התקשרו עכשיו: 03-6135565
חייל
משוחרר ? לחץ/י כאן
דף הבית / בלוג / איך תעשה הסבה מקצועית מבלי לעזוב את העבודה?

main_blog_image

איך תעשה הסבה מקצועית מבלי לעזוב את העבודה?

רבים מעוניינים לבצע הסבה מקצועית, ללמוד תחום או מקצוע חדש בו לא עסקו עד כה בקריירה ולשנות את העיסוק שלהם, לטובת קריירה חדשה, שמחה ומאושרת יותר. אך תמיד מרחפת מעל המהלך הזה העננה של אובדן העבודה הנוכחית. אנשים רבים חוששים כי אם ילכו ללמוד מקצוע חדש, הדבר יתנגש להם עם עבודתם העכשווית והם לא מעוניינים שזה יקרה.

המאמר הבא יוכיח לך כיצד לימודי הייטק הם בדיוק מה שאתה מחפש – השילוב בין לימודי מקצועות מרתקים ומבוקשים שיעזרו לך לבצע הסבה מקצועית כהלכה ובין מסלולי לימוד נוחים וגמישים המאפשרים שילוב בין עבודה ללימודים.

קורסים מקצועיים בהייטק בהם לומדים וגם עובדים

תחום ההייטק התפתח מאוד בשני העשורים האחרונים והפך למבוקש עד מאוד, הן מצד המבקשים להשתלב בעולם ההייטק בחברות ובארגונים והן מצד מגייסים בחברות הייטק המעוניינים בכוח אדם רב ואיכותי כמובן. הסבות לעולם ההייטק מתרחשות בכמויות גדולות מדי יום, עובדה המדרבנת רבים לבצע את המהלך. אחד המאפיינים המשפיעים יותר מכל על כך היא האפשרות הנוחה שמציעים חלק גדול ממוסדות הלימוד להייטק – לימודי ערב.

בעוד שבסוגי לימודים אחרים, למשל לתואר ראשון ועוד, חלק גדול מהמסלולים מנוהלים בשעות היום, מה שלא מאפשר בדרך כלל שילוב של עבודה עם לימודים, מוסדות ללימודי הייטק מציעים מסלולי ערב. כך אפשר לסיים את יום העבודה בצורה רגועה ולהגיע ללימודים. כמובן שהיום הופך להיות ארוך יותר, אך נדרשת השקעה כדי להגיע לטוב ביותר עבור כל אחד מאיתנו.

לימודי היי טק קצרים וממוקדים

עוד יתרון בקורסים המכינים לעבודה בעולם ההייטק הוא במסלולים הקצרים יחסית וממוקדי המטרה. קורס הייטק ממוצע לא יימשך בדרך כלל יותר משנה, לעיתים אף פחות מכך, ומלמד ישירות את מה שצריך עבור המקצוע הבא בהייטק, בלי ללכת סחור סחור. כך גם יכול הסטודנט לשלב את העבודה הנוכחית עם הלימודים בדרך טובה וגם לעשות הסבה מקצועית טובה ואיכותית, שכן הוא מגיע לתפקיד החדש עם ידע בתחום. כמובן שאת הניסיון יש לרכוש תוך כדי העבודה.

גם עבור השאלה מה כדאי ללמוד יש תשובה ברורה והיא – מה שרק רוצים! מסלולי הלימוד בהייטק מגוונים ועשירים, כוללים עשרות סוגים שונים של מקצועות הנדרשים בהייטק בחברות וארגונים. נשאר רק לבחור מה הכי מעניין כל אחד ללמוד, למצוא את המוסד המלמד את הקורס הרצוי ולהירשם אליו.

כמובן שלפני כן כדאי לעשות סקר, לראות אילו עוד מוסדות מציעים את אותו הקורס, מהם התכנים הנלמדים בכל אחד מהמסלולים ולעשות את הבחירה הטובה ביותר עבור כל אחד בהתאם לשאיפות ולמחשבות על העתיד בכל הנושא של ההסבה המקצועית.

נותר לנו לאחל לך שתהנה בלימודים, שתצליח לשלב בצורה נעימה בין העבודה ללימודים וכמובן שתבצע את ההסבה המקצועית בצורה טובה ותהיה מאושר בתפקידך החדש.


פוסטים קשורים

מתפתחים בקצב מהיר
מתפתחים בקצב מהיר! גל מחלוף
מה כדאי ללמוד
מה כדאי ללמוד בכל גיל? דניאל כהן
קורס קידום אתרים
רוצה להיות עצמאי בתחום השיווק הדיגיטלי? מעיין סבן
opensourcecode
האם חשבת על הקוד שלך כקוד פתוח אביעד דאדון
לקבלת פרטים נוספים

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

תמונת לינק לסרטון עוד קצת מידע
חייג עכשיו
השאר פרטים