התקשרו עכשיו: 03-6135565
חייל
משוחרר ? לחץ/י כאן
דף הבית / הצוות המנצח לעתיד בטוח

רק מרצים מהתעשייה

המרצים שלנו לא רק ילמדו אותך את העבודה, הם ילמדו אותך לעבוד!
צוות המרצים ב –HackerU  מורכב ממרצים מנוסים, בעלי וותק מתחום ההדרכה ועבודה בתעשיית ההייטק, כל מרצה נבחר בקפידה על מנת לספק לך ולסטודנטים שלנו את חווית הלימודים המקצועית והפרקטית ביותר.

מרצים שמכירים את השטח, הם מרצים שיודעים מה המעסיק הבא שלך מחפש באמת
בעולם ההייטק הדבר החשוב ביותר הוא קודם כל יכולת, המרצים שלנו ידאגו שתגיע מוכן לראיון העבודה ולתפקיד שמחכה לך בסיום הלימודים. כל המרצים ב-HackerU הם אנשי מקצוע שבאים מלב התעשייה, כשרבים מהם מכהנים גם בהווה כאנשי מפתח וכמנהלים בחברות הייטק שונות.

אתה יכול לדעת שהעתיד שלך בידיים טובות
כי אין דבר טוב יותר בשבילך ממרצה שלא רק מלמד את החומר, אלא באמת חי אותו ביומיום.

רוצה לדעת עוד ? בוא לקרוא על המרצים שלנו, פשוט לחץ על התמונות ותגלה >>>

איתמר צוקרמן
תמונת מרצה איתמר צוקרמן
16 שנים בתחום בניית אתרים. מקום עבודה הראשון שלי בתחום: מדריך בקורס PowerPoint. מה שאני הכי אוהב בתחום בניית אתרים ועיצוב גרפי זה את העובדה שהכל דינאמי ומשתנה. כל הזמן יש דברים חדשים מעניינים ומאתגרים ללמוד. אני אוהב ללמד כי: אני אוהב לפתור בעיות ומאמין שאין משהו שלא ניתן ללמוד. מוטו לחיים: "כל אתר מוצלח או עיצוב מוצלח מתחיל מתכנון".
דניאל כהנוב
תמונת מרצה דניאל כהנוב
10 שנים בתחום שיווק באינטרנט. מקום העבודה הראשון שלי בתחום היה ביורם לימודים (מבית Walla). מה שאני הכי אוהב בתחום קידום אתרים זה את הדינמיות והתחרות, כמו כן הצורך ללמוד ולהתעדכן כל הזמן. אני אוהב ללמד כי: אני נהנה לראות את הסטודנטים שלי במקומות עבודה מובילים בתעשייה. מוטו לחיים: "הצלחה בחיים תלויה בעיקר בהשקעה שלכם ורק במעט מזל בדרך".
איליה לכטר
תמונת מרצה איליה לכטר
מעל ל- 10 שנים תחום. מקום העבודה הראשון שלי בתחום היה: בתיכון- התקנה ותמיכה של מחשבים ורשתות אחרי שעות הלימודים. מה שאני הכי אוהב בתחום ניהול רשתות ואבטחת מידע: הדינמיקה של התפתחות בענף זה היא כל כך גבוהה, אתה צריך ללמוד כל הזמן ולשפר את הידע והכישורים. אני אוהב ללמד כי: כי אני אוהב ללמוד. מוטו לחיים- "הזמן שלכם מוגבל, אז אל תבזבזו אותו בלחיות חיים של מישהו אחר".
אביעד דדון
תמונת המרצה אביעד דדון
מעל 23 שנים בתחום פיתוח תוכנה ואבטחת מידע. עבודתי הראשונה הייתה במכללת ספיר: מרצה לתואר ראשון בקורס הנדסת תוכנה. אני הכי אוהב בתחומים שאני מלמד שהכל דינמי ומאתגר. אני אוהב ללמד כי: יש לי סיפוק להעביר את המידע, הידע והניסיון לדורות הצעירים יותר. מוטו לחיים: "Keep IT simple", שמור על פיתוח IT באופן הפשוט ביותר עד כמה שניתן.
שלומי חגולי
תמונה מרצה שלומי חגולי
מעל 16 שנים בתחום ההייטק. התחלתי את הקריירה שלי בחברת HP (מרקורי לשעבר). אני הכי אוהב בתחומים שאני מלמד: את השילוב של הטכנולוגיות, התהליכים, האנשים ואת האינסופיות של האתגרים. אני אוהב ללמד כי: אין דבר יותר מספק מלראות הסטודנטים שלך מוצאים עבודה, מתקדמים ובונים קריירה מקצועית. מוטו לחיים: "היה אחראי לעתידך".
שלומי להב
תמונת מרצה שלומי להב
12 שנים בתחום בניית אתרים ופיתוח בשפת PHP. מקום העבודה הראשון שלי היה בחברת בית תוכנה ופיתוח. אני הכי אוהב בתחום בניית אתרים: שהתחום תמיד מתחדש, תמיד יש מה ללמוד, לנסות ולהתנסות. אני אוהב ללמד כי: "הרצון לתת חזק יותר מהצורך לקבל ואני נהנה כל פעם מחדש לראות איך הבוגרים שלי מצליחים ומשתלבים בתחום". מוטו לחיים: "תשכח מכל הסיבות שזה לא יצליח ותאמין בסיבה אחת שזה כן יצליח".
אילן מינדל
תמונת מרצה אילן מינדל
3 שנים בתחום ניהול רשתות ואבטחת מידע. מקום העבודה הראשון שלי בתחום: היה בחברת Verifone . מה שאני הכי אוהב בתחום ניהול רשתות ואבטחת מידע זה להמשיך ולפתח את דור המחר בסייבר. אני אוהב ללמד כי: קשה להתאקלם בעולם ההייטק ללא ההכוונה הנכונה ואני אוהב להעניק את הידע הנכון לסטודנטים שלי. מוטו לחיים: "ידע זה כח".
אלדד סרי
תמונת מרצה אלדד סרי
מעל 15 שנים בתחום אנימציה והתלת מימד. מקום העבודה הראשון שלי בתחום היה בטלעד– ערוץ 2. אני הכי אוהב בתחום האנימציה: שהכל מתחדש ומתפתח כל הזמן, אני עובד ומלמד את התחום כ"כ הרבה שנים, אבל עדיין מרגיש שאני לומד משהו חדש כל יום. אני אוהב ללמד כי: זה כיף גדול לחלוק ולהעביר ידע הלאה ולראות סטודנטים מיישמים את מה שלמדו בדרכים חדשות ומגיעים לתוצאות מדהימות. מוטו לחיים: "כל יום לימדו דבר חדש".
אלון אלדן
תמונת מרצה אלון אלדן
15 שנים בתחום הטכנולוגיות ואבטחת המידע במגוון תפקידים. התפקיד הראשון שלי היה בחברת Microsoft כמנהל רשת בצוות אינטגרציה. מה שאני הכי אוהב בתחום ניהול רשתות: זהו התחום היחידי שלא משנה כמה ניסיון וידע יש לך, בכל רגע נתון נוצרות טכנולוגיות חדשות ואפשרויות ללמוד ולהעשיר את עצמך, אין אף פעם רגע משעמם. אני אוהב ללמד כי: אין כמו להרגיש שגרמת למישהו אחר להצליח באתגר שהוא לא היה יכול להצליח בו לפני. מוטו לחיים: "כאשר אתה חושב שאתה יודע הכל, תחשוב שוב!".
אלעד לביא
תמונת מרצה אלעד לביא
13 שנים בתחום פיתוח אפליקציות. מקום העבודה הראשון שלי בתחום היה בצה"ל. מה שאני הכי אוהב בתחום פיתוח אפליקציות: זה האתגר המחשבתי והאפשרות לבטא יצירתיות. אני אוהב ללמד כי: ללמד זה אתגר. המורה צריך ללמוד את הסטודנט כמו שהסטודנט צריך ללמוד מהמורה. הוראה זו אומנות. מוטו לחיים: "אינני פותר בעיות קשות. אני מפרק אותן לבעיות קטנות ופותר כל בעיה בנפרד".
דויד שיפמן
תמונת מרצה דויד שיפמן
ניסיון בתחום: בגיל 11 קיבלתי את המחשב הראשון שלי והתחלתי לנסות להרכיב אותו. מקום העבודה הראשון שלי היה מורה למחשבים בפנימייה. אני הכי אוהב בתחום: שאנחנו נמצאים במצב מתמיד של חשיבה ואימוץ המוח למציאת פתרונות. התפקיד מצריך מיומנות ויצירתיות, הרבה פעמים אתה מתבקש להציע פתרון אחד שיפתור כמה בעיות. אני אוהב ללמד כי: היכולת להעביר מידע. יש סיפוק עצום בללמד את המקצוע הזה. מוטו לחיים: "כשתצליח להסתכל על בעיה כעוד הזדמנות ללמוד משהו חדש - תדע שאתה בדרך הנכונה".
דורון אופק
תמונת מרצה דורון אופק
משנת 92 אני עובד עם לינוקס, ומ- 2005 מלמד אבטחת מידע. אני עצמאי, מספק שירותים למשרדים ביטחוניים וחברות. מה שאני הכי אוהב בתחום: קיימת בתחום של תוכנה חופשית המון יצירתיות, אפשר להיות ווירטואוז עם שרתים כאשר "מאלפים" אותם "לנגן" ביחד. אני אוהב ללמד כי: ללמד זה סוג של שליחות שאני חייב לעשות אותה. רוב עבודתי היא בצד הייעוצי, אולם אני רואה כמה חוסר ידע קיים אצל אנשים, ולכן ללמד היא אחת מה"חובות" שלי. מוטו לחיים: "קודם הם מתעלמים ממך, אז הם צוחקים עליך, אחר כך הם נלחמים בך, ולבסוף - אתה מנצח".
יורם בביאן
תמונת מרצה יורם בביאן
אני למעלה מ- 20 שנים בתחום ההייטק. מקום עבודה ראשון בתחום: מקום העבודה הראשון שלי בתחום היה בחברת אלדן השכרת רכב. מה שאני הכי אוהב בתחום DBA: את החדשנות. אני אוהב ללמד כי: זה מאפשר לי לפגוש אנשים שצמאים לידע. מוטו לחיים: "הגדילו ראש ותחשבו מעבר לתפקיד".
יותם הדר
תמונת מרצה יותם הדר
8 שנים בתחום DBA. מקום עבודה ראשון בתחום: eToro, מהחברות המובילות במסחר אונליין. מה שאני הכי אוהב בתחום בדיקות התוכנה: זה את השילוב בין הביזנס לטכנולוגיה. אני אוהב ללמד כי: זה מספק להעביר ידע הלאה. מוטו לחיים: "לא צריך להמציא את הגלגל מחדש, צריך לייצר גלגל טוב יותר".
מיכאל פינגרוט
תמונת מרצה מיכאל פינגרוט
10 שנים בתחום שיווק באינטרנט. אני עצמאי, יועץ לאסטרטגיה דיגיטלית, כיום שותף וסמנכ"ל שיווק בסטארט-אפ img.Ads. מה שאני הכי אוהב בתחום שיווק באינטרנט: את המהירות וקצב העדכונים והחידושים בו, היכולת לחדש ולפרוץ גבולות בכל רגע נתון והזכות לשלב בין שיווק, טכנולוגיה וחדשנות. אני אוהב ללמד כי: אני נהנה להעביר לסטודנטים ידע ותובנות שנצברו לאורך השנים כך שהם יהפכו להיות אנשי המקצוע המובילים של המחר. מוטו לחיים: "אין קיצורי דרך – ככל שתשקיעו יותר, עקומת הלמידה שלכם תהיה מהירה ואיכותית יותר".
נאור קן דרור
תמונת מרצה נאור קן דרור
12 שנים בתחום. העבודה הראשונה שלי בתחום הייתה בחברת: "snowball vfx" בתפקיד מעצב קונספט. מה שאני הכי אוהב בתחום רישום ועיצוב: עבודת ההתאמה בין התפקיד ליופי. אני אוהב ללמד כי: תהליך השינוי שחווה הסטודנט/ית הוא דרמה שעניין לחזות בה. מוטו לחיים: "לנוע במחשבה בגמישות אפילו בלהט הקרב".
ניקיטה קורטין
תמונת מרצה ניקיטה קורטין
7 שנים ניסיון בפיתוח, 3 שנים ניסיון בהדרכת פיתוח תוכנה ומעל 12 שנים ניסיון בהדרכה. התחלתי לעבוד כעצמאי על פרויקטים שונים עוד בשירותי הצבאי. מה שאני הכי אוהב בתחום הפיתוח: אני אוהב אתגרי חשיבה וככל שאני מתמודד עם אתגרים שונים ומגלה משהו חדש, אני מבין כמה עוד מידע נשאר לגלות וזה מחזק לי את המוטיבציה להמשיך לחזק את המיומנויות שלי. אני אוהב ללמד כי: אני אוהב אתגרי חשיבה ואוהב דינמיקה חברתית. בהדרכות פיתוח תוכנה, אני מוצא את שניהם. מוטו לחיים: "עדיף דרך ארוכה להצלחה, מאשר קיצור דרך לכישלון".
ספי חן
תמונת מרצה ספי חן
14 שנים בתחום ניהול רשתות ואבטחת מידע. העבודה הראשונה שלי הייתה בחברה בשם Spotnet, הייתי אחראי על שירות ללקוחות בעיקר בסביבת MAC, בהמשך הייתי אחראי גם על השרתים (בעיקר לינוקס). מה שאני הכי אוהב בתחום ניהול רשתות: התחום הזה מאפשר לך לעשות וללמוד דברים חדשים כל פעם מחדש, גם מגוון התפקידים בו מאוד רחב. אני אוהב ללמד כי: בכל יום אני לומד ומלמד דברים חדשים והסיפוק לראות סטודנטים שלי משתלבים בתעשייה הוא עצום. מוטו לחיים: "קשה בלימודים קל במציאות".
עופר שלי
תמונת מרצה עופר שלי
10 שנים בתחום עיצוב גרפי ובניית אתרים. מקום העבודה הראשון שלי היה בחברת משחקים MIND 360. אני הכי אוהב בתחום: ללמוד כל פעם כיצד הטכנולוגיה מקלה עלינו בתכנות וכיצד בעבודה של שבועיים-שלוש ניתן להפיק אפליקציה/אתר שמשנה את סדר העולם של אנשים רבים. אני אוהב ללמד כי: כיף לשמוע על סטודנטים שהתקבלו לעבודה בזכות מה שלימדת אותם. מוטו לחיים: "בטחון זה הכל!" גם אם אתה לא בטוח במשהו עדיף לעשות אותו מאשר לא לעשות בכלל.
רונית אדרי
תמונת מרצה רונית אדרי
16 שנים בתחום בדיקות תוכנה. מקום העבודה הראשון שלי היה בחברת: פורטליס, בתפקיד בודקת תוכנה. אני אוהבת את הדינמיות בתחום, לחקור לשורש הבעיה בצורה מדוייקת ובכך לסייע לפיתרון. אני אוהבת ללמד כי: הכיף הוא בלעזור, לשתף ידע ולנסות עד כמה שניתן להביא אותם למקום מקצועי שאותו יוכלו ליישם בשטח, השאר– תלוי בהם. מוטו לחיים: "לא לפחד ללמוד ולעשות שינויים– בכל תחום בחיים".
רז לוזון
תמונת מרצה רז לוזון
מעל ל- 10 שנים בתחום קידום אתרים. המקום הראשון שהתחלתי לעבוד בו בתחום היה בעסק משפחתי. אני הכי אוהב בתחום: שהעסק של הלקוח בידיים שלך, עשית עבודתך נאמנה והוא יעוף קדימה. אני אוהב ללמד כי: אני מת על המקצוע וכשאני מלמד אני נזכר עד כמה. מוטו לחיים: "כל דבר בזמנו ובעיתו, זמן ללמוד, לעבוד, ולהנות".
רומן זאיקין
תמונת מרצה רומן זאיקין
9 שנים בתחום ההייטק. מקום העבודה הראשון שלי היה בצה"ל- ראש צוות מערכות מידע בחיל אוויר. מה שאני הכי אוהב בתחום אבטחת מידע- זה את האתגר, להכיר מערכות חדשות ולהיות תמיד בשיא הטכנולוגיה, למצוא פרצות אבטחה בחברות גדולות. אני אוהב ללמד כי- אני אוהב להעביר את הידע שלי לסטודנטים. מוטו לחיים – "תלמד ותצליח".

מסלולי הלימוד:

לקורס שיווק באינטרנט
לקורס קידום אתרים
לקורס ניהול רשתות חברתיות
לקורס ניהול רשתות
לקורס NET.
לקורס בניית אתרים
לקורס סייבר 
לקורס אנימציה בתלת מימד
לקורס אפליקציות
לקורס עיצוב גרפי
לקורס UI / UX
לקורס linux
לקורס DBA
לקורס QA

לקבלת פרטים נוספים

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

תמונת לינק לסרטון עוד קצת מידע
לתשומת לבכם: ולמען הסר ספק,
       מובהר כי החברה שומרת לעצמה את הזכות לערוך מעת לעת,
       לפי שיקול דעתה,
       שינויים בתוכניות הלימודים או בסגל המרצים
חייג עכשיו
השאר פרטים