התקשרו עכשיו: 03-6135565
חייל
משוחרר ? לחץ/י כאן
דף הבית / הצוות המנצח לעתיד בטוח

רק מרצים מהתעשייה

המרצים שלנו לא רק ילמדו אותך את העבודה, הם ילמדו אותך לעבוד!
צוות המרצים ב –HackerU  מורכב ממרצים מנוסים, בעלי וותק מתחום ההדרכה ועבודה בתעשיית ההייטק, כל מרצה נבחר בקפידה על מנת לספק לך ולסטודנטים שלנו את חווית הלימודים המקצועית והפרקטית ביותר.

מרצים שמכירים את השטח, הם מרצים שיודעים מה המעסיק הבא שלך מחפש באמת
בעולם ההייטק הדבר החשוב ביותר הוא קודם כל יכולת, המרצים שלנו ידאגו שתגיע מוכן לראיון העבודה ולתפקיד שמחכה לך בסיום הלימודים. כל המרצים ב-HackerU הם אנשי מקצוע שבאים מלב התעשייה, כשרבים מהם מכהנים גם בהווה כאנשי מפתח וכמנהלים בחברות הייטק שונות.

אתה יכול לדעת שהעתיד שלך בידיים טובות
כי אין דבר טוב יותר בשבילך ממרצה שלא רק מלמד את החומר, אלא באמת חי אותו ביומיום.

