קורס פיתוח אפליקציות: פיתוח תוכנה לאנדרואיד + אייפון | תכנות לאייפון 
התקשרו עכשיו: 03-6135565
חייל
משוחרר ? לחץ/י כאן
דף הבית / קורס פיתוח אפליקציות ל-Android ול-iPhone
קורס פיתוח אפליקציות

קורס פיתוח אפליקציות ל-Android ול-iPhone


לינק להורדת סילבוס קורס לסילבוס הקורס

קורס פיתוח אפליקציות ל-Android ול-iPhone
עם התמחות מקיפה ב- Server  ו- Client

בשנים האחרונות מתחוללת מהפכה בתחום המובייל, טכנולוגיות התקשורת המתקדמות מאפשרות ליצור שירותים ייחודיים ומגוון רחב של אפליקציות. כל אלו דורשים יכולות פיתוח מתקדמות והיכרות של כלי פיתוח חדשניים, ולכן הביקוש לכוח אדם מקצועי וחדשני בשוק העבודה הולך וגדל.

HackerU המרכז להכשרת והשמת עובדים למקצועות ההייטק (Microsoft Silver Partner שותף מספר 1785294) גאה להציג את המסלול המקיף והמתקדם ביותר של קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ולאייפון.

יתרונות קורס פיתוח אפליקציות לאייפון ולאנדרואיד

מסלול הכשרה יישומי וחדשני שיעניק לך את הידע, הכלים ומיומנויות הלמידה על מנת להשתלב בעולם ההייטק עם מקצוע מתקדם ומבוקש. תכני המסלול אינם נלמדים בצורה שבלונית מתוך ספרות מקצועית בלבד, אלא משלבים גם טכניקות למידה המבוססות על כתיבת קוד בצורה מושכלת תוך שימוש בדוגמאות מעולם הפיתוח להעצמת חווית הלמידה. מטרת הקורס היא להכשיר את הסטודנט באופן מקיף ומקצועי להתמחות בשתי מערכות ההפעלה iOS של אפל ו- Android של גוגל, ולהרחיב עבורו את אופציות התעסוקה בסיום הקורס.

במהלך הלימודים תוכל לצבור ניסיון ממשי על ידי הכנת פרויקטים יישומיים שניתנים כחלק בלתי נפרד מתכני המסלול. הפרויקטים יאפשרו לך לרתום את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לשימוש ולהפוך רעיון לאפליקציה בעלת פוטנציאל. כמו כן כל סטודנט יבנה תיק עבודות איכותי ומקצועי כבר במהלך תקופת ההכשרה על מנת שיוכל להשתלב בשוק העבודה מיד בסיום הלימודים.

קורס פיתוח אפליקציות לאייפון ולאנדרואיד מעניק למועמדים יתרונות משמעותיים:

 • שלב מיון שבו נבדקת התאמת המועמד לקורס
 • החזר כספי למי שאינו מתאים / ממשיך למסלול המלא
 • מלגה בסך 7,000 ₪ לעוברים את שלב המיון
 • המסלול היחיד בארץ המציע התחייבות לעבודה בתחום לבוגריו
 • מסלול הכשרה שמתאים גם לחסרי רקע בעלי פוטנציאל גבוה להצלחה
 • הכנה למבחני ההסמכה OCJP
 • המסלול היחיד שמשלב בין טכנולוגיות המובילות בתחום בהיקף שעות משמעותי
 • פיתוח לאייפון עדכני בשפת ה- Swift
 • הכנה מקיפה בפיתוח JAVA לצד שרת ולצד לקוח
 • אפשרות השלמה לתואר אקדמי
 • מוכר לשימוש על חשבון הפיקדון לחיילים משוחררים

מבנה תכנית הלימודים

המסלול נחלק לשני שלבים עיקריים:

