התקשרו עכשיו: 03-6135565
חייל
משוחרר ? לחץ/י כאן
דף הבית / עבודות בוגרים

עבודות בוגרים

עולם ההייטק הוא עולם גדול ורחב, בין היתר ניתן למצוא את המקצועות היותר טכניים מגוון רחב של מקצועות בעלי זווית יצירתית וכישורים מלאי צבע.

הייטק זה לא רק הייטק

אנחנו ב-HackerU מאמינים שכל אחד יכול להוציא את היצירתיות שלו בעזרת הכוונה נכונה ושכל אחד יכול לבטא את עצמו כשהוא נמצא בחממה שנותנת לו את התנאים לכך.
בין המקצועות היצירתיים ניתן למצוא קורס בעיצוב גרפי וארט עם התמחות בעיצוב חוויית משתמש UI ו-UX וקורס אנימציה ב-3D ועוד...

לומדים את התכל'ס

במהלך הקורסים מכינים הסטודנטים עבודות ומתנסים מעשית בחומר הנלמד ובסיום הקורס זוכים גם לעבוד במסגרת הכנת פרוייקט מעשי מול לקוחות אמיתיים ולהכיר את עולם העבודה אליו הם נכנסים.
הפרוייקט המעשי מספק את הניסיון הנדרש לפני הכניסה לשוק העבודה ומכין את הסטודנטים בצורה הטובה ביותר לקראת ראיונות עבודה בסיום הלימודים.

הכי חשוב - יוצאים עם משהו ביד

בעולם היצירתי הכלי הטוב ביותר ליצירת מוניטין אישי והכרה ביכולות הוא תיק עבודות גדול ומגוון. ב-HackerU אנחנו דואגים שכל בוגר ייצא עם תיק עבודות מכובד שתואם את כישוריו ומציג את יכולותיו בצורה מקסימלית.

גאוות יחידה

אנחנו ב-HackerU גאים בכל אחד ואחת מהבוגרים שלנו ומציגים בשמחה מגוון מעבודותיהם, אנחנו מזמינים אתכם לדפדף בין העבודות ולהתרשם בעצמכם מהתהליך הלימודי והעיצובי שהם עברו במהלך לימודיהם ב- HackerU .

כפתור לעוד עדויות
לקבלת פרטים נוספים

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

תמונת לינק לסרטון עוד קצת מידע
חייג עכשיו
השאר פרטים