רוצה לדעת עוד ? בוא לקרוא על המרצים שלנו, פשוט לחץ על התמונות ותגלה >>>

איתמר צוקרמן
תמונת מרצה איתמר צוקרמן
מעל 18 שנים בתחום בניית אתרים. מקום העבודה הראשון שלי בתחום: מדריך בקורס PowerPoint. מה שאני הכי אוהב בתחום בניית אתרים זה את העובדה שהכל דינאמי ומשתנה. כל הזמן יש דברים חדשים מעניינים ומאתגרים ללמוד. אני אוהב ללמד כי: אני אוהב לפתור בעיות ומאמין שאין משהו שלא ניתן ללמוד. מוטו לחיים: "כל אתר מוצלח או עיצוב מוצלח מתחיל מתכנון".
דניאל כהנוב
תמונת מרצה דניאל כהנוב
מעל 13 שנים בתחום שיווק באינטרנט. מקום העבודה הראשון שלי בתחום: יורם לימודים (מבית Walla). מה שאני הכי אוהב בתחום קידום אתרים: הדינמיות והתחרות, כמו כן הצורך ללמוד ולהתעדכן כל הזמן. אני אוהב ללמד כי: אני נהנה לראות את הסטודנטים שלי במקומות עבודה מובילים בתעשייה. מוטו לחיים: "הצלחה בחיים תלויה בעיקר בהשקעה שלכם ורק במעט מזל בדרך".
שלומי חגולי
תמונה מרצה שלומי חגולי
מעל 17 שנים בתחום ההייטק. מקום העבודה הראשון שלי בתחום: חברת HP (מרקורי לשעבר). אני הכי אוהב בתחומים שאני מלמד: השילוב של הטכנולוגיות, תהליכים, אנשים ואת האינסופיות של האתגרים. אני אוהב ללמד כי: אין דבר יותר מספק מלראות הסטודנטים שלך מוצאים עבודה, מתקדמים ובונים קריירה מקצועית. מוטו לחיים: "היה אחראי לעתידך".
אלדד סרי
תמונת מרצה אלדד סרי
מעל 16 שנים בתחום אנימציה ותלת מימד. מקום העבודה הראשון שלי בתחום: טלעד– ערוץ 2. אני הכי אוהב בתחום האנימציה: הכל מתחדש ומתפתח כל הזמן, אני עובד ומלמד את התחום כ"כ הרבה שנים, אבל עדיין מרגיש שאני לומד משהו חדש כל יום. אני אוהב ללמד כי: זה כיף גדול לחלוק ולהעביר ידע הלאה ולראות סטודנטים מיישמים את מה שלמדו בדרכים חדשות ומגיעים לתוצאות מדהימות. מוטו לחיים: "כל יום לימדו דבר חדש".
ספי חן
תמונת מרצה ספי חן
מעל 15 שנים בתחום ניהול רשתות ואבטחת מידע. מקום ראשון עבודה בתחום: חברה בשם SpotNet, חברה בעלת מוצר עולמי לתקשורת בין אנשי פרסום. מה שאני הכי אוהב בתחום ניהול רשתות: התחום הזה מאפשר לך לעשות וללמוד דברים חדשים כל פעם מחדש, גם מגוון התפקידים בו מאוד רחב. אני אוהב ללמד כי: בכל יום אני לומד ומלמד דברים חדשים והסיפוק הוא לראות סטודנטים שלי משתלבים בתעשייה. מוטו לחיים: "קשה בלימודים קל במציאות".
שלומי להב
תמונת מרצה שלומי להב
מעל 12 שנים בתחום בניית אתרים ופיתוח בשפת PHP. מקום העבודה הראשון שלי: חברת Hippotec (בית תוכנה ופיתוח). אני הכי אוהב בתחום בניית אתרים: התחום תמיד מתחדש, תמיד יש מה ללמוד, לנסות ולהתנסות. אני אוהב ללמד כי: "הרצון לתת חזק יותר מהצורך לקבל ואני נהנה כל פעם מחדש לראות איך הבוגרים שלי מצליחים ומשתלבים בתחום". מוטו לחיים: "תשכח מכל הסיבות שזה לא יצליח ותאמין בסיבה אחת שזה כן יצליח".
עופר שלי
תמונת מרצה עופר שלי
מעל 11 שנים בתחום עיצוב גרפי ובניית אתרים. מקום העבודה הראשון שלי: חברת המשחקים MIND 360. אני הכי אוהב בתחום: ללמוד כל פעם כיצד הטכנולוגיה מקלה עלינו בתכנות וכיצד בעבודה של שבועיים-שלושה ניתן להפיק אפליקציה/אתר שמשנה את סדר העולם של אנשים רבים. אני אוהב ללמד כי: כיף לשמוע על סטודנטים שהתקבלו לעבודה בזכות מה שלימדת אותם. מוטו לחיים: "ביטחון זה הכל!" גם אם אתה לא בטוח במשהו עדיף לעשות אותו מאשר לא לעשות בכלל.
רוני נקש
תמונת מרצה רוני נקש
מעל 7 שנים בתחום העיצוב הגרפי. מקום העבודה הראשון שלי בתחום: חברת China Buy, הייתי חלק מצוות יצירת המותג. מה שאני הכי אוהבת בתחום עיצוב גרפי: תחום זה מתחדש ומתעדכן כל יום מחדש ואני אף פעם לא מאבדת את העניין. אני אוהבת ללמד כי: אני אוהבת לראות את המבט המתרגש של הסטודנטים כשהם פוגשים את עולם העיצוב לראשונה. מוטו לחיים: "Hakuna Matata".
רועי ירושלמי
תמונת מרצה רועי ירושלמי
