התקשרו עכשיו: 03-6135565
חייל
משוחרר ? לחץ/י כאן
דף הבית / סיפורי הצלחה
תמונת הבוגר גיא ליברזון
גיא ליברזון מבוגרי קורס פיתוח אפליקציות ל-Android ול-iPhone

"מאוד מאוד מרוצה מ- HackerU שאפשרו לי לפתוח את הראש לתחומים בעולם המחשבים, הטכנולוגיה והתכנות. בעתיד מי שלא ידע לתכנת ולא תהיה לו גישה טובה למחשבים יהיה לו הרבה יותר קשה ואני שמח ש- HackerU פתחה לי את הדלת לעולם הזה".


תמונת הבוגר מרינה לוין
מרינה לוין מבוגרי קורס בדיקות תוכנה - QA ,בודקת תוכנה בחברת "Pima"

"הלימוד היה חוויתי ומעניין, נהניתי מאוד, ואני ממליצה לכולם ללמוד ב- HackerU. חודש אחרי שסיימתי ללמוד, התקבלתי לחברת Pima ואני מאוד מרוצה".


תמונת הבוגר מאור קצב
מאור קצב מבוגרי קורס פיתוח אפליקציות ל-Android ול-iPhone ,עובדת בחברת "Revizar" בתפקיד מפתח JAVA ומעצב Flex

"הקורס היה מעניין ומאתגר. למדנו את כל הבסיס לפיתוח אפליקציות. פיתחנו שני פרויקטים מעניינים במהלך הקורס ב- JAVA שעזרו לי להבין את עולם הפיתוח ועוזרים לי היום בתפקידי הנוכחי כמפתח JAVA בחברת- Revizar".


תמונת הבוגר ישי גרסטלר
ישי גרסטלר מבוגרי קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע ,איש אבטחת מידע בחברת "אתולו אבטחת מידע"

"בקורס היה המון חומר חשוב וקונקרטי למה שאני עושה היום בעבודתי כאיש אבטחה, המון ידע מקיף, נרחב ובעל ערך. הקורס הוא חוויה טובה גם מבחינת האווירה בכיתה, גם מצד החומר הנלמד וגם המרצים שיודעים לשים לב לכול דבר ועל מה לשים דגש במהלך הלימודים".


תמונת הבוגר מאור טל
מאור טל מבוגרי קורס בדיקות תוכנה - QA ,בודק תוכנה בחברת "ComSec Consulting"

"הלימוד היה מאוד פורה וחוויתי, למדתי, נהניתי והחומר זרם. המרצה היה מצחיק ומקסים, הוא העביר את החומר בצורה הכי מובנת וברורה שיש. כיום אני עובד בחברת- ComSec Consulting".


תמונת הבוגר מילה מרדר
מילה מרדר מבוגרי קורס אנימציה בתלת מימד

"השיעורים ב- HackerU היו מאוד מעניינים ומאוד מקיפים. למדנו תכנים רבים כגון: מידול, אנימציה, טקסטורה ועוד. המרצים בקורס מעולים, רציניים, תומכים, עוזרים ובעלי רצון לקדם את הסטודנטים. כיום אני עובדת כעצמאית".


תמונת הבוגר מיה ביסרמן
מיה ביסרמן מבוגרי קורס עיצוב גרפי וארט עם התמחות בעיצוב חוויית משתמש UX - Design ,מעצבת גרפית בחברת "Deloitte"

"שבוע אחרי סיום הקורס מצאתי עבודה בתחום בעזרת מחלקת ההשמה בחברת- Deloitte. נורא נהניתי בקורס של HackerU החל מהשלב ההתחלתי בו הסבירו לי מה הקורס כולל ועד שלב הלימודים שהיה מעניין. הקורס מאוד מקיף וכולל תוכן מקצועי של תוכנות שעושים בהם שימוש בעולם המקצועי".


תמונת הבוגר עינת שמל קימרון
עינת שמל קימרון מבוגרי קורס שיווק באינטרנט ,מנהלת רשתות חברתיות וקידום אתרים בחברת "LinkShake Marketing"

"הקורס עצמו היה מאוד מעניין גם מבחינת המצגות שהיו מאוד מורחבות וממצות ועד היום אני משתמשת בהם. אני מאוד מאוד ממליצה על האקריו כמכללה שנתנה לי המון. כיום אני עובדת בחברת- LinkShake Marketng בתפקיד מנהלת רשתות חברתיות וקידום אתרים".


תמונת הבוגר מאור בר
מאור בר מבוגרי קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע ,מנהל רשתות בחברת "קומודור"

"במהלך הקורס למדנו את עולם המחשב בצורה מאוד נחמדה וכיפית, נהניתי לגלות איך הדברים עובדים וקיבלתי את הידע והניסיון כדי להשתלב בתעשייה. כיום אני עובד כמנהל רשתות בחברת- קומודור".


תמונת הבוגר דוד זלמנסון
דוד זלמנסון מבוגרי קורס תכנות Net. ,עובד בחברת "HD Pro" בתפקיד מתכנת

"בקורס למדתי שפות תכנות שמאוד עוזרות לי בתפקיד הנוכחי. אני מודה למרצים של הקורס שלימדו חומר טוב ועזרו לי עם כל שאלה ובעיה. אני מאוד נהנה מהעבודה שלי וממליץ בחום על HackerU. כיום אני עובד בתחום בחברת- HD Pro".


  לקבלת פרטים נוספים

  * יש להזין שם מלא

  * יש להזין מספר טלפון

  * יש להזין כתובת אי-מייל

  מדיניות הגנת הפרטיות

  תמונת לינק לסרטון עוד קצת מידע
  חייג עכשיו
  השאר פרטים