דף הבית / סיפורי הצלחה
תמונת הבוגר מריאנה רבה
מריאנה רבה מבוגרי קורס QA בודק תוכנה ,עובדת בחברת "SoftWave" בתפקיד בודקת תוכנה

"HackerU עזרו לי במציאת העבודה ולמבחני הקבלה לעבודה עזר לי המרצה שלי שלומי חגולי שגם בתור מרצה היה מעולה. שמחה שעשיתי את המהלך הזה והתחלתי את הקורס. כיום אני עובדת בחברת- SoftWave".


תמונת הבוגר סהר לוי
סהר לוי מבוגרי קורס אנימציה תלת מימדית תוכנת מאיה עם התמחות ב-ZBrush

"חיפשתי קורס שמכיל את כל המידע ו- HackerU הציעו אופציה כזו. נהניתי מהקורס, המרצים היו מצוינים, והייתי ממליץ, כי לא מקבלים קורס כזה בשום מקום אחר. כיום אני עובד כעצמאי".


תמונת הבוגר גיא מזרחי
גיא מזרחי מבוגרי קורס בניית אתרים Full Stack Development ,מתכנת PHP בחברת "Master Shop"

"תודה רבה לאחד והיחיד המרצה שלומי להב. הקורס היה שווה כל דקה ומחלקת ההשמה עזרו לי למצוא עבודה בתחום בחברת- Master Shop. ממליץ בחום על הלימודים ב- HackerU".


תמונת הבוגר אלינה אלנברג
אלינה אלנברג מבוגרי קורס QA בודק תוכנה ,בודקת תוכנה בחברת "Bullet Solutions"

"המרצים פה מעולים- אחרי שהתחלתי ללמוד הבנתי שהם מאוד תומכים, מאוד אדיבים, עוזרים ומגבים. הבנות מההשמה הציעו לקדם אותי בכמה מקומות, שלחו את קורות החיים שלי וזמן קצר לאחר הקורס התקשרו לבשר לי שהתקבלתי לעבודה בחברת- Bullet Solutions".


תמונת הבוגר יניב גולדנברג
יניב גולדנברג מבוגרי קורס שיווק דיגיטלי - מאסטר בשיווק ופרסום דיגיטלי ,עובד בחברת "Ranky" בתפקיד מנהל קמפיינים ממומנים ב- Google

"רציתי להודות ל- HackerU ולדניאל כהנוב בפרט על מקצועיות ויחס אישי יוצא דופן. לא ידעתי למה לצפות מהקורס והופתעתי לטובה מהכל: הצוות המקצועי, הכיתה, האווירה ואיכות השיעור. קיבלתי את כל הכלים והידע שהייתי צריך בשביל להצליח בשוק העבודה. כיום אני עובד בחברת Ranky כמנהל קמפיינים בגוגל".


תמונת הבוגר מאתי עגמי
מאתי עגמי מבוגרי קורס ניהול רשתות, אבטחת מידע ומחשוב ענן ,עובד בעיריית תל אביב בתפקיד מנהל רשתות

"המרצים ב- HackerU מעולים, נותנים ועוזרים מכל הלב לסטודנטים. מחלקת ההשמה עזרה לי למצוא עבודה מיד בסיום הקורס בעיריית תל אביב. למי שרוצה להתקדם ולהתפתח בתחום ניהול רשתות ואבטחת מידע HackerU זה המקום".


תמונת הבוגר אנדריי גינדין
אנדריי גינדין מבוגרי קורס ניהול שרתי לינוקס (Linux) ,איש תמיכה טכנית בחברת "HostCenter"

"אני רוצה לציין לטובה את היחס החם, התמיכה והמקצועיות של המרצה, רכזות הקורס וכמובן צוות ההשמה שסייעו לי וליוו אותי עד למציאת עבודה, בזכותם אני עובד בחברת- HostCenter. בקיצור HackerU בהחלט בית ספר שווה ומוצלח. אם אני אמשיך לקורסים נוספים, אני יודע היכן זה יהיה".


תמונת הבוגר איליה מסטורוב
איליה מסטורוב מבוגרי קורס ניהול רשתות, אבטחת מידע ומחשוב ענן ,מדריך CCNA בחברות "בזק" וב- "SGA"

"בזכות שלב המיון גיליתי שהמקצוע מתאים לי. חווית הלימודים ואופן הלימוד הגמיש אפשרו לי לעבוד ולרכוש מקצוע לחיים בו זמנית, ובנוסף להכיר מרצים בתחומים שונים. כיום אני מדריך CCNA בחברת בזק ובחברת SGA".


תמונת הבוגר תומר טיסון
תומר טיסון מבוגרי קורס אנימציה תלת מימדית תוכנת מאיה עם התמחות ב-ZBrush

"השיעורים הועברו בצורה עניינית, כאשר יש גם מענה לכל השאלות. המרצים הם אנשים עם המון ניסיון וידע והיה כיף ללמוד איתם. כיום אני עובד כעצמאי".


תמונת הבוגר אופק ינין
אופק ינין מבוגרי קורס ניהול רשתות, אבטחת מידע ומחשוב ענן

"הגעתי לקורס במטרה נקודתית ללמוד את החומר של רשתות Cisco על מנת להשתלב בשוק העבודה בתחום. הקורס מלמד במדויק את הכלים שצריך לעבודה מקצועית. המרצה היה יוצא מן הכלל ובעזרתו עברתי ללא בעיה את מבחן ההסמכה של Cisco".


  ×
  רוצה לשמוע עוד?
  botpixel

  * יש להזין שם מלא

  * יש להזין מספר טלפון

  * יש להזין כתובת אי-מייל

  מדיניות הגנת הפרטיות

  X לקבלת
  סילבוס
  שיחה
  צ'ט
  לפרטים