מעל 15 שנים בתחום אנימציה ותלת מימד. מקום העבודה הראשון שלי בתחום: תלתן הנדסת מערכות. מה שאני הכי אוהב בתחום אנימציה ותלת מימד: תחום ה-Real Time, פיתוח משחקים והדמיות. אני אוהב ללמד כי: אני אוהב לפתור בעיות ומאמין שאין משהו שלא ניתן ללמוד. מוטו לחיים: הכל אפשרי ב-CG.
אלעד לביא
תמונת מרצה אלעד לביא
מעל 14 שנים בתחום פיתוח אפליקציות. מקום העבודה הראשון שלי בתחום: צה"ל. מה שאני הכי אוהב בתחום פיתוח אפליקציות: האתגר המחשבתי והאפשרות לבטא יצירתיות. אני אוהב ללמד כי: ללמד זה אתגר. ידע מקצועי ברמה גבוהה הוא הכרחי, אבל לא מספיק בשביל להביא את הסטודנטים להצלחה. מוטו לחיים: אל תפתרו בעיות קשות, תפרקו אותן לבעיות קטנות ורק אז תוכלו לפתור כל בעיה בנפרד.
גל לביא
תמונת מרצה גל לביא
מעל 10 שנים בתחום התכנות, הנחיית קבוצות ו-WEB מקום העבודה הראשון שלי בתחום: התחלתי כעצמאי. מה שאני הכי אוהב בתחום: היכולת לפתח רעיון וליצור עולם באמצעות המחשב והמחשבה. אני אוהב ללמד כי: זה מעניק לי תחושת סיפוק ואני אוהב את האינטראקציה עם הסטודנטים. מוטו לחיים: לימודים וטיולים זה שני דברים שתמיד יפיקו לך תועלת.
יורם בביאן
תמונת מרצה יורם בביאן
למעלה מ- 21 שנים בתחום ההייטק. מקום עבודה ראשון בתחום: חברת אלדן השכרת רכב. מה שאני הכי אוהב בתחום DBA: את החדשנות. אני אוהב ללמד כי: זה מאפשר לי לפגוש אנשים שצמאים לידע. מוטו לחיים: "הגדילו ראש ותחשבו מעבר לתפקיד".
מיכאל פינגרוט
תמונת מרצה מיכאל פינגרוט
מעל 11 שנים בתחום שיווק באינטרנט. מקום עבודה ראשון בתחום: אני עצמאי מיומי הראשון כיועץ לאסטרטגיה דיגיטלית. מה שאני הכי אוהב בתחום שיווק באינטרנט: המהירות וקצב העדכונים והחידושים בו, היכולת לחדש ולפרוץ גבולות בכל רגע נתון והזכות לשלב בין שיווק, טכנולוגיה וחדשנות. אני אוהב ללמד כי: אין דבר יותר מהנה מללמד ולהעביר לסטודנטים ידע ותובנות שנצברו לאורך השנים, כך שהם יהפכו להיות אנשי המקצוע המובילים של המחר. מוטו לחיים: "אין קיצורי דרך – ככל שתשקיעו יותר, עקומת הלמידה שלכם תהיה מהירה ואיכותית יותר".
רונית אדרי
תמונת מרצה רונית אדרי
מעל 17 שנים בתחום בדיקות תוכנה. מקום העבודה הראשון שלי: חברת פורטליס בתפקיד בודקת תוכנה. מה שאני הכי אוהבת בתחום: את הדינמיות. לחקור לשורש הבעיה בצורה מדויקת ובכך לסייע לפתרון מהיר. אני אוהבת ללמד כי: הכיף הוא בלעזור, לשתף ידע ולנסות, עד כמה שניתן, להביא אותם למקום מקצועי שאותו יוכלו ליישם בשטח, השאר– תלוי בהם. מוטו לחיים: "לא לפחד ללמוד ולעשות שינויים– בכל תחום בחיים".
רז לוזון
תמונת מרצה רז לוזון
מעל ל- 11 שנים בתחום קידום אתרים. מקום העבודה הראשון שלי: עסק משפחתי בתחום, ללא ידע ולגמרי במקרה. אני הכי אוהב בתחום: גורל העסק של הלקוח ביידים שלך. עשית עבודתך נאמנה והוא יעוף קדימה, אני אוהב ללמד כי: אני מת על המקצוע וכשאני מלמד, אני נזכר עד כמה. מוטו לחיים: "כל דבר בזמנו ובעיתו, זמן ללמוד, לעבוד, וליהנות".
רומן בוריסניקו
תמונת מרצה רומן בוריסניקו
מעל 3 שנים בתחום ניהול רשתות מקום העבודה הראשון שלי בתחום: מרצה במכללת האקריו מה שאני הכי אוהב בתחום ניהול רשתות: ניהול שרתים והקמת מערכות תקשורת. אני אוהב ללמד כי: נותן לי סיפוק לראות את התלמידים שלי מצליחים בתעשייה. מוטו לחיים: תלמד... תדע... תרוויח...
נעם פרוסטיג
תמונת נעם פרוסטיג
מעל 5 שנים בתחום ניהול רשתות. מקום העבודה הראשון שלי בתחום: חברה מהגדולות במשק, כמנהל פרויקט בתחום הרשתות. מה שאני הכי אוהב בתחום ניהול רשתות: התחום רחב מאוד, חי ודינמי, מאפשר התפתחות לכיוונים שונים, כל יום לומדים דברים חדשים, אין רגע דל. אני אוהב ללמד כי: זה מדהים לראות את התלמידים המבוהלים במיון הופכים לאנשי מקצוע ברמה גבוהה, אחרי חצי שנה של לימודים. מוטו לחיים: " החיים מתחילים היכן שהפחד נגמר ".
