דף הבית / לימודי אנימציה

לקריאת הסיליבוס המלא לחץ קורס אנימציה

מהי אנימציה

אנימציה הינה הנפשה, יצירת תנועות וחיות לדמויות מצוירות על ידי הקרנת פריימים במהירות. בעבר עשו אנימציה בצורה ידנית כאשר האנימטור צייר כל פריים ופריים בנפרד.  כיום תודות להתפתחות הטכנולוגיה אנו מסוגלים לעשות זאת דרך המחשב. בלימודי אנימציה שמים דגש על שיטות לימוד ממוחשבות ליצרית האנשה.

לימודי אנימציה - למי זה מתאים

לימודי אנימציה ממוחשבת הינם אחד מתחומי הלימוד המבוקשים והפו פולארים ביותר כיום. התחום משלב ידע מעשי ופרקטי תוך מתן ביטוי ליצירתיות  אינדיבידואלית.  אל לימודי הגרפיקה מגיעים בעיקר תלמידים עם רקע או תשוקה לעיצוב ואומנות כאשר הלימודים פותחים בפניהם אפשרויות תעסוקה בתחומים רבים ומגוונים.

אנימציה היא סוג של אומנות, על מנת ליצור דמוית ועלילה יש להשתמש ברישום, ציור, לעיתים גם צילום ולחשוב על תסריט לדמויות. לימודי אנימציה כשלעצמם אינם מספיקים. המצליחים בתחום הם אלה שמביאים את האומנות שבהם אל המקצוע.

לימודי אנימציה מתאימים לבאים מתחומי הגרפיקה ושיש להם  ידע בסיסי ביישומי מחשב

לימודי אנימציה - אפשרויות תעסוקה

תלמידים המסיימים לימודי אנימציה יכולים להשתלב בתחום הסרטים כאנימטורים. עבודתו של האנימטור דורשת ידע רב בתוכנות גרפיקה ואנימציה. עבודתו של האנימטור דורשת בנוסף לידע גם כישרון רב וחשיבה יצירתית. עבודה בתחום הסרטים הינה פסגת השאיפות עבור הרבה התלמידים המסיימים לימודי אנימציה. תלמידים שסיימו לימודי אנימציה משתלבים גם בחברות גרפיקה. לימודי אנימציה מעשירים את הגרפיקאים בידע המאפשר להם ליצור באנרים מעניינים, אפליקציות לרשתות חברתיות, סרטוני תדמית, מוצרים אינטרקטיבים ועוד.. אנימטורים רבים לאחר סיום לימודי אנימציה דווקא פונים לתחום משחקי המחשב , תעשיה המגלגלת מיליארדים. תחום זה פחות מפותח בארץ- יותר באירופה, אסיה וארה"ב והמצליחים בתעשיית משחקי המחשב – בעיקר יזמים זוכים למקצוע ריווחי ביותר. אפשרויות תעסוקה נוספות פתוחות בפני מסיימים לימודי אנימציה אשר אינן קשורות ישירות לעולם הסרטים והמולטימדיה מסיימי לימודי אנימציה יכולים גם להשתלב בחברות הייטק וביוטכנולוגיה וממש את כישוריהן בתחומים רבים נוספים.


לקריאת הסיליבוס המלא לחץ קורס מאיה

קורס אנימציה תלת מימדית תוכנת מאיה עם התמחות ב-Zbrush של האקריו מוכר לפקדון חיילים משוחררים (סניף רמת גן בלבד).

×
רוצה לשמוע עוד?
botpixel

* יש להזין שם מלא

* יש להזין מספר טלפון

* יש להזין כתובת אי-מייל

מדיניות הגנת הפרטיות

X לקבלת
סילבוס
שיחה
צ'ט
לפרטים