דף הבית / קידום אתרים

קידום אתרים

קידום אתרים - הקורס והמקצוע

קורס קידום אתרים הפך בשנים האחרונות לאחד הקורסים הפופולארים ביותר, זאת משום שבשנים האחרונות כל בעל עסק פותח לעצמו ייצוג באינטרנט בצורת אתר בין אם קטן או גדול. כל בעל עסק בעל אתר רוצה לקדם אותו במנועי החיפוש כך שלקוחות יגיעו אליו. לכן ישנם בעלי אתרים שלומדים בעצמם קורס קידום אתרים על מנת שיוכלו לקדם את האתר שלהם בעצמם או מעסיקים בוגרי קורס קידום אתרים שיקדמו להם את האתר.

קידום אתרים – איפה לומדים

קורס קידום אתרים ניתן ללמוד באופן פרטי- אחד על אחד עם מקדם מנוסה (למרות שאין הרבה קרסים פרטיים בשוק) זה אחד מסוגי קורס קידום אתרים היותר יעילים שיש כיום זאת משום שבמתכונת זו התלמיד זוכה ליחס אישי ויכול לקדם את האתר שלו תוך כדי הלימוד ולכות להכוונה ספציפית על האתר שלו תוף שהוא מבצע את תרגול החומר ובכך מקדם את האתר וחוסך בעלויות חברה חיצונית. ניתן ללמוד קורס קידום אתרים במכללות ומוסדות לימוד בקורסים ייעודיים. קורס קידום אתרים זה בדרך כלל אורך מספר מצומצם של מפגשים, זהו אחד התחומים היותר דינאמיים ולכן לא מספיק לעבור קורס קידום אתרים אלה יש לשמור את האצבע על הדופק כיוון שכל הזמן יש חידושים ועדכונים בכל הנוגע לכלי קידום ולאלגוריתמים של מנועי החיפוש המשפיעים על המיקומים.

תכני קורס קידום אתרים

בקורס לומדים התלמידים כיצד לקדם אתר במנועי החיפוש. הקידום נעשה בשני דרכים עיקריות: קידום תוצאות אורגני במנועי החיפוש וקידום ממומן בקמפיינים.

קורס קידום אתרים – אורגני

קידום אורגני במנועי החיפוש נעשה על ידי מספר פעולות בסיסיות ובאופן שוטף לקידום האתר ועל מנת שלא ירד בתוצאות החיפוש. הקידום נעשה בכמה מישורים: 1.ביצוע אופטימיזציה פנימית לאתר- בדיקת הקוד של האתר ועד כמה הוא ידידותי לסריקתם של מנועי החיפוש 2. העלאת האתר לאתרי אינדקס. כך יהיה לינק יוצא מאתר האינדקס אל האתר לפי קטגוריה 3. פעילות בפורומים נישתיים. כאשר מגיבים ומעלים פוסטים רלוונטיים לנישה אשר רוצים לקדם מנועי החיפוש מזהים שיש תוכן רלוונטי בעמוד ולינק לאתר אשר רוצים לקדם (את הלינק מהפוסט בפורום מוציאים מהביטוי אותו רוצים לקדם מאוד חשוב לדעת כיצד לעשות זאת נכון ולומדים זאת בקורס קידום אתרים.

×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים