התקשרו עכשיו: 03-6135565
חייל
משוחרר ? לחץ/י כאן
דף הבית / סיפורי הצלחה
תמונת הבוגר ורטן אבני
ורטן אבני מבוגרי קורס קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע ,Unique SysAdmin בחברת "WebPick"

"אחרי חודש HackerU מצאו לי עבודה כעוזר מנהל רשת בחברת- WebPick. כתפקיד ראשון בתחום נפלה בחלקי הזדמנות מדהימה להיחשף לטכנולוגיות מתקדמות. כיום חבריי לומדים ב- HackerU ואני ממליץ גם לכם".


תמונת הבוגר ירין וזנה
ירין וזנה מבוגרי קורס קורס בניית אתרים - Full Stack Development ,מתכנת MiniSite בחברת "Tech Marketing"

"המרצים ב- HackerU לימדו אותי את כל מה שצריך, כדי להתחיל לעבוד בתחום במינימום זמן. החומר הלימודי מאוד רלוונטי לשוק העבודה. אני מאוד מרוצה מהבחירה שלי ללמוד ב- HackerU. אני ממליץ בחום. כיום אני עובד בחברת- Tech Marketing".


תמונת הבוגר אולגה חנציס
אולגה חנציס מבוגרי קורס קורס בניית אתרים - Full Stack Development

"האווירה בקורס הייתה נעימה, מצחיקה ומלאת אנרגיות. בזמן הקורס הכנתי מספר פרויקטים, נהניתי מאוד ורכשתי מקצוע לחיים. כיום אני עובדת כעצמאית".


תמונת הבוגר סתיו רביב
סתיו רביב מבוגרי קורס קורס תכנות Net. ,עובד בחברת "Ideomobile" בתפקיד מתכנת

"עוד במהלך הקורס צברתי ניסיון, עבדתי מהבית בעבודה ש- HackerU סידרו לי ללא ניסיון. ולאחר שצברתי ניסיון התחלתי לעבוד בתחום ההדרכה".


תמונת הבוגר הגר סבן
הגר סבן מבוגרי קורס קורס בניית אתרים - Full Stack Development

"לא יכולתי לבקש טובים יותר, החומר היה מאוד כולל ומקיף- מתחילים מהבסיס ומאפשרים לך לצמוח. הסגל של HackerU מאוד נחמד ונעים, לא חושבת שהייתי יכולה למצוא מקום טוב יותר ללמוד בו. כיום אני עובדת כעצמאית".


תמונת הבוגר שרון פרי
שרון פרי מבוגרי קורס קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע ,Help Desk בחברת "אקספרס מחשבים"

"ישר לאחר סיום הקורס HackerU סידרה לי עבודה בחברת- אקספרס מחשבים בתור Help Desk. אני מרוצה מהעבודה, לומדים הרבה וצוברים ניסיון".


תמונת הבוגר עומר אמיתי
עומר אמיתי מבוגרי קורס קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע ,נציג תמיכה ראשי בחברת "דפי זהב"

"עוד במהלך הלימודים HackerU שיבצה אותי בעבודה בחברת כלנית כרמון, במוקד תמיכה למוצרי האופיס. ב- HackerU למדתי הרבה דברים, רכשתי מיומנויות ואני ממליץ גם לכם".


תמונת הבוגר ודים שומינוב
ודים שומינוב מבוגרי קורס קורס עיצוב גרפי וארט עם התמחות בעיצוב חוויית משתמש

"המרצים היו מקצועיים והעבירו את החומר בצורה מעניינת וברורה. התחברתי מאוד לשיעורי Photoshop ו- illustrator, ואני שמח שבחרתי במקצוע הזה, כיום אני עובד כעצמאי".


תמונת הבוגר חנא שמשום
חנא שמשום מבוגרי קורס קורס פיתוח אפליקציות ל-Android ול-iPhone ,מפתח אפליקציות לאנדרואיד ולאייפון בחברת "Big AppsInteractive"

"הקורס היה מקצועי ובנוי היטב, המרצים הפגינו ידע רב ומומחיות בנושא. למדנו הרבה כלים וחומר שימושי, ועשינו פרויקטים חשובים שעוזרים לי היום בעבודתי כמפתח אפליקציות בחברת- Big AppsInteractive. אני מרוצה מהקורס".


תמונת הבוגר משה הרוש
משה הרוש מבוגרי קורס קורס תכנות Net. ,ראש צוות תכנות בחברת "WEBID"

"מאז ומתמיד אהבתי להתעסק במחשבים, אינטרנט וכל מה שנוגע בזה. הגעתי ל- HackerU והתרשמתי לטובה מהמקום. נהניתי מאוד במסגרת הלימוד. הלימודים זרמו לי ואני ממליץ בחום על הקורס. כיום אני ראש צוות תכנות בחברת- WEBID".


  לקבלת פרטים נוספים

  * יש להזין שם מלא

  * יש להזין מספר טלפון

  * יש להזין כתובת אי-מייל

  מדיניות הגנת הפרטיות

  תמונת לינק לסרטון עוד קצת מידע
  חייג עכשיו
  השאר פרטים