דף הבית / MCSA

מה זה MCSA?

MCSA- Microsoft Certification Solutions Associate(מוסמך פתרונות מטעם מיקרוסופט-מנהל רשתות מחשבים).

תחום רשתות המחשבים בארץ ובעולם נמצא בעלייה משמעותית בתחום של שילוב והטמעת רשתות התקשורת. המונח "תקשורת מחשבים" מתייחס לכלים,לטכנולוגיות ולתהליכים הקשורים בהעברת נתונים (אחסון, הדפסה, תוכנות, אפליקציות וכו') ואינטראקציה בין המחשבים ובין המשתמשים בהם, באופן דיגיטלי חוטי או אלחוטי (ללא העברה פיזית על מדיית אחסון). מערכת זו מאפשרת לקשר באופן יעיל בין כל חברי הארגון. לימוד MCSA יאפשר לכם להשתלב בתחום טכנולוגיה ומרתק.

ההתפתחות הטכנולוגית המהירה גרמה לשינוי במערך התפיסה של הארגון ובהפניית משאבים רבים לטובת הקמת רשתות. מרבית הארגונים העסקיים משתמשים ברשת מערכותובשל כך נצרך כל ארגון באנשי מקצוע שיספקו מענה לצרכים הטכנולוגיים ברשת, קרייכולות אחזקה, התקנה והטמעה של הרשתות.

חברת מיקרוסופט אחראית כיום על התשתית הטכנולוגית במרבית הארגונים. שרתיה ותחנותיה הם הבסיס לעבודה כמעט בכל ארגון,החל מעסק קטן וכלה בארגונים בינלאומיים שפריסתם רחבה.

כשם שלחברות "אפל", "סיסקו", "אורקל", "סאן" ואחרות מוצרים הייחודים להן ועל כן מבחני הסמכה המותאמים למוצרים אלו, כך MCSA מהווה הסמכה ספציפית למערכות המידע והתקשורת של חברת מיקרוסופט.


קבלת הסמכת MCSA

בכדי לקבל הסמכה זו במסגרת לימוד MCSA, על התלמיד לעבור בחינה אחת או יותר ON-LINE מול מרכז הבחינות של מיקרוסופט באנגליה, או באחד המוסדות המורשים מטעמה. בחינה זו לוקחת בין 2-3 שעות ומכילה בין 40-90 שאלות רבות-ברירה המשלבות סימולציות על החומר הנלמד, בהן התלמידים מתבקשים לבצע מספר משימות המשקפות מצבים נפוצים בתחום הקמת הרשתות ותפעולן השוטף.

קורס MCSA ב- HackerU

לצפייה בקורס המלא של HackerU לחצו על סילבוס קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע

קורס MCSA מהווה הכנה לבחינות ההסמכה של מיקרוסופט. לימודי MCSA מכשירים אנשי תמיכה טכנית ואנשי ניהול של רשתות ושרתי מיקרוסופט בארגונים, ומקנה כלים שיסייעו ביישום ובניהול תשתית מלאה לפתרונות עסקיים ממוחשבים.

במסגרת לימוד MCSA רוכש התלמיד ידע תיאורטי ופרקטי בתחומים שונים: היבטים של מערכת ההפעלה, של רכיבי תקשורת ותוכנות תקשורת ואינטראקציה קבועה עם תחומים משיקים יעודיים: עם אנשי פיתוח,אנשי תקשורת, משתמשים, לקוחות וספקים שמחוברים למערכת.

התלמיד לומד כיצד להקים סביבת רשת מחשבים ארגונית, כיצד להגדיר את הרשת הכולל הגדרת שרת דואר ותעבורת דואר אלקטרוני, כיצד לתחזק ולנהל ציוד זה ולהביאו לתפעול תקין, לפי הדרישות העולות מהשטח.

קורסMCSA  כולל גם את נושא אבטחת מערכות מידע. בכל ארגון וארגון, אישי, עסקי או בטחוני, קיימים מאגרי מידע רבים שאבטחת המידע שבהם מצריכה אנשים אמינים ואחראים. קורס זה מלמד את התלמיד על נושא אבטחת המידע הנמצא במחשבים של ארגונים שונים וכיצד להגן על אותם ארגונים מפני חדירות בלתי מורשות העלולות לגרום נזקים כבדים.

לסיכום, קורס MCSA הוא תחילתו של דרך אל עולם מרתק בעולם ההייטק. קורס זה מקנה עוצמה רבה לאדם הלומד לעמוד מאחורי מערכות מחשב מורכבות, לדאוג לגיבוי המערכות, לתפעול השוטף שלהן ולאבטחת המידע. בנוסף, הקורס מאפשר לבוגרים לגשת למבחנים ולקבל תעודת הסמכה מקצועית בינלאומית של חברת מיקרוסופט, המהווה בסיס להסמכות מתקדמות יותרכמו ה-MCSE

(Microsoft Certified Solutions Expert) ואפשרויות העסקה רבות בעולם ההייטק.

קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע

×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים