פרקטי את החומר שלמדת עד כה על מערכת ההפעלה של iOS וגם בשפת Swift.

היקף מסלול הלימודים

לימודי ערב נמשכים כ - 7 חודשים ומתקיימים פעם בשבוע

תעודת גמר

בסיום מסלול ההכשרה תוענק תעודת גמר של מפתח אפליקציות iPhone בסביבת iOS מטעם HackerU.

שיעורי אונליין ב-LIVE

מעכשיו ניתן ללמוד קורס פיתוח אפליקציות אונליין מהבית שלכם. כל השיעורים מועברים ב-LIVE, כך שהסטודנטים מתקשרים עם המרצים בזמן אמת, שואלים שאלות ומקבלים את כל החומרים המעודכנים ביותר בשוק. השיעור מועבר דרך הטכנולוגיה והתוכנות האיכותיות ביותר על מנת לאפשר לכם חווית לימודים מושלמת. כמו כן, השיעורים מוקלטים כך שכל מי שרוצה לחזור על החומר יכול לצפות בהם בזמן ובמקום שנוח לו.


למה ללמוד קורס פיתוח אפליקציות ל-iPhone בסביבת iOS אצלנו? הסיבות כאן:שאלות ותשובות

בקורס תלמד את שפת התכנות Swift, המשמשת לפיתוח אפליקציות הנתמכות על ידי מערכת ההפעלה iOS

על מנת להיכנס לקורס פיתוח אפליקציות ל-iPhone יש צורך לדעת פיתוח Full Stack בשפת Java

בסיום הקורס תוכל להשתלב בחברות הייטק מובילות בתור Mobile IOS App Developer

×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

ראש תחום
איציק אלגריסי ראש תחום קורס פיתוח אפליקציות ל-iPhone

איציק אלגריסי
היי, נעים להכיר, אני איציק אלגרסי, בהכשרתי אני מפתח אפליקציות ואתרים צד שרת וצד לקוח כיום אני CTO בחברת סטארט-אפ שנקראת Settlements LiST .את דרכי התחלתי כיועץ טכנולוגיות לחברות כמו בזק וחברת הכשרה, עבדתי בחברת סטארט-אפ בה הקמתי את צוות הפיתוח שמנגיש מדיה חברתית למבוגרים, בעזרת קישור בין טלוויזיה לאייפון ולאנדרואיד. אני אוהב פיתוחים וחדשנות ולא מפסיק ללמוד את התחום שמתפתח במהירות.

לתשומת לבכם: ולמען הסר ספק, מובהר כי החברה שומרת לעצמה את הזכות לערוך מעת לעת, לפי שיקול דעתה, שינויים בתוכניות הלימודים או בסגל המרצים

רוצה לשמוע עוד?

botpixel
מדיניות פרטיות משתמשים

תוכנית הלימודים:

תוכנית הלימודים:

שפת Swift
20 ש"א
שפת התכנות Swift היא שפת תכנות שפותחה על ידי אפל לפיתוחיtvOS, watchOS, macOS, iOS ולינוקס. השימוש בשפה זו החל בתאריך ה- 9.12.2014. שפת התכנות Swift היא ״המחליפה״ של שפת Objective-C שהייתה נהוגה לפיתוח בחברת אפל לאורך השנים. למרות ששפת Objective-C עדיין בשימוש נרחב בתעשייה, פיתוחים של מוצרים חדשים נכתבים לרוב ב-Swift. חשוב לציין כי Swift פותחה כשפה עצמאית ללא תלות ב- Objective-C, כלומר היא איננה מתורגמת לשפת Objective-C אלא מתקמפלת ישירות לשפת מכונה. כמו כן אפל עשו שינויים בשפה עם דגש על אופטימיזציות, כך שהשימוש בשפה לרוב הוא יעיל יותר מאשר שימוש טבעי ב- Objective-C. בשלב הראשון תלמד את עקרונות התכנות הייחודיים לשפה בהשוואה לשפות אחרות שכבר נלמדו בקורס Java ו-JavaScript ובכלל זה הגדרת משתנים, פונקציות, מערכים ואוספים, מבנים, מחלקות והטמעת קוד קיים בשפת Swift. בסיום שלב זה תוכל לגשת לפיתוח ושימוש ב-iOS.
תכנות מתקדם בשפת Swift
30 ש"א
מודול זה הינו השלב השני של שפת התכנות .Swift בשלב זה נעסוק בסוגיות מתקדמות באופן יישום השפה ובנקודות דקדוקיות מתקדמות. כמו כן, תלמד שימוש בפרוטוקולים מובנים וגם בכאלו המותאמים אישית, יילמדו שיטות לבניית ארכיטקטורת ירושה מורכבת בשפה ויילמד שימוש במחלקות יסוד הנמצאות ב- Framework Foundations לבניית מבני נתונים מתוחכמים. בחלק זה תלמד לפתח את הדרכים להעברת נתונים (קדימה ואחורה) בין מסך למסך.
פיתוח אפליקציות מתקדם בשפת Swift
25 ש"א
שלב זה הינו השלב האחרון בפיתוח אפליקציות מבוססות שפת Swift כאן תלמד כיצד לפתח אפליקציות מתקדמות. במודול זה תלמד נושאים כגון: תקשורת באמצעות פרוטוקולים TCP & HTTPS, שימוש ב- MapKit וב- Camera. עבודה עם מסדי נתונים מקומיים כגון: CoreData & Realm ועבודה עם קבצי JSON מקומיים וכאלו הנמצאים על השרת. תתממשק ל- API חיצוניים על מנת לקבל מידע בזמן אמת, ננתח אותו ונציג אותו למשתמש. כמו כן נעשה שימוש בספריות חיצוניות (Pod) נפוצות, כגון: Alamofire Firebase וכו׳.
פיתוח אפליקציות ל- iPhone תוך שימוש ב- Swift
20 ש"א
פיתוח ל- iPhone משמעותו פיתוח למערכת ההפעלה iOS. מערכת הפעלה זו וכך גם שיטות התכנות משמשות הן לפיתוח ל-iPhone והן ל-iPad. אמנם האפליקציות פשוטות מאוד לתפעול על ידי משתמש הקצה, אך הפיתוח שלהן דורש יכולות שונות לחלוטין והתמודדות עם חומר סבוך למדי (בעיקר הבנת ה-Lifecycle של הפלטפורמה). עקב גודל המשימה, פוצל לימוד הפיתוח ל-2 שלבים: בשלב הראשון תלמד כיצד להתממשק ולהשתמש בארכיטקטורת מערכת ההפעלה ולהשתמש במגוון העצום של בקרי ממשק המשתמש של המערכת. במהלך שלב זה תוכל כבר לפתח אפליקציות שונות תוך שימוש בממשק המשתמש הטבעי של iOS.
פיתוח אפליקציות ל- iPhone
25 ש"א
בשלב זה, תוך שימוש בשפת Swift, נעבור לשימוש ברכיבי תצוגה מבוססי UI כגון: UIView, UIButton, UILabel, UITableView, UITableViewCell, UICollectionView, UICollectionViewCell המטרה של שלב זה היא להקנות לכם את הכלים הנדרשים על מנת לפתח אפליקציות מבוססות UI מתקדמות.

תכני הקורס – טבלה מסכמת

נושאים שעות
שפת Swift 20
תכנות מתקדם בשפת Swift 30
פיתוח אפליקציות מתקדם בשפת Swift 25
פיתוח אפליקציות ל- iPhone תוך שימוש ב- Swift 20
פיתוח אפליקציות ל- iPhone 25
סה"כ שעות שלב מיון + קורס מורחב 120
X להורדת
הסילבוס
לתשומת לבכם: ולמען הסר ספק, מובהר כי החברה שומרת לעצמה את הזכות לערוך מעת לעת, לפי שיקול דעתה, שינויים בתוכניות הלימודים או בסגל המרצים
שיחה
צ'ט
לפרטים