דניאל לוי
תמונת מרצה דניאל לוי
מעל 5 שנים בתחום בדיקות תוכנה. מקום העבודה הראשון שלי בתחום: חברת בזק. מה שאני הכי אוהב בתחום בדיקות תוכנה: הלמידה הלא נגמרת והאתגרים שהעבודה מציבה לנו, החידושים בתחום והאינטראקציה עם מנהלים ברמות הכי בכירות. אני אוהב ללמד כי: אני מאוד נהנה לפגוש את הדור הצעיר בתחום ושמח על היכולת להכיר להם שיטות עבודה חדשניות ומעניינות ולהוכיח להם (שוב) שהם בחרו במקצוע הנכון. מוטו לחיים: לא להפסיק לחקור לשאול וללמוד- יש עד אין סוף לאן להתקדם.
לירז אמיר
תמונת מרצה לירז אמיר
מעל 5 שנים בתחום דוטנט. מקום העבודה הראשון שלי בתחום: BizWise Technologies. מה שאני הכי אוהב בתחום: האתגר, ההיגיון ואת היצירה, ליצור עולם מכלום. זה הכי קרוב שאגיע להיות גיבור על :) אני אוהב ללמד כי: אני אוהב אנשים ויצירת דור מתכנתים חדש זאת תחושת סיפוק מופלאה. מוטו לחיים: עד שלא תנסה, לא תדע...
מעיין פוליצר
תמונת מרצה מעיין פוליצר
עוד מהילדות הייתי יוצר וממציא משחקים ועניין אותי מאוד איך בונים ומפתחים דברים. מקום העבודה הראשון שלי בתחום: SlidePiper - סטארטאפ בתחום ייעול תהליך המכירה לעסקים. מה שאני הכי אוהב בתחום פיתוח אפליקציות: היצירה, ההתפתחות, החדשנות, החשיבה מחוץ לקופסא, חוסר הגבולות - בעצם, אין מה לא לאהוב! אני אוהב ללמד כי: האתגר של לחבר אותם לתחום, לדחוף אותם למקסימום ולראות אותם משתפרים, חוקרים, שואלים שאלות מתקדמות- זאת הרגשה שאי אפשר לתאר ושווה הכל! מוטו לחיים: הדרך להבנה עמוקה מתחילה מהבסיס. כאשר הוא חזק, השמיים הם הגבול.
אלי טל
תמונת מרצה אלי טל
מעל 3 שנים בתחום QA. מקום העבודה הראשון שלי: בפעם הראשונה שנחשפתי לעולם זה היה שעבדתי בבנק הפועלים וביצעתי בקרות איכות לתהליכים עסקיים ופיננסיים. מה שאני הכי אוהב בתחום: הדינמיות, היכולת לאתר פגמים ולהיות זה שיכול לשנות משהו במערכת בין אם משהו קטן או גדול. אני אוהב ללמד כי: זה מה שמגדיר אותי. תמיד נמשכתי ועסקתי בהדרכות. מוטו לחיים: לא לוותר, תמיד לרדוף אחרי החלומות שלך.
אילן מינדל
תמונת מרצה אילן מנדל
מרצה וראש תחום אבטחת מידע וסייבר. בעל ניסיון של מעל 7 שנים בתחום וראש צוות התקפה בחברת האבטחה "באגסק". בעל ניסיון רב בבדיקות חדירות ובהדרכות בארץ ובעולם (ארצות הברית, אוסטרליה ואפריקה) ובעל ניסיון רב בביצוע בדיקות חוסן בשלל פלטפורמות (מחומרה ועד אפליקציה), מחקר ופיתוח.
דורון אופק
תמונת מרצה דורון אופק
מרצה וראש תחום ניהול שרתי לינוקס. עובד משנת 97 בתחום ההייטק, הוכשר והוסמך על ידי הגופים הרלוונטיים בתחומי לינוקס ותוכנה חופשית, עם התמחויות בתחומי אבטחת מידע, סייבר, מערכות קריטיות, מערכות ליבה, מערכות לחישובים מורכבים ומבוזרים (HPC וגריד), ווירטואליזציה ו- Cloud. מספק שירותים לזרועות ממשל שונות, בנקים וחברות ביטוח, כמו גם לחברות בטחוניות, גופים בטחוניים, וצה"ל. מועסק ע"י מרבית חברות המחשוב הגדולות בפרויקטים מורכבים, המצריכים שילוב של ידע נרחב מתחומים רבים, בעיקר כאשר נדרש שילוב של ידע כאמור עם אבטחת מידע, הגנה על מערכות וסייבר. לאורך השנים עסק בהוראה במסגרת של חברות הדרכה ובאקדמיה.

מסלולי הלימוד:

לקורס שיווק באינטרנט
לקורס קידום אתרים
לקורס ניהול רשתות חברתיות
לקורס ניהול רשתות
לקורס NET.
לקורס בניית אתרים
לקורס סייבר 
לקורס אנימציה בתלת מימד
לקורס אפליקציות
לקורס עיצוב גרפי
לקורס UI / UX
לקורס linux
לקורס DBA
לקורס QA

לקבלת פרטים נוספים

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

תמונת לינק לסרטון עוד קצת מידע
לתשומת לבכם: ולמען הסר ספק,
       מובהר כי החברה שומרת לעצמה את הזכות לערוך מעת לעת,
       לפי שיקול דעתה,
       שינויים בתוכניות הלימודים או בסגל המרצים
חייג עכשיו
השאר פרטים