דף הבית / בלוג / מה כדאי ללמוד בכל גיל?
מה כדאי ללמוד

מה כדאי ללמוד בכל גיל?

עודכן בתאריך: 12-22-2019

לימודים לכל גיל: מה כדאי ללמוד גם בגיל מתקדם?

לאחר שנים של עבודה בתחום מסוים, רבים מרגישים צורך לעשות הסבה מקצועית, או לחלופין להעשיר את עצמם במידע חדש ומאתגר. גם בגילאים המתקדמים עדיין לא מאוחר ללמוד כישורים חדשים, אם בתחום הבישול והקולינריה, התפירה או לימודי מחשבים.
יכולת תפעול מחשב מאפשרת להתחבר בדרך חדשה לעולם הדינמי של היום, במיוחד עבור מבוגרים. אז מהם היתרונות של לימודי מחשבים גם בגיל מאוחר?

כניסה לעולם האטרקטיבי של ההייטק

תחום ההייטק בישראל הוא אחד מהתחומים המתגמלים ביותר. שכר גבוה, תנאים סוציאליים מפנקים וחברות רבות המציעות שלל פינוקים אישיים כמשרד מפואר, אפשרות לעבוד באופן חלקי או מלא מהבית ואפילו ארוחות מפנקות.
הסיבה לכך טמונה בפוטנציאל העצום של מתכנתים בישראל וביכולת החדשנות העצומה, כמו גם במשקיעים המניעים את התחום והופכים אותו לאחת מאפשרות ההכנסה הטובות ביותר. לימודי הייטק מאפשרים לכל אדם לשנות את הקריירה שלו מן הקצה אל הקצה בתוך חודשים ספורים, ולהשתלב באחת מאלפי חברות ההייטק בישראל.

כבר לא חייבים תואר

אם בעבר מקצועות רבים חייבו תואר אקדמי שלם, היום באמצעות קורסים מקצועיים ניתן לרכוש את כל הכישורים הנדרשים על מנת להיות מתכנת או כדי להשתלב בתחום משיק נוסף בחברות ההייטק.
החל מבדיקות תוכנה ועד לתכנות מתקדם בשפות תכנות שונות, כמו גם עיצוב גרפי – כל אלה נחשבים היום למקצועות מבוקשים. רבים טועים לחשוב שיצטרכו ללמוד תואר שלם במדעי המחשב, אך בפועל קורס מקצועי מכשיר מתכנתים רבים לעבודה, ובתוך זמן קצר הם יכולים להתחיל לבנות קריירה משגשגת.

קורסי מחשבים גם לתחומים בסיסיים

קורסי המחשבים כיום כוללים לא רק תחומים מתקדמים, אלא מאפשרים גם למתחילים ליהנות מהעולם הדיגיטלי, ובאמצעות קורסים ייעודיים לשפר את יכולות תפעול המחשב הבסיסיות שלהם. גם עבור מי שעולמו הטכנולוגי הסתכם עד עכשיו בתפעול פקס ומדפסת, או לחלופין בתפעול של הטאבלט או של הסמארטפון – עולם המחשבים נמצא קרוב מאד, והדרך אליו עוברת בקורסים ייעודיים המותאמים לרמתו האישית של כל תלמיד.

לשמור על מחשבה צלולה לאורך זמן

בגיל מבוגר יותר תאי המוח נוטים "להתעצל" מעט. לימודי מחשב גם בגיל השלישי מאפשרים לשמור על הכרה צלולה ולהיחשף לעולם הרחב של האינטרנט. ממשחק ברידג' עם אנשים בכל העולם ועד למשלוח אימייל לנכדים הנמצאים מעבר לים, כמו גם תקשורת וידיאו ויכולת איתור כמות המידע העצום הנמצא בכל תחום ברשת האינטרנט – כל אלה יעשירו את עולמו של כל אדם, גם בגיל מתקדם. קורס מחשב למבוגרים מאפשר לכל אחד ללמוד מאפס מהו המחשב וכיצד לתפעל אותו באופן שוטף.

בקורסים אלה ניתן ללמוד, בין השאר:

  • איך לשלוח אימייל לבני המשפחה
  • כיצד לראות את כל האהובים עלינו בתוכנת שיחות וידיאו
  • כיצד לשחק משחקי קופסה או קלפים און ליין
  • כיצד לאתר מידע ולהתעדכן בחדשות ברשת מבלי לקנות עיתון
  • לסיכום, בכל גיל אפשר ליהנות משלל ההטבות של עולם המחשבים, ובאמצעות קורס קצר לשדרג את איכות החיים, אם באמצעות שינוי הקריירה או באמצעות כישורי מחשב לשימוש בחיי היום יום.


פוסטים קשורים

מפתחים לאנדרואיד

איך מפתחים לאנדרואיד ללא ניסיון?

איתמר מרילוס
איך ליצור משחק מחשב

יצירת משחק מחשב - המדריך למתחילים איך ליצור משחק | האקריו

איתמר מרילוס
קורס דאטה אנליסט או DBA? מה עדיף ללמוד

קורס DBA או קורס Data Analyst, מה עדיף ללמוד?

איתמר מרילוס
הכוונת חיילים משוחררים

כך תנצלו את כספי הפיקדון לחיילים משוחררים כדי לבנות לעצמכם קריירה מתגמלת

איתמר מרילוס
×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים