לקריאת הסיליבוס המלא לחץ קורס אנימציה

אז מה זו אנימציה? כבר כמה דורות שכולנו גדלים על סרטי אנימציה. בהתחלה זו הייתה אנימציה קלאסית שבה נעשה שימוש בציורים שיצרו מאיירים והחיבור של הציורים הפך לתנועה ולקטע וידאו.  כך למשל אחד הסרטים הידועים ביותר שנוצר בטכניקה זו הוא הסרט 'שלגיה ושבעת הגמדים' משנת 1931 שהופק על חברת 'וולט דיסני'. אבל אחד החסרונות המרכזיים בטכניקה זו הוא שצריך לצייר מחדש כל פריים ולכן מדובר בתהליך ארוך.  

לכן בשנים האחרונות נעשה שימוש הולך וגובר באנימציה ממוחשבת. השיטה הנפוצה ביותר ליצירת תמונות היא באמצעות טכניקת תלת-מימד, גם באמצעות שיטה זו נוצרת סדרת תמונות כאשר הקרנת התמונות ברצף יוצרת אשליה. ההבדל הוא כמובן שהתמונות הן באמצעות גרפיקה בלבד ללא ציור באופן ידני.
האנימציה מבוצעת על ידי אנשי מקצוע הנקראים אנימטורים. את האנימטורים ניתן למצוא במגוון תחומים בתעשייה כמו פרסום, סדרות טלוויזיה, משחקי מחשב וכמובן גם בתעשיית הקולנוע. 

לימודי אנימציה  

קורס אנימציה בתלת-ממד בהאקריו נחשב למתקדם ביותר בישראל. הקורס מעניק לסטודנטים את הכלים על מנת להפוך לאנימטורים המשתלבים בשוק העבודה. במסלול ההכשרה המקיף נלמדים הנושאים הרלוונטיים ביותר לתעשייה כמו עיצוב דמויות, רקעים, סביבות, אביזרים וכן הלאה. בנוסף יינתן דגש על רכישת מיומנויות אומנותיות ועיצוביות. 

עם סיום המסלול יעמדו בפני הבוגרים אפשרויות תעסוקתיות רבות: מעצבים אינטראקטיביים, מעצבי אנימציה, תלתיסטים ועוד. בשורה התחתונה: השתלבות במקצוע פרקטי שכל הזמן מתפתחות בו נישות חדשות ומפתיעות. 

כמה מרוויח אנימטור? 

אנימטור נחשב לבעל מקצוע אשר מרוויח טוב. אנימטור בעל ניסיון יכול להגיע למשכורת של כ-15 אלף ₪. היתרון בתחום האנימציה הוא שניתן לעבוד בו באופן גמיש כשכיר או כפרילנס. אפשר לבחור את הפרויקטים המעניינים אתכם, החל מיצירת סרטון תדמית ועד לעיצוב דמויות במשחקי מחשב.  

לסיום, לימודי אנימציה יכולים להוביל אתכם לקריירה מרתקת ומאתגרת. אם אתם בעלי דמיון מפותח, חוש אסתטי ואוהבים להעניק תשומת לב לפרטים הקטנים תוכלו לגמרי ליצור תוצרים מגניבים ולהתקדם בתחום. 

לקריאת הסיליבוס המלא לחץ קורס מאיה

צ׳אט בוואטסאפשיחהלפרטים והרשמה