דף הבית / בלוג / קורס מקצועי בהייטק - קורסים מקצועיים במחשבים
קטלוג קורסים במחשבים

קורס מקצועי בהייטק - קורסים מקצועיים במחשבים

עודכן בתאריך: 11-29-2020

תחום ההייטק נחשב לאחד התחומים המתפתחים ביותר במשק הישראלי והוא נושא בחובו שכר גבוה, כך שמדובר בנקודת פריצה רצינית לקריירה העתידית שלכם (בין אם אתם משוחררים טריים מן הצבא ובין אם אתם מחפשים שינוי כיוון והסבה מקצועית). קורסים מקצועיים, בדגש על תחומי הייטק והמחשבים, יעזרו לכם להשתלב בתחומים מתפתחים אלו.

כמו כן, HackerU  הוא מרכז הלימודים היחיד בישראל אשר משלב קורס מקצועי ביחד עם התחייבות לעבודה בתחום הנלמד (קיראו עוד על השמה בהייטק על HackerU). תהליך המיון הייחודי אשר נבנה בחברה מכין את המועמדים השונים להשתלבות בחברות שונות במשק או לעבודה כעצמאיים ומי שאינו עובר את שלב המיון הראשוני (הכולל ריאיון אישי וקורס עיון), מקבל את כספו בחזרה.

להלן כמה קורסים מקצועיים אשר מוצעים בהאקריו:

קורס מקצועי בניהול רשתות ואבטחת מידע – קורס העוסק בתחום רשתות התקשורת ואבטחת המידע על מנת להעניק שירותי ניהול שרתים ורשתות לחברות שונות. סביבות הפיתוח הנלמדות הן בין היתר סביבת מיקרוסופט, לינוקס וסיסקו, כולל הסמכה למבחני הניהול הבינלאומיים של כל חברה.
 
קורס פיתוח תוכנה .net – קורס מקצועי זה מלמד כיצד לפתח תוכנה בפלטפורמת .netשל מיקרוסופט וכולל פיתוח אפליקציות Windows ובניית אתרי Web מורכבים בשילוב הטכנולוגיות העדכניות ביותר, HTML 5  ו – AJAX. כמו כן, מתבצע לימוד של פיתוח בסביבות משלימות כגון Azur ו – Sharepoint . הקורס כולל שלב מיון באורך 30 שעות וקורס מורחב באורך של 500 שעות לימוד.  
 
קורס בדיקת תוכנה – קורס זה כולל מתודולוגיות QA, הכרות מערכות הפעלה רלוונטיות, מסדי נתונים ושפת SQLוטכנולוגיות Webשונות אשר נדרשות כיום לעבודה בעולם בדיקות התוכנה. שלב המיון בקורס זה הינו בהיקף של 20 שעות ואילו הקורס המורחב הינו בהיקף של 370 שעות לימוד. הקורס מוצע הן במסלול לימודי ערב והן במסלול לימודי בוקר.
 
קורס מקצועי להכשרת וובמאסטרים – קורס זה מקיף את כלל הנושאים הנדרשים להקמה וקידום של אתרי אינטרנט, ובכלל זאת בניית אתרים באמצעות שפת HTML  וטכנולוגית משלימות כגון PHPו – Javascript  (שפות תכנות לאינטרנט), CSS (שפת עיצוב) ועוד. כמו כן  יילמדו העקרונות של קידום אתרים אורגני וממומן ושימוש בכלים השונים של Google.
 
קורס אנימציה 3D - הקורס המקצועי מכשיר את בוגריו לכלל מקצועות האנימציה והתלת מימד ושימוש בתוכנות המובילות בשוק כיום כגון 3D Max ומאיה. באמצעות הקורס יוכלו הסטודנטים ליצור מגוון של עבודות ופרויקטים בתחומים שונים כגון הדמיה, משחקים, אפקטים ויזואליים ועוד.
 
קורסים מקצועיים נוספים הנלמדים ב – HackerU הם קורס DBA , Linux, עיצוב גרפי, פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ואייפון ושיווק באינטרנט. ניתן להשאיר פרטים בטופס או ליצור קשר ונציגנו ישמחו לסייע לכם.


פוסטים קשורים

קורס דאטה אנליסט או DBA? מה עדיף ללמוד

קורס DBA או קורס Data Analyst, מה עדיף ללמוד?

איתמר מרילוס
סוגי הונאות נפוצות: פישינג, וישינג וסמישינג - ואיך להזהר מהם

כך אנשי אבטחת מידע עומדים בחזית המאבק מול ההאקרים

איתמר מרילוס
איך מתחילים ללמוד סייבר ואבטחת מידע

איך מתחילים ללמוד סייבר ואבטחת מידע

איך לזהות בוטים ופרופילים מזוייפים

איך לזהות ולהזהר מבוטים ופרופילים מזוייפים

×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים