דף הבית / קורס QA

לקריאת הסילבוס כנסו לעמוד קורס QA

QA פירושו הבטחת איכות ובאנגלית: Quality Assurance. קורס QA מכשיר סטודנטים להיות מפקחים ברמת הענף בעל הערך הגבוה במשק הישראלי ובעולם בכלל, הוא ענף ההייטק. קורס QA הינו קורס בו לומד הסטודנט אמצעים ושיטות כיצד להבטיח כי שירות או מוצר המסופק ללקוח מסוים או צרכן פרטי יקבל את המוצר באיכות הטובה ביותר. 

מכיוון שמדובר בנושא טכני בתחום ההייטק, שאינו מוכר לרבים, קורס QA  מעניק ערך עוצמתי לסטודנט הלומד את אחד התחומים הנחשקים בשוק, משום שמנהלים בכירים ביותר בחברות עסקיות רבות ובארגונים גדולים, עומדים פעמים רבות חסרי אונים לנוכח המוצרים החדשים המגיעים אליהם, ומבקשים פתרון מאנשי QA. 

קורס QA   - מה נדרש מהסטודנט ? מה זה?

מכיוון שמדובר בקורס מורכב, ברור שנדרשת מהסטודנט התאמת היכולת שלו לקורס QA  ולבדיקת יכולתו לעבוד בתחום. הסטודנט המגיע לשלב המיון עובר היכרות עם מסמכי STD STP שהם אוסף של מסמכי תכנון של בדיקות מסוימות למערכת תוכנה שנעשו ותכניות לביצוע. ההכשרה לקורס QA  מתאימה לחסרי רקע, ולכן אנשים בעלי מוטיבציה ורצון להשתלב בתחום יכולים לעבור את הבחינה בקלות, משום שהבחינה מתבססת בעיקר על יכולת למידה. 

קורס QA  -  מה ההבדל בין הבטחת איכות לבקרת איכות ?

קורס QA   אינו קורס בקרת איכות. רבים נוטים לבלבל במושגים אלו אף על פי שהם זהים במשמעות. קורס QA  אחראי על נושאים כמו ביקורת, פיקוח, בדיקות ואימות ומשימות נוספות הקשורות לתחום. קורס QA  מלמד את אבטחת המוצר לאורך כל מחזור חייו מהשלב ההתחלתי ועד המוצר המוגמר. 

לעומת זאת בקרת איכות היא סילוקו של החלק הפגום לפני המעבר לשלב העיבוד הבא. מכאן שקורס QA  הינו קורס בעל ערך גבוה ביותר, והוא דורש אנשים אמינים, מוכשרים ובעלי מוטיבציה גבוהה. 

קורס QA  -מה נדרש מאיש QA ?

קורס QA  מכשיר אנשים לתפקידים בעלי אחריות רבה, אולם אין זה מספיק. כל בוגר קורס QA  נדרש להשקיע זמן ואנרגיה עם היכנסו לתפקידים בחברות גדולות, בארץ ובעולם. כל התחלה אינה פשוטה, אבל כל בוגר קורס QA  אשר יגלה הרבה נחישות, יצירתיות, התמדה, עקביות ועקשנות בהתמודדותו עם הפעלת תוכנה, יתוגמל בשכר בהתאם להצגת יכולתו. וימצא תמיד מענה הולם כשיחפש דרושים QA באינטרנט.

קורס QA  פותח דלת לקריירה מפוארת בארץ ובעולם!

קורס QA מלגה על סך 7000 ש"ח לנרשמים באתר.

×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים