רשתות חברתיות באינטרנט

רשתות חברתיות תפסו תאוצה בשנים האחרונות. כמעט לכל אדם במדינה מערבית יש חשבון באחת או יותר מהרשתות החברתיות באינטרנט, כאשר כל אחת מהן מספקת שירותים וחוויה שונה לגולש. באמצעות רשתות חברתיות ניתן לפרסם קבצי תמונות ווידאו, לחפש עבודה, ללמוד, לשתף מידע ולשמור על קשר עם חברים ומכרים.

רשתות חברתיות גוברות על מגבלת המרחק הפיזי ומאפשרות תקשורת בין אנשים מכל רחבי העולם. בנוסף לכך, רשתות חברתיות מאפשרות פרסום וחשיפה לקהל לקוחות גדול וחוצה גבולות.

לימודי Facebook: שיווק במדיה החברתית

המדיה החברתית הינה אמצעי נוסף באינטרנט למימוש מטרות עסקיות ושיווקיות. שיווק במדיה החברתית מאפשר :

  • חשיפה רחבה של המותג לקהל יעד
  • יצירת שיתופי פעולה בין חברות ועסקים
  • חיבור בין הלקוחות למנהלי המותג ועוד

רשתות חברתיות הן דינאמיות ומאפשרות עדכונים בזמן אמת. באמצעות המדיה החברתית ניתן ליצור קשר עם הלקוח וחשוב מכך לתת משוב מיידי לגבי תלונה, בקשה או כל פניה לשירות הלקוחות.

שיווק בפייסבוק - דף עסקי

פייסבוק הוא האתר האינטרנט בין הפופולאריים ביותר בעולם ולכן בשנים האחרונות שיווק בפייסבוק הפך לתהליך הכרחי לכל מותג. רשת חברתית זו מאפשרת לעסקים פונקציות רבות כגון: שיתוף תמונות, צ'אטים, סטאטוסים ועוד. הפונקציה הכי שימושית של דף עסקי היא פרסום פוסטים לקהל האוהדים שלה. למידע נוסף על לימודי פייסבוק.

מנהלי מדיה חברתית יכולים לעדכן את הלקוחות על מבצעים או שירותים חדשים, לפרסם מוצרים ולהציג מידע נחוץ לקהל היעד. יתרון השיווק ברשת הפייסבוק,העובדה שהרשת חינמית ועלות הפרסום בה היא נמוכה ויעילה.

 פייסבוק מאפשרת להתחיל את הפרסום בהשקעה נמוכה ורק לאחר מכן להגדיל בהדרגה על פי הצורך את תקציב הפרסום. באמצעות דף עסקי באינטרנט ניתן לקבל נתונים על יעילות הפרסום, אחוז החשיפה, אחוז היענות ובחינת פרסומות או אסטרטגיות יעילות יותר.

רשתות חברתיות במסגרת קורס שיווק באינטרנט:

בקורס נלמד כיצד לפתוח דפים עסקיים וערוצי וידאו במדיה החברתית. נכיר את הפעילויות העסקיות השונות שניתן לעשות ברשתות החברתיות וכיצד ניתן לשווק ולפרסם ב:

  • Youtube
  • Linkedin
  • Twitter
  • Pinterest
  • Instagram
  • Facebook ו- Google plus

ברשתות חברתיות אפשר לשוחח עם חברים, לקדם עסקים ואפילו לחפש עבודה. חשוב לציין שניתן גם לפרסם במדיה חברתית. כנסו לקרוא על פרסום ממומן ברשתות חברתיות

לקריאה נוספת על נושאים בשיווק באינטרנט:

לימודי שיווק באינטרנט – הסילבוס המלא

התקשרו עכשיו לקבלת פירוט - או צרו איתנו קשר בטופס בצד שמאל ונציג יחזור אליכם בהקדם.

צ׳אט בוואטסאפשיחהלפרטים והרשמה