דף הבית / בלוג / מכללות הייטק בצפון – בוחרים בהאקריו
מכללות הייטק בצפון

מכללות הייטק בצפון – בוחרים בהאקריו

עודכן בתאריך: 06-22-2017

המרכז להכשרה והשמה במקצועות ההייטק מציע גם לכם לימודי קריירה ממוקדים שיפתחו עבורכם דלתות אל עולם העתיד. אם גם אתם מעוניינים להתחיל ולבנות קריירה בחוכמה, תמיד חשוב שתדעו כיצד ליישם את הדברים באופן המסודר והנכון ביותר. זוהי המטרה של הצוות המנצח של האקריו, להוביל אתכם להצלחה. אם עד היום היישום של מטרה זו נעשה באיזור המרכז, בשנים האחרונות טביעת הרגל של סניף האקריו הגיעה עד לצפון ומורגשת היטב.

 

קצת אודות תחום ההייטק בישראל

תחום הייטק מאגד בתוכו את כל אותן תעשיות שעיקרן טכנולוגיה מתקדמת. במאמר זה נתמקד בהייטק הקשור אל עולם המחשוב והאינטרנט. בישראל של העשור האחרון, כרבע מאותן חברות הנסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב הן חברות הייטק, כאשר החברות נחלקות לסוגים שונים. חברות בתחום השקעות בהייטק, חברות שעוסקות בשירותי טכנולוגיה, חברות תוכנה ואינטרנט וכן חברות תקשורת שונות. לחברות בעלות השם העולמי, כמו מיקרוסופט, גוגל, IBM, אפל ועוד יש מרכזי פיתוח במדינה הקטנה שלנו וכמעט כל אחד שאי פעם התעניין בשוק ההייטק בישראל שמע על השמות של החברות האגדתיות אמדוקס, אינטל, צ'קפוינט, סיסקו, קומברס, מרקורי ועוד. כל אלו מובילים למסקנה שמדינת ישראל מעודדת את כל הקשור אל תעשיית ההייטק. התוצאה של מסקנה זו ניכרת בפועל בכך שמדי שנה נפתחות יותר ויותר חברות הייטק וסטארטאפים ומוצעות יותר ויותר משרות בתחומים השונים של ההייטק .

 

לומדים את מקצועות ההייטק

כל אלו מובילים למסקנה, שאכן משתלם ללמוד את התחום ולעסוק בו שכן מדובר על תחום העתיד. נתוני דו"ח חברת המחקר IVC ופירמת עו"ד ZAG מעידים על כך ששנת 2016 הייתה שנת שיא בהייטק הישראלי והסתיימה בגיוס כולל של 4.8 מיליארד דולר מצד הסטארטאפים הישראליים. ענף ההייטק הוא אחד מהענפים היחידים שמסוגל להסתכל שנים קדימה מבחינה תעסוקתית ואחד הענפים בו ניתן לומר בביטחה שתמיד תהיה דרישה גדולה לעובדים. מדי שנה מספר הסטודנטים שמתחילים ללמוד תארים אקדמיים במדעים מדוייקים ולימודי הייטק מקצועיים עומד על אלפים (ואף יותר). מצוקת ההייטק בצפון היא זו שמובילה לפתיחתן של מכללות הייטק רבות בצפון. השתלבות בענף ההייטק מבטיחה את הסיכוי הטוב ביותר להתקדם כלכלית ולנוע מעלה תוך צמצום פערים חברתיים.

 

הייטק בצפון – האקריו

המרכז להכשרה והשמה למקצועות הייטק, האקריו, מציע לימודים בשיטה שונה מיתר מכללות ההייטק בצפון. האקריו מציע מגוון רחב של קורסים בתחום הפיתוח, תכנות, ניהול רשתות, בדיקות תוכנה, שיווק באינטרנט, פיתוח למובייל, אבטחת מידע וסייבר, עיצוב גרפי ומתחייב לעבודה לבוגריו כבר לאחר מבחן שלב המיון. סטודנטים שאינם מצליחים לעבור את בחינת המיון בהצלחה, יקבלו את כספם בחזרה. המכללה הממוקמת בצפון בקרבת קניון לב המפרץ הוקמה לאחר ההצלחה של קמפוס המרכז ובעקבות ההחלטה של האקריו לעודד את תושבי הצפון להתפתח בתחום ההייטק. נכון להיום האקריו היא אחת מאותן מכללות הייטק בצפון שמצליחות לפתוח בפני בוגריה את אותה דלת נכספת לקריירה בתחום ההייטק. כעת, כל שנותר הוא להחליט מהו אותו תחום לימודים אותו מעוניינים ללמוד ולהירשם. בהצלחה!

 

 


פוסטים קשורים

מפתחים לאנדרואיד

איך מפתחים לאנדרואיד ללא ניסיון?

איתמר מרילוס
איך ליצור משחק מחשב

יצירת משחק מחשב - המדריך למתחילים איך ליצור משחק | האקריו

איתמר מרילוס
קורס דאטה אנליסט או DBA? מה עדיף ללמוד

קורס DBA או קורס Data Analyst, מה עדיף ללמוד?

איתמר מרילוס
הכוונת חיילים משוחררים

כך תנצלו את כספי הפיקדון לחיילים משוחררים כדי לבנות לעצמכם קריירה מתגמלת

איתמר מרילוס
×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים