אפשר להגיד על באר שבע המון דברים, אבל כשמדובר בלימודים באר שבע, היא אחת הערים המובילות בישראל בתחום. סטודנטים מכל רחבי הארץ מגיעים לבירת הנגב לא רק כדי ליהנות מהאווירה הסטודנטיאלית, אלא בגלל ההבנה שיש שם המון חברות הייטק וסייבר, אשר ניתן להתמיין אליהם בסיום הלימודים, כך שגם אפשר להישאר בעיר ולא לעבור למרכז וגם לחסוך המון כסף. אבל מעבר לכך, בזכות משבר הקורונה, מרכזי הכשרה כמונו, מאפשרים לסטודנטים ללמוד את כל מסלולי הלימודים שלנו בעזרת מערך לימודי האונליין שלנו. כל אחד יכול ללמוד קורס בניית אתרים ותוך כמה חודשים למצוא את עצמו עובד בהייטק.

מה זה Full Stack ובמה אני יכול לעבוד בסיום הקורס?

מאחורי כל העיצובים השונים שאנו נתקלים ברשתות החברתיות, אתרי אינטרנט, אפליקציות ועוד מתקיימת מחשבה רבה. הרי מדובר בהרבה מעבר לעיצוב יפה או קליט. על מעצב גרפי שבאמת רוצה לתפוס מעצמו אחד שמצליח, יצטרך את כל העקרונות הבאים, והרבה מעבר לכך:

פיתוח Full Stack הוא ג'וב שהתפתח מאוד בשנים האחרונות כדי להתאים את עצמו לדרישות השוק. כיום הוא למעשה כולל כל עבודה על אתר הן בצד לקוח (Front end) והן בצד שרת (Back end). מפתח Full Stack משול למנצח על התזמורת, משום שהוא אמור להיות בעל ידע בתכנות בשתי הרמות. מעבר לכך, הוא זה שמתמודד בו זמנית עם מסדי נתונים, שרתים ולקוחות.

עם ההתפתחות של העולם הדיגיטלי, עלה הצורך של חברות רבות בעולם ההייטק אבל לא רק, לבנות אתר אינטרנט שיהיה הפנים של החברה אל מול הלקוח, יאפשר הרשמות וכמובן גם רכישות במקרה הצורך. זה למעשה יצר גם ביקושים של עובדים איכותיים בתחום.

בעוד שהביקוש לעובדים הולך ועולה, האוניברסיטאות לא יודעות לייצא מסות של עובדים, בטח שלא במהירות כי לוקח שנים לסיים תואר. לכן מכללה המכשירה להייטק את תושבי באר שבע כמו האקריו, מביאה את הבשורה ולא רק לבאר שבע בכך שהיא מייצאת מסות של עובדים מוכשרים עם חומר שמתאים בדיוק לדרישות של השוק.

כך שאם תלמדו קורס בניית אתרים בבאר שבע, או בכל אחד מהקמפוסים האחרים של האקריו, תצאו עם מספיק ידע להשתלב הן במשרות המבקשות מתכנתי צד לקוח, הן במשרות שמבקשות מתכנתי צד שרת ואפילו בכאלה הדורשות ידע בשני התחומים.

למה באר שבע?

בשנים האחרונות, נרשמת תנועה ערה של חברות הייטק גדולות, ישראליות ובינלאומיות לבאר שבע. חברות רבות זיהו את הפוטנציאל העצום שיש בפריפריה ופתחו שלוחה בבירת הנגב. בין החברות, ניתן למצוא את Mellanox, DELL-EMC, NESS, WeWork ואפילו צה"ל שפתח שם את מרכז הסייבר והפך את העיר לבירת הסייבר של ישראל.

המעבר הזה, הגדיל למעשה את הביקוש באזור לעובדים איכותיים בתחום. האקריו מציעה לימודי אונליין המאפשרים לתושבי באר שבע והסביבה ליהנות מהכשרה ברמה הגבוהה ביותר עם כל היתרונות של למידה מרחוק. עם סיום הקורס יוכלו התלמידים להשתלב בתעשיית ההייטק בבאר שבע.

למי זה מתאים?

אז החלטת שאתה רוצה ללמוד קורס תכנות בבאר שבע ואפילו הבנת שבניית אתרים הוא בין התחומים החזקים ביותר בעולם ההייטק ואתה רוצה להירשם לקורס. השאלה שנשאלת עכשיו: זה בכלל מתאים לי?

האקריו, בתור מכללה מובילה בתחום ההייטק, מבינה שלפני שסטודנט נרשם לקורסים, הוא צריך להבין אם הקורס מתאים לו והאם הוא יוכל להשתלב בעבודה בקלות. זו הסיבה שהיא המציאה את השיטה המנצחת – שיטת המיון. זוהי תקופת התנסות קצרה של 20 שעות, שמאפשרת לסטודנט ולמכללה לבדוק את מידת ההתאמה לקורס ולתחום.

במילים אחרות, לכולם יש הזדמנות שווה להיכנס לתחום ובעצם לא רק קורס בניית אתרים בבאר שבע, אלא גם כל תחום אחר. מה שחשוב הוא שהסטודנט יגיע עם מוטיבציה ללמוד, ישקיע בשיעורים ויכין את מטלות הבית. אז אם חשבתם לקחת קורס תכנות בדרום ולהיכנס לאחת מחברות ההייטק והסטארט-אפ שנפתחו שם, עכשיו יש לכם הזדמנות מצוינת לקחת חלק בשינוי.

צ׳אט בוואטסאפשיחהלפרטים והרשמה