שלב מיון - 40 שעות לימוד אקדמיות שבמסגרתן נבדקים כישורי המועמד והתאמתו לתחום ונלמדים תכני המבוא של המסלול. היכרות ראשונית עם מונחים מעולם פיתוח התוכנה ל- iPhone ול- Android, מבוא טכנולוגי לעולם המובייל ומבוא לתכנות באמצעות שפת JavaScript. בסיום שלב זה תתקיים בחינת כניסה לקורס המורחב והמועמד יקבל את הערכתו האישית של המרצה.
קורס מורחב – 550 שעות אקדמיות, במידה והמועמד עבר את שלב המיון בהצלחה ייחתם עימו הסכם השמה, יקבל מלגת לימודים ויעבור לקורס המורחב, שבמסגרתו נלמדים התכנים המעודכנים ביותר לדרישות התעשייה. ילמדו בהרחבה נושאים כגון: שתי שפות התכנות העיקריות (לפיתוח אפליקציות מובייל) Swift, המשמשת לפיתוח בישומי אפל וג'אווה המשמשת לפיתוח בישומי מובייל הנתמכים על ידי מערכת ההפעלה Android. בנוסף, ילמדו תכנים מתקדמים לפיתוח אפליקציות ליישומים אלו בתוספת פלטפורמות מתקדמות.

שעות והיקף הלימוד

לימודי בוקר נמשכים כ- 8 חודשים ומתקיימים פעמיים בשבוע בין השעות 9:00-16:30
לימודי ערב נמשכים כ- 14 חודשים ומתקיימים פעמיים בשבוע בין השעות 17:30-21:30

תנאי קבלה

פגישת ייעוץ וראיון אישי הבוחן את ההתאמה הבסיסית והרקע של המועמד בעבודה בסביבה ממוחשבת, אוריינטציה למקצועות הריאליים ויכולתו להתמודד עם חשיבה אנליטית.
קורס מיון הבוחן התאמה ראשונית ללימודי המשך, במידה והמועמד אינו עובר את שלב המיון יקבל החזר כספי של שכר הלימוד. (ראה פירוט שלב מיון).

מתודולוגיות הלימוד

מתודולוגיות הלימוד הן ייחודיות ומבוססות על הרצאות פרונטאליות, הדגמות Hands - on, מעבדות, סימולציות בסביבת הלמידה ותרגול אישי בליווי ספרות מקצועית.

סגל המרצים

לימוד פיתוח אפליקציות לאנדרואיד וכן תכנות לאייפון ב- HackerU מבטיח שאתם בידיים טובות. סגל המרצים מורכב ממומחי ההדרכה המובילים בתחום, בעלי ניסיון מעשי רב ביישום ובהדרכת נושאי הלימוד בתעשיית ההייטק הישראלית והעולמית.

תעודת גמר ובחינות ההסמכה

בסיום מסלול ההכשרה תוענק תעודת גמר בפיתוח אפליקציות ל-iPhone, ל- Android ולטכנולוגיות Web מטעם HackerU. בנוסף ייגשו הבוגרים למבחן ההסמכה הבינלאומי OCJP לתכניתני Java.


לינק להורדת סילבוס קורס קורס אינטרנטי HTML ו - CSS בחינם!

תוכנית הלימודים:

לקבלת פרטים נוספים

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

ראש תחום
תמונה ראש תחום אביעד דאדון

אביעד דאדון
מרצה וראש תחום פיתוח אפליקציות ל- iPhone ול- Android, ניהול רשתות ואבטחת מידע, NET. ולינוקס ב-HackerU . המרכז להכשרת והשמת עובדים למקצועות ההייטק. משמש כמנהל תחום פיתוח NET. בטכניון, מרצה במחלקה למדעי המחשב במכון הטכנולוגי חולון. בעל ניסיון מקצועי בן למעלה מ- 23. מוסמך MCSD ו- MCT ובעל ניסיון רב בהדרכה. מנכ"ל חברת "BIZWIZE טכנולוגיות בע"מ" וסמנכ"ל פיתוח בחברת פיתוח האתרים הגדולה בישראל "דרונט טכנולוגיות בע"מ".

תמונת סרטון קורס אפליקציות סרטון קורס אפליקציות
לתשומת לבכם: ולמען הסר ספק,
    מובהר כי החברה שומרת לעצמה את הזכות לערוך מעת לעת,
    לפי שיקול דעתה,
    שינויים בתוכניות הלימודים או בסגל המרצים
שלב מיון - הכרות עם טכנולוגיות Mobile
40 ש"א
במהלך שלב המיון הסטודנט ילמד את הנושאים הבסיסיים ביותר הקשורים לטכנולוגיות ה- Mobile, הכרות עם הטכנולוגיות המובילות, כלי פיתוח לאייפון ואנדרואיד, מבוא לתכנות באמצעות שפת JavaScript.
בניית אתרי אינטרנט באמצעות HTML ו- HTML5
15 ש"א
שפת HTML הנה שפת תגיות בסיסית בעולם תכנות אפליקציות מבוססות אינטרנט. שפה זו תהווה את הבסיס ללימוד שפת HTML5 שהנה הגרסה העדכנית ביותר של השפה. גרסה זו מאפשרת, בין היתר, שילוב של אלמנטים מבוססי מולטימדיה בצורה נוחה וסטנדרטית יותר באתרים, ובכך מייתרת במובן מסוים את השימוש ברכיבי Flash. בשלב זה יילמדו כל התגיות החשובות בשפת HTML, ובכללן בניית טפסים, טבלאות ורשימות. בנוסף, יושם דגש על שימוש בתכונות החדשות של HTML5 לשילוב מולטימדיה.
עיצוב דפים באמצעות CSS 3.0
10 ש"א
שפת הגדרה לעיצוב הגרפי ידועה כשפת CSS או בשמה המלא Cascading Style Sheets. שפה זו פשוטה, והיא מאפשרת לנו להפריד בין הגדרת תוכן דפי האינטרנט ובין עיצובם הכולל הגדרות של פונטים, צבעים, ריווח ויצירת אנימציה דינמית.
בניית אתרים דינמיים באמצעות JavaScript
15 ש"א
שפת Javascript הינה, ללא ספק, שפת התכנות צד לקוח הפופולארית בעולם ומשמשת בעיקר לצורך הוספת יכולות דינאמיות בדפי אינטרנט. לאחר שלמדנו בשלב המיון את יסודות השפה, נלמד בשלב זה כיצד לעשות בה שימוש כדי להפיח חיים בדפי HTML על ידי שילוב ובקרת תוכן HTML ו- CSS.
עיצוב ואפיון ממשק משתמש ל- Smart Phone
5 ש"א
אחד הדברים החשובים שהוכיחה חברת אפל לעולם הוא החשיבות המכרעת של עיצוב בכלל ושל עיצוב ממשק המשתמש בפרט. מסמך ה- HIG של Apple ,Human User Interface Guidelines כולל את סיכום המלצות Apple לעיצוב ממשק משתמש למכשיריה. בשלב זה יילמדו העקרונות שב- HIG ועקרונות כלליים אחרים כבסיס לעיצוב ממשק משתמש לאפליקציות סלולאריות.
פיתוח צד לקוח תוך שימוש ב- Bootstrap, jQuery וב- JSAngular
25 ש"א
במהלך שלב זה הסטונדנטים ילמדו לפתח תוכנה בשימוש ספריות הפופולריות ביותר בשוק, כגון jQuery, Angular, Bootstrap. בשוק התחרותי של היום, חברות ועצמאים נתבקשים הרבה פעמים לפתח מוצר איכותי בטווח זמן קצר מאוד. ספריות עזר שנלמד מאפשרות לפתח אפליקציות עם יכולות רבות בזמן קצר מאוד. כמו כן יכולת עבודה עם ספריות JS יכולה להוות יתרון משמעותי במציאת העבודה, בגלל הביקוש האדיר שקיים בשוק כרגע.
בסיס נתונים MySQL
15 ש"א
בסיס נתונים MySQL הינו אחד מבסיסי הנתונים הנפוצים בעולם הקוד הפתוח (השני בעולם נכון לסוף 2015). במודול נלמד אודות בסיס הנתונים כולל ארכיטקטורת בסיסי נתונים, מבנה טבלאות, קשרי גומלין ושאילתות.
פרויקט מסכם אפליקציות Mobile מבוסס Web
15 ש"א
הפרויקט שיבוצע בהנחיית המרצה יאפשר לתלמידים להתנסות בפיתוח אפליקציה מבוססת Web המיועדת לסמארטפון ועושה שימוש בכלל החומר שנלמד כגון: HTML5, JavaScript, CSS3 בשילוב ה- API של jQuery Bootstrap, ו- Angular JS.
מבוא לתכנות מוכוון עצמים באמצעות שפת Java
40 ש"א
תכנות מוכוון עצמים מבוסס על הפרדת מרכיבי התוכנית לישויות עצמאיות המכונות אובייקטיםOOP. בחלק זה יילמדו הנושאים המהותיים בתכנות מוכוון עצמים הכוללים ירושה – Inheritance, הכמסה – Encapsulation, רב צורתיות – Polymorphism הפשטה - Abstraction.
תכנות מתקדם בשפת Java
90 ש"א
במודול זה יילמדו נושאים מתקדמים בשפת התכנות Java, המשיקים לשתי סביבות הפיתוח, הן לסביבת Java והן לסביבת Android. יילמדו נושאים כגון: טיפול בחריגות – Exceptions, שימוש ב- Streams, מחלקות פנימיות ותכנות Multi Threading. כמו כן במודול זה נלמד את הבסיס לסביבת J2EE המאפשרת לפתח צד שרת, הכוללת היכרות ל –Beans ול– Servlets על מנת להעניק לסטודנט את הכלים כיצד לבנות צד שרת.
פיתוח אפליקציות ל - Android
45 ש"א
פיתוח אפליקציות לאנדרואיד, או תכנות לאנדרואיד, זהו תחום דינמי מאד. למערכת ההפעלה Android קיימות גרסאות רבות כאשר היום קיימים בשוק מכשירים בעלי גרסאות מערכת הפעלה מ- 1.6 ומעלה. למערכת ההפעלה קיים מספר עצום של תכונות, ולכן לימוד ה- API השימוש בו לוקח שעות לימוד רב ומפוצל בקורס לשני שלבים. בשלב הראשון – פיתוח אפליקציות ל- Android: ארכיטקטורת מערכת ההפעלה. מונחי יסוד כגון Content, Service, Activity, Provider, Broadcast, Receiver יילמדו, וכמו כן ייעשה שימוש ב- Widgets ו- API ליצירת מגוון אפליקציות תוך שימוש בממשק המשתמש הטבעי של Android.
פיתוח אפליקציות מתקדם ל-Android
45 ש"א
במודול זה, שהנו השני בפיתוח אפליקציות ל- Android, נבצע שימוש ברכיבי החומרה המגוונים הקיימים ב- Smart Phones מבוססי Android. יילמדו נושאים כגון שימוש ב– GPS, Accelerometer, ממשק Touch, גרפיקה, וידאו ו- Audio.
פרויקט מסכם Android
30 ש"א
הפרויקט המסכם לשלב ה- Android הינו החשוב ביותר במסלול. פוטנציאל התעסוקה ב-Android הוא גבוה ביותר, והעומק הרב הנלמד במודול זה מאפשר לסטודנטים לפתח פרויקט גמר מרשים ביותר. בהתאם לכך, שעות ההנחיה בכיתה ינוצלו בעיקר לעזור לסטודנטים לתכנן את מבנה פרויקט הגמר האישי, ואילו רוב עבודת הפיתוח המעשית תבוצע על ידם בבית. כל סטודנט יוכל לבחור פרויקט גמר בתחום שקרוב לליבו, אולם, כל פרויקט יידרש לעמוד בסטנדרטים אקדמיים קשיחים.
הכנה למבחן ההסמכה OCJP
15 ש"א
מבחן ההסמכה OCJP של חברת אורקל (שרכשה את חברת Sun Microsystems ממציאת שפת Java) הנו הסטנדרט הבינלאומי להערכת מקצועיות מפתחים בשפת Java. מדובר במבחן ברמה גבוהה שדורש שליטה מלאה ביסודות השפה כמו גם חשיבה פסיכומטרית מטעם הנבחן. מסיבה זו גם מתכנתי Java מנוסים נדרשים להכנה מיוחדת למבחן. בשלב זה נפתור מגוון שאלות מבחינות עבר ונחדד את הידע שנצבר ב- Java כהכנה לבחינה.
תכנות בשפת Swift
25 ש"א
שפת תכנות Swift הינה שפת התכנות חדשה שהוצגה לעולם בספטמבר 2014. בעוד שפות כמו C, C++, Java משמשות בפיתוח מגוון חברות גדול. בשלב הראשון נלמד את עקרונות התכנות הייחודיים של השפה בהשוואה לשפות שכבר נלמדו בקורס Java ו- JavaScript, הגדרת משתנים, פונקציות, מערכים ואוספים, מבנים, מחלקות, והטמעת קוד קיים בשפת Objective C. סיום לימוד השלב הראשון יאפשר לסטודנט לגשת לפיתוח ה- iPhone תוך שימוש ב- API שהוא השלב השני.
פיתוח אפליקציות ל- iPhone תוך שימוש ב- Swift
40 ש"א
פיתוח אפליקציות לאייפון משמעותו פיתוח למערכת ההפעלה iOS. אותה מערכת הפעלה ואותן שיטות תכנות משמשות לפיתוח הן ל- iPhone, iPad והן ל- iPod Touch. בעוד אפליקציות iPhone פשוטות מאוד לתפעול על ידי משתמש הקצה, פיתוח אפליקציות ל- iPhone דורש יכולות שונות לחלוטין והתמודדות עם חומר סבוך למדי. עקב גודל המשימה פוצל לימוד הפיתוח ל- iOS לשני שלבים: בשלב הראשון יילמדו ארכיטקטורת מערכת ההפעלה ושימוש במגוון העצום של בקרי ממשק המשתמש של המערכת. במהלך שלב זה יפתחו התלמידים אפליקציות שונות תוך שימוש בממשק המשתמש הטבעי של iOS.
תכנות מתקדם בשפת Swift
25 ש"א
זהו שלב הלימוד השני של שפת התכנות Swift. בשלב זה נעסוק בסוגיות מתקדמות באופן יישום השפה ובנקודות דקדוקיות מתקדמות. כמו כן, יילמד שימוש בפרוטוקולים מפורשים ומשתמעים, יילמדו שיטות לבניית ארכיטקטורת ירושה מורכבת בשפה ויילמד שימוש במחלקות יסוד ב- Foundations Framework לבניית מבני נתונים מתוחכמים. בחלק זה נלמד לפתח רכיבי UI.
פיתוח אפליקציות ל- iPhone
30 ש"א
בשלב זה, שהנו השני בפיתוח אפליקציות ל- iPhone, תוך שימוש בשפת Swift, נעבור לשימוש ברכיבי תצוגה מבוססי UI כגון: UIView, UILabel, UIScroll, UISlider ועוד. המטרה של שלב זה היא להקנות לסטודנט את הכלים הנדרשים על מנת לפתח אפליקציות מבוססות UI מתקדם.
פיתוח אפליקציות מתקדם בשפת Swift
35 ש"א
בשלב לימוד זה, שהינו השלב האחרון בפיתוח אפליקציות מבוססות שפת Swift הסטודנטים ילמדו כיצד לפתח אפליקציות מתקדמות. במודול זה ילמדו נושאים כגון: HTTP Request, שימוש ב- MapKit וב- Camera, כמו כן שימוש בנתונים לטובת פיתוח Audio ,Video ועוד.
פרויקט מסכם iPhone
30 ש"א
הפרויקט המסכם לשלב ה- iPhone הינו הפרויקט החשוב ביותר במסלול. פוטנציאל התעסוקה ב- iPhone הוא גבוה, והאלמנטים שנלמדו בקורס מאפשרים לסטודנטים לפתח פרויקט גמר מרשים ביותר. בהתאם שעות ההנחיה בכיתה ינוצלו בעיקר לעזור לסטודנטים לתכנן את מבנה פרויקט הגמר האישי של כל אחד מהם, ואילו רוב עבודת הפיתוח המעשית תבוצע על ידם בבית. כל סטודנט יוכל לבחור פרויקט גמר בתחום שקרוב לליבו, אולם כל פרויקט יידרש לעמוד בסטנדרטים אקדמיים קשיחים.


תכני הקורס – טבלה מסכמת

נושאים שעות
שלב מיון - הכרות עם טכנולוגיות Mobile 40
בניית אתרי אינטרנט באמצעות HTML ו- HTML5 15
עיצוב דפים באמצעות CSS 3.0 10
בניית אתרים דינמיים באמצעות JavaScript 15
עיצוב ואפיון ממשק משתמש ל- Smart Phone 5
פיתוח צד לקוח תוך שימוש ב- Bootstrap, jQuery וב- JSAngular 25
בסיס נתונים MySQL 15
פרויקט מסכם אפליקציות Mobile מבוסס Web 15
מבוא לתכנות מוכוון עצמים באמצעות שפת Java 40
תכנות מתקדם בשפת Java 90
פיתוח אפליקציות ל - Android 45
פיתוח אפליקציות מתקדם ל-Android 45
פרויקט מסכם Android 30
הכנה למבחן ההסמכה OCJP 15
תכנות בשפת Swift 25
פיתוח אפליקציות ל- iPhone תוך שימוש ב- Swift 40
תכנות מתקדם בשפת Swift 25
פיתוח אפליקציות ל- iPhone 30
פיתוח אפליקציות מתקדם בשפת Swift 35
פרויקט מסכם iPhone 30
סה"כ שעות שלב מיון + קורס מורחב 590

שאלות ותשובות

בקורס פיתוח אפליקציות לאייפון ולאנדרואיד אין דרישות קדם אך יש לעבור את שלב המיון. ב- HackerU אנו מאמינים שלכל אחד מגיעה ההזדמנות, גם אם לא השקיע בלימודים בתקופת התיכון או הפסיכומטרי. בקורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ולאייפון יש שלב מיון שבו לומדים 40 שעות ולאחר מכן מתבצעת בחינת מיון שאותה צריך לעבור בציון של 70 ומעלה. מי שאינו צלח את שלב המיון יקבל החזר על הלימודים בשלב זה.

כן, בקורס מפתחי אפליקציות לאנדרואיד ולאייפון יש להגיש 3 פרויקטים - 3 אפליקציות שהסטודנט מפתח במהלך הקורס.
כן, בקורס פיתוח אפליקציות ישנו פרויקט מסכם שהוא הסטאז' בהיקף של 30 שעות ב -IPHONE ו- 35 שעות בפיתוח אפליקציה ל-Android.
מפתח אפליקציות לאייפון ולאנדרואיד, מפתח JAVA ,android developer, מפתח IOS NATIVE, מפתח אפליקציות למובייל, מתכנת לבניית אפליקציה, IOS DEVELOPER ועוד תפקידים רבים ומגוונים שבהם תוכל להשתלב בסיום המסלול. למעבר לכלי שכר לחץ כאן.
חייג עכשיו
השאר פרטים