דף הבית / בלוג / למה ללמוד קורס שיווק באינטרנט?
study online marketing

למה ללמוד קורס שיווק באינטרנט?

עודכן בתאריך: 07-01-2019

היתרונות של קורס שיווק באינטרנט

בעשור האחרון עולם האינטרנט עבר מהפכה של ממש ונראה כי כיום הוא מהווה חלק משמעותי בתמהיל השיווק בכל בית עסק קטן וגדול כאחד. אפיקי הפרסום החדשניים שנוצרו דחקו לאחור את עולם הפרסום האוף-ליין והקלאסי כדוגמת פליירים וקמפיינים בשלטי חוצות, כיוון ששיווק אינטרנטי מאפשר פילוח מדויק לצד אפשרות מעקב אחר התוצאות בזמן אמת.
הצורך העז והאפשרויות המגוונות בזירת הדיגיטל יצרו באופן טבעי את הביקוש למשרות נחשקות בתחום השיווק, כגון – מנהלי שיווק דיגיטליים, מנהלי מדיה חברתית, מנהל אתרים, מקדמי אתרים, כותבי תוכן ועוד מגוון תפקידים נחשקים. תחומי העיסוק הללו עדין בשלבי התפתחות, ולכן זהו זמן מצוין ללמוד את התחום בצורה יסודית ומקיפה במכללות שונות המציעות קורס שיווק באינטרנט ובו מגוון תחומים מאתגרים.

סביבת לימוד בטוחה ומאתגרת

קורס שיווק מציע מגוון תחומי לימוד מעניינים שיכינו את התלמידים היטב לעבודה הנחשקת במשרות מאתגרות, כאשר תחומי הלימוד מכילים את הנושאים הבאים: קידום אתרים אורגני וממומן, ניהול רשתות חברתיות, מיתוג חברות ברשת, ניהול מוניטין, מידע מקיף על מערכות שונות כגון Google Analytics ומערכת הפרסום של פייסבוק, יצירת קמפיינים, פרסום באאוטבריין וטאבולה, רימרקטינג באמצעות הטמעת פיקסלים ועוד מיני רבים.
מובן כי השיעורים בקורסי שיווק באינטרנט יהיו מקיפים יותר, ירדו לפרטים ויהפכו את התלמידים לבעלי ידע רב ויאפשרו לו לבצע בפרקטיקה את השימוש במערכות השונות ואפשרות ביצוע קמפיינים בעלי תוצאות מדויקות ומותאמות בצורה טובה לקהלי היעד ולצרכים שלהם.

להשתלב בתחום דינמי נחשק

עידן האינטרנט מתפתח בקצב מהיר, זהו עולם דינמי, מגוון ומהיר ועולם הווב איננו סלחני. הזמינות הגבוהה של המידע לגולשים היא עצומה, כולם מחזיקים בכף היד את המכשיר הנייד המאפשר להם לקבל מידע בכל זמן נתון ולכן במקום שבו יש קהל פוטנציאלי יש מקום ליצירת מיתוג לחברות ולהוביל קמפיינים פרסומיים לצורך קבלת חשיפה והגדלת נפח מכירות החברה.
מכיוון שחברות רבות הבינו את הצורך להימצא באפיקי פרסום אינטרנטיים המוצעים לגולש ישירות לנייד, בו הוא מבצע שימוש יום יומי, כל אחד רוצה להיות שם ולספק לאותן חברות את הצורך.
קהל היעד לקורס השיווק מגוון, ישנם העוסקים בתחומים שונים בעולם האינטרנט ומעוניינים להרחיב את הידע המקצועי ולהתקדם לתחומים נוספים וישנם המגיעים ללא שום ידע קודם, אך עם רצון עז להשתלב בתחום הנחשק, בנוסף בעלי עסקים רבים המגיעים במטרה להבין את העולם השיווקי החדש בו אנחנו נמצאים.

אפשרויות התעסוקה לאחר קורס שיווק

את אפשרויות התעסוקה בתחום הקורס ניתן לחלק לשתיים. ישנם בוגרים שיעדיפו לעבוד כשכירים ולפתח קריירה יציבה בתחום וישנם כאלו שיעדיפו לעבוד כעצמאיים ולפתוח עסק משלהם.
ישנן הזדמנויות העסקה מרובות בתחום השיווק הדיגיטלי והפרסום המקוון, ניתן לעבוד בחברות פרסום, חברות יח"צ, חברות לשיווק דיגיטלי, חברות לקידום אתרים, חברות ניו מדיה ועוד. כמו כן, ישנן חברות פרטיות המחזיקות במנהלי שיווק דיגיטליים אשר אחראים על תחום קידום וניהול אתר החברה והרשתות החברתיות, כך שהאפשרויות אינן מוגבלות.
כאשר בוחרים לצאת לעצמאות בתחום השיווק באינטרנט ישנם מגוון תפקידים שניתן לעסוק בהם בתור עצמאי. אחד מה התפקידים היותר מבוקשים הינו מקדם אתרים.
רבים אינם יודעים אך קידום אתרים כעצמאי יכול להיות תפקיד מגוון ומאתגר מאוד, זהו מקצוע שיש בו המון חידושים וניתן ללמוד בו על תחומים רבים כאשר מקדמים ועושים מחקר בהם. ניתן לעבוד כפרילנסר גם כמנהל מדיה חברתית או מנהל קמפיינים בגוגל, השכר והאופציות שונים והתפקידים מגוונים מאוד. אחד המקומות המאוד פופולריים לגיוס לקוחות הינה פלטפורמת הפייסבוק, בתוך קבוצות של בעלי עסקים המעוניינים בשירותי פרסום אינטרנטיים (לרוב חברות קטנות ובינונית) ולהרחיב בהדרגה את פעילות.

קורס שיווק דיגיטלי - קורס קידום אתרים, רשתות חברתיות, פרסום ומכירות באינטרנט בהאקריו שמוכר על-ידי משרד התמ"ת. ניתן לשלם עבורו עם פקדון חיילים משוחררים.


פוסטים קשורים

מה צריך משווק דיגיטלי למציאת עבודה

מה צריך בוגר קורס דיגיטל בשביל למצוא עבודה?

אור פיאלקוב
הסיבות ללמוד שיווק דיגיטלי

כל הסיבות ללמוד שיווק דיגיטלי (ולא כי "בא לי")

איתמר מרילוס
digital-marketing

תחום השיווק בדיגיטל - מוגזם או מקבל את הערכה הראויה לו?

סער כהן
קידום אתרים

דגשים חשובים לקידום אורגני בשנת 2021

דניאל זריהן
×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים