התקשרו עכשיו: 03-6135565
חייל
משוחרר ? לחץ/י כאן
דף הבית / סיפורי הצלחה
תמונת הבוגר תומר טיסון
תומר טיסון מבוגרי קורס קורס אנימציה בתלת מימד

"השיעורים הועברו בצורה עניינית, כאשר יש גם מענה לכל השאלות. המרצים הם אנשים עם המון ניסיון וידע והיה כיף ללמוד איתם. כיום אני עובד כעצמאי".


תמונת הבוגר מיכאל גוברמן
מיכאל גוברמן מבוגרי קורס קורס תכנות Net. ,עובד בחברת "Ami Tech" בתפקיד מתכנת

"הקורס היה מאוד מקיף, מאוד עמוס ועוסק בטכנולוגיות חדשות שהיום מאוד מבוקשות בשוק העבודה. החברה שבה אני עובד (Ami Tech) משלבת את טכנולוגיית Microsoft עם מכשירי אלקטרוניקה, זה תחום מאוד מעניין ומתפתח. אני נהניתי מכל רגע בקורס כי למדנו את כל הפלטפורמות שנכללות תחת NET.".


תמונת הבוגר קונסטנטין יבנסייב
קונסטנטין יבנסייב מבוגרי קורס קורס פיתוח אפליקציות ל-Android ול-iPhone ,מפתח אפליקציות ל- Android בחברת "SkyGiraffe"

"הגעתי עם רקע קודם, אבל בקורס למדתי תכנים חדשים, שמאוד עוזרים לי בעבודתי כמפתח אפליקציות. אציין לטובה את מחלקת ההשמה, שעזרה לי למצוא עבודה בתחום בחברת- SkyGiraffe".


תמונת הבוגר מריאנה רבה
מריאנה רבה מבוגרי קורס קורס בדיקות תוכנה - QA ,עובדת בחברת "SoftWave" בתפקיד בודקת תוכנה

"HackerU עזרו לי במציאת העבודה ולמבחני הקבלה לעבודה עזר לי המרצה שלי שלומי חגולי שגם בתור מרצה היה מעולה. שמחה שעשיתי את המהלך הזה והתחלתי את הקורס. כיום אני עובדת בחברת- SoftWave".


תמונת הבוגר ולנטין צ'רניש
ולנטין צ'רניש מבוגרי קורס קורס פיתוח אפליקציות ל-Android ול-iPhone ,מפתח אנדרואיד בחברת "Possitive Apps"

"בסיום הקורס יצאתי עם שליטה מצוינת בתחום ובעזרת HackerU מצאתי עבודה בתפקיד מפתח אנדרואיד בחברת- Possitive Apps. המרצה היה תותח ואפילו שהיה קשה היה שווה את זה בסוף. ממליץ בחום, תודה רבה ל- HackerU ובהצלחה לכולם".


תמונת הבוגר אולגה קוזמין
אולגה קוזמין מבוגרי קורס קורס בדיקות תוכנה - QA ,עובדת בחברת "Qualitest" בתפקיד בודקת תוכנה

"החומר הנלמד במהלך הקורס עוזר לי היום בעבודה היום יומית בחברת- Qualitest. אני עובדת הרבה עם QC ובקורס מלמדים את התוכנה טוב מאוד, מפרשים כל דבר ושמים דגש על המתודולוגיות".


תמונת הבוגר מאור וקשי
מאור וקשי מבוגרי קורס קורס פיתוח אפליקציות ל-Android ול-iPhone ,מפתח אנדרואיד בחברת "Positive Apps"

"סיימתי ב- HackerU קורס במסלול של חצי שנה, HackerU נתנו לי את כל הכלים על מנת שאוכל להשתלב בעולם המקצועי. כיום אני מפתח אנדרואיד בחברת- Positive Apps, ממליץ לכולם על הקורס ובהצלחה".


תמונת הבוגר ליזה מנסקי
ליזה מנסקי מבוגרי קורס קורס אנימציה בתלת מימד

"תמיד אהבתי מאוד לצייר, רציתי להחיות את הדמויות, להמציא משהו משלי, ולהוסיף להם משהו אמיתי. חיפשתי באינטרנט מקום ללמוד, אמרתי שננסה ונתחיל, באתי ונורא אהבתי את הרצינות ואת האפשרות של קורס מיון שבודקת אם אני באמת אוהבת את התחום. כיום אני עובדת כעצמאית".


תמונת הבוגר מרים לרמן
מרים לרמן מבוגרי קורס קורס פיתוח אפליקציות ל-Android ול-iPhone ,עובדת בחברת "SalesTeach" בתפקיד מפתחת אפליקציות לאנדרואיד

"סיימתי את הלימודים ב- HackerU ומיד לאחר סיומם התחלתי לעבוד בתחום. מחלקת ההשמה של HackerU סידרו לי עבודה בחברת- SalesTeach. אני מאוד מרוצה מהקורס ואני מאוד ממליצה על HackerU ועל קורס פיתוח אפליקציות".


תמונת הבוגר איליה ביכובסקי
איליה ביכובסקי מבוגרי קורס קורס ניהול שרתי לינוקס (Linux) ,איש אבטחת מידע בחברת "Check Point"

"למדתי ב- HackerU קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע ולאחר מכן החלטתי להמשיך לקורס Linux. הקורסים היו מקיפים ונלמדו בהם נושאים מגוונים. מאוד התרשמתי מהמרצים ומהידע שלהם. כיום אני עובד בחברת- Check Point".


  לקבלת פרטים נוספים

  * יש להזין שם מלא

  * יש להזין מספר טלפון

  * יש להזין כתובת אי-מייל

  מדיניות הגנת הפרטיות

  תמונת לינק לסרטון עוד קצת מידע
  חייג עכשיו
  השאר פרטים