דף הבית / קורסים אונליין

בימים האחרונים אנשים רבים במדינה החלו ללמוד קורסים אונליין. לכן זה לא משנה אם מדובר בקורסי הייטק, דיגיטל או אפילו בשיעורים שמועברים מהאוניברסיטה או המכללה שלכם, ישנם מספר דברים חשובים שיוכלו להקל עליכם בבחירת קורס אונליין, ולהעביר את חווית הלימודים אונליין בצורה איכותית וטובה יותר.

לפני שנמשיך - ריכזנו קורסים אונליין מומלצים עם התחייבות לעבודה

1. קורס סייבר ואבטחת מידע
2. קורס ניהול רשתות, אבטחת מידע ומחשוב ענן
3. קורס שיווק דיגיטלי
4. קורס עיצוב גרפי עם התמחות ב-UX/UI
5. קורס בדיקות תוכנה QA
6. קורס פיתוח אוטומציה ל-QA
7. קורס אנימציה תלת מימדית
8. קורס Gaming & VR
9. קורס ניהול שרתי Linux
10. קורס תכנות NET.
11. קורס בניית אתרים Full Stack Development
12. קורס פיתוח אפליקציות לאייפון ולאנדרואיד
13. קורס DBA Master

לא רק שלימדנו את המרצים וראשי התחומים שלנו בפאן הטכני איך ללמד אונליין, הם למדו וסיגלו לעצמם שיטות למידה שונות בשביל ללמד מהאונליין, אם בתחילת משבר הקורונה חששנו שאולי זה יפגע במרקם הלימודי, מתברר שדווקא ההפך! מרבית הסטודנטים הרבה יותר מרוצים מלימודי אונליין אצלנו בהאקריו, אז קודם כל, נדבר על כך שהם לא צריכים לעשות את הנסיעה למכללה, פקקים, חנייה, תחבורה ציבורית - תשכחו מזה! הם פשוט פותחים את הלפטופ (או המחשב הנייח) ומתחילים בשיעור, בדיוק בשעה שנקבעה להם. דבר שני, כל השיעורים מוקלטים. לפעמים קורה שטיפה לא מרוכזים בשיעור או סתם שוכחים משהו, אז יש להם גישה לכל (אבל באמת כל השיעורים) במערכת הייחודית שבנינו אך ורק להם, והם יכולים להגיע לשיעור, בדיוק לדקה שהם רוצים ולחזור על הקטע כמה פעמים שהם רוצים עד שהוא נקלט.

ובנוסף לכך, בימים שאין סגרים או דברים כאלה, ניתן ללמוד בצורה היברדית, הכוונה? אם תרצו להגיע לכיתה - זה אפשרי. ואם תרצו להישאר בבית - זה גם אפשרי. הכל בזכות הכיתות החכמות שלנו, עם מצלמה מתוחכמת באיכות הכי גבוהה שיש. ועם מחשבים עם שליטה מרחוק (זאת אומרת, שאם אתה סטודנט אצלנו, תוכל לקבל גישה למחשב, והמרצה יוכל לעזור לך בלייב בכל בעיה, תקלה או כל דבר אחר בזמן השיעור).