אנשים רבים חולקים את החלום להיכנס להייטק. הוא נתפס מאוד יוקרתי (ובצדק) בקרב הרבה צעירים שרואים בו דרך מעולה לשלב בין איכות חיים עם פינוקים כמו תן ביס, נסיעות לחול והטבות אחרות, לבין השכר הגבוה. קורס חדש במונחים של הייטק הוא קורס שיווק דיגיטלי באינטרנט שנכנס בשנים האחרונות בעקבות הביקוש ההולך וגובר של חברות גדולות ליצור מיתוג ופרסום מנצח בעולם של כל כך הרבה גירויים. גם האקריו שהבינה את הצורך הזה,  לימודים בבאר שבע ופתחה גם קורס שיווק דיגיטלי אונליין כך שגם אם אתם גרים בבאר שבע או בכל מקום אחר בארץ - אתם תוכל לקבל את ההכשרה שתרצו.

אז מה זה קורס שיווק דיגיטלי באינטרנט ולמה צריך אותו?

אנשי שיווק לרוב מספרים שזה זורם אצלם בדם. הם היו אנשי שכנוע עוד מלידה אם בכתיבה ואם בדיבור. מכללות ואוניברסיטאות למיניהן מנסות לחדד את החוש הזה עם תארים וקורסים שונים אך לרוב זה מושרש באדם. בתור אשת שיווק בעצמי, שעשתה תואר וקורס בנושא, אני יכולה להגיד בוודאות, שזה תמוה לכולם בדם. אני חושבת שלכל אדם יש את היכולת הזו, גם אם הוא לא עושה איתה משהו בפן המקצועי.

תחום השיווק הדיגיטלי באינטרנט, התפתח המון בשנים האחרונות עם ההתפתחות של האינטרנט. עם העלייה בשימוש של הרשתות החברתיות ושל רשתות החיפוש, משווקים הבינו שזו דרך מעולה להגיע אל קהל היעד שלהם. איש השיווק אמור לדעת לזהות את הקהל שלו, את הרשת החברתית בה הוא מרבה לבקר ובאיזו שפה יהיה הכי טוב לפנות אליו כדי שיכיר את המוצר או השירות שלי ושבסופו של דבר יבצע המרה.

קורס
השיווק זורם אצלם בדם

לאחרונה נכנס התחום חזק גם אל עולם ההייטק שהבין שגם הוא צריך להתאים את עצמו לדרישות השוק. קורס שיווק באינטרנט מאפשר לסטודנטים שלומדים אותו לצאת לעולם ולהיות עצמאיים או שכירים לבחירתם. הנושאים בו מאוד מגוונים ובסופו של הקורס, הבוגר יכול לעבוד בכל אחד מהתחומים הבאים: איש ניהול קמפיינים ממומנים, איש SEO שמקדם אורגנית במנועי חיפוש, מנהל רשתות חברתיות, כותב תוכן שיווקי או כותב לאתרי אינטרנט, מנהלי אתרים ועוד.

לתחום הזה מגיעים אוכלוסיות מכל הגילאים והרקעים. כולם למעשה רוצים להשתלב בתחום מעניין, מאתגר ודינמי. קורס שיווק דיגיטלי בבאר שבע וגם בקמפוסים האחרים שלנו ברחבי הארץ (רמת גן, ירושלים, וחיפה), הוא מגוון כל כך שמאפשר למעשה ללומדים בו מגוון רחב של אפשרויות תעסוקה.

למה בבאר שבע?

בירת הנגב ידועה כבר בתור אוטוריטה בכל מה שקשור בהוצאת מוחות מבריקים. אוניברסיטת בן גוריון ששוכנת שם שנים רבות אחראית על הרבה מהבוגרים המעולים שעובדים היום בתעשייה ועל האווירה הסטודנטיאלית נאמר כבר רבות. בשנים האחרונות קרה שינוי בבאר שבע כשיותר ויותר חברות הייטק גדולות, ישראליות ובינלאומיות, פתחו סניף גם בבאר שבע. יתרה מכך, אפילו הצבא הקים שם את מערך הסייבר שלו והפך את באר שבע לבירת הסייבר של ישראל.

מכללת האקריו הבינה שיש צורך בקורסים בבאר שבע הדוגלים בהסמכה מהירה יותר של עובדים איכותיים שימלאו את המשרות באזור והחליטה כמו עוד מכללות בבאר שבע בזמן משבר הקורונה, שהם חייבים לעבור בזריזות למערך לימודי אונליין, לא רק מהסיבה הפשוטה שהנגיף עלול להגיע אליהם למכללה חלילה. אלא גם בשל העובדה שהם יוכלו לאפשר לכל אחד ללמוד, מהבית שלו, בצורה שנוחה, אז לא משנה אם אתם מבאר שבע, קיסריה או עיר אחרת בארץ - אתם לא תצרכו לצאת מהבית בשביל לקבל את ההכשרה שתרצו.

בשורה התחתונה, אם אתם רוצים להיכנס לעולם המופלא של השיווק באינטרנט, קורס שיווק דיגיטלי בבאר שבע של האקריו, הוא פתרון מעולה בשבילכם. תחום שיש לו יתרונות מכל הבחינות החל מביקוש גבוה לעובדים, דרך קורס מגוון, מעניין ודינמי ועד הבטחה לעבודה בסיום הקורס.

צ׳אט בוואטסאפשיחהלפרטים והרשמה