הייחוד של שפת #C, שהיא מאפשרת ניצול משאבי המחשב באופן יעיל, כוללת מנגנונים שונים של בקרה וזרימת נתונים. השימוש בה נעשה בדרך כלל במערכות שונות, בהן יש לזמן השפעה קריטית ויש צורך לחבר בין מערכות שונות, חומרה ותוכנה.

לימוד C# - רקע

מאחר ושפת #C הינה שפה יעילה ונפוצה, משתמשים בה בכתיבת מערכות הפעלה מסוגים שונים וכן בעבודה על דפדפנים מסוגים שונים, הן דפדפני קוד פתוח והן דפדפנים מוטעמים. מתכנתים רבים, גם כאלה שאינם עוסקים ואינם למדו שפה זו באופן ישיר, משתמשים בעקרונות השפה בתהליכים שונים במהלך עבודתם.

קורס שפת #C המכונה גם קורס C sharp, מלמד את הסטודנטים לעבוד בסביבת פיתוח של NET. סביבה המספקת פעילויות שירות שונות, ובסיס להקמת התוכנות שנכתבות באמצעות השפה. הסביבה מותאמת לשירותי אינטרנט ולסמארטפונים. קורס זה גם מלמד את הסטודנטים את עקרונות השפה וגם עוזר להם לבצע אינטגרציה עם הסביבה בה יעבדו והמערכות עליהן יוכלו ליישם את עקרונותיה. זאת מתוך כוונה שיוכלו, עם הזמן, לכתוב באמצעות השפה, יישומים שונים למערכות עליהן הם יעבדו.

מה לומדים במהלך קורס #C

במהלך הלימודים לומדים הסטודנטים את עקרונות השפה מהבסיס שלה, תחביר, מבנים וטיפוסי נתונים. כמו כן הם לומדים אודות משתנים שהשפה יוצרת ואת הממשקים איתם היא עושה אינטגרציה.

C#

במהלך הקורס לומדים הסטודנטים גם על סביבת עבודה של NET. כיצד עובדים בה ואיך היא מתחברת ליישומים שונים שהם מפתחים באמצעות השפה. בנוסף בקורס ייחשפו בסטודנטים באופן רחב היקף לתכנות מונחה עצמים אשר מתבססת על השפה, וכן לעבודה עם ויז'ואל סטודיו של מייקרוסופט. לימוד #C כוללים בתוכם למעשה מגוון נושאים על מנת לאפשר לבוגרי הקורס לעמדו באתגרים השונים.
במהלך הקורס גם לומדים להתמודד עם בעיות שונות שעלולות לצוץ במהלך הפיתוח, משלביו המוקדמים עד שלב היישום והביצוע.

קורס #C– למי זה מתאים

קורס #C מתאים לסטודנטים המעוניינים ללמוד תכנות ולהשתלב בתחום. כמו כן הקורס מתאים לבעלי רקע בסיסי בתחום ולמי שמכירים שפות מחשבים אחרות, ומעוניינים להרחיב את הידע שלהם בנושא ובפרט ללמוד עוד שפה חשובה.

מה מקבלים אצלנו במהלך קורס #C

במהלך לימוד C# לומדים הסטודנטים באופן מקיף ורחב אודות שפה #C, על מנת שיוכלו לצאת החוצה עם תעודת מוסמך בתחום, איתה הם יוכלו להשתלב בעולם התכנות, הן כעצמאים והן כשכירים בחברות המפתחות יישומי אינטרנט למחשבים ולטלפונים סלולאריים. אצלנו הסטודנטים נהנים מעבודה עם תוכנות מובילות ומעבדת מחשבים מקצועית שעומדת לרשותם בכל עת. 

הדרישות במהלך הקורס

במהלך הקורס יתבקשו הסטודנטים לענות על שיעורי הבית ולהציגם בכיתה וכן להציג פרויקט סיום. בנוסף נדרשים הסטודנטים להופיע בכמסה מסוימת של שיעורים כפי שנקבע מראש על ידי HACKERU.

מה צריך לדעת בשביל להירשם לקורס #c

הסטודנטים הנרשמים ללימודי #C, צריכים לדעת יישומי מחשב באופן בסיסי, אנגלית ברמה טובה, וכן רצוי שתהיה להם נגיעה בעולם של שפות תכנות (הכוונה לשפות אחרות), אך אין זו חובה.

מי המרצים שלנו

כל המרצים ב-HACKERU, הינם אנשי מקצוע מובילים בתחומם. הסטודנטים בקורס C sharp, ילמדו אצל מרצים בעלי ידע תיאורטי נרחב וכן ידע מעשי של תכנות ועבודה בסביבת .NET הן כעצמאים והן כשכירים. בזכות ניסיונם הרב, מקנים המרצים שלנו לסטודנטים ידע מקיף ונרחב בפיתוח יישומים, תוכנות בפלטפורמות שונות.

סיימתי את הקורס, מה אני יכול לעשות עכשיו?

עם סיום קורס C#, יכולים הבוגרים שלנו להשתלב בתעשיות שונות של פיתוח תוכנה ויישומי אינטרנט אחרים. בוגרי הקורס שלנו משולבים כבר היום במגוון חברות הן בישראל והן במדינות אחרות. כמו כן בוגרים רבים שלנו פנו למסלול מתכנתים עצמאיים, הקימו חברות תכנות והם פעילים מאוד בעולם ההיי טק הישראלי.

מי שמעוניין, יכול להמשיך אתנו לקורסים נוספים בתחום התכנות וכן בתחומים אחרים.

לעוד כתבות
צ׳אט בוואטסאפשיחהלפרטים והרשמה